REVOLUTIONS related shit

matrixtrinity

New member
התחילו לפרסם את הפוסטרים !!!!!

חברה שלי אמרה ששמו כמעט 10 פוסטרים של רוולושנס בסינמה סיטי, אני הולכת לשם היום לברר ת'עניין!!!!!!!!!!! אפשר גם לקנות!!!!!!! איזה יופי, עוד פוסטרים של ניו וטריניטי לא יזיקו על הקיר שלי %$&%&17 יום^%&$&%$^

מכירת כרטיסים ל-Revolutions החלה

קניתי ושיריינתי לעצמי כבר מקום ל-Revolutions בסינמקס לבכורה בשעה 16:00... אפשר לקנות דרך Ticketnet. ...Mr. Anderson, It seems like you have been living two livesssss

lamour

New member
בסינמה סיטי החלה המכירה אבל..

מה עם שאר המקומות? התקשרתי לעפולה לקולנוע לברר והיא אמרה לי שסרטים יוצאים ביום חמישי והם מגיעים לקולנוע ביום שלישי אז להתקשר ביום שלישי ולברר איזה סרטים הגיעו, אבל אמרתי לה שהסרט הזה לא יוצא ביום חמישי כי הוא יוצא באותו יום בכל העולם והיא ציחקקה לי, ואז היא אמרה שלא נראה לה שזה יגיע, מה לעשות???? ואני כבר קבעתי עם 2 חברים ללכת לראות ואחד מהם אמר שאין מצב שהוא נוסע עד סינמה סיטי כי אין לו כסף ובלה בלה ההורים שלו וכל מיני שטויות כאלה.

matrixtrinity

New member
הזמנתי כרטיסים לסינמקס!!!הכל תפוס

הכל תפוס כמעט!!! מי שרוצה להזמין שיזמין עוד היום הכל כמעט תפוס. אני באה עם צמות בכל השיער!!!!!!!! ( מטריקס מהפכות - יענו מהפכה בשיער ) אז בטח תזהו אותי עם כל הצרחות " אוי איזה יופי!!!!!!!!!! איזה מהמם " אז מי ששם... שיתוכנן!!!!!!!!!!!!!!!!!! תלבשו שחור !

IC4

New member
עדיין חסרת הערכה ללבושי השחור ../images/Emo98.gif ?

dansha

New member
יש לי גם! יש לי גם!!

הזמנתי עכשיו זוג כרטיסים בסינמקס במקום נהדר באמצע! מהרו והזמינו!!! שימו לב הIMAX נמצא באולמות 19 ו22 בלבד! הסרט מוקרן גם באולמות אחרים אך בגרסא רגילה. www.ticketnet.co.il

OICW

New member
רגע... אם הזמנתי באולם

סינמה סיטי 19,אז הסרט הוא בלי תרגום?

megahertz

New member
19 זה הסינמקס לא?

כי אם כן אז אני אראה אותך שם אחי... ואני לא מפרט מיקום...אבל אני אלבש את הדבר הכי מגניב בעולם
בטח תזהו אותי

OICW

New member
אוקיי. ובאולם הזה

מקרינים את הסרט עם תרגום או בלי? פעם שמעתי שבלי אבל אין לי מושג..

megahertz

New member
בבקשה...אתה מזמין כרטיסים?

חבר שלי מזמין בזמן שאנחנו מדברים...אני הולך לסינמקס אולם 19! אגב...יש שם שני 16:00ים...הראשון זה לאולם 7 והשני זה ל19(!) אגב...איזה שורה אתה? ואין בעיה

למעלה