oops,
again

A B S

New member
|שיעור דשא

היום המרצה לקורס במחשבים באוניברסיטה אמר שכדאי לקיים שיעור על הדשא בשמש בחוץ, אבל זה לא יצא לפועל כי אין שם מחשבים...B-

טקס זיכרון ליצחק רבין-הערב באגודה

היום 6.11, טקס זיכרון ליצחק רבין באגודה (נחלת בנימין 18, תל אביב), בשעה 19:00. בואו בהמוניכם!
אנא השתדלו להגיע בזמן.

Steffy

New member
../images/Emo24.gifהיי!

שלום שלום! אני בחורה סטרייטית (פחות או יותר) אבל סתם באתי לומר שאני אוהבת אתכם ותומכת בכם ומקווה שההומופוביה תיפסק לתמיד!

עדכונים מב"ש והדרום../images/Emo32.gif

שלום לכולם עם סיום חופשת הקיץ והחגים - חזרנו לפעילות להלן הפעילויות הקרובות: ביום שישי 14/11/03 בשעה 20:30 שבת-ב"ש - קבלת שבת גאה והפעם, לרגל פתיחת שנת הפעילות - בסימן מנות פתיחה (מנות המנה הראשונה) ולמי שלא בטוח מה היא פתיחה ( באוכל כמובן) מדובר בסלטים על כל סוגיהם, פשטידות, בורקסים לחמים ומאפים, ועוד - במגוון טעמים אפשר להביא גם מנות אחרונות... שימו לב - הסעודה הפעם - חלבית כמו תמיד, חברי הסניף הם המביאים את האוכל לסעודה לצורך תיאום מה להביא - בבקשה להתקשר לענבר ולימור בטלפון 689331-055 בשישי ושבת 14/11/03 - 15/11/03 נקיים "סמינר סניף" לסמינר מוזמנים כל חברי הסניף, המתנדבים, התומכים, הפעילים, ואלה שאיכפת להם בסמינר הסניפי נשב ונחשוב ביחד - בדרך יצירתית, חברתית ונעימה על איך אנו רוצים לראות את הסניף הגאה והדרומי שלנו בשנה הקרובה מה אפשר לעשות, ואיך אפשר לעשות את זה נתכנן פעילויות קבועות וייחודיות, ונחשוב ביחד איך ליצור סניף דרומי גאה, סניף שהוא שלנו זמנים: ביום שישי 14/11/03 בשעה 16:00 מתכנסים בסניף לתחילת הפעילות, עד לשעה 20:00 (ונתכונן לשבת-ב"ש) ביום שבת - 15/11/03 - בשעה 10:00 בבוקר נמשיך עם הפעילות עד שעה 18:00 כולם מוזמנים נפתחה מחדש פעילות החוגים: בימי שני - בסניף - בשעה 20:20 בערב, חזר לפעילות - ובגדול חוג סגול קבוצת הסטודנטים שלנו עם סטודנטים חדשים ורעננים במיוחד... .הסטודנטים וחבריהם - מוזמנים ובימי שלישי - בשעה 20:30 חזרה לפעילות קבוצת הנשים מפגשים כיפיים באוירה מיוחדת, לנשים גאות לפרטים : ניתן לפנות למיכל שרון, טלפון 888170 - 058 נפתחת קבוצה לדוברי השפה הרוסית בסניף, לפרטים נוספים: אבינועם:064-860928 או באימייל:[email protected] פרטים גם באתר הסניף (המעודכן), בכתובת: http://www.gaybs.up.co.il

עודד א

New member
דבר המתרגל../images/Emo32.gif

א. מה הקשר לפורום, for god's sake
ב. אם המרצה יתחיל להציע לסטודנטים לקיים שיעור נטול חולצות, דמו בראשו. ג. פשוש, מתוק, נשמתי הזכה...
פעם הבאה תכתוב את זה באוף טופיק, בחייאת. אם אתה לא יודע מה זה, תשאל את ההנהלה. אוהבת'ך.

eig

New member
מה היינו עושים בלעדייך?

חברים, צאו מהארון . . ..

Steffy

New member
סטפן

הוא הבסיסט והקלידן של פלסיבו. הוא הומוסקסואל ואני מעריצה מאדדדדדדדדדדד גדולה שלו.

Steffy

New member
זה אמור להיות Avatar

וזה לא זז אלא שלוחצים עליו. מעצבן!!!

../images/Emo54.gif../images/Emo16.gifיהי זכרו ברוך

עצוב לאן הגענו(החברה הישראלחית) מאז... אדישים אטומים אלימים אבל בעיקר מה שחסר שהיום אין מנהיג אמיתי.פשוט אין.

Steffy

New member
שאלה לגבי התנדבות ותרומה לקהילה

האם גם לא גייז יכולים לתרום ולהתנדב לכם ואיך? אני מאיזור ב"ש ומעוניינת (אני לא עובדת כרגע). תני פרטים בבקשה ושאשמח!

למעלה