REVOLUTIONS related shit

lamour

New member
גם גם גם גם גם!!!!!!

גם אני! נכנס סוף סוף לשרשור הזה! כי גם לי יש כרטיס לmatrix revolutions!!! וגם לי זה בIMAX!!!!!!!!!!!!!!!

lamour

New member
אני לא יודע :/

כי לא הזמנתי באתר, האתר עשה בעיות אז הזמנתי בטלפון ואין לי מושג זה לא אומר לך באיזה שורה אתה, זה מענה אוטומטי...

lamour

New member
4 לי ולחברים

ואני יודע שהיו 4 בשורה 8בצד, אני יבדוק אם זה עדיין פנוי אם לא אז יש מצב שאלא שלי או שסתם תקעו אותי מקדמה זיבי! אול ה3 שורות מקדימה שנראות תפוסות הן בשביל המענה האוטומטי?

matrixtrinity

New member
תגובהההההה

עכשיו בדקתי, ובאמת נראלי שאתה שורה 3, כי עכשיו זה בדיוק התמלא! (מקווה בשבילך שזה לא אתם אבל חפיף, לפחות אני לא היחידה מקדימה!!! ). ה-3 שורות הראשונות תפוסות גם בהצגה ב-6 של הסרט . נראלי זה סתם תפוס לא על ידי אנשים, אולי בשביל שלא ישבו שם כי זה מקומות ממש גרועים...

lamour

New member
יש מצב שאלא מקומות

שמורים בשביל הזמנה טלפונית כמו שאני הזמנתי, אני מקווה שלא.. אין טלפון שאפשר לדבר עם בני אדם בסינמה סיטי? ולא עם מכונה? (חיחי כמה מטריקסי)

lamour

New member
אני מנסה www.144.bezek.com שונא

לדבר עם אנשים (אני סותר את עצמי!!!)

lamour

New member
מצאתי מצאתי מצאתיי מספר!!!

03-6992122 אני הולך לבדוק עכשיו אם יש שם מענה אנושי רק שזה לא יהיה סייבורג :)

lamour

New member
התקשרתי!!

וענתה לי מישהי ממש נחמדה!! זאת היית את? אם עבדת עלי שאת סינמה סיטי מכות תקבלי! ;)

matrixtrinity

New member
מה אתה מאשים אותי?מה עשיתי?!?!

איזו אני..... למה נראה לך ? חחח נו, מה אמרו לך?

lamour

New member
כי אמרת שיש לך

מספר דומה!! ואמרו לי (ברוב נחמדותה של הבחורה החביבה) שאני שורה 6 כיסאות 12-15 בדיוק באמצע! איזה טוב יצא! איזה אמרת שאת?

matrixtrinity

New member
אני מעלייך יש!!!!!!

אני שורה 8, חח איזה כיף, אין לי מושג איזה מושב אני חחח משהו באמצע זה בטוח. לפחות אני לא היחידה שיושבת מקדימה וכל החבר'ה פה בפורום יושבים מאחורה. עכשיו אני יוכל לזרוק עלייך פוקפורן......!!!

למעלה