rishpon racing club

gall99

New member
rishpon racing club

שלום לכולם איך היה היום ספרו קצת חוויות איך ה דירטים ששופצו? ה 4כרוס? ובכלל גל חסון החחים קצרים תנו בגז

SuperOr

New member
בקשר לדירטים (הגדולים)

הרמפה הראשונה עוד בסדר הרמפה השניה עוברים את הסלופ ונוחתים בפלאט ואת הפור קרוס לדעתי הקטע המישורי הזה סתם מעייף.. למרות שלי אין בעיה אחרי הסטפ אפ יש קצת אדמה רכה אבל צריך פשוט להשקות בעיקרון המסלול אחלה

pookulun

New member
...

היו שם איזה 2 שמנים שצרכו על כל המשתתפים...חייבים לדאוג שזה לא יקרה שוב!

randaniel

New member
אני מאוד נהנתי היום!../images/Emo45.gif

המסלול ממש כיף...חבל שאני גמור אחרי הסטפ עפ... אבל לא נורא...

Gev Rosenthal

New member
המסלול אחלה, לדעתי יותר טוב מהישן.

רק הייתי מעיף את הבאמפר לפני הסטפ-אפ.. הוא דיי מעצבן אבל לא קריטי.
ואם זה אפשרי, אני חושב שכדאי להדק את החול בברם השני, אין בו אחיזה בגרוש. [או שזה רק הצמיגי קנדה השחוקים שלי...
] סך הכל אחלה מקום, מאוד מהנה.

Bar Tsa

New member
.......

היום היה פשוט אחלה!!! אבלללללללל צריך להשקות את הרמפת פתיחה... וגם במישור שמיד אחרי הרמפת פתיחה יש גבעות קטנות ומעצבנות!!!! אבל חפיף אחלה מסלול!!!! אני מאוד אהבתי...

Gev Rosenthal

New member
אהה ושכחתי עוד משהו...

צריך לסדר גישה יותר נוחה לרמפת תנופה, כלומר, לשים כמה קרשים שישמשו כמדרגות. ממש מעייף לטפס כל פעם עם האופניים בחול הזה.

Bar Tsa

New member
אהה אתה זה שאמר כל הזמן

"צריך כאן מדרגות" חחחחחחח

דןk2

New member
אה זה אתה שלא יודע איפה השיפטר???

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי עכשיו אני יודע מי אתה

gall99

New member
rishpon racing club

אני שמח שסוף סוף יש תגובות טובות תאמינו לי שאנחנו מנסים לעשות את המקסימום כדי שהמקום יתאים לכל רמות הרכיבה ויהיה הכי בטיחותי שאפשר לגבי מדרגות לקחנו לצומת לבנו ונמצא פטרון לגבי ההשקיה גם זה יטופל פשוט כרגע הצינור לא מגיע לסוף לא לדאוג האם הוספת באמפ קטן או שניים לאחר ירידת הזינוק יבואו טוב? חוץ מי זה כל מה שתרצו להגיד או לשאול אני פה והפלא שלי הוא 0545810007 אתם מוזמנים להתקשר בכל עיניין רק להפריע לי שאני עם בנות סתם צוחק לילה טוב לכולם גל חסון החיים קצרים תנו בגז

למעלה