ravidb79 שלום !

ravidb79 שלום !

הכנתי תליון מפימו(מצטערת- אני נאלצת להתנצל - אין לי דיגיטלית)-אני פונה אליך - כי שיטת החיבור שניסיתי היא כמו שלך, בתליון שבתמונה.(התליון בתמונה כמובן שלך- אמנם התליון שלי אחר- אבל בחיבור לשרשרת - הוא זהה). מאחורי תליון- במרכז - עובר החוט- דרך מעבר מיוחד שהצמדתי- מפימו. הבעיה היא שהתליון- במהלך שימוש על הגוף- מתהפך כל הזמן-ואני לא מצליחה למנוע את ההיפוך העקשני שלו.יש למישהיא רעיון - לפתרון?תודה מראש לכל העונים !

dolit

New member
מכיון שחיברת את התליון משני

הצדדים הוא מתהפך אולי היית צריכה לחבר מנקודה אחת מלמעלה וממנו לצאת לשני הכיוונים לשרשרת לדעתי בצורה הזו הוא לא היה מתהפך

תודה

ראשית תודה על התיחסות. -אבל לא כל כך ברור לי למה התכוונת. נסי להסביר שוב בבקשה.

רעיון

אל תחברי באמצע אלא הניחי את החיבור על אחד העלים העליונים (כך שא ייראו אותו מהצד השני)

תודה !

זאת אכן נראית לי אפשרות. (כנראה יש פה קשר למשקל, או חלוקת הכובד של התליון) - תודה על הרעיון. עוד רעיונות יתקבלו בברכה.

missB

New member
זו בעיה של שיווי משקל

אם אני מבינה אותך נכון מיקמת במרכז מעין גליל חלול שדרכו עובר החוט? מה שהיית צריכה לעשות זה למקם את הגליל הזה יותר קרוב לקצה, לא ממש בפינה אבל גבוה יותר מהמרכז ואז שיווי המשקל היה שומר על התליון מפני התהפכות. מאחר ומדובר בפימו אולי את יכולה לשבור את החיבור שעשית ולעשות אחד חדש במיקום הנכון ולאפות מחדש.

תודה לך !

אכן - כנראה בעית שיווי משקל- תודה על העצה - אעשה זאת. לא בטוחה שאצליח לשבור את הקודם- אבל יכול להיות שיש מספיק מקום , להוסיף חיבור נוסף- (מי יראה מה יש מאחור ? ) תודה !

ravidb79

New member
היי, רק עכשיו ראיתי את ההודעה ואני

כבר רואה שנתנו לך מספר הצעות נכונות. ניתן לחורר את אחד העלים ובו ליצור את נקודת החיבור לשרשרת, או לחבר עלה על אחד העלים או לחורר שני עלים משני קצוות ולחבר את החוט משני הכיוונים, או לבאמת להצמיד את החיבור של התליון גבוהה יותר, או לעשות אותו פחות "גבוה" ובולט מהתליון. מצרפת לך מספר תמונות להמחשה. בהצלחה

למעלה