RE: אפיקס / מינוף /עמלות / הטעיה ועושק

yshay5

New member
RE: אפיקס / מינוף /עמלות / הטעיה ועושק

מצורף קובץ בקשר ל EFIX והעוקץ שהיא מפעילה כלפי הלקוחות החדשים והלא מנוסים לעיונכם ותגובתכם תודה

הכל אמת! ועוד לא אמרתה כלום!!!

יש לי מידע פנים על אפיקס שיפיל אותך מהכיסא אם תשמע!

doronga

New member
אכן כולכם צודקים... חפשו רק ברוקר אמין

שאינו פעיל בשוק המט"ח מלבד תיווך בין מוכרים לקונים (המלצה שלי לבדוק את Interactive Brokers).

forex analist

New member
עמיאל אפשר לפרט?

מטח 24 עושי שוק כמו כולם, אבל אם יש משהו שחווית רצוי שתשתף. אני בגדול מסכים עם כל מה שנאמר, אבל אני בעד לבסס טענות

אני ראיתי איך שהם

"מעלימים" סכומים מחשבונות של לקוחות, וגם אחרי שתופסים אותם הם לא מוכנים להחזיר את הכסף! ואני מכיר אחד שהם שלחו לו פושעים הביתה! הם חבורה של פושעים זה מה שהם.

delfino

New member
בלי להכעיס- אני לא מבין על מה הרעש הגדול

זאת העבודה שלהם ומי ששם כסף ולא מבין מה הסיכונים שבזה הוא ליצן. ברור שכשאתה מפסיד כסף אתה כועס ואתה קורא למי שהרוויח את הכסף שלך גנב ופושע, אבל אם נחשוב רגע בשקט אז אם החטא שלהם זה שהם נותנים לך מינוף גבוה ואתה לא מבין את המשמעות של זה ומפסיד הרבה כסף הבעיה היא אצלך ולא אצלם. בנוסף לא ממש הבנתי איך הגעת למסקה שיש עמלה של 80 אחוז מההשקעה, נראה לי קצת הגזמת. אין מצב בעולם שעל מרווח תפסיד כל כך הרבה כסף. כמובן שאם הם מעלילמים סכומים אז הם גנבים, אבל אני לא ממש מבין איך זה אפשרי בעידן שלנו. זה מעניין לשמוע איך קורה דבר כזה. אני לא מגן על אף חברה, אני רק מנסה להבין את הטענות שלכם.

yshay5

New member
אפיקס EFIX : מינוף וחשיפה גבוהים ועמלת SPREAD

ל DELFINO שלום 1.הטענה שלי היא ש EFIX וחברות מט"ח אחרות כגון איזי פורקס EASY FOREX או מט"ח 24 MATACH 24 וכד' נוהגות בחוסר תום לב כאשר בפירסום מסיבי ומפתה הן מזמינות אנשים חסרי ידע ונסיון במט"ח להפקיד כספים ולסחור און-ליין במינוף גבוה של 1;400 ובחשיפה של מיליון $ ויותר כאשר התוצאה הידועה מראש ב סבירות של מעל 90% היא הפסד השקעתם של לקוחות חדשים אלו וגריפת רוב הכסף בכך שהן מתכסות על חלק קטן מהכסף ה "טיפש " הזה אם בכלל . היות ובמקרים רבים הקשר הראשון עם חברות מט"ח אלו נעשה דרך האינטרנט והמסחר מתחיל ישר עם ההפקדה של הלקוח החדש שלא מודע לסכנה ההרסנית מבחינתו של שימוש במינוף וחשיפה גבוהים היות ובמקרים האלו הן אפילו לא מחתימות את הלקוחות על מסמך " גילוי סיכון של מסחר במט"ח ממונף שיכול לגרום להפסד כל ההשקעה " . 2.לגבי טענתך שלא יכול להיות שגובה עמלת ה " SPREAD " יגיע ל 80 % מההפקדות במחזורים גדולים : ובכן חשבון פשוט : הנתונים ב אפיקס למי שמפקיד 10000 $ : SPREAD של 3 פיפס על MAJOR ; ו 5 פיפס על EUR/JPY ו USD/CAD ו 40 פיפס על דולר/שקל בכל אלו סחרתי בעיקר . אם סה"כ המחזור שלי היה של 93 מיליון $ ואם תיקח SPREAD ממוצע של 4 פיפס לפי ממוע של 1 $ לפיפ: אם על עסקה של 100000 $ יגבו 40 $ עבור ה SPREAD אז עבור 100 מיליון $ יגבו 40000 $ ( אם נעגל ונפשט ) או במקרה הקונקרטי שלי 37200 $ שהן בערך 80 % מההפקדה/ההפסד שלי אצל EFIX .

למעלה