Passion

• פותח הנושא Leuko
  • פורסם בתאריך

Leuko

New member
Passion

טוב, סופית, זה הפרק הכי עצוב שיש. ראיתי את זה עכשיו וכל הפרק אני עם צמרמורות, התחלתי לבכות איך שג'יילס נכנס לדירה וראה את כל הורדים, והכל היה כל-כך עצוב! ובסוף, כשבאפי מצילה אותו והם בחוץ, בוכים, פשוט אין לי מילים. אני חושבת שזה אפילו יותר עצוב מ becoming (למרות שיכול להיות שזה ישתנה כשאני אראה את becoming שוב...). אני לא מבינה דבר אחד לגבי ג'ני- כשהיא ברחה אנג'ל היא יצאה ממבנה ביה"ס, וחזרה אליו- למה לעזאזל היא לא המשיכה לברוח החוצה, לרחוב???? רק עכשיו שמתי לב לקטע הזה,וזה ממש עיצבן אותי.

ג'ני, ג'ני...

מההתחלה של הפרק, ישר ידעתי שהיא תמות. וד"א, כשהייתי קטן (ולא ראיתי באפי), אז בערוץ 2 שידרו את הפרק הזה, ואני פשוט זוכר שראיתי את ג'ני רצה במסדרון ואז את אנג'ל הורג אותה, וישר העברתי ערוץ כי מתתי מפחד, ואני חושב שזה עשה לי טראומה... אז זה הדבר הראשון שראיתי בבאפי, ואני לא יכול לשכוח את זה. אתם יודעים שאוז היה אמור למות בפרק הזה
אבל אז השחקנית של ג'ני רבה עם ג'וס (אותו דבר קרה גם עם פרופסור וולש). בקיצור, זה באמת פרק יפה וגאוני, במיוחד כי ג'ני לא מתה בסופו אלא באמצע, ואנחנו מקבלים גם את התגובות למוות שלה באותו הפרק. דווקא אני לא אהבתי את הסצנה של באפי וג'יילס מתחבקים, אני הרבה יותר מעדיף את הסצנה מעל הקבר. אני הייתי מעדיף שאוז היה מת במקומה, אני חושב שהיא הייתה יכולה להוסיף הרבה יותר לסדרה. זהו...

תיזהר במילים שלך על אוז ../images/Emo11.gif

אולי ג'ני הייתה יכולה לתרום לסדרה אבל המוות שלה תרם הרבה. לאוז לא מגיע למות
הוא רוקיסט קשוח ואפל
[
]

שוש את. את לא קשורה לאוז.

את ראית רק את הפרקים עם טארה. קיטשה. [סתם נו, תישארי ^-^
]

darkDork

New member
מה זה פה אני רואה בסטאר ../images/Emo7.gif

עכשיו אני גם פושעת בגלל זה וגם לא קשורה לאוז הא? :( יש לך מזל שאת כוסית.

NimaZ

New member
היי!../images/Emo108.gif

לאוז אסור למות! הוא מגניב מדי..

אחד לא חייב לבוא על חשבון השני

מותה של ג'ני אכן היה כאוב מאד. במיוחד שהיא הביאה הרבה לסדרה, ולג'יילס גם כן. אבל הוא לא עצוב בצורה מפוספסת- הדמות, על אף שיכלה לעשות יותר באם היתה נשארת- עשתה את שלה. ואל.

למעלה