pia-יש לי שאלה באנגלית

pia-יש לי שאלה באנגלית../images/Emo3.gif

אני עוזרת לחברה שלי לתרגם מאמר באנגלית, המאמר מדבר על השפעות קמפיינים נגד עישון בקרב בני נוער. כל הזמן מופיע הביטוי- "anti smoking groups" איך אני מתרגמת את זה ולא בעילגות כמו שתירגמנו את זה עד כה- קבוצות נגד עישון. זה נשמע לי עילג מדי...
לעונים לעונות ולשאר הירקות

כי מדובר על קבוצות (כנראה מקצועיות),

שאנשים נחשפים אליהן- קבוצות מוגדרות.

Indie62

New member
ארגונים המתנגדים לעישון?

ארגונים הפועלים נגד עישון? עמותות נגד עישון? ארגונים למניעת עישון?

Eישה Aחת

New member
קבוצות מתנגדי-עישון, קבוצות המתנגדות לעישון

או הכי טוב, כפי שכתבת בהתחלה: קבוצות (הפעילות ) נגד עישון.

נונה74

New member
מיצה, חלמתי עליך בלילה ../images/Emo98.gif

תגידי, את בעניין של מעבר דירה??

כן! באוגוסט אני עוברת ליחידה של אמא שלי

בינתיים אני אצלה בתוך הבית ומתה מתה מתה שיעבור כבר הזמן

נונה74

New member
כי בחלום שלי את נכנסת לדירה חדשה..

הכל כבר היה פחות או יותר מסודר, רק לא הצלחת למצוא מקום לארונית עם ספרים שהיתה תקועה בסלון באמצע ולא מצאת לה את הפינה שלה.

נונה! את לא מאמינה כמה זה נכון...

יש לי כמעט הכל- קניתי סירים ושטויות למטבח, יש מיטה ושולחן, (רק חסרה לי פינת אוכל), ואני עדיין מתלבטת לגבי הסידור הכללי של הדברים בתוך היחידה

נונה74

New member
בחלום שלי זו לא בדיוק היתה יחידה ../images/Emo13.gif

זו היתה דירה ממש שווה! הגעתי לשם (השד יודע למה.....) והסתובבו שם מלא אנשים שנכנסו ויצאו ועזרו לך. והייתם עסוקים עם ארונית הספרים הזאת, שפשוט לא נמצא לה מקום בסלון, וקצת התייאשתם ממנה. ואני עשיתי לי סיור בביתך החדש, עברתי דרך חדר השינה, והמשכתי והגעתי לחדר עבודה ענקי. ממש ממש גדול ומדוגם. היה שם שלוחן פינתי ענקי עם מחשב עליו. ובכל אחד מהחדרים היו כונניות עם ספרים עליהם. ואני תהיתי למה אתם לא מעבירים את ארונית הספרים מהסלון לחדר העבודה הענק...... עד עכשיו אין לי תשובה לתעלומה הזאת

נונה74

New member
ברור שלא!!!

אני למשל מתה שמישהו יחלום עלי, אבל זה לא קורה..... אם מישהו היה חולם עלי, בהחלט הייתי מתלהבת עד הגג!

נונה74

New member
את נשמה טובה את ../images/Emo13.gif

האמת שאין לי דרישות מיוחדות לגבי תוכן החלום. בחורה צנועה אנוכי. כל חלום יספק....

למעלה