One Last Time... דצמבר 2021 – סיכום חודשי🚀🐼☄️⛄😷🐑☘️👄🎅🐬👒🌌☔🙏

מילי08

Well-known member
(כמה עיכוב? בין הספר החמישי ועד שהביאו לי את הספר השישי הספקתי לקרוא ארבעה ספרים אחרים)
את מתחרה בעדי? מה זה ההספקים האלה?
אני מאוד אוהבת דברים כאלה [לגבי להקות בנים וקליפים]
כן, אני חושבת שזה שהבנו את זה :-D
יש איזה מישהי שאני מכירה שעובדת בסטארבקס ויש לה עסק צידי של מדבקות לציפורניים והן מגיעות בשלל צבעים והדפסים מגניבים לכל מאורע וזה עשוי מלק אמיתי אז שאת פותחת את זה זה ממש מריח כמו לק, וזה מזה קל להדביק אותן על הציפורניים וזה מחזיק איזה שבועיים (כמו מה שלק ג'ל מחזיק לי במילא) וזה מזה שווה כי קודם כל זה רבע מהמחיר של לק ג'ל ואת מקבל 2 סטים ואין את הצורך המעיק של לחכות שיתייבש|חבול|
או, נשמע נוח. אני כמעט ולא עושה או קונה דברים של בנות וגם אין לי ציפורניים ואני לא מצליחה להאריך, אבל נראה לי שהייתי שמחה לשים מידי פעם מדבקות כאלה ולהרגיש הוליווד
למזלי בסוף הלקוחה התקשרה ואמרה שהיא לא מרגישה טוב אז היא לא הגיעה, אבל במשך איזה שעה ניקיתי אחרי העובדים האחרים
וואי איזה מעצבן זה!
ואני בכלל לא אוהבת לאפה|שפם| אבל זה היה נחמד מצידו אז לא יכולתי אפילו להתלונן 😅
הוו, חמוד כזה
שאלו את אבא. לייק נשבעת שאבא שלי הוא ווייז מהלך. אני יכולה לתת לו כל כתובת בארץ שהוא היה בה לפחות פעם אחת (והוא בייסקלי היה בכל מקום בארץ) והוא יגיד לי איך להגיע לשם כולל כל מיני ציוני דרך סטייל: "את פונה ימינה בכיכר, את תראי שם חומה עם גרפיטי ועץ אלון גבוה, תמשיכי ישר עד שתראי בית כחול עם גג רעפים אפורים ומשמאלו מקלט" :-D
:-0 :-D אבא שלי היה משרטט לי מפות, אבל אני כזאת גרועה שגם ככה הייתי הולכת לאיבוד
לא עדי נחו"ס ולא ענחו"ס. זה נשמע ממש רע. אני כבר מעדיפה שנחזור לקרוא לך עדי נחש מאשר שתמשיך לעוות לי את היצירה|שפם|
אוף נו מה לעשות שאני פחות חזקה בשמות אבל חיפשתי דרך להבדיל בין שתי עדיות עם שני שמות משפחה זהים?
זה תמיד ישישים כאלה שאומרים לי שאני צריכה לנסות אסיד וכל מיני שיט בסגנון
חח, בטח היו בוודסטוק (כיף להם)
הבוסית שלי הלכה לקנות לי סופגניות ביום שחזרתי מהטיסה שלי כי אמרתי לה שאני בדיכאון כי לא בא לי לחזור
איזה חמודים הבוסים שלך! זה באמת לא מובן מאליו. הם נחמדים ככה לכל העובדים שלהם או שאליך במיוחד?
אני לא צריכה לקרוא את שאר השרשור הזה כדי לדעת שליטרלי אף אחד לא מאמין לך.
:-D
או שמישהו טיפש לפניהם עשה תאונה ממש טיפשה ושאר האמריקאים הטיפשים חשבו על רעיון ממש טיפשי של לשלוח 7 כבאיות טיפשיות ועוד 5 ניידות טיפשיות וגם 3 אמבולנסים מטופשים לפאקינג fender bender טיפשי|שפם|
ואני חושבת שזה משעשע שמחר ניק פותח חדש ואנשים עדיין מגיבים לדברים מתחילת החודש:-D כאילו אני מוצאת את עצמי עכשיו "באמת עניתי ככה על השאלות?"
:-D תכלס..
ונראה לך שאני זוכרת????? המוח שלי עובר לבלאנק כשנותנים לי הוראות כאלה אני צריכה בכל רגע שיגידו לי מה הצעד הבא בלבד.
כנ"ל
פעם באחד מהם הצטלמתי עם ליאן ריימס וחשבתי לעצמי שאם יש לי כמה שניות שאין באמת זמן להגיד הרבה דברים (בניגוד לפעמים הקודמות) אני אנצל את הזמן כדי להסניף אותה (כן, כן, אני סוג של איזה בני סלע) כי רציתי לדעת איך היא מריחה. אז נעמדתי לידה וריחרחתי והיה לה ריח ממש נעים כזה של אחרי מקלחת ואיזה בושם עדין כזה (לא כמו איזה אחות רוסיה זקנה במעלית בתל השומר). ורציתי להחמיא לה להגיד לה שיש לה ריח טוב אבל היא חיבקה אותי וישר אמרה mmhm you smell good וזה לא פייר כי זה הדבר שאני תיכננתי לומר וכשאמרתי לה שגם היא מריחה טוב זה היה נשמע מאולץ|שפם| אבל אני חשבתי על זה קודם!!!
:-D צחקתי בקול.
אבל היא מהממת שהיא אמרה לך ככה. נראה לי שכזה בא ממנה זה פחות קריפי מאשר אם מעריץ אומר את זה
😲 ומתי זה הולך לקרות??
כשניק יעלה את הסיכום חודש ולא רגע לפני (בעיקר כי יש לי שרשורים להגיב אליהם...)
זו סדרה שדרדרתי את כול הפורום לראות כדי שאני לא אשב לבד בחושך ואדבר עליה עם עצמי
את לא לבד כשיש אלכוהול

didalf

Well-known member
לא הספקתי לקרוא הודעות אחרונות. מישהי בעבודה חלתה בקורונה ובגלל שהיא לא תהיה עכשיו לא יודעת כמה זמן, אני עושה גם את העבודה שלה ככה שגם השעות המתות בעבודה שלי כבר לא מתות…
איזה אכזבה ציפיתי שסוף המשפט יהיה "ועכשיו אני בבידוד בגללה ויש לי מלא זמן אליכם"

עכשיו נכנסת לראות ספיידרמן |רוק|
איזה כיף לך|מאוהב|
זו סדרה שדרדרתי את כול הפורום לראות כדי שאני לא אשב לבד בחושך ואדבר עליה עם עצמי
אבל נהנו אז זה בסדר.
אוף נו מה לעשות שאני פחות חזקה בשמות אבל חיפשתי דרך להבדיל בין שתי עדיות עם שני שמות משפחה זהים?
עדי חו"ס ועח"ו סטאן. זה לא כזה קשה.

|סופגניה|שם/כינוי: עדיין תרנגול
|סופגניה|גיל: יש התקדמות הלאה
|סופגניה|טיפ לחיים?: תמיד תמיד תאמר לילד שאתה - ממוש, אם אתה מרגיש נורא, מפוחד, לך לטיפול, אפילו אמא מפחדת מזה. [בשלב הזה אני כבר חסין טיפול, לצערי]

|גרב|סדרת החודש: - המרוץ לדראג, עונת אולסטארס מס' 6 'תבלבלתי - גם בציטוטים - זה ינואר, אבל תסלחו לי, כן?!
|גרב|סרט החודש: - אם "חולית" היה החודש אז זה הסרט, אם לאו - אז איזה סרט סיני על לוחמי השמיים בסגנון פנג-שוויי ;-)
|גרב|ספר החודש: - שניים " עד העצמות, אולגה טוקרצ'ק, מרגרט אטווד- והלב הולך אחרון [ מזכיר לי שבגיל 25 עת התחלתי לימודי תואר שני, רציתי מסלול מזורז לדוקטוראט על ספרות נשים. לא אין לי תואר דוקטור.
|גרב|שיר החודש: - אם הייתי מהמרגיזים ומהטרולים היית מעלה את השיר של... אבל נדלקתי על פרי גנך -
|גרב|דמות החודש:: בהיותי צופה אדוק באופרת הסבון צעירים חסרי מנוח [THE Y&R], התאהבתי לגמרי בדמותה של ניקי, הבלונדה המרושעת בעבר.
http://blog.tapuz.co.il/dawn/images/432791_151.jpg
|גרב|שחקנ/ית החודש: היתה אחת חביבה בסדרה "אסיר", זו שהיתה העו"ס - אנה קלאודיה טלנקון
|גרב|ציטוט החודש: היה משהו ממש מדליק ב- TYR, אבל פרח מהראש. היה גם משהו שנזרק על ידי אאוריקה המופלאה במרוץ של רו-פול -

“Bossy, Messy, Gassy, Shade, Mama. I Just Farted Too.” – Eureka​

מבטיח ציטוט חדש בחודש הבא.

|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? חודש ינואר מלא אירועי לידה לאורך 4 דורות [10 לפחות]
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? - אפילו לא אחת
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה? - אין אבל צפיתי בסרט Feel Good"' וההומו זכה להתנשק עם אחי חברתו.
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? - לא היו בזמני. הלכנו לקולנוע להקרנות [הצגות קראנו לזה פעם, לכן - הצגת הקולנוע האחרונה] בשעה 1000 בבקר
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? זו ממש שאלה קשה. לאחר התמכרות קשה מאוד לסקס בעשור השלישי של חיי, התמכרות מסוכנת לאלכוהול, באותו עשור - נשארתי עד תחילת השעור השישי שלי מכור, ממש מכור, לסיגריות ברודוויי 10 סנ'. מאז אם אני מכור זו לתחושה העונג של המצאות במקום שופע חפצים, דימיון מה אעשה עם כל אחד, פיתוח מתכוני גורמה ומה לא, ואז ירידה מדורגת לקרקע. [אני מניח שזה חלק מהטיפול שעברתי סביב המאניה-דיפרסיה שלי. אז לא מכור לכלום, רק לקריאת ספרים, אבל גם במידה.
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? - חיכיתי אתמול - חיסון רביעי
|אשוח|פלאפל או שווארמה? - כיום פלאפל. אבל אם תבוא הג'ננה, אז שווארמה. ממליץ אצל צ'יצ'ו-גבעתיים
|אשוח|בלאפה או בפיתה? - אוהב "אש תנור" ככה קראנו לה בירושלמית. לצערי התלביביות על הפנים בהשוואה, גם היום.
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? - יומן גוגל
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה? - תלוי מה הנושא. אם אלה סדרות "פאן" בסגנון פנטזיה ומד"ב, ישפיע בהחלט.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? מוזמן לקרוא את הפוסט שלי על קוברה קאי.
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה? בילי הולידיי - My man
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? -לא חושב שהייתי מסכים, הייתי מתרגש נורא, מזיע [כן גם בגילי]
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות? כן
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות? אני לא נהג
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק? בוודאי, כל יום, קטע מרחוב ויצמן פינת גוש עציון לפינת ז'בוטינסקי, גבעתיים, נו ליד הסופר.

|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)

|חזיר|

Like Reply Only הוספת תגובה
Report

למעלה