PS5 - בקשת מידע

SicTransit

Active member
אני רוצה להפתיע מישהו ב-PS5 , אלא שלי עצמי אין שום מושג במשחקי מחשב (אל תירו בי, אני תרח ששיחק את PONG המקורי על מסך הטלוויזיה) ואני לא יודע אם יש בכלל אפשרויות קונפיגורציה שונות של המכשיר (ל PS4 דומני שאפשר היה לקנות בנפרד קונסולות שונות עם או בלי חיישני תנועה או משהו כזה).

מקבל המתנה אינו גיימר של ממש, אלא מישהו שמשחק בעיקר offline, אם זה משנה משהו.

כל מידע או הפניה למקור מידע אמין יתקבלו בברכה.
- - - - - - - - -
ההודעה נשלחה גם לפורום "משחקי מחשב ורשת"

קרנפול

New member
בנתיים יש רק גירסא אחת של PS5 , למשתמש הממוצע מספיק לקנות את הקונסולה וכמובן משחקים...
הבעיה היא שכרגע יש חוסר בקונסולות בארץ, אז אלה שכן מוכרים גובים מחיר שלטעמי הוא יקר מדי .
אפילו רשתות מוכרים אותו בבאנדלים עם מלא מוצרים סוג ב' או שאף אחד לא צריך.
אם אתם מוצאים במחיר של יבואן רשמי (2450) - רק אז כדאי לקנות.

כדי לשחק בקונסולה צריך ליצור חשבון בסוני, החשבון חינם, אך כדי לשחק במשחקים אונליין שהם לא חינמיים צריך חשבון פלוס שעולה כסף.
מיקום ארץ בעל החשבון משנה את סוג החשבון- ישראלי, ארופאי אמריקאי וכו'
לגבי משחקים: משחקים פיזיים שקונים בארץ הם לרוב בגירסא אירופאית, אז צריך חשבון (בסוני) ישראלי או ארופאי כדי לקנות להם הרחבות.
כדי לשחק בהם - לא משנה איזה חשבון יש.
לי אישית יש חשבון אמריקאי, ואת רוב המשחקים שלי אני קונה דגיטלית ישירות מהחנות האמריקאית במבצעים. או מאמזון ארה"ב*

*כמעט בלתי אפשרי לקנות מישראל ישירות בחנות האמריקאית, אז עושים חשבון אמאזון עם כתובת אמריקאית, ורוכשים דרכו כרטיסי קניה דיגטליים בדולרים (עם כל כרטיס אשראי בינלאומי), ואז מטעינים את הקוד בחנות של סוני. כאב ראש כל הסיפור הזה אבל במבצעים זה שווה את זה.

נערך לאחרונה ב:

SicTransit

Active member
בנתיים יש רק גירסא אחת של PS5 , למשתמש הממוצע מספיק לקנות את הקונסולה וכמובן משחקים...
הבעיה היא שכרגע יש חוסר בקונסולות בארץ, אז אלה שכן מוכרים גובים מחיר שלטעמי הוא יקר מדי .
אפילו רשתות מוכרים אותו בבאנדלים עם מלא מוצרים סוג ב' או שאף אחד לא צריך.
אם אתם מוצאים במחיר של יבואן רשמי (2450) - רק אז כדאי לקנות.

כדי לשחק בקונסולה צריך ליצור חשבון בסוני, החשבון חינם, אך כדי לשחק במשחקים אונליין שהם לא חינמיים צריך חשבון פלוס שעולה כסף.
מיקום ארץ בעל החשבון משנה את סוג החשבון- ישראלי, ארופאי אמריקאי וכו'
לגבי משחקים: משחקים פיזיים שקונים בארץ הם לרוב בגירסא אירופאית, אז צריך חשבון (בסוני) ישראלי או ארופאי כדי לקנות להם הרחבות.
כדי לשחק בהם - לא משנה איזה חשבון יש.
לי אישית יש חשבון אמריקאי, ואת רוב המשחקים שלי אני קונה דגיטלית ישירות מהחנות האמריקאית במבצעים. או מאמזון ארה"ב*

*כמעט בלתי אפשרי לקנות מישראל ישירות בחנות האמריקאית, אז עושים חשבון אמאזון עם כתובת אמריקאית, ורוכשים דרכו כרטיסי קניה דיגטליים בדולרים (עם כל כרטיס אשראי בינלאומי), ואז מטעינים את הקוד בחנות של סוני. כאב ראש כל הסיפור הזה אבל במבצעים זה שווה את זה.
תודה.

אני מניח שאין צורך מיוחד ב blu-ray כי ממילא מורידים את המשחקים מהרשת?

קרנפול

New member
קצת הטעיתי אתכם, יש שתי גירסאות לקונסולה אחת עם כונן ואחת בלי.
אני דיברתי על זאת שעם כונן.
למרות שלקנות דיגטלי זה משתלם , לפעמים רוצים דיסק ביד, כגון מהדורת אספנים וכד'. גם בשוק היד שניה יש לפעמים מציאות במחירים טובים. לכן די התעלמתי מהגירסא הדיגטלית בלבד. אני הייתי הולך על זאת עם הבלו ריי

למעלה