ParkStyle סיום ההרשמה המוקדמת

Ozgolan

New member
ParkStyle סיום ההרשמה המוקדמת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שלום חברים, זו הודעה רשמית על סיום ההרשמה המוקדמת על אירוע ParkStyle בגני התערוכה ב-12-15.7. כל מי שרוצה להבטיח את מקומו באירוע הפריירייד המדליק ביותר שנראה עד כה בארצנו צריך לשלוח את הפרטים הבאים לתיבת דוא"ל [email protected]: 1. שם ושם משפחה 2. כתובת מגורים עדכנית 3.טלפון בבית ופלאפון (אם יש..) 4.יש למלא את טופס ההרשמה וויתור המצורף ולפקסס אותו לפקס מספר03-5626476 רוכבים ששלחו עד כה את הפרטים שלהם למערכת, קיבלנו את הפרטים והם נמצאים בשלב עיבוד. לכל המאוחר ניצור אתכם קשר ביום ראשון בערב. אז בבקשה לא להציף את תיבת הדואר שלנו. יום ההרשמה האחרון הוא 07.07.05 כלומר יום שלישי הקרוב כי בטוח לא תרצו לפספף הזדמנות לרכב עם טובי הרוכבים בארץ וללמוד מהם איזה תרגיל או שניים ולהנות מאדרנלין בוורידים כפי שלא הרגשתם אף פעם והכי חשוב לזכות ב-5,000 ש"ח במזומן בפרסי התחרות אשר יכולים לסדר לכם את חופשת הקיץ
!|
!|
!|
!|

Ozgolan

New member
חכה ליום ראשון

בנתיים יש לנו את הפרטים שלך ושל כל מי ששלח כבר אז לא לדאוג...

D r o p I n cc

New member
עוז בבקשה אתה מוכן לחזור אליי?

ממש מצטער שאני עולה לך על הווריד אבל אני ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש רוצה להירשם......

D r o p I n cc

New member
אתה כבר התקשרת אלי עוז אבל

ביקשתי ממך לחזור ולא חזרת(אין טענות שלא תבין לא נכון),וכל יום שעובר הסיכוי שלי להרשמה פוחתים כי ההורים לי רוצים לדבר איתך...

אחי אתה לא חזרת אלי ולא אמרת לי את

המספר רוכב שלי אז .... אתה יכול לסדר את זה?.

RanMX

New member
7.7 זה יום חמישי, יום שלישי זה ה5.7

אז איזה מהם הוא המועד האחרון?

booob11

New member
שאלה..

מה יש בכלל בתחרות לא הבנתי.. כי אני רוצה לשלוח אבל אני לא מבין מה יש שם בכלל.!?!

booob11

New member
מה יש בתחרות.!??

אני רוצה להתחרות אבל אין לי מושג מה יש שם..!!

D r o p I n cc

New member
עוז אחי,כנס שניה יש לי שאלה

ש איזהשהי אפשרות כאשר מפקססים את הדפי הרשמה להוסיף במקום מסויים שאני מעוניים להירשם ליום אחד בילבד...? תודה

C h e n ben ami

New member
אוף למה לא מחיגים עלי בסוף אני לא י

יתחרה כמו תמיד ותיסגר ההרשמה

D r o p I n cc

New member
אחי פקסס אליהם... אלי גם לא חוזרים

אז אני מחכה עד 4 אם הם לא מתקשרים אני מפקסס לדעתי תנהג כמוני..

למעלה