Polk Salad Annie

Jflyaway

New member
טוני ג'ו מלך! בעבר המלצתי ואני לא זוכר

שזה ממש עניין פה אנשים אולי מלבד יודה'לה המכונה CDR80

ההמלצה שלי היא רק על החומר הראשוני (4 אלבומים) , ובעיקר על הבוקסא: Swamp Music: the Complete Monument Recordings

LadyG

New member
אתה רואה

לא רק יודה'לה

LadyG

New member
טוני ג'ו וואייט

בשנים האחרונות חפרתי בו הרבה.

לכל מי שטרם צלל לעולמו אני מאד ממליצה על האלבום הראשון Black and White מ- 1968 בו מופיע "Polk Salad Annie" וגם קאבר ל- Wichita Lineman ששייך במקור לג'ימי ווב ורוב האנשים מכירים את השיר בביצוע של גלן קמבל אבל הביצוע של טוני ג'ו הוא הביצוע לטעמי.

והשיר הזה שאני מאד מאד אוהבת.

Jflyaway

New member
הנה הגירסה הנשית שלו

ובתת-ז'אנר שלהם...זה המכונה לעיתים SWAMP ROCK או SWAMP R&B לא היו הרבה אמנים שהגיעו לתודעת הציבור
אז הנה היא הכמעט-אחות-תאומה-נשית לטוני ג'ו.
היא הקליטה הרבה אך רק שני אלבומים מומלצים

LadyG

New member
זה היה להיט ענק

גם בישראל. המון השמעות ברדיו.

bluesoo child

New member
אח זה טוב

http://www.youtube.com/watch?v=OGNNd_AHEUw

כמו שלא לעניין להגיד על הירח שהוא סקסי, כך גם זה לא 'פוגע' להגיד שבובי ג'נטרי סקסית, אבל משהו מהנשיות שלה הוא ללא ספק אחת הסיבות למה אני כרגע מפשפש תחת שמה ביוטיוב

bluesoo child

New member
זה הכי מגניב שזה יכול להגיע

http://www.youtube.com/watch?v=6CKgof91goo

מה? אל תגידו לי שאני הולך ליפול ללכתוב ביקורת מסודרת על אלבום.

אם אני אצליח לשמור על דיאטת הסטלות שלי, אני רואה פינה דו-חודשית של "ההבטחה, כשלונה, ואיך מסירים דעת מכך". אני מקווה שלא תוסף לה עוד משמעות אירונית, עצם חוסר קיומה

Jflyaway

New member
"ההבטחה, כשלונה, ואיך מסירים דעת מכך".

זה באמת הסיפור פה..... קלעת בול

Jflyaway

New member
עוד המלצה לאוהבי הז'אנר

Anna Black - Meet Anna Black אם כבר לדבר על עלומים - זו ממש ביצה עלומה ! אלבום מ 1968, תואם לגמרי את אלבומי טוני ג'ו וייט הראשונים, ואת שני אלבומי בובי ג'נטרי . לא מצאתי כלום ביו-טיוב...חבל - זה אלבום ענק. לא יצא לדעתי בהוצ' מחודשת, אני הורדתי אותו מאיזה בלוג לפני שנים רבות... מי שיש לו שכל יחפש אולי ימצא איזה לינק לאלבום הנפלא הזה שעדיין עובד בבלוגים הישנים

למעלה