redeem me now, today

Sunset Night

New member
redeem me now, today

זכורה לי שורה מסרט בו נאמר שאם נשים צפרדע במים רותחים, היא תקפוץ מיד החוצה. אמנם אם תשים אותה במים קרירים ונגביר בהדרגה את החום, היא תשב שם עד שתמות. אם היו לי חיים נהדרים, שהיו מתחלפים בין רגע למה שהם עכשיו, הייתי הורג את עצמי מבלי להסס שניה אחת. אמנם חיי השתנו בהדרגה למה שהם עכשיו, ואני פשוט יושב שם וסובל. זכורה לי שורה משיר של המכשפות - 'אומרים שבבוקר הכל מסתדר. זה אותו הסיוט רק עכשיו אתה ער'. זכור לי הסרטון "kids story" מאנימטריקס שתמיד גורם לי לי לגאות מרגש בסוף. איזה אוסף של מטאפורות מצויינות. מתי התחיל החלום הרע שלי? סיוט נוראי ממנו אני לא מצליח להתעורר. אני מתפלל בליבי לכוחות הבריאה האדירים של היקום. redeem me, אני מתחנן. redeem me from this hell. redeem me now, today.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הדימויים האלה

כל כך חזקים וקשים... מאד כואב ומתסכל 'לגלות' פתאום איך חייך השתנו לרעה מבלי שיכולת לעצור את התהליך המסוייט הזה... ואולי, יש דרכים לשנות קצת את התסריט הזה של הסבל... לחשוב איך בכל זאת ניתן לקפוץ החוצה מהמים החמים האלה שמאיימים ושורפים כל כך.. ואולי גם, עצם השיחה על הדברים והשיתוף בהם, יכול להיות מעד ראשון לקראת השינוי הזה... לפעמים כשחושבים על הדברים יחד, הם קצת יותר קלים.. אז המשך לשתף אותנו, רוצים להיות איתך. לתת כתף של תמיכה ועידוד

Sunset Night

New member
היום אני מרגיש בסדר גמור

אתמול שקלתי לגשת לאישפוז יום מ-8 בבוקר עד 1 בצהרים. הרגשתי שזהו, אני מוותר על הכל, ומסתגר באיזו מחלקה ומנתק את עצמי מכל העולם. היום אני מרגיש בסדר גמור. פתאום יש תיקווה, יש כוח, והחלומות מתחילים להתגשם. אתמול לא סבלתי את הרעיון של להיפגש עם חברה שלי ביום רביעי..לא היה לי כוח לשומדבר. והיום אני כבר מחכה בציפיה לבלות איתה יום שלם ולהשכיר סרטים ולטייל יחד בחוץ ולעשות מעשים שובבים במיטה וכדומה. אתמול נקרעתי לגמרי מהמחשבה שאבלה מ-9 בבוקר עד 4 וחצי בצהרים בעבודה. היום נהנתי בעבודה מכל רגע וגם נשארתי חצי שעה אקסטרה. כבר הרבה פעמים חוויתי עליות ומורדות מאוד קיצוניים שכאלו. בכל פעם אני נאזר באמונה מחדש שזהו, מעכשיו לא תהיה עוד התרסקות. לא משנה כמה פעמים האמונה הזו כושלת שוב ושוב, בכל פעם היא חוזרת בועטת וחיה וחזקה ואימתנית כמו זריחת אלף שמשות. מקווה שלא תהיה פעם הבאה.

למעלה