PINTEREST- האם אפשר שאותו אדם יהיה תחת שני שמות ותמונות פרופיל שונות/ יפרסם פינים בשני נושאים שונים- --בלי שהנכנסים אליו ויראו את שני הנושאים-- ?

שלום שלום !!
אנסה להסביר את השאלה

מצד אחד ברצוני לייצר בפינטרסט סיכות (פינים) לפרסום חנות ה-Etsy שלי. ובנוסף ובלי קשר לזה, אני גם מקדם מוצרים בשיטת affiliate marketing, שגם אותם אני רוצה לפרסם דרך פינטרסט ( לא פירסום ממומן כרגע) .

אני מעוניין בהפרדה גמורה בין השניים, כלומר-
אני מעוניין שהנכנסים לפרסומים ( או לעמודים שלי, לסיכות לעמוד לשם לתמונה...) בנושא חנויות Etsy, ~לא~ יראו כל מידע הקשור במוצרי ה affiliate ( מסיבות של שוני בין הנושאים, הנוגע למיתוג ייחודי של סוג החנות בEtsy... |שי||נוצה|) . צריך שלכל אחד מהנושאים תהיה "כניסה נפרדת", בלי שום מפגש בין הכניסות |איןכניסה| ובין ה"שבילים והחצרות" וההמשך אליהן מובילה כל כניסה.... " |בית| " .

הכוונה היא אני מניח, שלצורך כך גם השם המייצג בפינטררסט את כל אחד מהנושאים וכל מה שמייצג כל אחד מהם ( התמונה- זו שבעיגול הקטן שתחת השם, אולי זו הנקראת תמונת פרופיל ואלי גם העמוד האישי וכ"ו) יהיו שונים ונפרדים. בעניין התמונה, כמובן שלא אשים תמונה מזויפת חלילה ( כלומר צילום של מישהו אחר- כמובן שלא), אלא אולי בתמונה האישית של ייצוג ה affiliate אשים לוגו או משהו גרפי, וגם כמובן השם יהיה שונה , כנראה ב affiliate זה יהיה שם של המוצר או משהו דומה.

סליחה אך אני מודע לכך שעדיין יש לי בלבול לגבי מה ההבדל בפרינטרסט בין כל מה שנחשב למייצג אישית- עמוד , שם שלי ושם משתמש, ותמונה אשיית או תמונת פרופיל.. התמונה שתחת השם או תמונת פרופיל. 🥴לא הצלחתי להשיג עד עתה מידע שעשה לי סדר ברור בנושא, סדר שחשוב לי כדי לדעת את הנושא עליו אני שואל. אז מקווה שהשאלה שלי נכתבה נכון , או שלפחות העיקרון מובן .

~~ האם ההפרדה הזו ( והשוני בשם בתמונה וכ"ו, בכל מה שמייצג ) זה אפשרי טכנית, והכי חשוב, האם זה תקין לפי חוקי פינטרסט? ~~

בכל אופן אשמח מאוד מאוד לתשובה, ובייחוד של מישהו שממש מתמצא/ת (ואולי כדי להבין מה נכון יתכן וחשוב קצת רקע גם ב affiliate marketing , אך לא בטוח שזה הכרחי).

בהרבה תודה מראש !!

נערך לאחרונה ב:
למעלה