One Last Time... דצמבר 2021 – סיכום חודשי🚀🐼☄️⛄😷🐑☘️👄🎅🐬👒🌌☔🙏

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|סופגניה|שם/כינוי:|קדימה|עדי|חזיר|וונקרו סטאן (Taylor's Version)
|סופגניה|גיל:|קדימה|29
|סופגניה|טיפ לחיים?|קדימה|תלכו לשירותים לפני שאתם שמים לק. אם שתיתם קולה אז פעמיים.

|גרב|סדרת החודש:|קדימה|ובכן הכי אהבתי את מה שראיתי ממש בתחילתו - Only Murders In The Building - מאד כיפית, כדאי!
וגם: העוקץ: החזרה - חלק ב' - עדיין סדרה כ"כ כיפית|מאוהב|
דקסטר: דם חדש - כיף שהוא חזר!
הוקאיי - חמוד בינתיים
מחזור כישור הזמן - הופתעתי שאהבתי אבל היא די מהנה. פרק 4 היה ממש יפה.
|גרב|סרט החודש:|קדימה|הנצחיים - אל תקשיבו לביקורות הוא ממש יפה
טיק, טיק... בום ! - מעולה! ממליצה ממש לאוהבי מחזות זמר ובמיוחד רנט!
ספיידרמן המופלא 1+2 - האמת הופתעתי לטובה די אהבתי אותם. אמה סטון תמיד מהממת ויש לה כימיה מעולה עם אנדרו גארפליד.
|גרב|ספר החודש:|קדימה||X|
|גרב|שיר החודש:|קדימה|אובייסלי - Taylor Swift - All Too Well (10 minutes version) - לא הייתה לי שום אופציה אחרת.
וגם שיר מאד חמוד מטיק טיק בום:
וגם ספוילר להוקאיי:
|גרב|דמות החודש:|קדימה|דקסטר
|גרב|שחקנ/ית החודש:|קדימה|טיילור סוויפט. היא שיחקה קצת בסרט הקצר שלה אז היא שחקנית! וגם קצת הארי סטיילס|מובך| וגם קצת אנדרו גארפילד.
|גרב|ציטוט החודש:|קדימה|מה לבחור משיר שכולו ציטוט אחד יפיפה?
"And you call me up again just to break me like a promise, So casually cruel in the name of being honest"​
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר?|קדימה|ממ אני מתחילה עבודה חדשה אז זה. בטלווזיה נראה לי הסרט של זואי? זהו? אה וספיידרמן.

|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר?|קדימה|ממ 1... וחצי כזה? אבל ערימה מטורפת של לביבות|מאוהב|
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה?|קדימה|היה אחד חמוד בורוניקה מארס שעקץ את הקיטשיות של החג. וגם זה של קומיוניטי עם הסטופ מושן. ובברוקלין 99 עם מת לחיות!
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים?|קדימה|ספר הג'ונגל (96) ומלך סיאם (2000). ופסטיגל של 99 ו2004. 2004 זה הפסטיגל הכי טוב אבר!
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו?|קדימה|קולה והפורום הזה|פנים|
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור?|קדימה|אממ הופעה של טיילור אני מניחה. ופגישה אבל רק אם זה משהו רציני ולא שניה של פס נע כזה. ובתכלס אני מניחה שבדיסני חיכיתי למתקנים שעה ויותר.
|אשוח|פלאפל או שווארמה?|קדימה|שווארמה
|אשוח|בלאפה או בפיתה?|קדימה|לאפה יותר טעים אבל יותר כבד אז לרוב לוקחת פיתה
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה?|קדימה|ווייז. סירייסלי אני אבודה בלעדיו איך אנשים הגיעו למקומות פעם???
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה?|קדימה|אממ תלוי. יש דברים שאני אראה בכל מקרה לא משנה מה אומרים, ויש דברים שאני לא אראה ולא משנה כמה מהללים. אבל יש המון דברים באמצע שנמצאים באולי וביקורת יכולה להוריד או להעלות לי את החשק. או דברים שלא חשבתי עליהם בכלל וביקורת טובה פתאום תעשה לי חשק. כמובן תלוי מי המבקר ומה הסיבות שהוא אהב או לא אהב.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע?|קדימה|בדומה לביקורות זה משתנה. לרוב אני די אדישה כאילו יכולים לעוף על משהו וזה לא מזיז לי. לפעמים הייפ גורם לי גם לשנוא דברים. לעיתים רחוקות דווקא עושה לי חשק. בעיקר אם זה הייפ פה אולי.
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה?|קדימה|כל שיר של טיילור כי הקול שלה מרגיע אותי כי היא אהבת חיי אבל בעיקר Love Story. לא יודעת למה. הפתיח שלו קסום והוא נוסטלגי כזה ונותן תחושה מאד מוכרת ונעימה. (לא מזמן היה לי ראיון עבודה והגעתי קצת מוקדם אז ישבתי כמה דקות והקשבתי לו כדי להרגע).
חוץ מטיילור Let It Be של הביטלס גם יש בו משהו מרגיע וקסום כזה. היה יום אחד שהרגשתי רע ונהגתי ולא יכלתי להתעסק בטלפון וחשבתי "אוף איך אני צריכה לט אי בי עכשיו ברדיו" ובום זה היה ברדיו!:-0 זה מזה עשה לי טוב בכיתי קצת דמעות של הקלה (וגם באופן מטופש זה נתן לי תקווה שדברים יסתדרו כי אם השיר שרציתי בא לרדיו אז גם השאר יסתדר לי) (זאת אחת הסיבות שאני עדיין מקשיבה לרדיו)
ואחד קצת מוזר - Para Vos מכמעט מלאכים בביצוע של פיטר ולאלי. איזה לילה שמתי אותו בלופ עד שנרדמתי.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם?|קדימה|אם הייתי פוגשת את טיילור הייתי מתעלפת ומגמגמת:-D יש לי כמה שאלות חטטניות שלא הייתי שואלת (מה היה עם טום הידלסטון???) אז אולי הייתי שואלת אם היא לא הייתה היוצרת של המוזיקה שלה האם היא הייתה מקשיבה לה.
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות?|קדימה|אממ כן|מובך|
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות?|קדימה|חס וחלילה.
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק?|קדימה|משתדלת שלא אבל לפעמים מתעצלת ועושה את זה.

|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)|קדימה|
|מצלמה| אני בבוקר, אילוסטרציה:
צפה בקובץ המצורף 38198
|מצלמה| הלביבות שלי שתקנאו קצת|מאוהב| (אני אכלתי אותן ועכשיו אני מקנאה בעצמי של לפני יומיים!)
צפה בקובץ המצורף 38203

|אקשן|כמובן הסרט הקצר של All Too Well שטיילור ביימה (עם דילן אובריין ואחת הילדות מדברים מוזרים שכבר פחות ילדה)
בוקר טוב עולם, חשבתי שכבר אין סיכוי שאני אגיע להגיב ואז החלטתי חלקית אולי עדיף על כלום.
ואז באתי להגיב לזה וזה נראה לי מוכר, אז מסתבר שעד עכשיו רק לשאלון שלך הגבתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|סופגניה|שם/כינוי: עדי|נחש| עדי נחו"ס(?) או רק עדי חו"ס
|סופגניה|גיל: 30
|סופגניה|טיפ לחיים? תעשו סמים?
את ממש מורה לחיים עם המסרים שלך
|גרב|סדרת החודש: הלכתי לבדוק אם היה משהו החודש חוץ מכישור הזמן ומסתבר שבשבועיים הראשונים של החודש כול סדרות הברודקאסט שלי שודרו, אבל עדיין כישור הזמן.
כמובן, כישור השיקגו. בכל סדרת שיקגו חדשה הדרקון נולד מחדש
|גרב|ספר החודש: עין העולם.
הי, אני יודע מה זה (אוקי לא ממש, כי זה בעצם לא הוסבר
|גרב|שיר החודש: יש לי! יש לי! BACK TO THE USSR של הביטלס.
מעולה
|גרב|דמות החודש: רנד ומוריין מכישור הזמן.
|גרב|שחקנ/ית החודש: דניאל הני וזואי רובינס מכישור הזמן(הם משחקים את לאן ונייניב אז לא עברתי על החוקים :-P: )
הצלחת יפה
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? חורף! חג מולד! ארבע פרקים של כישור הזמן.
השאלה הגדולה היא למה ישאר לך לצפות בינואר
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? 3 אבל של רולדין אז הן היו קטנות.
עכשיו חבל לי שלא אכלתי לפחות סופגניה טובה אחת בחג השנה. אני מניח שאלו של רולדין טובות.
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? לא חושבת שממש לקחו אותי.
גם אותי לא
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? בניגוד לכול מה שאתה חושבים התשובה היא קפה ולא אלכוהול|מלאך|.
אני חשבתי שאת מכורה לספרים
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? מוביט.
וואי, לא ידעתי בכלל מה זה. כבר כל כך נדיר שאני משתמש בתחבורה ציבורית.
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה? אלוהיפם מרחם על ילדי הגן של יהודה עמיחי.
זה מרגיע? די מדכא לא?
כלומר אני מניח שזה היה יותר מדכא אם הוא לא היה מרחם אפילו על ילדי הגן
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? אם זה צ'ארלי קוקס אז הייתי מציעה נישואין או משהו.
גרמת לי לתהות אז בדקתי והוא נשוי מאז 2018.
לא שאני חושב שזה יעצור אותך...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עציםשיחים
נותנים יותר פירות מוצלחים |V|מקום מסתור לנחשים מפחידים |X|
עושים יותר צל |V|מם של הומר סימפסון מתחבא בהם |V|
עושים יותר לכלוך |X|
מקום לציפורים מעצבנות שמחרבנות עליך |X|
עושים מהם רהיטים יפים |V|
עצים ניצחו בקצת.
אם היינו בפורום הישן, רק על זה ניק היה נותן לך אדום :-D :-D :-D
זה נכון.
אוף, אני מתגעגע ליכולת לתת אדום לאנשים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|סופגניה|שם/כינוי: לונה3
|סופגניה|גיל: |אליהו|
|סופגניה|טיפ לחיים? לביבות יותר שווה מסופגניות.
את טועה ומטעה
|גרב|סדרת החודש: יצא לי ממש מעט טלויזיה החודש. אבל הפרקים של דקסטר, תרגיע, מה שקורה בצללים.
זה נשמע כמו "דקסטר, תרגיע. ותבדוק מה קורה בצללים."
|גרב|ספר החודש: אני קצת תקועה עם הטרילוגיה שלי. לא כי היא לא טובה, כי כמו עם הטלויזיה הייתי עסוקה מידי בדברים אחרים.
גם אני הייתי תקוע עם ספר. אצלי זה לפחות חלקית כי הוא לא היה כל כך טוב. אבל יותר בגלל שביזבזתי זמן על דברים לא חשובים (ודברים כן חשובים כמו טלוויזיה)
איזו טריולוגיה זאת?
|גרב|שיר החודש: באופן שמפתיע את עצמי יותר מאשר אותכם: נועה קירל - מיליון דולר 😬 פתאום שמעתי אותו כמה פעמים ברדיו ובעצם הוא ממש חמוד.
וואו, דילן בטח מאוד מרוצה ממך
|גרב|דמות החודש: דקסטר ו(ספוילר דקסטר)האריסון
|גרב|שחקנ/ית החודש: שחקני ארץ נהדרת
בחירות מעולות
השבוע קיציס לא היה בגלל שהוא חלה בקורונה והחלף על ידי בעלה של יונית לוי. אבל בעצם לא נראה לי שראיתי גם את מריאנו שם. מסכן, מאז שביבי לא ראש ממשלה בטח קיצצו לו את העבודה.
|גרב|ציטוט החודש: "רק אנשים טיפשים נתקעים בפקקים. מי שנתקע בפקק כנראה עשה משהו ממש טיפשי." (לארי דיוויד, תרגיע, ציטוט מהזכרון אז לא מדויק)
איך זה הגיוני?
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? לראות לאן אצליח להתקדם עם האפליקציות שלי.
האפליקציות שאת מפתחת?
מה לגבי לפתח לנו פורום חדש ככה שלא יהיו לנו יותר בעיות (וכשיהיו אז נדע לצעוק עליך)
*טפו טפו טפו תפוז כבר כמה זמן לא עושה לי בעיות אז מצטער שהעלתי זמנים קשים יותר
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? אלו שאני השתתפתי בהן כנראה בבי"ס. זוכרת איזה שיר על חנה'לה האופה או משהו.
חנה'לה אופה? אז בטח שהשמלת שבת שלה תהרס
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? מאפים :-( והטלפון כמובן. והריח של החתולה שלי (אל תשפטו).
אז את צריכה לפתח אפליקציה שיוצרת ריח של מאפים ושל החתולה שלך
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? בשביל ארוחה שאני אוהבת.
|אשוח|פלאפל או שווארמה? איפה שיש צ'יפס יותר טעים כי זה העיקר.
אז פשוט תקני צ'יפס
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? וייז, ביט, קופ"ח, של הבנק..., המצלמה.
חלק מאלו אפשר להסתדר גם אם הם היו רק במחשב.
אבל לא ווייז
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה? אם זו סדרה חדשה אז משפיעות מאוד. זה אחד הקריטריונים החשובים לי.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? פחות מהביקורות, אבל משפיע במידה מסוימת.
וכמה משפיע זה שניק אומר לך שכבר תראי את הסדרה כי ראית שני פרקים ראשונים ואת לא מתקדמת מאז ואת בסוף תשכחי מה היה בהם ואז תתעצלי לראות מחדש?
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה? heel the world של מייקל ג'קסון.
עקב את העולם? :-P:
באמת שיר יפה.
עדיף לא לראות את הקליפ כי כל הילדים שם מזכירים את עניין הפדופיליות
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? רוצה להתגרש מג'ורג'יה ולהתחתן איתי?
ככה לפרק משפחה עם איזה עשרים ילדים?
|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)

מה שהיה קורה היום אם לא היו ממציאים את המכונית (אבל חוץ מזה כל ההתפתחות הטכנולוגית היתה אותו דבר)

אני לא יכול לראות את זה בלי לחשוב שהרובוט הזה עומד להתעצבן עם הבן אדם שגורם לו לגרור אותו ולהתחיל מרד נגד בני האדם
כמובן שארמדילו יכול להיות חמוד. במיוחד עכשיו שהגיעה העונה לכריסמס ארמדילו
וקיפוד!
(אולי בעצם כל חיה היא חמודה אם נותנים לה בובה?
מישהו ניסה לתת בובה לנחש פעם?)
נחש בטח יכול להיות חמוד עם בובה.
אבל תנין?
(בעצם תנין פשוט צריך קרניים כדי להיות חמוד)
חחחחחח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, איך זה מרגיע? זה לא שיר על קשיי החיים ואכזריות הגורל וכמה שאנו בודדים בהתמודדות איתו או משהו כזה?
זה מה שאני אמרתי
אנחנו חושבים שהתשובה היא ספרים.
זה מה שאני אמרתי
תמצמצי פעמיים אם דילן חטפה אותך.
זה לא מה שאני אמרתי. אבל זה כן הגיוני.
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? וייז, ביט, קופ"ח, של הבנק..., המצלמה.
קצת מצחיק אבל לא תמיד ישר חושבים על מצלמה כאפליקציה כי היא פשוט שם .
ובימינו זה נראה כל כך ברור שיש לך מצלמה בכל מקום
נכון. עולם מוזר היה פעם.
אבל זה לא נראה לי הגיוני לחשוב על המצלמה כעוד אפליקציה כי זה משהו שהוא מובנה בטלפון. כלומר יש בעצם מצלמה בטלפון. זה לא שהיו טלפונים בלי מצלמה ואז פשוט הורידו אפליקציה של מצלמה לטלפון כדי שיהיה אפשר לצלם. היה צריך לבנות טלפונים עם מצלמה.
*מזכיר לי שהיה קטע בורוניקה מארס שוינס עושה כאילו הוא מצלם את ורוניקה באיזה באר עם הטלפון שלו (שזה בעצם הוא עושה כדי להגן עליה) ואז היא לוקחת ממנו את הטלפון כדי למחוק את התמונה שהוא צילם ורק אז קולטת שזה טלפון בלי מצלמה. דבר שבאמת בלתי נתפס היום.
באופן מוזר הייתי מעדיפה שהם יאמצו אותי להיות הבת שלהם.
אז תנו לי להבין. עדי|חזיר| תחיה עם דייויד וג'ורג'יה בשלישיה והם יאמצו את יעל?
אבל לונה תנסה לגרום לדייויד לעזוב את עדי ואת ג'ורג'יה בשבילה?
את יודעת שהוא הופיע בעונה 3 של דוקטור הו?
והוא בריטי וזה כל מה שאני צריכה :love:
והוא גם שיחק הומו בהצגה מלאכים באמריקה (שלפי מה שהבנתי בקטע מסויים בתחת שלו חשוף לקהל)
עדי|חזיר| בכלל לא ראתה דוקטור הו. היא לא מבינה מהחיים שלה. (איך היא יכולה לטעון שהיא אוהבת את דייויד טננט כשהיא לא ראתה אותו בשיא טננטיותו)
מה שמוזר זה, אם אני זוכר נכון, שאנדרו גרפילד בכלל שיחק אמריקאי בדוקטור הו. (לא שזה כזה מוזר כי הוא שיחק אמריקאי בהרבה דברים, אבל בדוקטור הו יש בריטים שמשחקים בריטים)(או חייזרים עם מבטא בריטי)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|סופגניה|שם/כינוי:לב ארי
|סופגניה|גיל:45
|סופגניה|טיפ לחיים?
סימן שאלה זה טיפ מסקרן לחיים
|גרב|סדרת החודש:CRITICAL ROLE
לא, באמת?
|גרב|סרט החודש:GHOSTBUSTERS:AFTERLIFE
גם אני ראיתי. דיברנו על זה? מה חשבת?
|גרב|ספר החודש:הרוזן ממונטה כריסטו
קראתי את זה כשהייתי נער ורק שנים רבות לאחר מכן גיליתי שלמעשה מה שקראתי הייתה גרסה מקוצרת. כאילו עדיין כמה מאות עמודים, אבל כנראה בערך חצי מארוך האמיתי.
|גרב|ציטוט החודש:
What does a hamster have in common with a cigarette?
(Pause)
They’re harmless, unless you stick ’em in your mouth and light them on fire
חחחחחחחחח
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? לכלום
זה אומר שלא ראית את הסרט ספיידרמן?!?
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו?מבוכים ודרקונים
אתה מעשן את הדרקונים האלו?
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור?RIDE בדיסניוורלד, וזה קרה יותר מפעם אחת
כן, אני מניח שהרבה מחכים בתור בדיסנילנד. אם אפילו בלונה פארק בארץ צריך לחכות לפעמים קרוב לשעה.
|אשוח|פלאפל או שווארמה?תלוי בטיב הפלאפל והבשוורמה...אבל לרוב שווארמה
|אשוח|בלאפה או בפיתה?יש פלאפל בלאפה?
הא, לא חשבתי על זה, אבל גם אני לא זוכר ששמעתי על זה. כשאני מזמין פלאפל לא זכור לי ששואלים אותי במה אני רוצה אותו.
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה?אם יש ביקורות משבחות זה יגרום לי ,לרוב לא לרצות לראות
אם ככה יש לי כמה סדרות עם ביקורות מאוד לא משבחות שאולי תרצה לראות.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? אפשר תמונה\חתימה? ותוכל\י לברף את הקוביות שלי?
מה אם המפורסם הזה יטיל קללה על הקוביות שלך בגלל שהפרעת לו בחיים שלו?
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות?לא
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות?לא
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק?לא
אתה נורא שלילי
|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות) אכין הרבה בשבילך, אבל אני מכין לביבות מלוחות
מלוחות?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אכן גם אני . השם משתמש הקודם שלי היה "גם ברוטוס"
מה 'ני יגיד על שבעת עשוריי?
שיש לי עוד למה לצפות?
חחחח, הצלחת להתחמק נהדר. חבר טוב שלי כתב במקום אחר:

עלבון הוא כמו לימון

אפשר לעשות ממנו לימונדה [ https://vehasfinashata.wordpress.com/]
למה להתחמק?
אבל זה מבוסס כמובן על המשפט הידוע מאוד: When life gives you lemons, make lemonade
נדמה לי, ששנינו חיים ביקומים אחרים. על חלק מהסדרות אפילו לא שמעתי.
אני גם לא שמעתי על חלק מהסדרות שאתה מדבר עליהם. אבל אני תמיד מגגל ומוצא אותם (חוץ מלאחרונה שכתבת על איזו סדרה ג'וג'ו משהו ולא הצלחתי למצוא את זה בגוגל)
הבן היקר שלי, הטיל וטו על נצחיים, אז אני שומע בקולו. הוא כמוך בהתענינויות שלי.
הבן שלך מטעה אותך בגדול
[ND [ NAME DROPPING חנוך רוזן חבר של המשפחה, בעיקר של הגברת עוד מילדותם המשותפת בירושלים.
מגניב. הוא עושה לפעמי פנטומימה בסלון?
רק כשהיה ילדון בלונדיני וחמוד נורא ב"מתגברים ומתבגרים". אישית ולמיטתי העדפתי את קירק קמרון
הוא היה מאוד חמוד במתגברים ומתבגרים. אבל שם הוא באמת היה ילד.
את קירק קמרון אף פעם לא ראיתי כמושך במיוחד. ואז הוא גדל להיות פונדמליסט נוצרי מאוד מגעיל אז אני שמח שלא נמשכתי אליו בעבר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|סופגניה|שם/כינוי: יעל אוונס:sneaky:
|סופגניה|גיל: מספיק בוגרת בשביל כריס
|סופגניה|טיפ לחיים? אבל חיים לא היה המלצר שלי, דוד בכלל שירת אותי
אבל חיים הוא המארח*, ולכן הוא מקבל אחוז מהטיפים של המלצרים.
*אני לא זוכר שאי פעם בעצם ראיתי במסעדה שיש מארח ולא מארחת. מעניין למה זה.
**אחיינית שלי עובדת כמארחת במסעדה וביום רביעי בארץ נהדרת הייתה בדיחה של ליברמן (אסי כהן) על מארחות אבל אחיינית שלי אומנם גם הייתה על הספה, אבל היא כבר נרדמה בשלב הזה.
|גרב|סדרת החודש: הוקראיי, פארקס, ארץ נהדרת
הוקראיי זאת סדרה מדהימה על גיבור על שהוא חצי נץ חצי לחם שיפון.
(שתבינו למה לוקח לי זמן להגיב - כי אני מבזבז דקות שלמות על חיפוש התרגומים לעברית של hawk ושל rye bread)
|גרב|סרט החודש: free guy
Shang-Chi and the Legend of the Ten Ring
רק עכשיו?
|גרב|שיר החודש:
שיר ממש טוב.
|גרב|דמות החודש:
השחקן שמשחק את קפטן אמריקה במחזמר
חחחחחחח לפחות במקרה הזה לא הייתי צריך לחשוש שגם תבחרי בשחקן.
|גרב|שחקנ/ית החודש: רוב לאו
|כן|
|גרב|ציטוט החודש: “Be yourself; everyone else is already taken.” - אוסקר ויילד
שיט, אני רציתי להיות אוסקר וויילד
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? חורף, סיום 2021 (ואוו פתאום קלטתי שאחנו ב2022, 2019 נראה רק אתמול)
כן, זה מוזר לחלוטין
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? גאה בעצמי ו-0
בטח אחרי שכתבת את התשובות כאן אכלת איזה עשר :-P:
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה? פארקס - עונה 2 פרק 12 - Christmas Scandal
היית חושבת שלאור זה שראיתי את זה רק לפני חודשים בודדים אני אזכור מה זה...
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? אנני
וואלה, ראית את זה כהצגה?
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? וופל לימון (יאמיי|יאמי|)
צריך להזכיר לעצמי לחסום אותך מהפורום
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? כל שביל שיוביל אותי הביתה למיטה לישון
וואו, באמת הייתי לחלוטין מחכה שעה בשביל הצ'אנס לישון במיטה שלי בבית. אני לא בטוח למה אני לא עושה את זה עכשיו (ועוד בלי תור).
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? חייגן הטלפון
לאחרונה מישהו ציין בפני שזה קטע בעצם שקוראים לזה חייגן. כי זה בא מכך שבעבר לטלפונים הייתה מחוגה (הדבר המסתובב הזה) אבל כבר שנים שאין את זה. אז בעצם כבר לא מחייגים מספרים, אלא מקישים אותם. שלא לדבר על זה שדי נדיר שאני בעצם צריך להקיש מספרים בטלפון כי אני מתקשר למספרים שכבר שמורים לי (או למספרים שהתקשרו אלי)
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה? תלוי מי הביקורת, ביקורת סתם כזה אז בכלל לא, אבל אני שומעת עצות שאתם נותנים פה בפורום
העצות שלנו הכי חשובות בכל האינטרנט
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? הייפ עושה אצלי ההפך ומוריד לי ממשהו, בגלל זה לקח לי מלא זמן לשמוע ולראות המילטון
לפעמים אנשים (גם אני) נמנעים ממשהו רק בגלל שמרגיש שההייפ מוגזם ואפשר בעצם לפספס דברים טובים בגלל זה וחבל. (אפילו אם ההייפ הוא באמת מוגזם, עדיין יכול להיות שהדבר מאוד שווה צפיה)
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה?
שיר נחמד.
מזל שאני החלטתי לעבור על התגובות כי אני מקבל הרבה המלצות טובות להוסיף לרשימה שלי.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? אפשר להלוות ממך כסף?
לא
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות? משתדלת שלא
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות? ממש לא
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק? אם זה בעיר והרחוב לא עמוס אז כן
למה דווקא בעיר? במושב אני חייב לעבור את הכביש לא במעבר חציה כי הבית שלי נמצא בצד אחד של הכביש והמדרכה בצד השני. אז כשאני רוצה להגיע למדרכה אני חייב לעבור שלא במעבר חציה.
|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)
פחות עניין אותי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הסוף של הפרק הראשון, זה עושה לי צמרמורת.
עכשיו אני רוצה שתשימי ציטוט כזה באמת
הגיע הזמן הדורי:

|סופגניה|שם/כינוי: דורי
|סופגניה|גיל: 40 ותשעה חודשים.
|סופגניה|טיפ לחיים? לקוח מסרט על פוטין : "ככל שתדע פחות, תישן בלילה יותר"
זה נראה לי מאוד נכון. אני משתדל לדעת כמה שפחות.
|גרב|סדרת החודש: הד קולך, רגשות אשמה.
מה חשבת על סוף העונה של הד קולך?
|גרב|סרט החודש: מילקשייק אבק שריפה, זרים מושלמים, זמנים קשים באל רויאל.
איך היה מילקשייק אבק שריפה?
|גרב|ספר החודש: זכרונותיו של חתול נודד, ספר יפני מקסים.
נשמע חמוד מאוד
|גרב|שחקנ/ית החודש: אור עמרמי ברוקמן, הד קולך.
היה מאוד נחמד באמת. חבל שלא נתנו לו יותר מקום בסדרה בסופו של דבר
|גרב|ציטוט החודש: "צדיק, קדוש, אלוהים, מה עוד תמציאו עליו?". מהד קולך.
זה דווקא אני לא זוכר.
אבל עכשיו אני חושב לקחת ציטוט מאחד השירים לציטוט החודש של דצמבר
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? 2 ונראה שלא עוד. בשנים האחרונות הממוצע שלי הוא 2-3 לחג.
לא ספציפיתי לגביך, אבל אני חייב לומר שיוצא שאנחנו חבורה של סרבני סופגניות. מי האנשים שכן אוכלים את כל הסופגניות? זה לא שאנחנו פורום של שומרי משקל
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה? אין כ"כ. פעם ראיתי סרט בשם להציל את חג המולד, עם בן אפלק וג'יימס גנדולפיני והיה לא רע.
האמת שלמרות הקאסט זה נשמע די רע. בלי לדעת על זה כלום. סרטי כריסמס נוטים להיות שמאלציים
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? שוקולד.
|כן|
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? גלידה בטעם ריבת חלב.
|לא|
שיר החודש:
שיר טוב. לא נראה לי ששמעתי קודם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|גרב|ספר החודש: הפכתי את סדר השאלות כי החודש בעיקר קראתי.
אני לא בטוחה אם בא לכם לדעת כמה ספרים זה יצא|פנים|
בכל אופן אהבתי רק את הספר שנקרא אגם הזכוכית של מייב בינצ'י (שבעברית יצא בשני כרכים)
נשמע ספר מעניין. אבל אגם זכוכית גורם לי לחשוב על ללכת יחף על חוף אגם, אבל יש זכוכיות וזה חותך את הרגליים
|גרב|סרט החודש: אם לא הייתי צריכה לשלם על זה כסף|שפם| הייתי רואה את הארי פוטר 3-1
טכנית רובנו יכולים לצפות בהם בלי לשלם כסף
|גרב|סדרת החודש+דמות החודש +שחקני החודשי-
שיי טאון
-קווין (אלכס ר. היברט), אמט (ג'קוב לטימורה), ג'ייק (מייקל), ואוטיס פרי (קרטיס קוק)
ncis 18- טימותי מקגי (שון מאריי) אלינור, סלואן, וטוביאס (ג'ו ספאנו)
חתונמי-איתמר, מעיין (מעניין מה היה קורה אם בסוף הם היו משדכים ביניהם )
מנו,ניצן וסאני |מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 38285
ואחד שאהבתי בלי לאהוב את הסדרה שהוא משחק בה
דייגו קלאטנהוף (דונלד רסלר)
מאוד יעילה
קראש החודש - קירן קולקין (רומן רוי)
https://bethanyactually.tumblr.com%2Fpost%2F667751713930887168
אני גם אוהב אותו וראיתי את הפרק הזה של SNL והיה כל כך חמוד שראו את הקטע שהוא היה שם כשמקולי הנחה ואז הרימו אותו כמו את אחיו, אז חזרו על זה שוב.
עכשיו שאני חושב על זה היה מצחיק אם היו מביאים את מקולי לסיום ומראים שהוא דורש שירימו גם אותו שוב.
שחקן החודש בתנאים של ניק- בן בראודר
זה נחמד מצידך, אבל יכלת פשוט לבחור בקירן
|גרב|שיר החודש:
Especially for You- ג'ייסון דונובן וקיילי מינוג
אהבתי
could it be magic (בגרסה השקטה)
לא התחברתי כל כך לגרסה השקטה, אבל נהניתי להזכר בגרסה הרועשת
(בכלל עכשיו מעניין אותי לחפש עוד שירים של טייק דאט)
|גרב|ציטוט החודש: שולחן לחמישה פרקים מתקדמים קלודיה -
what's the big deal i mean they asked and i told like it's junior high ross it's not the military
אוי, זה נשמע כאילו קלאודיה הוציאה את רוס מהארון בפני מישהו 🤦‍♂️
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? לסיים את הארי פוטר
וסיימת? (טכנית יש עוד שבוע אם לא)
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? לא אכלתי
כבר ציינתי שמשהו לא בסדר איתנו
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? קמח לבן, הפורום הזה, והסדרה התורנית שאני מכורה אליה (כרגע זה שולחן לחמישה |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| )
אני מקווה שאת לא פשוט אוכלת את הקמח הלבן הזה כמו שהוא (או שאת מסניפה את זה לאף ורק חושבת שזה קמח לבן ובעצם זאת אבקה אחרת)
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? אם לא חייבים, אפילו 5 דקות לא הייתי מחכה.
אבל אם חייבים האם היית מחכה שעה בשביל לראות פרק של שולחן לחמישה? (טכנית האם את לא כל הזמן מחכה לראות פרק של שולחן לחמישה?) (רוב הזמן אני מחכה שבוע שלם לראות פרק של משהו)
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? ווטסאפ
אומרים שאפשר כיום לעשות הכל גם בהודעות של הטלפון. אבל זה באמת לא מרגיש נכון.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? מצד אחד כן קרה שראיתי דברים בגלל הייפ אבל לא קרה שגם אהבתי אותם
אף פעם לא אהבת משהו עם הייפ?
מה לגבי שובר שורות?
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה?
boyzone- love me for a reason לא בהכרח מרגיע אלא יותר עושה לי טוב
זה גורם לי לחשוב על שיר שבאמת בטח יעשה לי טוב אם אני לחוץ או מרגיש מועקה. (להקות בנים זה הkey)
When You're Looking Like That של Westlife (אפילו שאני בקושי אוהב משהו אחר של הלהקה הזאת)
צופי שולחן לחמישה תראו מי עדיין bff והעלו תמונות מהחופשה המשותפת שלהן|לב אדום|
צפה בקובץ המצורף 38278
אוקי, עכשיו מעניין אותי אם מישהו כאן הצליח לנחש רק לפי התמונה הזאת מי שתיהן. כלומר ברור שזה שתיים מהשחקניות של שולחן לחמישה. אבל אין לי מושג מי.
אני נוטה לחשוב שזאת שנראית צעירה יותר זאת השחקנית ששיחקה את קלאודיה. ואף אחת מהן לא נראית כמו נב קמפבל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|סופגניה|שם/כינוי: - עצם לכלב
|סופגניה|גיל: ידעתי את גיל 20 מכל הכיוונים
ועכשיו את חווה את שנות ה20. אבל אתה לא מספיק מבוגר כדי שזאת תהיה פעם שניה שלך בשנות ה20 (בטי ווייט למשל זוכרת את שנות ה20 של המאה ה20)
|סופגניה|טיפ לחיים? תחיה אותן ואל תדבר עליהם
אבל אז איך ידעו שחיית אותם?
|גרב|סרט החודש: חולית
סרט מעולה
|גרב|ספר החודש: רציחות ה- א"ב, אגת'ה כריסטי
רציחות הא"ב זה מילא. הג' וד' כבר היו ממש נוראיות.
|גרב|דמות החודש: בנט
של ארץ נהדרת? לחלוטין. הוא מעולה.
|גרב|ציטוט החודש: אל תביא ביד, תתן ביד
של מי זה?
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? נוביגוד רגוע
עוד שבוע
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? בזמני לא היו
לא היו הצגות? לא היה חנוכה? או לא היו ילדים?
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? בדיקה רפואית
לא יודע אם מוכנים, אבל לא ממש משאירים לנו ברירה
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? - מה זה "הייפ"?
כשיש התלהבות רבה ורחבה (ואולי מוגזמת) לגבי משהו.
למעשה לא ממש חשבתי אף פעם על מאיפה המילה מגיעה. מסתבר שזה סלאנג שכנראה מגיע מהמילה hyperbole שמשמעותה "הגזמה".
זה מעניין שלא חשבתי אף פעם על המילה הזאת כמשהו שצריך להסביר.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? אין אף מפורסם שאהוב עליי, יש שנוא עליי - אסי עזר. אותו הייתי שואל: אתה לא מתבייש למכור את עצמך ואת בן זוגך?
אני מניח שהכסף שהם מרוויחים עוזר להם עם זה. ויש הרבה אנשים שמוכרים את עצמם תמורת הרבה פחות (למשל בערך כל משתתף ריאליטי)
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות? כן
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות? אינני נוהג
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק? בוודאי
מעניין שיש לא מעט חברי פורום שאינם נוהגים.
אבל מעניין שאתה בין היחידים שחוצה את הכביש כמעט בלי מחשבה על רמזורים או מעברי חציה. (אני הרבה יותר מזדהה עם הגישה שלך)

dory30

Well-known member
מענה לטוני:

*העונה של הד קולך (אולי גם הסדרה) הסתיימה בקול ענות חלושה.
*מילקשייק אבק שריפה הוא הסרט השני הכי טוב שראיתי, אחרי עד במנוסה (שראיתי גם בקולנוע וגם ב- VOD) וזרים מושלמים בגרסה הישראלית אחריו.

מילי08

Well-known member
אני גם אוהבת שגם במציאות הם חברים טובים כי יש פרטנרים שמשחקים חברים ובמציאות לא סובלים אחד השנייה}-] (זה לא חלק מהעסקה|פטיש|)
יא, לא ידעתי. זה באמת חמוד. ותמיד מבאס לדעת שחברים כלשהם בסדרה לא אוהבים זה את זה במציאות. קצת שובר לי את הלב
אבל המיקרוגל מתייחס נורא לכל המאכלים :-/
אני לא אנינת טעם |מובך|
דווקא אני אוהבת שאת עונה באיחור (זה מעיר את הפורום|חגיגה|)
אני רובוט שעון מעורר :-P:
באיזה עוד תפקידים ראית אותה ?
האמת שאף פעם לא התמקדתי בה כשחקנית ראיתי פה ושם, עוד מימי אלי מקביל ובכל מיני דברים שהיא הופיעה גם כאורחת או משנית, אבל לרוב היא לא השאירה עלי רושם. כנראה בגלל זה בלמה נשים רוצחות ממש אהבתי אותה - כי היא הציגה דמות שממש משאירה רושם
זה כיאלו שאת ניק ודילן לא יכולים להתקיים בשירשור הזה בו זמנית :-D
גם לי יש תחושה כזאת |שפם|
אני תמיד עונה בצורה לא מסודרת למרות שאחר כך זה משגע אותי כי אני לא בטוחה שעניתי על הכל :oops:
אני לא יכולה לענות בבלאגן... חייבת ללכת לפי הסדר. גם כשמצטברים לי מיילים, אני אתחיל מהישן ביותר למרות שבטח דברים הספיקו להשתנות מאז...
חוסר סדר מאוד משגע אותי
בדיוק :-D
ילי רק שנהיה באותו עמוד
את יודעת ששני המשפטים המודגשים זה מהשיר של נועה קירל כן?
חחח, אוי ואבוי לי! אבל לא אני ציטטתי אותה, אלא ציטטתי ציטוט אחר...
טוב לעומתך|אקדמאי| ולעומת עדי נחש|אקדמאי| . אני קוראת ספרים קלילים🤭
גם כשאני קוראת ספרים קלילים אני מספיקה 2-3 עמודים...
אני רק בחודש שעבר קראתי לראשונה הארי פוטר ואף פעם לא ראיתי את הסרטים אז רציתי לראות אותם במקביל לקריאה בספרים
מגניב. מה דעתך על הספרים? את הסרטים לא ראיתי בצורה מסודרת אז פחות מחוברת אליהם
חחח היי זה מה שאני אמרתי באותן מילים לפני איזה חודש או שניים!:-D
כנראה בדיוק בחודש שלא הייתי...
אני בקושי מצליח להתקיים עם עצמי בו זמנית
:-( |חיבוק|
אני מתנצלת.
apology accepted |פטיש|
ובגלל שאני מזל מאזניים טיפוסי, אני לא יודעת לעשות דברים בזמן ודוחה הכל לסוף
זה באמת קשור למזל? כי גם אני הכי כזאת
וכל מיני מאפים שהשותפה שלי שידלה אותי להכין מבלי שהסכמתי😅
היא צודקת ואני חושבת שגם אנחנו צריכים לקבל טעימות B-|
אבל בשבוע הבא יהיה לי קצת זמן ואני מקווה שלפני סוף החודש אני אצליח להדביק קצת פערים. אז מילי, תכווני את כל הזמן הפנוי שלך לשבוע הבא😂
:-D עובדת על זה!
כמובן, כישור השיקגו. בכל סדרת שיקגו חדשה הדרקון נולד מחדש
:-D
את ממש מורה לחיים עם המסרים שלך
חח, תכלס
אוף, אני מתגעגע ליכולת לתת אדום לאנשים
נכון. זה ממש חסר לי בחיים
זה נשמע כמו "דקסטר, תרגיע. ותבדוק מה קורה בצללים."
חמסהחמסהחמסה
באמת שיר יפה.
עדיף לא לראות את הקליפ כי כל הילדים שם מזכירים את עניין הפדופיליות
חחח
ונכון
עדי|חזיר| בכלל לא ראתה דוקטור הו. היא לא מבינה מהחיים שלה. (איך היא יכולה לטעון שהיא אוהבת את דייויד טננט כשהיא לא ראתה אותו בשיא טננטיותו)
תכלס!!!
(שתבינו למה לוקח לי זמן להגיב - כי אני מבזבז דקות שלמות על חיפוש התרגומים לעברית של hawk ושל rye bread)
חחח, אוי ניק
לאחרונה מישהו ציין בפני שזה קטע בעצם שקוראים לזה חייגן. כי זה בא מכך שבעבר לטלפונים הייתה מחוגה (הדבר המסתובב הזה) אבל כבר שנים שאין את זה. אז בעצם כבר לא מחייגים מספרים, אלא מקישים אותם. שלא לדבר על זה שדי נדיר שאני בעצם צריך להקיש מספרים בטלפון כי אני מתקשר למספרים שכבר שמורים לי (או למספרים שהתקשרו אלי)
זה פילוסופי ממש
אומרים שאפשר כיום לעשות הכל גם בהודעות של הטלפון. אבל זה באמת לא מרגיש נכון.
לא, פחות נוח. יוצא לי להשתמש לפעמים בעבודה

Lhuna3

Well-known member
וואו, באמת הייתי לחלוטין מחכה שעה בשביל הצ'אנס לישון במיטה שלי בבית. אני לא בטוח למה אני לא עושה את זה עכשיו (ועוד בלי תור).
הרעיון של לחכות בתור בשביל לישון במיטה שלי מזעזע אותי ברמות קשות.
ותמיד מבאס לדעת שחברים כלשהם בסדרה לא אוהבים זה את זה במציאות. קצת שובר לי את הלב
גם לי!
הוקראיי זאת סדרה מדהימה על גיבור על שהוא חצי נץ חצי לחם שיפון.
:-D גם על הגיבור הזה וגם על האובססיות שלך.

*אני לא זוכר שאי פעם בעצם ראיתי במסעדה שיש מארח ולא מארחת. מעניין למה זה.
זה תפקיד של "תהיי יפה" כזה לא? תמיד חשבתי שזה הקריטריון היחיד לתפקיד.

קראתי את זה כשהייתי נער ורק שנים רבות לאחר מכן גיליתי שלמעשה מה שקראתי הייתה גרסה מקוצרת. כאילו עדיין כמה מאות עמודים, אבל כנראה בערך חצי מארוך האמיתי.
[הרוזן ממונטה כריסטו] וואלה? עכשיו אני תוהה האם גם הגרסה שאני קראתי היתה המקוצרת. מה הורידו מהמקורית?

TRUE THAT

לא, אני אתחתן עם דיוויד (אם ג'ורג'יה תתעקש להשאר אז היא יכולה גם) ונאמץ את יעל.
עדי|חזיר| תוכל להצטרף רק אחרי שתצפה בדוקטור הו או לפחות בעונות שלו ותעבור מבחן בנושא.

אבל זה לא נראה לי הגיוני לחשוב על המצלמה כעוד אפליקציה כי זה משהו שהוא מובנה בטלפון. כלומר יש בעצם מצלמה בטלפון. זה לא שהיו טלפונים בלי מצלמה ואז פשוט הורידו אפליקציה של מצלמה לטלפון כדי שיהיה אפשר לצלם. היה צריך לבנות טלפונים עם מצלמה.
בסדר, אז נראה אותך משתמש במצלמה של הטלפון בלי האפליקציה שלה |שפם|

(בעצם תנין פשוט צריך קרניים כדי להיות חמוד)
:-D כך מסתבר!

|שפם| בסדר heal
האפליקציות שאת מפתחת?
מה לגבי לפתח לנו פורום חדש ככה שלא יהיו לנו יותר בעיות (וכשיהיו אז נדע לצעוק עליך)
אוקיי, אם עכשיו מתחילות בעיות כולנו יודעים להאשים אותך.
ואם הייתי מפתחת WEB אז הייתי שוקלת לעשות לנו פורום נורמלי.

[ציטוט החודש שלי: "רק אנשים טיפשים נתקעים בפקקים. מי שנתקע בפקק כנראה עשה משהו ממש טיפשי." (לארי דיוויד, תרגיע, ציטוט מהזכרון אז לא מדויק)]
איך זה הגיוני?
לא יודעת, זה לארי אמר!

איזו טריולוגיה זאת?
"להב החרמש". טרילוגיית מד"ב על (ספוילר כללי) האנושות אחרי שהתגברה על המוות ולמדה לרפא כל דבר ולאפשר לאנשים לחיות לנצח.

אני מניח שאלו של רולדין טובות.
טעות נפוצה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וכמה מהם יכלו פשוט להיות הודעה בשרשור קיים במקום לפתוח שרשור חדש ומיותר...
אז לפחות יש להם משמעות בספירה
אגב, בדיוק אתמול תהיתי לעצמי מתי ההמשך של the nevers.
באמת מעניין מתי. אני מקווה שלא עוד יותר מידי זמן.
(אני זוכר כשעדיין היה משמעותי לומר "בטח רק ב2022")
אני מניח שלא לפני יוני.
את אבודים בחלל אראה מתישהו וכנראה אמשיך עם הוויצ'ר בתקווה שישתפר.
כן לאבודים בחלל, לא לוויצ'ר (שבעצם כבר הפסקת לראות)
הפעם קראתי הכל! והם היו צריכים להיות הרבה יותר בולטים
אבל הסברתי שהסדר הוא לפי הזמן בחודש שהם נולדו והסדר הוא מה שקובע מה גדול ומה קטן.
דילמה אמיתית. שיחים הם חמודים כאלה אבל עצים יכולים להיות ממש סקסיים.
אני מניחה שהרוב יבחרו בעצים, אז אני אחבק שיחים
אפילו המילה שיח חמודה!
אני שמח שנתת עצם לשיחים המסכנים.
ושיח זאת באמת מילה חמודה.
כמו שיח בין שני אנשים... שזה בעצם לא כזה דבר נחמד תמיד.
|סופגניה|שם/כינוי: מילי אשת החתולים התמהונית
|סופגניה|גיל: בגיל שמתאים להפוך לתמהונית
|סופגניה|טיפ לחיים? בגדול, אני האחרונה שיכולה לתת טיפים למישהו, אבל אולי משהו בסגנון אמץ לך חיית מחמד (ודיר באלאק, תטפל בה כמו שצריך!)
זה כינוי די ארוך. אולי עדיף רק אשת חתולים בלי התמהונית. ואולי נגיד את זה באנגלית - Catwoman.
והאמת שלאמץ חיית מחמד הרבה פעמים מרגיש לי כמו הדבר הכי מתסכל בעולם.
|גרב|סדרת החודש: ראיתי כמה: the witcher, on my block, vikings, the wheel of time, hawkeye, פארקס כמובן וגם עוד קצת מ IT crowd. את רובן ממש אהבתי אבל הבכורה תלך ל on my block על ייחודיות, חמידות ורגש
אבל את היחידה בפורום שראתה את on my block אז לעולם לא נדע אם הדעה שלך מוצדקת
|גרב|סרט החודש: ראיתי שניים! coming 2 america ו Luca. הסרט של אדי מרפי היה ממש מאכזב. אני לא חושבת שצחקתי אפילו פעם אחת. אבל לוקה מהממממממם! אני מאוד אוהבת כשהסרטים מלאי דמיון ויצירתיות ועושות כזה קווץ' חמוד בלב
אני שמח שלא ניסיתי את הסרט של אדי מרפי (אני שקלתי לראות את הקודם שוב ואז לראות את זה אבל היה נראה לי כמו הרבה עבודה)
לוקה כזה חמוד ויפה באמת.
|גרב|ספר החודש: אחרי הפיאסקו של שני הספרים האחרונים, הלכתי על בטוח. יש לי המון המון המון להשלים בז'אנר הפנטזיה, כי אני חנונה מהסוג הפחות מגניב. אז הלכתי על the earthsea quartet של אורסולה לה גווין. בהתחלה לקחתי ספר אקראי שלה ואז ראיתי שהוא בעצם המשך או חלק של סדרה אז החזרתי ולקחתי את זה. בינתיים זה נהדר, למרות שהסגנון כתיבה שלה הוא יותר תיאורי מאשר סיפורי.
לא קראתי אף פעם ספר שלה. אבל זה מזכיר לי שלפני כמה שנים קניתי אחד שהיה נראה מעניין ועומד בפני עצמו.
|גרב|שיר החודש: אוקיי, אז חשבתי לייעל את השיטה שלי ולכתוב עם איזה שיר אני קמה בבוקר אבל אז הבנתי שזיזר עושים בשבילי את העבודה ויש להם נטייה להשמיע לי בחודש מסוים את אותם השירים.
למשל את זה
או זה
וזה
אני אל מכיר אף אחד משלושתם
|גרב|דמות החודש: האמת שאין לי החודש דמות מסוימת. בעצם אולי Giulia Marcovaldo מ Luca. ג'ינג'ית חמודה ומנגניבה
באמת, דווקא היא. פשוט לוקה ואיכשקוראים לו היו כל כך חמודים
|גרב|שחקנ/ית החודש: אני אלך על ג'רמי רנר משתי סיבות: א. מגיע לו. רק עכשיו גיליתי שלא עפו עליו ב MCU ולכן התייחסו לזה בסדרה. ב. הוא ממש הזדקן, והזדקן לא יפה בכלל, אבל הוא לא נכנע ללחץ חברתי ולא עושה מתיחות, הרמות ובוטוקסים למינהם והוא מקבל את הגיל שלו! וזה נפלא בעיני |מאוהב|
זה מזכיר לי שלפני כמה שנים אשתו האשימה אותו בהתעללות פיזית בה ובבת שלהם. אבל כנראה זה לא זכה להרבה קרדיט בגלל שזה היה תוך כדי משפט על משמורת.
|גרב|ציטוט החודש: תראו את הדבר היפה והנכון הזה: מוזיקה שוטפת מהנפש את האבק של היום-יום/ ברתולד אוארבך
מאיפה הגעת למשוררת מלפני איזה 200 שנה?
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? הולך להיות יותר קר אז אני לא מצפה לזה בכלל
צדקת, באמת היה קר יותר
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? 3. שתיים מהן באותו יום. אבל הקפאתי לי כמה ובעיתות מצוקה זה נכנס לתנור לחימום מהר לבטן ולנפש
וואלה, לא ידעתי שאפשר להקפיא סופגניות
כלומר ברור שאפשר להקפיא, אבל מפתיע אותי שבחימום מחדש זה יוצא טעים
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה? נראה לי הפרק האחרון של הוקאיי! וגם סיום הפרק עם שיר הכריסמיס הכי נפלא שלא הכרתי, של סמי דיוויס המלך
רגע, מתי ענית על זה שהתשובה שלך היא פרק הסיום של הוקאיי...
אה, את סתם עובדת עלי.
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? המממ, טלוויזיה והפורום
התשובה הכי נכונה עד כה
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? אני לא בטוחה שאני מוכנה אבל לפעמים אין ברירה, כמו ביורודיסני, שאין מתקן שלא חיכיתי בו מעל שעה, למרות שהייתי בחורף והיה קר וציפיתי שאך אחד לא יבוא
אם חיכית אז זה אומר שאת מוכנה לחכות. אחרת היית עוזבת בכעס
|אשוח|פלאפל או שווארמה? פלאפל!!!
|אשוח|בלאפה או בפיתה? בפיתה. גם ככה הכל נוזל אז למה שיהיה יותר גרוע?
האמת שאף פעם לא ניסיתי בלאפה. אבל זה באמת מרגיש בעייתי מאוד.
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? אממ, ווטסאפ? בעצם שעון מעורר. הרבה יותר נוח וידידותי מאשר השעונים הגדולים של פעם
השעון המעורר של הטלפון הוא מעולה. בין היתר כי אפשר לקבוע כמה כאלו.
הבעיה שלי היא שאני בקלות מכבה את השעון המעורר כי הטלפון ליד המיטה שלי. לכן יש לי גם שעון מעורר אמיתי שהוא לא ליד המיטה ואני צריך לקום כדי לכבות. זאת הדרך היחידה להבטיח שאני קם (תכלס לפעמים אפילו אחרי זה אני נרדם שוב)
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה? שאלה טובה. אני לא אוהבת ביקורות כי לרוב אני ממש לא מזדהה עם מילה ממה שכתבו , אבל זה משפיע במידה מסוימת.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? לא נותנת ללחץ חברתי להשפיע עלי (חוץ מאשר כאן :-])
התשובה הנכונה בסוגריים (וזה נכון גם לגבי השאלה על הביקורות)
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? כמו שכתבתי כאן לא מזמן נדמה לי, אם אפגוש את דיוויד טננט אני אבקש ממנו לקבור עמוק עמוק את הסיפורים שעלולים לפגוע לי בדמות שלו (התנהגות נבזית, הטרדות, כוחנות וכאלה)
מה?!? אני לא שמעתי שום דבר רע עליו.
עכשיו קצת הרסת לי אותו (זה כאילו את מחזירה לי על כך שהרסתי לך את ג'רמי רנר, אבל איך יכלת לדעת אם עוד לא שלחתי את ההודעה?)
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות? לא! אם מכונית יכולה לעמוד באדום בכביש ריק, אז גם אני כהולכת רגל
לי זה מרגיש שונה. אולי כי עם המכונית אתה הרבה יותר מסוכן (ואולי בגלל שלא נראה לי שיכולים לשלול לי נהיגה על משהו שאני עושה בתור הולך רגל)
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות? ולקבל דוח משוטר שבדיוק יעבור שם? לא
רק בגלל הדוח :-0

למעלה