One Last Time... דצמבר 2021 – סיכום חודשי🚀🐼☄️⛄😷🐑☘️👄🎅🐬👒🌌☔🙏

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ברוכים הבאים לחודש האחרון של השנה

בחודש נובמבר נכתבו בסך הכל 954 הודעות חדשות
במהלך החודש נפתחו 30 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 860 הודעות
ונכתבו גם 94 הודעות חדשות ב-11 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול של החודש האחרון כרגיל שרשור סיכום החודש שעבר. ואחריו יש את השרשורים היעודיים של דקסטר דם חדש וכישור הזמן.

עוד מתוכנן לחודש דצמבר:
סדרות חוזרות (אבודים בחלל, The Witcher, The Expanse, פילדלפיה זורחת, אמילי בפאריז, קוברה קאי)

סדרות חדשות (Station Eleven, Harlem, 1883, The Book of Boba Fett)
סרטי קולנוע חדשים כמו |ספיידר|
ספיידרמן: אין דרך הביתה|ספיידר|, המטריקס 4, סיפור פרברים ועוד
נציין את יום הקוף, יום זכויות האדם, יום התה ועוד
נמשיך לחגוג את חנוכה
נציין את הלילה הארוך ביותר בשנה
נמשיך עם התקררות הימים
נחגוג את כריסמס

ונלמד עוד יותר על הווריאנט החדש בחיינו - האומיקרון

חוץ מזה נציין את ימי ההולדת|נרות| של טיילור סוויפט, בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה, בילי אייליש, סטיבן שפילברג, צ'ארלי קוקס (דרדוויל, Kin), בוב מורלי (ה100), שרה סנוק (יורשים), זואי קרביץ (שקרים קטנים גדולים), בט מידלר (הפוליטיקאי), נסטור קרבונלר (בייטס מוטל, אבודים), ריז אחמד (ליל האירוע), שרה סילברמן (I Love You, America), טריט וויליאמס (Everwood), דייויד הורנסבי (מית'יק קווסט), לוסי לו (אלמנטרי, למה נשים רוצחות), אלפרד אינוק (המדריך לרוצח, Foundation), דניאלה רוח (NCIS לוס אנג'לס), סטיבן באואר (ריי דונובן), ברנדן קויל (אחוזת דאונטון), ג'ו לו טרוליו (ברוקלין 99), ברנדן פרייזר (Doom Patrol),
אמנדה סייפריד (Big Love), אנה קלמסקי (ויפ), דריל האנה (סנס8), הולי מארי קומבס (מכושפות, שקרניות קטנות), ג'ייק טי. אוסטין (המכשפים מווברלי פלייס), פרד ארמיסן (SNL), איימי אקר (אנג'ל), קתרין טייט (דוקטור הו), שרה רפרטי (Suits), ג'ניפר קרפנטר (דקסטר), ניקולס הולט (The Great, סקינס), טרי האצ'ר (עקרות בית נואשות), איאן סומרהלדר (יומני הערפד), טאנר ביוקנן (קוברה קאי), סיימון הלברג (המפץ הגדול), ג'ון מלקוביץ' (ספייס פורס), פליסיטי הופמן (עקרות בית נואשות), עמנואל צ'ירקי (סופרמן ולואיס), פטריק ג'ון פלוגר (שיקגו PD), היילי סטיינפלד (הוקאיי), ריטה מורנו (One day at a time, אוז), בן בראודר (פארסקייפ), מים ביאליק (המפץ הגדול), ג'ניפר קונלי (snowpiercer), רג'ינה הול (9 זרים מושלמים), וונדי מאליק (Just shoot me, שלדון הצעיר), סטיב בושמי (Miracle Workers), אמה קורין (הכתר), טד ריימי (זינה הנסיכה הלוחמת), מישל דוקרי (אחוזת דאונטון), אדם ברודי (The OC), מייקל שאנקס (סטארגייט SG1), קריסטן ריטר (ג'סיקה ג'ונס), בנג'מין בראט (חוק וסדר), קתרין וויניק (ויקינגים), שרה פולסון (סיפור אימה אמריקאי), ביל פולמן (The Sinner), יוג'ין לוי (שיטס קריק), קייטי הולמס (דוסון קריק), רייצ'ל גריפיתס (עמוק באדמה), אליסה מילנו (מכושפות), אנני מרפי (שטיס קריק), ג'נפיר בילס (The L Word), ג'ונה היל (Maniac), ג'ואל גרטץ' (ה4400), סמואל ל. ג'קסון (What If), ג'יין פונדה (גרייס ופרנקי), קיפר סאת'רלנד (24), סטיבן יואן (המתים המהלכים), טום פיין (המתים המהלכים), פין וולפהארד (Stranger Things), דידריך באדר (המופע של דרו קארי), מילי בריידי (הממלכה האחרונה), ג'רמי סטרונג (Succession), סי.סי.אייץ. פאונדר (המגן, NCIS: New Orleans), ג'ורג'יה טננט (Staged), ג'ארד לטו (My So Called Life), קיט הארינגטון (משחקי הכס), בת' ברס (מרוששות), טימותי שאלאמה (הומלנד), אוליביה קוק (בייטס מוטל), אמילי דה רייבין (אבודים, Once Upon a Time), מגי סמית' (אחוזת דאונטון), ג'ו מנגניילו (דם אמיתי), נישל ניקולס (מסע בין כוכבים), אליסון ברי (קומיוניטי, GLOW), ג'וד לאו (האפיפיור הצעיר), דייגו לונה (נרקוס: מקסיקו), ג'יין לוי (הפלייליסט של זואי), ג'ון ווייט (ריי דונובן), טד דנסון (חופשי על הבר, המקום הטוב, תרגיע), דילן מינט (13 סיבות למה), שון האטוסי (ממלכת החיות), רוס לינץ' (הרפתקאותיה המצמררות של סברינה), אלייזה דושקו (באפי קוטלת הערפדים), קריסטין קרוק (סמולוויל), קייט לוץ' (אגדות המחר), אנטוני הופקינס (ווסטוורלד)

שאלון יעלה מאוחר יותר (הפעם מי שירצה יעשה)
אבל לבנתיים: עצים או שיחים?

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
ברוכים הבאים לחודש האחרון של השנה

בחודש נובמבר נכתבו בסך הכל 954 הודעות חדשות
במהלך החודש נפתחו 30 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 860 הודעות
ונכתבו גם 94 הודעות חדשות ב-11 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול של החודש האחרון כרגיל שרשור סיכום החודש שעבר. ואחריו יש את השרשורים היעודיים של דקסטר דם חדש וכישור הזמן.

עוד מתוכנן לחודש דצמבר:
סדרות חוזרות (אבודים בחלל, The Witcher, The Expanse, פילדלפיה זורחת, אמילי בפאריז, קוברה קאי)

סדרות חדשות (Station Eleven, Harlem, 1883, The Book of Boba Fett)
סרטי קולנוע חדשים כמו ספיידרמן: אין דרך הביתה, המטריקס 4, סיפור פרברים ועוד
נציין את יום הקוף, יום זכויות האדם, יום התה ועוד
נמשיך לחגוג את חנוכה
נציין את הלילה הארוך ביותר בשנה
נמשיך עם התקררות הימים
נחגוג את כריסמס

ונלמד עוד יותר על הווריאנט החדש בחיינו - האומיקרון

חוץ מזה נציין את ימי ההולדת|נרות| של טיילור סוויפט, בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה, בילי אייליש, סטיבן שפילברג, צ'ארלי קוקס (דרדוויל, Kin), בוב מורלי (ה100), שרה סנוק (יורשים), זואי קרביץ (שקרים קטנים גדולים), בט מידלר (הפוליטיקאי), נסטור קרבונלר (בייטס מוטל, אבודים), ריז אחמד (ליל האירוע), שרה סילברמן (I Love You, America), טריט וויליאמס (Everwood), דייויד הורנסבי (מית'יק קווסט), לוסי לו (אלמנטרי, למה נשים רוצחות), אלפרד אינוק (המדריך לרוצח, Foundation), דניאלה רוח (NCIS לוס אנג'לס), סטיבן באואר (ריי דונובן), ברנדן קויל (אחוזת דאונטון), ג'ו לו טרוליו (ברוקלין 99), ברנדן פרייזר (Doom Patrol),
אמנדה סייפריד (Big Love), אנה קלמסקי (ויפ), דריל האנה (סנס8), הולי מארי קומבס (מכושפות, שקרניות קטנות), ג'ייק טי. אוסטין (המכשפים מווברלי פלייס), פרד ארמיסן (SNL), איימי אקר (אנג'ל), קתרין טייט (דוקטור הו), שרה רפרטי (Suits), ג'ניפר קרפנטר (דקסטר), ניקולס הולט (The Great, סקינס), טרי האצ'ר (עקרות בית נואשות), איאן סומרהלדר (יומני הערפד), טאנר ביוקנן (קוברה קאי), סיימון הלברג (המפץ הגדול), ג'ון מלקוביץ' (ספייס פורס), פליסיטי הופמן (עקרות בית נואשות), עמנואל צ'ירקי (סופרמן ולואיס), פטריק ג'ון פלוגר (שיקגו PD), היילי סטיינפלד (הוקאיי), ריטה מורנו (One day at a time, אוז), בן בראודר (פארסקייפ), מים ביאליק (המפץ הגדול), ג'ניפר קונלי (snowpiercer), רג'ינה הול (9 זרים מושלמים), וונדי מאליק (Just shoot me, שלדון הצעיר), סטיב בושמי (Miracle Workers), אמה קורין (הכתר), טד ריימי (זינה הנסיכה הלוחמת), מישל דוקרי (אחוזת דאונטון), אדם ברודי (The OC), מייקל שאנקס (סטארגייט SG1), קריסטן ריטר (ג'סיקה ג'ונס), בנג'מין בראט (חוק וסדר), קתרין וויניק (ויקינגים), שרה פולסון (סיפור אימה אמריקאי), ביל פולמן (The Sinner), יוג'ין לוי (שיטס קריק), קייטי הולמס (דוסון קריק), רייצ'ל גריפיתס (עמוק באדמה), אליסה מילנו (מכושפות), אנני מרפי (שטיס קריק), ג'נפיר בילס (The L Word), ג'ונה היל (Maniac), ג'ואל גרטץ' (ה4400), סמואל ל. ג'קסון (What If), ג'יין פונדה (גרייס ופרנקי), קיפר סאת'רלנד (24), סטיבן יואן (המתים המהלכים), טום פיין (המתים המהלכים), פין וולפהארד (Stranger Things), דידריך באדר (המופע של דרו קארי), מילי בריידי (הממלכה האחרונה), ג'רמי סטרונג (Succession), סי.סי.אייץ. פאונדר (המגן, NCIS: New Orleans), ג'ורג'יה טננט (Staged), ג'ארד לטו (My So Called Life), קיט הארינגטון (משחקי הכס), בת' ברס (מרוששות), טימותי שאלאמה (הומלנד), אוליביה קוק (בייטס מוטל), אמילי דה רייבין (אבודים, Once Upon a Time), מגי סמית' (אחוזת דאונטון), ג'ו מנגניילו (דם אמיתי), נישל ניקולס (מסע בין כוכבים), אליסון ברי (קומיוניטי, GLOW), ג'וד לאו (האפיפיור הצעיר), דייגו לונה (נרקוס: מקסיקו), ג'יין לוי (הפלייליסט של זואי), ג'ון ווייט (ריי דונובן), טד דנסון (חופשי על הבר, המקום הטוב, תרגיע), דילן מינט (13 סיבות למה), שון האטוסי (ממלכת החיות), רוס לינץ' (הרפתקאותיה המצמררות של סברינה), אלייזה דושקו (באפי קוטלת הערפדים), קריסטין קרוק (סמולוויל), קייט לוץ' (אגדות המחר), אנטוני הופקינס (ווסטוורלד)

שאלון יעלה מאוחר יותר (הפעם מי שירצה יעשה)
בשביל מה? אני הלכתי על יעילות
אני הולך על עצים
אפשר לבנות מהם בית נחמד\ עץ לשריפה ולחמם את עצמך
מעצי זית אפשר להפיק שמן\סבון\ זייתים
אפשר לנטוע ולקטוף פירות ומיץ ואולי פלנטיין (לא יודע, לא מכיר)
עצי אבוקדו (זה בא מעץ? או שאני לגמרי טועה?)

dilia snake

Well-known member
לא שמתי לב שפתחת למרות שבטח נכנסתי לפורום לפחות פעמיים מאז שפתחת|פנים|.

ועצים.

Aranel Nenharma

Well-known member
אני בשוק שהשרשור נפתח בראשון לחודש בשעה נורמלית
אני לא רגילה לזה...

עצים - לכבוד יום הקוף הקרב ובא

טוני החתול

Well-known member
מנהל

ועצים.
מאוד מעליב
אני בשוק שהשרשור נפתח בראשון לחודש בשעה נורמלית
אני לא רגילה לזה...

עצים - לכבוד יום הקוף הקרב ובא
אני השנה כמעט תמיד פותח בראשון לחודש. בדרך כלל זה פשוט בערב
בשביל מה? אני הלכתי על יעילות
אני הולך על עצים
אפשר לבנות מהם בית נחמד\ עץ לשריפה ולחמם את עצמך
מעצי זית אפשר להפיק שמן\סבון\ זייתים
אפשר לנטוע ולקטוף פירות ומיץ ואולי פלנטיין (לא יודע, לא מכיר)
עצי אבוקדו (זה בא מעץ? או שאני לגמרי טועה?)
אוקי, זאת לא הייתה שאלה טובה אם כולם בוחרים בעצים.
ובאמת למה שמישהו יבחר בשיח, זה לא שאלוהים בחר בשיח בוער כדי להגלות בפני משה או משהו כזה...
וכן, זה עצי אבוקדו
(אתה מזכיר לי את זה שלפני כמה שנים בפורום גיליתי שיש אנשים שחושבים שאבוקדו הוא ירק איכשהו)
אני יכולה לעשות אם אתם מוכנים לחכות כמה שעות עד שאני אחזור הביתה.
אחלה בסדר.
אבל לענות על השאלה את לא יכולה...

ושמתם לב שהשתפרתי ורשימת חוגגי ימי ההולדת משמעותית יותר קצרה הפעם

didalf

Well-known member
חוץ מזה נציין את ימי ההולדת|נרות| של טיילור סוויפט,
זהו זה כל מה שחשוב|מאוהב||מאוהב|

סמואל ל. ג'קסון (What If)
כן ניק? זה הדבר שסמואל ל. ג'קסון הכי מפורסם בו? הוא פאקינג סמואל ל. ג'קסון הוא לא צריך סוגריים בכלל!

עצים נותנים לי פרי, והשיחים גם כן.

חחח גם לי לקח זמן לקלוט שזה שרשור חדש ולא הישן:-D

אחלה בסדר.
אבל לענות על השאלה את לא יכולה...
אובייסלי חיכיתי גם בשביל זה להגיע הביתה.

אתה כזה פולני |שפם| .
וואי ממש:-D

שמתי לב שהתחנפת לעדי ורשמת את טיילר סוופיט ראשונה
כמו שצריך!

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
זמן שאלון!!!

מזכירה - לא לעשות הוסף תגובה כדי לענות, להעתיק את השאלון ולהדביק בחלון הטקסט שבתחתית המסך! תודה ושלום.

|סופגניה|שם/כינוי:
|סופגניה|גיל:
|סופגניה|טיפ לחיים?

|גרב|סדרת החודש:
|גרב|סרט החודש:
|גרב|ספר החודש:
|גרב|שיר החודש:
|גרב|דמות החודש:
|גרב|שחקנ/ית החודש:
|גרב|ציטוט החודש:
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר?

|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר?
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה?
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים?
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו?
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור?
|אשוח|פלאפל או שווארמה?
|אשוח|בלאפה או בפיתה?
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה?
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה?
|אשוח|וכמה הייפ משפיע?
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה?
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם?
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות?
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות?
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק?

|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)

didalf

Well-known member
|סופגניה|שם/כינוי:|קדימה|עדי|חזיר|וונקרו סטאן (Taylor's Version)
|סופגניה|גיל:|קדימה|29
|סופגניה|טיפ לחיים?|קדימה|תלכו לשירותים לפני שאתם שמים לק. אם שתיתם קולה אז פעמיים.

|גרב|סדרת החודש:|קדימה|ובכן הכי אהבתי את מה שראיתי ממש בתחילתו - Only Murders In The Building - מאד כיפית, כדאי!
וגם: העוקץ: החזרה - חלק ב' - עדיין סדרה כ"כ כיפית|מאוהב|
דקסטר: דם חדש - כיף שהוא חזר!
הוקאיי - חמוד בינתיים
מחזור כישור הזמן - הופתעתי שאהבתי אבל היא די מהנה. פרק 4 היה ממש יפה.
|גרב|סרט החודש:|קדימה|הנצחיים - אל תקשיבו לביקורות הוא ממש יפה
טיק, טיק... בום ! - מעולה! ממליצה ממש לאוהבי מחזות זמר ובמיוחד רנט!
ספיידרמן המופלא 1+2 - האמת הופתעתי לטובה די אהבתי אותם. אמה סטון תמיד מהממת ויש לה כימיה מעולה עם אנדרו גארפליד.
|גרב|ספר החודש:|קדימה||X|
|גרב|שיר החודש:|קדימה|אובייסלי - Taylor Swift - All Too Well (10 minutes version) - לא הייתה לי שום אופציה אחרת.
וגם שיר מאד חמוד מטיק טיק בום:
וגם ספוילר להוקאיי:
|גרב|דמות החודש:|קדימה|דקסטר
|גרב|שחקנ/ית החודש:|קדימה|טיילור סוויפט. היא שיחקה קצת בסרט הקצר שלה אז היא שחקנית! וגם קצת הארי סטיילס|מובך| וגם קצת אנדרו גארפילד.
|גרב|ציטוט החודש:|קדימה|מה לבחור משיר שכולו ציטוט אחד יפיפה?
"And you call me up again just to break me like a promise, So casually cruel in the name of being honest"​
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר?|קדימה|ממ אני מתחילה עבודה חדשה אז זה. בטלווזיה נראה לי הסרט של זואי? זהו? אה וספיידרמן.

|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר?|קדימה|ממ 1... וחצי כזה? אבל ערימה מטורפת של לביבות|מאוהב|
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה?|קדימה|היה אחד חמוד בורוניקה מארס שעקץ את הקיטשיות של החג. וגם זה של קומיוניטי עם הסטופ מושן. ובברוקלין 99 עם מת לחיות!
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים?|קדימה|ספר הג'ונגל (96) ומלך סיאם (2000). ופסטיגל של 99 ו2004. 2004 זה הפסטיגל הכי טוב אבר!
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו?|קדימה|קולה והפורום הזה|פנים|
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור?|קדימה|אממ הופעה של טיילור אני מניחה. ופגישה אבל רק אם זה משהו רציני ולא שניה של פס נע כזה. ובתכלס אני מניחה שבדיסני חיכיתי למתקנים שעה ויותר.
|אשוח|פלאפל או שווארמה?|קדימה|שווארמה
|אשוח|בלאפה או בפיתה?|קדימה|לאפה יותר טעים אבל יותר כבד אז לרוב לוקחת פיתה
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה?|קדימה|ווייז. סירייסלי אני אבודה בלעדיו איך אנשים הגיעו למקומות פעם???
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה?|קדימה|אממ תלוי. יש דברים שאני אראה בכל מקרה לא משנה מה אומרים, ויש דברים שאני לא אראה ולא משנה כמה מהללים. אבל יש המון דברים באמצע שנמצאים באולי וביקורת יכולה להוריד או להעלות לי את החשק. או דברים שלא חשבתי עליהם בכלל וביקורת טובה פתאום תעשה לי חשק. כמובן תלוי מי המבקר ומה הסיבות שהוא אהב או לא אהב.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע?|קדימה|בדומה לביקורות זה משתנה. לרוב אני די אדישה כאילו יכולים לעוף על משהו וזה לא מזיז לי. לפעמים הייפ גורם לי גם לשנוא דברים. לעיתים רחוקות דווקא עושה לי חשק. בעיקר אם זה הייפ פה אולי.
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה?|קדימה|כל שיר של טיילור כי הקול שלה מרגיע אותי כי היא אהבת חיי אבל בעיקר Love Story. לא יודעת למה. הפתיח שלו קסום והוא נוסטלגי כזה ונותן תחושה מאד מוכרת ונעימה. (לא מזמן היה לי ראיון עבודה והגעתי קצת מוקדם אז ישבתי כמה דקות והקשבתי לו כדי להרגע).
חוץ מטיילור Let It Be של הביטלס גם יש בו משהו מרגיע וקסום כזה. היה יום אחד שהרגשתי רע ונהגתי ולא יכלתי להתעסק בטלפון וחשבתי "אוף איך אני צריכה לט אי בי עכשיו ברדיו" ובום זה היה ברדיו!:-0 זה מזה עשה לי טוב בכיתי קצת דמעות של הקלה (וגם באופן מטופש זה נתן לי תקווה שדברים יסתדרו כי אם השיר שרציתי בא לרדיו אז גם השאר יסתדר לי) (זאת אחת הסיבות שאני עדיין מקשיבה לרדיו)
ואחד קצת מוזר - Para Vos מכמעט מלאכים בביצוע של פיטר ולאלי. איזה לילה שמתי אותו בלופ עד שנרדמתי.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם?|קדימה|אם הייתי פוגשת את טיילור הייתי מתעלפת ומגמגמת:-D יש לי כמה שאלות חטטניות שלא הייתי שואלת (מה היה עם טום הידלסטון???) אז אולי הייתי שואלת אם היא לא הייתה היוצרת של המוזיקה שלה האם היא הייתה מקשיבה לה.
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות?|קדימה|אממ כן|מובך|
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות?|קדימה|חס וחלילה.
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק?|קדימה|משתדלת שלא אבל לפעמים מתעצלת ועושה את זה.

|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)|קדימה|
|מצלמה| אני בבוקר, אילוסטרציה:
1638378146704.png
|מצלמה| הלביבות שלי שתקנאו קצת|מאוהב| (אני אכלתי אותן ועכשיו אני מקנאה בעצמי של לפני יומיים!)
1638379196208.png

|אקשן|כמובן הסרט הקצר של All Too Well שטיילור ביימה (עם דילן אובריין ואחת הילדות מדברים מוזרים שכבר פחות ילדה)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אה וניק רציתי להגיד על הכותרת שאמנם ציפיתי לשיר האחרון במחזמר אבל זאת בחירה אפילו יותר טובה, כל הכבוד.

Lhuna3

Well-known member
סמואל ל. ג'קסון (What If)
:-D ביומולדת של מורגן פרימן אני מקווה שתכתוב (פרזנטור של מזגני תדיראן)

עציםשיחים
נותנים יותר פירות מוצלחים |V|מקום מסתור לנחשים מפחידים |X|
עושים יותר צל |V|מם של הומר סימפסון מתחבא בהם |V|
עושים יותר לכלוך |X|
מקום לציפורים מעצבנות שמחרבנות עליך |X|
עושים מהם רהיטים יפים |V|
עצים ניצחו בקצת.

dilia snake

Well-known member
עציםשיחים
עושים יותר לכלוך |X|
עצים ניצחו בקצת.
אם היינו בפורום הישן, רק על זה ניק היה נותן לך אדום :-D :-D :-D

dilia snake

Well-known member
|סופגניה|שם/כינוי: עדי|נחש| עדי נחו"ס(?) או רק עדי חו"ס
|סופגניה|גיל: 30
|סופגניה|טיפ לחיים? תעשו סמים?

|גרב|סדרת החודש: הלכתי לבדוק אם היה משהו החודש חוץ מכישור הזמן ומסתבר שבשבועיים הראשונים של החודש כול סדרות הברודקאסט שלי שודרו, אבל עדיין כישור הזמן.
|גרב|סרט החודש: הא?8-*
|גרב|ספר החודש: עין העולם.
|גרב|שיר החודש: יש לי! יש לי! BACK TO THE USSR של הביטלס.
|גרב|דמות החודש: רנד ומוריין מכישור הזמן.
|גרב|שחקנ/ית החודש: דניאל הני וזואי רובינס מכישור הזמן(הם משחקים את לאן ונייניב אז לא עברתי על החוקים :-P: )
|גרב|ציטוט החודש: אני מפחדת לשים משהו מכישור הזמן כי זה מוגזם.
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? חורף! חג מולד! ארבע פרקים של כישור הזמן.

|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? 3 אבל של רולדין אז הן היו קטנות.
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה? היו ל-NCIS לוס אנג'לס בעונות הראשונות כמה פרקים טובים.
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? לא חושבת שממש לקחו אותי.
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? בניגוד לכול מה שאתה חושבים התשובה היא קפה ולא אלכוהול|מלאך|.
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? ספר של סנדרסון?
|אשוח|פלאפל או שווארמה? פלאפל, איכ גופות של חיות.
|אשוח|בלאפה או בפיתה? פיתה.
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? מוביט.
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה? אני משתדלת לקרוא אחרי ולא לפני.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? דיי.
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה? אלוהיפם מרחם על ילדי הגן של יהודה עמיחי.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? אם זה צ'ארלי קוקס אז הייתי מציעה נישואין או משהו.
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות? כן.
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות? לא נוהגת.
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק? כן.

|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)

Lhuna3

Well-known member
|סופגניה|שם/כינוי: לונה3
|סופגניה|גיל: |אליהו|
|סופגניה|טיפ לחיים? לביבות יותר שווה מסופגניות.

|גרב|סדרת החודש: יצא לי ממש מעט טלויזיה החודש. אבל הפרקים של דקסטר, תרגיע, מה שקורה בצללים.
|גרב|סרט החודש: לא ראיתי.
|גרב|ספר החודש: אני קצת תקועה עם הטרילוגיה שלי. לא כי היא לא טובה, כי כמו עם הטלויזיה הייתי עסוקה מידי בדברים אחרים.
|גרב|שיר החודש: באופן שמפתיע את עצמי יותר מאשר אותכם: נועה קירל - מיליון דולר 😬 פתאום שמעתי אותו כמה פעמים ברדיו ובעצם הוא ממש חמוד.
|גרב|דמות החודש: דקסטר ו(ספוילר דקסטר)האריסון
|גרב|שחקנ/ית החודש: שחקני ארץ נהדרת
|גרב|ציטוט החודש: "רק אנשים טיפשים נתקעים בפקקים. מי שנתקע בפקק כנראה עשה משהו ממש טיפשי." (לארי דיוויד, תרגיע, ציטוט מהזכרון אז לא מדויק)
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? לראות לאן אצליח להתקדם עם האפליקציות שלי.

|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? אחת של רולדין (3 ביסים וזרקתי כי היה דוחה), ואחת של מאפיה אחרת שהיתה יחסית נחמדה, אבל גם כן לא וואו.
|אשוח|פרק כריסמס אהוב בסדרה? פרק מסויים של הבית הלבן.
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? אלו שאני השתתפתי בהן כנראה בבי"ס. זוכרת איזה שיר על חנה'לה האופה או משהו.
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? מאפים :-( והטלפון כמובן. והריח של החתולה שלי (אל תשפטו).
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור? בשביל ארוחה שאני אוהבת.
|אשוח|פלאפל או שווארמה? איפה שיש צ'יפס יותר טעים כי זה העיקר.
|אשוח|בלאפה או בפיתה? פיתה.
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? וייז, ביט, קופ"ח, של הבנק..., המצלמה.
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה? אם זו סדרה חדשה אז משפיעות מאוד. זה אחד הקריטריונים החשובים לי.
|אשוח|וכמה הייפ משפיע? פחות מהביקורות, אבל משפיע במידה מסוימת.
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה? heel the world של מייקל ג'קסון.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? רוצה להתגרש מג'ורג'יה ולהתחתן איתי?
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כהולכי רגל אם אין מכוניות? בעקרון לא. רק אם מאוד מאוד ממהרת.
|אשוח|האם תעברו ברמזור אדום כנהנגים אם אין מכוניות? חס וחלילה.
|אשוח|האם תעברו באמצע הכביש אם אין מעבר חציה או שהוא רחוק? כן, אם זה נראה בטוח מספיק.

מה שהיה קורה היום אם לא היו ממציאים את המכונית (אבל חוץ מזה כל ההתפתחות הטכנולוגית היתה אותו דבר)

מי ידע שארמדילו זה גם חמוד??

וקיפוד!

(אולי בעצם כל חיה היא חמודה אם נותנים לה בובה?
מישהו ניסה לתת בובה לנחש פעם?)

universal.jpg

Aranel Nenharma

Well-known member
|גרב|סדרת החודש:|קדימה|ובכן הכי אהבתי את מה שראיתי ממש בתחילתו - Only Murders In The Building - מאד כיפית, כדאי!
באמת סדרה טובה
טיק, טיק... בום ! - מעולה! ממליצה ממש לאוהבי מחזות זמר ובמיוחד רנט!
ספיידרמן המופלא 1+2 - האמת הופתעתי לטובה די אהבתי אותם. אמה סטון תמיד מהממת ויש לה כימיה מעולה עם אנדרו גארפליד.
אני חייבת זמן פנוי לטיק טיק בום. לין|V| אנדרו |V| רנט |V| מחזמר |V|
ומבינה שניהיה לך אובסיסיסיה לאנדרו גארפילד:-D
לי כבר שנים יש קראש רציני עליו
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר?|קדימה|ממ אני מתחילה עבודה חדשה אז זה. בטלווזיה נראה לי הסרט של זואי? זהו? אה וספיידרמן.
בהצלחה בעבודה, מקווה שיהיה לך כמו ביום הראשון של זואי כמנהלת וגם את תשמעי שירים בראש
|טיפה|מוזמנים לצרף תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון ללביבות (סתם אל תביאו מתכון פשוט תביאו את הלביבות)|קדימה|
|מצלמה| אני בבוקר, אילוסטרציה:
צפה בקובץ המצורף 38198
חחחחחחחחח
:-D ביומולדת של מורגן פרימן אני מקווה שתכתוב (פרזנטור של מזגני תדיראן)

עציםשיחים
עושים יותר לכלוך |X|
עצים ניצחו בקצת.
אמרתי לך כבר שאת מלכה|כתר|
|סופגניה|טיפ לחיים? תעשו סמים?
ממך לא ציפתי
|גרב|שיר החודש: יש לי! יש לי! BACK TO THE USSR של הביטלס.
איזה כיף שיש עכשיו המון תוכן של הביטלס בגלל הסרט החדש
|סופגניה|טיפ לחיים? לביבות יותר שווה מסופגניות.
ברור
|גרב|סדרת החודש: יצא לי ממש מעט טלויזיה החודש. אבל הפרקים של דקסטר, תרגיע, מה שקורה בצללים.
באמת לא היה לך החודש סדרה בת 10 עונות שסיימת ביומיים
|גרב|ציטוט החודש: "רק אנשים טיפשים נתקעים בפקקים. מי שנתקע בפקק כנראה עשה משהו ממש טיפשי." (לארי דיוויד, תרגיע, ציטוט מהזכרון אז לא מדויק)
חחחחחח
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? אחת של רולדין (3 ביסים וזרקתי כי היה דוחה), ואחת של מאפיה אחרת שהיתה יחסית נחמדה, אבל גם כן לא וואו.
הסופגניות הכי טובות אלו הוזולות עם הריבה דמוי תות
|אשוח|פלאפל או שווארמה? איפה שיש צ'יפס יותר טעים כי זה העיקר.
תאכלס
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? וייז, ביט, קופ"ח, של הבנק..., המצלמה.
קצת מצחיק אבל לא תמיד ישר חושבים על מצלמה כאפליקציה כי היא פשוט שם .
ובימינו זה נראה כל כך ברור שיש לך מצלמה בכל מקום
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם? רוצה להתגרש מג'ורג'יה ולהתחתן איתי?
:love:
אבל אם הזוג הזה יפרד אני רשמית אאבד את האמון שלי בזוגות מפורסמים

נערך לאחרונה ב:
למעלה