REP I-131

shanee3

New member
REP I-131

שלום,
בעלי בעל gc כרגע בישראל אך לא רוצה לאבד את הכרטיס , לפי מה שקראנו הוא יצטרך לנסוע לארה״ב על מנת להגיש בקשת re entry .
קרדיט למאמר המעולה של iralo .

השאלה הנשאלת היא האם הוא יצטרך שוב לבצע ביומטרקיס ? או רק לשלם עמלה ולשלוח את הi-131?

האם סיבת הריון והרצון שלי לעשות אותו בישראל היא מספיק טובה בשביל לכתוב אותה?

כמו כן, אם ישנה דרך לעשות זאת מהארץ עוד יותר נשמח לשמוע!
אודה לתשובות.

idan306

New member
אי אפשר לברוח מביומטריקס

נכון - צריך להגיש את הבקשה מתוך ארה״ב.
יחד עם זאת - אנשים דיווחו שכאשר קבעו פגישה infopass והציגו כרטיס חזור (לישראל), נתנו להם לעשות ביומטריקס על המקום ולחלק אף אישרו את ה REP באותו מעמד.
&nbsp
כל זאת מתוך הנחה שהGC חדש או שהיציאה מארה״ב, אחרי תקופת מגורים ממושכת, התרחשה לאחרונה. לא שזה לא יכול לקרות אם התנאים הללו לא מתקיימים אבל חשוב לי להדגיש שזה המקרה שבו REP יאושר כמעט אוטומטית ולכן סיכוי גדול שאפשר לקבל שיתוף פעולה לזירוז מצד הרשויות באופן שתיארתי.

shanee3

New member
תודה עידן, תוכל להרחיב?

מה הכוונה פגישה infopass?
&nbsp
מהו ההליך ?
לפי מה שתארת זה בדיוק המצב אצלנו.
חזרנו לארץ בגלל שאני בהריון ובעלי סה״כ היה עם גרין קארד חודשיים וחצי.

idan306

New member
infopass זו פגישה פנים אל פנים במשרד הגירה

ברור שחבל שלא הגשתם את זה לפני החזרה - זה היה הכי נוח כנראה, אבל זה מים מתחת לגשר.
&nbsp
ההליך הוא לא למצב שלכם. ההליך הוא לשלוח בדואר ולחכות לזימון לתת טביעות אצבעות שבדרך כלל קורה, על פי דיווחים, לאחר כחודש.
&nbsp
מה שאני אמרתי זה שאתם יכולים לנסות להגיע לארה״ב ולקבוע פגישה כדי להגיש את הטפסים פנים אל פנים מתוך הנסיבות שאליהן נקלעתם ולקוות שיתנו לבעלך לתת טביעות אצבע במקום (ואולי אפילו ייאשרו לו את האפליקיישן במקום).
=== אבל אין פה נוהל ברור שאני מודע אליו ואין הבטחות ===
&nbsp
בסופו של יום יש גרין כארד שרוצים לשמור עליו ולכן בעלך יהיה חייב לחזור לארה״ב תוך פחות משנה מאז שעזבתם (יותר מחצי שנה אבל פחות משנה יגרום לשאלות בכניסה אבל לא משהו בעייתי אם זה פעם אחת ואם אתם עוברים סופית)
&nbsp
על כן יש שתי שאלות שצריכות להישאל:
1. האם בטוח תחזרו תוך שנה עם תוכניות ההריון? ומה הסיכון שזה לא יצא לפועל?
2. אם לא, או אם סיכון גדול, או אם אתם יכולים: האם בעלך יכול עכשיו לנסוע לפוטנציאל של חודש אם לא יתנו לו להגיש טביעות אצבעות בפגישה שתקבעו? (קרי, יצטרך להמתין לזימון בדואר לתאריך שייקבעו לו)
&nbsp
נקודה שיכולה לעזור, אגב, היא שUSCIS מאפשרים לכם לבקש שהאישור יישלח לקונסוליה מחוץ לארה״ב ברגע שזה מאושר (ככה שלא תצטרכו להתעסק עם משיהו שיעביר לכם את זה במידה ובעלך לא ייקבל את זה במקום)

shanee3

New member
תודה עידן ! מה הן ההשלכות אם לא יכנס בשנה הקרובה לארה״ב?

וגם , מה אתה ממליץ? לקבוע פגישה בטלפון וישר להגיע לפגישה (האם יש סניף uscis מומלץ ? ) או לטוס ולהגיע לסניף לאחר קביעת פגישה ?
חשוב לנו לנסות את ההליך המהיר ביותר כי אני בהריון ונשארת בישראל ...
&nbsp
מעבר לכך, מה הן ההשלכות אם לא יכנס כלל לארה״ב, איבוד הגרין קארד...
האם הוא יוכל להוציא כרטיס חדש מהארץ? האם זה תהליך רגיל? יש ״השלכות״ או ״עונשים״?
&nbsp
תודה מראש! שני.

למעלה