Pink and Glitter live

Gremshnit

New member
Pink and Glitter live

אזהרה: רעות, נא להתרחק
גירסת לייב של ורוד ונצנצים (מאלבום שירי חנוכה החדש), רק טורי והבוסנדורפר, בסטודיו שלה או משהו. שיר מלטף ונעים, והביצוע בכלל מדהים. ג'יזס, איך היא לא עלתה על הצבע הזה לאודם כבר ממזמן, כל כך מחמיא לה! יאללה, שאבוש ישוב לו כבר מניו אורלינס ויביא לי את MG המיוחל...

figure it out

New member
((((באמת מחמיא לה,

אולי זה בגלל שבעבר היא הייתה מתאפרת בצורה דומה - אודם כהה ולא מנצנץ. נשי, אותנטי. כמו שצריך.))))

Mr Bing 17

New member
Sorry,

the information requested is not available at this time. Please check back later.
אבל לא אכפת לי, אני רק שמח לשמוע שעוד אנשים בערך מרוצים מהאלבום הזה. או לפחות משיר אחד.

Mr Bing 17

New member
ווי, הם לא סתם אמרו. עכשיו באמת עובד,

ואני ממש מרוצה. באלבום, השיר הרבה פחות מלטף ונעים. סתם שתדע אם עוד לא שמעת בכלל..

avivs

New member
סתמי.

לא אוהב את השיר הזה. הוא גם לא מרגיש מתאים לאלבום האחרון. הוצאתי אותו מהגרסה הסופית שלי. *תודה על הקישור.

ayswmsi

New member
אפרופו מידווינטר

אני בדיוק צופה בDVD המצורף שבו ריאיון עם טורי מדברת ומברברת על האלבום וג'יסז ואמפיוטיישן . . . ואז פתאום היא אמרה ש WINTER'S CAROL הוא שיר מתוך THE LIGHT PRINCES, הלוא הוא המיוזיקל שהכלבה כתבה. וזה מעניין. כי זה שיר ממש טוב בעיניי, אם לא הכי טוב באלבום. עכשיו בא לי מיוזיקל.

ayswmsi

New member
בדיסק סנטר!

התפלאתי שלאוזן לא הגיע ולדיסק סנטר כן. עלה 89.

ayswmsi

New member
ואגב

שירי הבונוס באמת מחורבנים. בטח ממש קשה היה לה לראות 12 שירים ברשימה ולא 20...

Gremshnit

New member
מהההה הם כאלה יפים

שירי סיום מושלמים שעונים בדיוק על ההגדרה "שיר בונוס". כי שיר בונוס לא אמור להיות ה-שיר של האלבום, אלא תוספת נחמדה בצד. מעין השלמה שכזאת לאלבום. ועבורי, בכל אופן, שני השירים האלה עושים את זה. מה גם, בשביל להבין עד כמה מקורית טורי... Comfort and Joy (שקרוי God rest ye merry, Gentelmen בפי הנוצרים) זה בערך כמו להפוך את "מי ימלל גבורות ישראל" לבלדה חותכת.

noosh

New member
הקשבתי שוב למידווינטר גרייסס

(אני כל הזמן עומדת לכתוב מידנייט), והוא בהחלט חביב. לא יודעת, אולי זה סאונד כריסטמסי מעט, אבל הוא גם אכן מאוד חורפי, והמלודיות שלה מעולות. היא מאוד סוחפת עם המוזיקה, היו רגעים שלרגע שכחתי את טינתי כלפי יצירותיה האחרונות. ווינטר קארול בלט מעל כולם, אבל היו עוד חביבים. אני לא זוכרת שמות, לא הסתכלתי, ניסיתי לאפות עוגות שמרים בזמן ההאזנה
(הן יצאו דחוסות מדי :( קר מדי בירושלים בשביל להתפיח שמרים, ועוד הדלקתי חימום!).

avivs

New member
אני מוצא את עצמי אוהב אותו

יותר ויותר ככל שהזמן חולף. הוא פשוט עובד בתור אלבום (חוץ והוורוד והנוצץ). תמשיכי להאזין לו, אני בטוח שתגלי שהוא יותר מחביב.

למעלה