pakeat size או משהו כזה..

pakeat size או משהו כזה..

שלום. בימים האחרונים,היתה לי בעיה לגלוש לאתרים מסוימיים(כמו "וואלה") ותמיד הופיעה לי ההודעה "the page cannot be display". שוב,מדובר רק בקומץ אתרים,שלאחר בירור קטן-התברר שהבעיה אצלי. התקשרתי לתמיכה הטכנית של הספק שלי ושם הורו לי לשנות את הIP PAKEAT SIZEל"SMALL". מאז "התחדשה" הגלישה לאותם אתרים אבל משום מה-הגלישה נעשה ממש כבדה ואיטית!(יש לי ADSL למי ששכח :) ) האם יש משהו לעשות בנידון ומזה בכלל הpakeat size הזה???

dov98

New member
דבר ראשון, תנסה להעביר למצב

בינוני, ותראה אם יש שיפור. ללא קשר לזה תוריד ותתקין dr.tcp ואת ערך הMTU בכ.רשת תוריד ל1462

עכשיו נניח וזה לא עוזר-איך אני חוזר

להגדרות המקור?(אותם הגדרות שהיו לי לפני הDR.TCP הזה..)

Spectral

New member
לא בכרטיס רשת

בdial up adapter. שים לב. נתקלתי במקרים בהם IP PACKET SIZE קטן מוריד מהירות. אתה צריך גודל בינוני. בלי להסתבך עם כל מיני תוכנות של TCP IP. עדיף להשאיר את זה על אוטומטי. כמובן לנקות CACHE של האספלורר וכ´ו. פעולות רגילות. עוד דבר שאתה יכול לבדוק לפני ואחרי השינוי של הIP PACKET SIZE זה עם פינג. אתה צריך להכנס לDOS Prompt בשביל זה - Start-->programs-->MS DOS Prompt. במסך הראשון אתה רושם: ping [IP ADDRES OR DOMAIN NAME] -t כאשר הDOMAIN NAME מתייחס לWWW.WALLA.CO.IL לדוגמא. יתחילו לרוץ שורות על המסך. החלק שאתה מתייחס אליו זה הMS. (milliseconds) ערך גבוה מעל ל200-300 בארץ מצביע על בעיה. וכמובן אם אתה מקבל בחלק מהמקרים או בכולם את השורה request timed out אז בהחלט יש בעיה של packet loss. הבדיקה הזאת שימושית ומראה לך מאיפה יש בעיות ולפעמים גם מה הבעיה. יש לך יותר בשר להתקשר לתמיכה לדבר איתם על זה

feranicus

New member
מי ספק האינטרנט שלך

IP PAKET SIZE זה גודל הפקטים שהמחשב שלך שולח ומקבל תוך שימוש בפרוטוקול TCP\IP. ככול שתקתין אותו יהיה למחשב נוח יותר לקבל ולשלוח קבצים. מי הספק שלך? איזו מערכת הפעלה יש לך? לשתי קריטוריונים אלו יש השפעה רבה על התקלה שלך

dov98

New member
feranicus ! זה מסדר לו את זה

מבלי לגעת פיזית ברג´יסטרי. אם כי אצל בזק בינלאומי הערך צריך להיות 1452 .

feranicus

New member
הנה כמה פטרונות

א. הבעייה כרגע רק במהירות? א1. יש כמה פטרונות: תבדוק מול ספקים ארחים עם איתם אתה גם גולש לאט. כלומר אתה צרייך לשנות בחייגן שלך את שם משתמש ואת הסיסמה, לקראת הספקים אחרים. הנה דוגמה לכמה ספקים: username: guest@OInzahav password:Bezeq זה ה-USER של אינטרנט זהב username: guest@ONetvivison password:Bezeq עם גם דרח הספקים הללו אתה תתקל באיטיות בהורדה אז תכניס את זה לחייגן: username: guest@OBezeq password: Bezeq ואז תכנס לאתר http://wow.bezeq.co.il תכנס בתוך האתר לקישור למאלה שנקראה המחשת מהירות ואז באמצע של הדף להמחשת מהירות תעבורה בADSL תבדוק כמה אתה מוריד שם, אם המהירות שלך שם לא תהיה 60-70(silver) או 150-180(gold)אז הבעייה היא או בקו(תפנה ל340-340-1800)או ברכיבי רשת של המחשב או בנוסך MTU. את הגדרת MTU ניתן לתקן על ידי התקנת קובץ PATCH שנמצא באתר www.speedguide.net הוא נמצא תחת קטגוריית PATCHES יש שם לכול מערכת הפעלה קובץ כזה והוראות התקנתו. עם גם אחרי התקנתו לא עזר, אז NADA. יש צורך בפנייה לטכנאי. BUT עם אצל הספקים האחרים אתה מקבל מהירות נורמלית אז הבעייה היא ספציפית אצל הספק שלך, ואז תפנה לספק האינטרנט שלך

dov98

New member
אני נגד הpatch מהסיבה שאז

אתה צריך להתעסק ברג´יסטרי ישירות, ולפעמים זה גורם לבעיות עד כדי פירמוט. לכן dr.tcp מומלץ, כי תמיד אתה יכול לחזור לdefault . בכל אופן אם מתעקשים להתקין כזה patch , יש לעשות לפני זה גיבוי לרג´יסטרי, בכדי לאפשר דרך חזרה. מי שאינו יודע לעשות גיבוי, שלא יתקין patch .

תודה על התשובה המפורטת!

נראה לי שאני אכנס בתןר "אורח" ויבדוק אם זה ממשיך... הבעיה היא אכן בעיה של מהירות.

dov98

New member
זה שטות להיכנס בתור אורח, כי שם

הקצבים יותר מהירים. השיטה היא לבדוק בקובץ WOW ואם בסדר , להוריד קובץ מאתר הספק שלך. היכן שלא בסדר, שם הבעיה. בעית המהירות לא שייכת לבעיה הקודמת שלך!

למעלה