One Last Time... דצמבר 2021 – סיכום חודשי🚀🐼☄️⛄😷🐑☘️👄🎅🐬👒🌌☔🙏

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, יצאו 3 חודשים בקיץ 2016. נראה שהוא די נכווה מזה והיא זאת שפגעה בו אבל קיבלנו מזה את אחד השירים האהובים עלי שלה אי פעם|מאוהב| (ממנו הסקתי את רוב המסקנות לגבי הקשר שלהם כי כמובן שהם לא דיברו על זה)
היא פגעה בו... מסכן
פתאום בתמונה הזאת היא מזכירה לי את {ספוילר לסדרה לוק} סילבי
אוקיי. איפה? דודים?
כן כן תראי את Marvel's Hit-Monkey
עונה רביעית של החידוש? :-0 {של זהו זה}
כן, הם עושים שתי עונות בשנה שזה מוזר. אבל זה באמת טוב.
:-D רק שם יש KFC?
זה רק חודשים בודדים שיש אפילו באשדוד. לפני זה היה רק בבאר שבע, נצרת ועוד כמה מקומות בצפון.
יש גם ברמלה עכשיו בעצם.
יא, איך בא לי לראות שוב את כל הסדרה. שני הקטעים טובים. ווילו היתה כזאת חמודה שזה משהו. אנג'ל היה שחקן גרוע. והמבטא שלו תמיד הצחיק אותי
צריך באמת לעשות צפיה חוזרת בבאפי. ולהכריח את עדי|חזיר| לראות
דייויד בוריאנז לא שחקן גרוע, הוא סובל באופן נפלא. אבל כן קטעי הפלאשבק הם לא רגעי איכות של יכולת משחק. והפאות...
ניק יא חמקן! לא שאלו על הרצליה, שאלו עלייך!
אני חשבתי שזה ברור שאני בכך עונה שכמובן שאני חוצה בלי קשר למעברי חציה.
האמת שהכי אהבתי אותו במה עובר על גילברט בלייק. אני חושבת שאפילו לא האמנתי שהוא רק משחק אלא שהביאו ילד אמיתי עם לקויות
הוא היה באמת מעולה שם. הוא היה מועמד על זה לאוסקר לדעתי.
זה מדויק וכל כך נכון. יש קבוצה חמודה בפייסבוק שנקראת "האין מוטיבציה היומי" וזה ממש משפט לשם.
הנה עוד דוגמא
חחחחח זה טוב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה מזכיר לי שראיתי פרסומת השבוע עם טום הולנד ליונדאי וזה היה חמוד ודבילי אבל משעשע:-D
כל דבר עם טום הולנד הוא משעשע
וכנראה יש לסוני איזו עסקה עם יונדאי כי יחד עם כל סרט ספיידרמן יצאה פרסומת חדשה עם טום הולנד ומישנו נוסף מהקאסט:

אז מזל שקניתי מלא קפסולות תה חדשות לעבודה שאוכל לשתות תה ביום התה:-]
אף פעם לא שמעתי על קפסולות תה.
הלוואי וזה יהיה כל לילה. וכן, לא אכפת לי שזה יהרוס את הפואנטה|שפם| תנו לישון ס'עמק.
לילה ארוך לא באמת עוזר. כלומר זה לא שישנים יותר.
הנה, תיקנתי לך.
אבל אני כותב רק הופעות טלוויזיוניות
עצים. במיוחד האלה ליד הדיסני עם האורות על הגזע|מאוהב|
מה?
|סופגניה|שם/כינוי: דילן
|סופגניה|גיל: 35
|סופגניה|טיפ לחיים? אל תרצו כשיורים עליכם כי תמותו עייפים.
אני חושב שכשאני מת זאת הפעם היחידה שלא יהיה לי אכפת להיות גם עייף
|גרב|סדרת החודש: האמת שיחסית (לאנשים נורמלים שהם לא ניק) די הרבה:
אנשים נורמליים הם סתם מעצבנים
The Drew Barrymore Show -במשך עשרה ימים כפיתי על כל בני הבית של בת דודה שלי לפתוח את הבוקר שלהם עם דרו, שזה כיף כי בחוף המזרחי התוכנית שלה משודרת בבוקר כשהם עוד בבית ולא כמו אצלנו בחוף המערבי שהיא משודרת ב-14:00.
ההפרש שעות הוא כל כך גדול?
La Brea - ממשיכה להשתפר! הפכה להיות הסדרה שאני הכי נהנית ממנה לאחרונה.
טוב, אולי אני אנסה
Forged In Fire - הייתי בבית של הבת של בת דודה שלי במשך איזה 5 שעות בזמן שחיכנו לאח שלה שיגיע מהקולג' כדי שיוכל לנסוע איתנו לבית שלו. ובבית של אחותו רואים רק סדרות ריאלטי משונות. זו הייתה אחת מהן. זה כמו מאסטר שף, רק להילביליים שעובדים עם גרזנים. זה כזה משונה. הייתה להם משימה ליצור כל מיני חרבות מחומרים שונים ואז אחד השופטים היה צריך לבדוק את החוזק של כל החרבות ומצ'טות שהמתמודדים יצרו, אז יצרו איזו בובה כזאת שמדמה בן אדם (עם האיברים הפנימיים וכלי דם וכו') ונתנו לשופט המוזר הזה לרצוח את הבובה ולערוף לה את הראש וזה היה נראה שיש לו הרבה אנגר אישיוז שהוא צריך לעבוד עליהם כי זה היה מלחיץ, וגם רואים כאילו איך כל הדם עף בכל פעם שהוא דוקר את הבובה הזאת וזה נראה כמו תוכנית שרק סקול שוטרז עתידיים יצפו בה|פנים|
נשמע הזוי באופן משעשע
60 Days in - עוד אחת מתוכניות הריאלטי המשונות שנאלצתי צפות בהן בזמן שחיכינו לבן של בת דודה שלי. הפעם זו תוכנית של אנשים שכנראה הפילו אותם יותר מידי פעמים על הראש כשהיו תינוקות כי הם התנדבו מרצונם להיכנס לכלא ל-60 יום כדי לראות מה הבעיות של הכלא (והם עושים את זה בשביל $3000 בלבד. לייק, וטפ?! ב-60 יום במקדונלדס בהפיכת המבורגרים אני אעשה יותר מזה) וכל הבתי כלא ששולחים אותם מלחיצים ממש. כל יום דוקרים שם מישהו או מפוצצים אותו מכות רצח, השומרים שם חסרי אונים כי היחס בין השומרים לאסירים הוא 1:200 ואפילו אין סורגים כדי להפריד בין השומרים לאסירים. כאילו וטפ?!
הולי שיט!
Schitt's Creek - בת דודה שלי ובעלה כפו עליי להתחיל עם זה כי הם כולם צחקו בארוחת חג על זה שבת דודה שלי היא סוג של מוירה וכשהודיתי שלא צפיתי בזה, זה נכפה עליי. אבל לא סבלתי, אז זה בונוס.
ולא סיפרת כאן בפורום שצפית עד עכשיו?
Timeless - בת דודה שלי רצתה לראות איזה הומלנד אז צעקתי עליה שתשים משהו אחר באותו סגנון אבל לא הומלנד כי אין לי כוח למועקה הנפשית שקרי מתיסון מביאה לחיי. אז ביקשנו מנטפליקס שיראה לנו סדרות בסגנון וזו היחידה מהרשימה המשונה שהוא הביא שהסכמתי אליה כי מאט|מאוהב| ואביגייל|מאוהב|
אף פעם לא סיימתי אותה
4400 - הגרסה החדשה בינתיים נחמדה לי. לא יצירת מופת אבל לא רעה.
אני בנתיים ממשיך איתה למרות שהיא הרבה פעמים מעצבנת אותי. אני קצת מרגיש כאילו אני יוצא גזען אם אני מוותר עליה כי בערך 90% מהקאסט שלה הם אנשים שחורים.
|גרב|סרט החודש: גם פה ראיתי יחסית הרבה:
O Brother, Where Art Thou? - איזה סרט משונה שהבעל של בת דודה שלי והבן שלהם בחרו. וזו הייתה הפעם האחרונה שנתנו להם את השלט|שפם| מה שכן, ג'ורג' קלוני צעיר היה ממש חתיך!!
מה הבעיה שלך? זה סרט מדהים. ראיתי כבר בטח איזה 5 פעמים והוא תמיד מעולה. ואני בכלל לא חובב ג'ורג' קלוני אז זה ממש לא בגללו.
ותמיד כיף לי לחזור אל הסצנה הזאת:
*זה גם הסרט היחיד מסרטי החודש שלך שראיתי
|גרב|ציטוט החודש: ציטוט מ-Holidate:-D
?Aunt: When did Halloween go from dressing up like a princess to dressing up like a whore
?Mom: I don’t know, sixth grade
?Kid 1: Mommy, What's a whore
Mom: Um, somebody who gets paid to play with boys
Kid 1: I wanna be a whore
!Kid 2: Me too
Mom: Okay, but just remember that the house gets 50 percent
חחחחחחח
טוב התייאשתי מהחפירות של עצמי|חבול| אני צריכה הפסקה. אני אמשיך את השאלון הזה יותר מאוחר.
אז יש לזה המשך באמת?

LeAnnDyIan

Well-known member
ל דבר עם טום הולנד הוא משעשע
וכנראה יש לסוני איזו עסקה עם יונדאי כי יחד עם כל סרט ספיידרמן יצאה פרסומת חדשה עם טום הולנד ומישנו נוסף מהקאסט:
אתה מודע לזה שהפרסומות שהבאת הן של אאודי ולא יונדאי, כן? :-P:
זו הפרסומת שאני התכוונתי אליה:

מילי08

Well-known member
כן לאבודים בחלל, לא לוויצ'ר (שבעצם כבר הפסקת לראות)
ראית את עונה 3 של אבודים בחלל?
אבל הסברתי שהסדר הוא לפי הזמן בחודש שהם נולדו והסדר הוא מה שקובע מה גדול ומה קטן.
פסדר נו... אבל יש אנשים שצריך להפריד משאר העמך
זה כינוי די ארוך. אולי עדיף רק אשת חתולים בלי התמהונית. ואולי נגיד את זה באנגלית - Catwoman.
חח, תודה שאכפת לך |מאוהב|
אבל את היחידה בפורום שראתה את on my block אז לעולם לא נדע אם הדעה שלך מוצדקת
זו לא סדרת חובה, אבל אני באמת ממליצה עליה. וגם אני תמיד צודקת כי אני רובוט מתנשא
באמת, דווקא היא. פשוט לוקה ואיכשקוראים לו היו כל כך חמודים
נכון, גם הם היו חמודים, אבל היא היתה מין אנדרדוג כזה.. קצת שלומיאלית אבל עם בטחון עצמי :-D
ה מזכיר לי שלפני כמה שנים אשתו האשימה אותו בהתעללות פיזית בה ובבת שלהם.
:-0 :-0 לא ידעתי ולא שמעתי. אז אני כבר פחות אוהבת אותו
מאיפה הגעת למשוררת מלפני איזה 200 שנה?
אני רוצה להגיד שאני מכירה את זה כי אני נורא חכמה, אבל פשוט נתקלתי במשפט הזה ורשמתי לי
וואלה, לא ידעתי שאפשר להקפיא סופגניות
כלומר ברור שאפשר להקפיא, אבל מפתיע אותי שבחימום מחדש זה יוצא טעים
בתנור זה יוצא פצצה. אבל אני לא אנינת טעם במיוחד אז אולי עדיף לא לסמוך עלי (אני יותר טובה בהסתרת גופות B-|)
אם חיכית אז זה אומר שאת מוכנה לחכות. אחרת היית עוזבת בכעס
שילמתי כל כך הרבה כסף! זין שאני עוזבת :-P:
הבעיה שלי היא שאני בקלות מכבה את השעון המעורר כי הטלפון ליד המיטה שלי. לכן יש לי גם שעון מעורר אמיתי שהוא לא ליד המיטה ואני צריך לקום כדי לכבות. זאת הדרך היחידה להבטיח שאני קם (תכלס לפעמים אפילו אחרי זה אני נרדם שוב)
:-D אתה מאלה? אני זוכרת ילדים בבי"ס שסיפרו שהם קמים לכבות את השעון וחוזרים למיטה
מה?!? אני לא שמעתי שום דבר רע עליו. [דיוויד טננט]
עכשיו קצת הרסת לי אותו (זה כאילו את מחזירה לי על כך שהרסתי לך את ג'רמי רנר, אבל איך יכלת לדעת אם עוד לא שלחתי את ההודעה?)
חס וחלילה! הבנאדם צדיק וקדוש!
אבל אם בטעות במקרה אולי יתברר שהוא קצת פחות צדיק, אז עדיף שיסתיר את זה
אין שום דבר כזה אל תדאג, היא מתכוונת שאם יש כאלה שישאיר אותם קבורים שלא נדע אף פעם.
בדיוק
כן כן תראי את Marvel's Hit-Monkey
תזכיר לי - סרט או סדרה? כי אני לא אחכה לקולנוע בשביל ספיידרמן. אולי אפילו היום אתקשר לדודים
צריך באמת לעשות צפיה חוזרת בבאפי. ולהכריח את עדי|חזיר| לראות
כן כן כן!!!!!!!
דייויד בוריאנז לא שחקן גרוע, הוא סובל באופן נפלא. אבל כן קטעי הפלאשבק הם לא רגעי איכות של יכולת משחק. והפאות...
סורי.. בעיני הוא גרוע, ואני עוד התחלתי בתור מעריצה מושבעת שלו. כבר כתבתי פעם שכל פעם שהראו אותו מחזיק ספר ביד, היתה לי תחושה שהספר בכלל הפוך :-D
זה נהדר :-D (למרות שזה לא יונדאי אלא אאודי. זה כבר לאנשים שמקבלים משכורות כמו המשכורת של טום הולנד)
מה הבעיה שלך? זה סרט מדהים. ראיתי כבר בטח איזה 5 פעמים והוא תמיד מעולה. ואני בכלל לא חובב ג'ורג' קלוני אז זה ממש לא בגללו.
|כן|להכל (חוץ מזה שלא ראיתי אוץו 5 פעמים...)
איזה קטע שהוא מפרסם שני רכבים שונים. זה אפילו לא אותה ארץ ייצור לדעתי

Lhuna3

Well-known member
האם אחת הפרסומות הנ"ל מכילה ספוילר כלשהו לסרט ספיידרמן החדש שיצא?

didalf

Well-known member
אתה מודע לזה שהפרסומות שהבאת הן של אאודי ולא יונדאי, כן? :-P:
חחח אוי זה חמוד|מאוהב|:-D

האם אחת הפרסומות הנ"ל מכילה ספוילר כלשהו לסרט ספיידרמן החדש שיצא?
מממ לא נראה לי. (ה2 שניק שם הן בכלל קשורות לסרטים הקודמים אז בטח לא וזאת שדילן שמה אמנם יצאה לפני הסרט הזה אבל לא נראה לי ממש ספוילר)

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
נשמע ספר מעניין. אבל אגם זכוכית גורם לי לחשוב על ללכת יחף על חוף אגם, אבל יש זכוכיות וזה חותך את הרגליים
אתה קראת את התקציר ?
טכנית רובנו יכולים לצפות בהם בלי לשלם כסף
|שפם|
אני גם אוהב אותו (קירן מקולקין)
אתה ראית את הסרט Scott Pilgrim vs. the World?
הוא ברשימת הצפייה שלי
וראיתי את הפרק הזה של SNL והיה כל כך חמוד שראו את הקטע שהוא היה שם כשמקולי הנחה ואז הרימו אותו כמו את אחיו, אז חזרו על זה שוב.
עכשיו שאני חושב על זה היה מצחיק אם היו מביאים את מקולי לסיום ומראים שהוא דורש שירימו גם אותו שוב.
זה היה אדיר אם הם היו מביאים את מקולי
זה נחמד מצידך, אבל יכלת פשוט לבחור בקירן
אתה מציע לי לעבור על החוקים שלך ?:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
כי רומן רוי הדמות שלו ביורשים היא כן אחת מדמויות החודש שלי

בכל אופן לא היה לי במי לבחור ואז ראיתי שיש לבן בראודר יום הולדת החודש אז בחרתי אותו
ולפני שאתה קופץ שהוא צריך להיות השחקן שלי של החודש הנוכחי
אני אגיד שתוך כדי שהגבתי לשאלון נזכרתי שטכנית אני כן ראיתי אותו החודש בפרק של שולחן לחמישה (בפרק מהציטוט שלי )
לא התחברתי כל כך לגרסה השקטה
לגרסה השקטה של מי האזנת ? כי אני פעם מזמן שמעתי גרסה שקטה שאני כבר לא זוכרת איפה שמעתי אותה ומאז השיר הזה תקוע לי בראש ואני לא מוצאת את הגרסה עצמה(לכן ציינתי רק את השיר ולא את המבצע) וזה משגע אותי שאני לא מוצאת
בכל אופן אשמח אם תן לי קישור לשלך (למרות שדי ניסיתי לחפש בעצמי ולא מצאתי)
(בכלל עכשיו מעניין אותי לחפש עוד שירים של טייק דאט)
אני לאחרונה כל הזמן שומעת טייק דאט
הנה טופ 3 שלי שלהם כרגע

אותו אני הכי אוהבת כרגע .אני שומעת אותו בלופים

וזאת גרסה נוראית8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{ לשיר הזה (שבטח לטעמך היא היותר יפה B-| )

אוי, זה נשמע כאילו קלאודיה הוציאה את רוס מהארון בפני מישהו 🤦‍♂️
לא את רוס את החבר שלו, המורה שלה בבית ספר
אני מרגישה לא נעים |מובך| |פנים| אבל זה ממש ממש מצחיק אותי כל פעם שאני שומעת את זה
בכל אופן זוכר שאמרתי לך שכמעט בכל עונה יש עלילה שקשור לקהילה הגאה. זאת העלילה היחידה שאני אוהבת כי בשאר העלילות יש דברים שמעצבנים אותי 🤦‍♀️

וסיימת? (הארי פוטר)
כןןןןןן כמעט לא עמדתי ביעד
כי היה עיכוב קל עם הספר השישי
(כמה עיכוב? בין הספר החמישי ועד שהביאו לי את הספר השישי הספקתי לקרוא ארבעה ספרים אחרים)
אבל אם חייבים האם היית מחכה שעה בשביל לראות פרק של שולחן לחמישה?
אתה פספסת את המילה לעמוד בתור? B-|
אני לפעמים חושבת על האמריקאים שאם אני לא טועה חודש לפני הבחירות עומדים בתור להירשם לבחירות ואז ביום הבחירות עומדים בתור כדי להצביע 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
מצד שני הם כנראה אוהבים לעמוד בתור ובטח בכל יום נתון הם עומדים בתור בשביל משהו :-D
(טכנית האם את לא כל הזמן מחכה לראות פרק של שולחן לחמישה?)
חחחחח אני באמת כל הזמן מחכה לראות פרק של שולחן לחמישה (אני אפילו לא סיימתי את הצפייה שלי עם רעות אבל טכנית אני לא בדיוק מחכה כי מבחינתי ראינו את כל מה שרציתי שנראה בסדרה )
(רוב הזמן אני מחכה שבוע שלם לראות פרק של משהו)
אני כבר התאהבתי בצפייה בינג' אז עכשיו אני כמעט את כל הסדרות שלי רואה ככה (יש יתרון בלראות סדרות שלא מדברים עליהם)
אומנם זה יוצא שאני מחכה יותר משבוע לסדרה אבל יותר קל לחכות לסדרה מאשר לפרק בסדרה
אומרים שאפשר כיום לעשות הכל גם בהודעות של הטלפון. אבל זה באמת לא מרגיש נכון.
ניק זה היה או זה או כלום
אני לא משתמשת באפליקציות אחרות(נדמה לי בכל אופן )
אף פעם לא אהבת משהו עם הייפ?
אני אוהבת כמה סדרות עם הייפ אבל אהבתי אותם לפני הייפ
נגיד יורשים
או סדרות שהתחלתי לראות בלי קשר להייפ כמו הבית הלבן
מה לגבי שובר שורות?
אני מעריכה את הכתיבה גאונית שלה אבל לא אהבתי אותה
(להקות בנים זה הkey)
When You're Looking Like That של Westlife (אפילו שאני בקושי אוהב משהו אחר של הלהקה הזאת)
אני גם לא אוהבת שירים שלהם והחוצפנים היו פעמיים בארץB-| במקום להקות בנים שאני כן אוהבת
אבל זה באמת שיר טוב. והקליפ בכלל|מאוהב| אני מאוד אוהבת דברים כאלה
אוקי, עכשיו מעניין אותי אם מישהו כאן הצליח לנחש רק לפי התמונה הזאת מי שתיהן. כלומר ברור שזה שתיים מהשחקניות של שולחן לחמישה. אבל אין לי מושג מי.
וזה בסדר שאין לך מושג
אני גם לא זכרתי אותה בכלל לפני שעשיתי את הצפייה החוזרת
ספוילר לעונה 2 של שולחן לחמישה היא מופיעה במעט פרקים ועוזבת בתחילת עונה 2 בגלל זה אהבתי שהיא ונב עדיין בקשר|לב אדום| ומה שגם היא בכלל לא שחקנית מוכרת אז לא פלא שאתה לא מכיר

אני נוטה לחשוב שזאת שנראית צעירה יותר זאת השחקנית ששיחקה את קלאודיה. ואף אחת מהן לא נראית כמו נב קמפבל.
אתה לא רציני8-*8-*8-*8-*8-*8-*8-*
כי זאת כן נב (כיאלו השמאלית זאת נב. אין לי מושג מי מהן נראת לך יותר צעירה )
16-23-24-262532414_3133724013620743_1634650108056612023_n.jpg

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
|סופגניה|שם/כינוי:|קדימה|עדי|חזיר|וונקרו סטאן (Taylor's Version)
:-D
|סופגניה|טיפ לחיים?|קדימה|תלכו לשירותים לפני שאתם שמים לק. אם שתיתם קולה אז פעמיים.
יש איזה מישהי שאני מכירה שעובדת בסטארבקס ויש לה עסק צידי של מדבקות לציפורניים והן מגיעות בשלל צבעים והדפסים מגניבים לכל מאורע וזה עשוי מלק אמיתי אז שאת פותחת את זה זה ממש מריח כמו לק, וזה מזה קל להדביק אותן על הציפורניים וזה מחזיק איזה שבועיים (כמו מה שלק ג'ל מחזיק לי במילא) וזה מזה שווה כי קודם כל זה רבע מהמחיר של לק ג'ל ואת מקבל 2 סטים ואין את הצורך המעיק של לחכות שיתייבש|חבול|
|גרב|סדרת החודש:|קדימה|
דקסטר: דם חדש - כיף שהוא חזר!
הסדרה היחידה מסדרות החודש שלך שראיתי. אבל זה גם הכי חשוב|מאוהב|
|גרב|דמות החודש:|קדימה|דקסטר
כן|מאוהב|
|גרב|שחקנ/ית החודש:|קדימה|טיילור סוויפט. היא שיחקה קצת בסרט הקצר שלה אז היא שחקנית!
כמובן. לא הייתי מקבלת שום תשובה אחרת:-P:
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר?|קדימה|ממ אני מתחילה עבודה חדשה אז זה.
יאא בהצלחה! ואם כבר התחלת, מקווה שהולך לך טוב|4U|
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר?|קדימה|ממ 1... וחצי כזה?
חלשה|שפם|
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים?|קדימה|ספר הג'ונגל (96) ומלך סיאם (2000). ופסטיגל של 99 ו2004. 2004 זה הפסטיגל הכי טוב אבר!
אני לא יכולה איתך:-D
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו?|קדימה|קולה והפורום הזה|פנים|
קולה רגילה?
אף פעם לא אהבתי את הטעם של קולה רגילה. תמיד העדפתי דיאט. גם זירו לא טעים לי. משהו בטעם של הממתיק המלאכותי בדיאט ממש טעים לי (כן, אי ן לי סטנדרטים)
אבל אחד הדברים ששמתי לב אליו כאן, זה שהפפסי יותר טעים מקוקה קולה. תמיד בארץ חשבתי שרק אנשים נחותי שותים פפסי או RC, ובארץ זה באמת היה דוחה. אבל משהו מה כאן לקוקה קולה יש טעם לוואי שפחות טעים מהפפסי.
|אשוח|בשביל מה הייתם מוכנים לחכות מעל שעה בתור?|קדימה|אממ הופעה של טיילור אני מניחה. ופגישה אבל רק אם זה משהו רציני ולא שניה של פס נע כזה.
יאללה סתמי מה את משחקת אותה. היית מחכה גם יום שלם וישנה מחוץ לאיצטדיון בשביל שניה של פס נע עם טיילור.
|אשוח|פלאפל או שווארמה?|קדימה|שווארמה
תשובה נכונה.
|אשוח|בלאפה או בפיתה?|קדימה|לאפה יותר טעים אבל יותר כבד אז לרוב לוקחת פיתה
בעע לאפה. תמיד עושים אותה עבה מידי ואז יוצא שכל ביס זה מלא בצק וקצת בשר וסלטים|שפם|
אבל זה מזכיר לי שלפני איזה שבוע הגעתי לעבודה אחרי שהייתי יומיים בחופש וכל החנות והמשרד היו מבולגנים. לא ברמה כזאת שבמבט חטוף תשימי לב, אבל כל מיני דברים קטנים שלא במקום, פחים שלא רוקנו, עמדות שלא עשו להם restock של טפסים ומוצרים, מברשות שלא נשטפו וכאלה. הייתה אמורה להיות לי לקוחה ישר איך שהגעתי (אחרי שבמילא הגעתי באיחור כי אחת העובדות שלנו התעכבה והיינו צריכים לחכות לה) אז גם ככה הייתי עצבנית שאני לא יכולה לשתות את הקפה הרעלת סוכר שלי בשקט, ועכשיו אני גם צריכה לנקות אחרי העובדים האחרים, כי אני לא אכניס לקוחה לחדר לא מסודר. למזלי בסוף הלקוחה התקשרה ואמרה שהיא לא מרגישה טוב אז היא לא הגיעה, אבל במשך איזה שעה ניקיתי אחרי העובדים האחרים|שפם|
ואז אחרי איזה כמה שעות הבוס שלי נכנס כולו מחוייך ואמר לי איזה שלום או משהו וישר שאגתי עליו שלא יעצבן אותי. אפילו שהוא לא עשה כלום:-D אבל אני אישה אז מותר לי להשליך את הכעס שלי על אנשים לא קשורים😤 ואז הוא שאל מה קרה ומי עצבן אותי, אז כמובן שרטנתי לו במשך איזה 5 ד' על איך אני שונאת את כל העובדים. ואז הוא כזה "טוב די, אל תהיי עצבנית, הבאתי לך מנחת פיוס על השולחן שלך" קיצר הוא נסע לאל איי להביא לי שווארמה בלאפה.
ואני בכלל לא אוהבת לאפה|שפם| אבל זה היה נחמד מצידו אז לא יכולתי אפילו להתלונן 😅
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה?|קדימה|ווייז. סירייסלי אני אבודה בלעדיו איך אנשים הגיעו למקומות פעם???
שאלו את אבא. לייק נשבעת שאבא שלי הוא ווייז מהלך. אני יכולה לתת לו כל כתובת בארץ שהוא היה בה לפחות פעם אחת (והוא בייסקלי היה בכל מקום בארץ) והוא יגיד לי איך להגיע לשם כולל כל מיני ציוני דרך סטייל: "את פונה ימינה בכיכר, את תראי שם חומה עם גרפיטי ועץ אלון גבוה, תמשיכי ישר עד שתראי בית כחול עם גג רעפים אפורים ומשמאלו מקלט" :-D
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה?|קדימה|אממ תלוי. יש דברים שאני אראה בכל מקרה לא משנה מה אומרים, ויש דברים שאני לא אראה ולא משנה כמה מהללים. אבל יש המון דברים באמצע שנמצאים באולי וביקורת יכולה להוריד או להעלות לי את החשק. או דברים שלא חשבתי עליהם בכלל וביקורת טובה פתאום תעשה לי חשק. כמובן תלוי מי המבקר ומה הסיבות שהוא אהב או לא אהב.
יאללה יאללה, בסך הכל צריך להבטיח לך לראות איזה משהו שאת אוהבת כדי לגרום לך לראות משהו שאת לא רוצה:-P:
(ספיקינג אוף, אני יודעת שההתערבות מזמן עברה, אבל רציתי שתדעי שאני המשכתי עם עונה 8 בשבועיים האחרונים)
|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה?|קדימה|היה יום אחד שהרגשתי רע ונהגתי ולא יכלתי להתעסק בטלפון וחשבתי "אוף איך אני צריכה לט אי בי עכשיו ברדיו" ובום זה היה ברדיו!:-0 זה מזה עשה לי טוב בכיתי קצת דמעות של הקלה (וגם באופן מטופש זה נתן לי תקווה שדברים יסתדרו כי אם השיר שרציתי בא לרדיו אז גם השאר יסתדר לי)
נכון שזה תמיד כיף לשמוע שירים שאנחנו אוהבים ברדיו, אבל בתאכלס בדיוק בשביל רגעים כאלה שאת ממש רוצה לשמוע משהו (ולא יכולה להתעסק בטלפון) המציאו את סירי/אלכסה/היי גוגל.
|אשוח|אם הייתם פוגשים את המפורסם האהוב עליכם מה הייתם שואלים אותם?|קדימה|אז אולי הייתי שואלת אם היא לא הייתה היוצרת של המוזיקה שלה האם היא הייתה מקשיבה לה.
אני רוצה להגיד שזו שאלה ממש טובה והייתי רוצה שישאלו אותה כל אמן. אבל לייק, מי יענה בכנות על דבר וכזה ויגיד איזה משהו בסגנון של "וואלה, המוזיקה שלי לא מדברת אליי":-D (אולי חוץ מיוצאי להקות בנים בניינטיז:-D) אבל לפעמים באמת מרגיש לי שאמנים לא כל כך אוהבים את הסגנון שלהם כששואלים אותם מה הם אוהבים לשמוע והם תמיד עונים בכל סגנון אפשרי שקיים בערך חוץ מהסגנון שלהם|חבול|

LeAnnDyIan

Well-known member
|סופגניה|שם/כינוי: עדי|נחש| עדי נחו"ס(?) או רק עדי חו"ס
לא עדי נחו"ס ולא ענחו"ס. זה נשמע ממש רע. אני כבר מעדיפה שנחזור לקרוא לך עדי נחש מאשר שתמשיך לעוות לי את היצירה|שפם|
|סופגניה|גיל: 30
|סופגניה|טיפ לחיים? תעשו סמים?
נראה לי שהגיל שלך צריך להיות כפול מזה בכדי שתתני עצות כאלה לחיים. זה תמיד ישישים כאלה שאומרים לי שאני צריכה לנסות אסיד וכל מיני שיט בסגנון:-D
|גרב|שיר החודש: יש לי! יש לי! BACK TO THE USSR של הביטלס.
כן!|לב|
|גרב|דמות החודש: רנד ומוריין מכישור הזמן.
|גרב|שחקנ/ית החודש: דניאל הני וזואי רובינס מכישור הזמן(הם משחקים את לאן ונייניב אז לא עברתי על החוקים :-P: )
|גרב|ציטוט החודש: אני מפחדת לשים משהו מכישור הזמן כי זה מוגזם.
אני רוצה לשאול מה זה לעזאזל כישור הזמן אבל אני מרגישה שזה יכניס אותי לצרות.
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? חורף! חג מולד!
את חוגגת? קיבלת מתנות שוות?|מאוהב|
|אשוח|כמה סופגניות אכלתם כבר? 3 אבל של רולדין אז הן היו קטנות.
אוף גם לי בא:-(
הבוסית שלי הלכה לקנות לי סופגניות ביום שחזרתי מהטיסה שלי כי אמרתי לה שאני בדיכאון כי לא בא לי לחזור. והיא הביאה כל מיני סופגניות כאלה סטייל רולדין שהיו נראות ממש מהמם. אבל הן לא היו טעימות כמו של רולדין (או כמו שלי):-(
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? בניגוד לכול מה שאתה חושבים התשובה היא קפה ולא אלכוהול|מלאך|.
אני לא צריכה לקרוא את שאר השרשור הזה כדי לדעת שליטרלי אף אחד לא מאמין לך.
|אשוח|פלאפל או שווארמה? פלאפל, איכ גופות של חיות.
גופות של חיות זה באמת איכ. אבל גופות של חיות עם תבלינים זה דווקא טעים:-P:
|אשוח|אפליקציה שאין לכם מושג איך חיו בלעדיה? מוביט.
מה זה?
|אשוח|כמה ביקורות משפיעות על האם תצפו בסדרה? אני משתדלת לקרוא אחרי ולא לפני.
בתאכלס זה נכון. למה שארצה לקרוא ביקורות על סדרה שלא ראיתי|תוהה|

LeAnnDyIan

Well-known member
|סופגניה|טיפ לחיים? לביבות יותר שווה מסופגניות.
זה טיפ לא טוב.
|גרב|שיר החודש: באופן שמפתיע את עצמי יותר מאשר אותכם: נועה קירל - מיליון דולר 😬 פתאום שמעתי אותו כמה פעמים ברדיו ובעצם הוא ממש חמוד.
זה כבר טיפ יותר מוצלח:-P:
|גרב|דמות החודש: דקסטר
|מאוהב|
|גרב|ציטוט החודש: "רק אנשים טיפשים נתקעים בפקקים. מי שנתקע בפקק כנראה עשה משהו ממש טיפשי."
או שמישהו טיפש לפניהם עשה תאונה ממש טיפשה ושאר האמריקאים הטיפשים חשבו על רעיון ממש טיפשי של לשלוח 7 כבאיות טיפשיות ועוד 5 ניידות טיפשיות וגם 3 אמבולנסים מטופשים לפאקינג fender bender טיפשי|שפם|
|גרב|למה אתם מצפים בחודש דצמבר? לראות לאן אצליח להתקדם עם האפליקציות שלי.
מקווה שבינתיים הצלחת להתקדם בקצב מסחרר.
|אשוח|איזה הצגת חנוכה הכי אהבתם כילדים? אלו שאני השתתפתי בהן כנראה בבי"ס. זוכרת איזה שיר על חנה'לה האופה או משהו.
מה?! נתנו לכם בבצפר להשתתף בהצגה של חנה-זלדה?! רק אצלנו המורים לא סמכו עלינו ורק הם הציגו?|שפם||שפם|
|אשוח|מה הדבר שאתם הכי מכורים אליו? והריח של החתולה שלי (אל תשפטו).

|אשוח|איזה שיר מרגיע אתכם כשאתם לחוצים או מרגישים מועקה? heel the world של מייקל ג'קסון.
אני די בטוחה שמייקל לא שר על סטילטו:-D
גדול:-D

dilia snake

Well-known member
נראה לי שהגיל שלך צריך להיות כפול מזה בכדי שתתני עצות כאלה לחיים. זה תמיד ישישים כאלה שאומרים לי שאני צריכה לנסות אסיד וכל מיני שיט בסגנון:-D
הנוער גם ככה מחורבן, אולי סמים יעשו אותם נסבלים יותר!
את חוגגת? קיבלת מתנות שוות?|מאוהב|
לא, אבל אני אוהבת. ההורים שלי הלכו לחגוג באיזה כפר בצפון, אבל לא יכולתי ללכת בגלל העבודה |שפם| .
אפליקציה של תחבורה ציבורית.

ואני חושבת שזה משעשע שמחר ניק פותח חדש ואנשים עדיין מגיבים לדברים מתחילת החודש:-D כאילו אני מוצאת את עצמי עכשיו "באמת עניתי ככה על השאלות?"

lemon lyman

Well-known member
רץ חשבתי שרק אנשים נחותי שותים פפסי או RC, ובארץ זה באמת היה דוחה. אבל משהו מה כאן לקוקה קולה יש טעם לוואי
RC כל הכיתה טסה לאמריקה
לנצח אני כל פעם השלים את המשפט הזה B-|

אני אוהבת פפסי יותר מקולה וRC יותר משניהם
לא ששתיתי את זה מאז התיכון

didalf

Well-known member
יש איזה מישהי שאני מכירה שעובדת בסטארבקס ויש לה עסק צידי של מדבקות לציפורניים והן מגיעות בשלל צבעים והדפסים מגניבים לכל מאורע וזה עשוי מלק אמיתי אז שאת פותחת את זה זה ממש מריח כמו לק, וזה מזה קל להדביק אותן על הציפורניים וזה מחזיק איזה שבועיים (כמו מה שלק ג'ל מחזיק לי במילא) וזה מזה שווה כי קודם כל זה רבע מהמחיר של לק ג'ל ואת מקבל 2 סטים ואין את הצורך המעיק של לחכות שיתייבש|חבול|
חחח אני אוהבת שיש לך סיפור לכל דבר. ו-וואלה? מגניב. למרות שהאמת אני אוהבת לשים לעצמי לק פשוט.

הסדרה היחידה מסדרות החודש שלך שראיתי. אבל זה גם הכי חשוב|מאוהב| [דקסטר]
רגע סיימת את כל העונות הקודמות והגעת לחדשה כבר?

יאא בהצלחה! ואם כבר התחלת, מקווה שהולך לך טוב|4U|
חחחח כיוון שעשית יותר ניק מניק וכבר סוף החודש אז כן התחלתי ובינתיים סבבה. אבל תודה|חיבוק|
סתם אבל נחמד לראות אותך כאן בסוף החודש. אני רואה שהיה לך זמן פנוי הלילה:-D

קולה רגילה?
אף פעם לא אהבתי את הטעם של קולה רגילה. תמיד העדפתי דיאט. גם זירו לא טעים לי. משהו בטעם של הממתיק המלאכותי בדיאט ממש טעים לי (כן, אי ן לי סטנדרטים)
אבל אחד הדברים ששמתי לב אליו כאן, זה שהפפסי יותר טעים מקוקה קולה. תמיד בארץ חשבתי שרק אנשים נחותי שותים פפסי או RC, ובארץ זה באמת היה דוחה. אבל משהו מה כאן לקוקה קולה יש טעם לוואי שפחות טעים מהפפסי.
זירו. פעם אהבתי רגילה אבל מאז שיצא הזירו כ"כ התרגלתי אליו שהקולה הרגילה מתוקה לי מידי.
איכ לדיאט אבל יש טעם לוואי שהורס ופפסי אפילו פחות טוב. מצטערת אבל זה עדיין לאנשים נחותים.

יאללה סתמי מה את משחקת אותה. היית מחכה גם יום שלם וישנה מחוץ לאיצטדיון בשביל שניה של פס נע עם טיילור.
:-D:-D
הפסים הנעים האלה נראים לי כ"כ מאכזבים תמיד.

בעע לאפה. תמיד עושים אותה עבה מידי ואז יוצא שכל ביס זה מלא בצק וקצת בשר וסלטים|שפם|
לא שמה סלט:-P:

אבל זה מזכיר לי שלפני איזה שבוע הגעתי לעבודה אחרי שהייתי יומיים בחופש וכל החנות והמשרד היו מבולגנים. לא ברמה כזאת שבמבט חטוף תשימי לב, אבל כל מיני דברים קטנים שלא במקום, פחים שלא רוקנו, עמדות שלא עשו להם restock של טפסים ומוצרים, מברשות שלא נשטפו וכאלה. הייתה אמורה להיות לי לקוחה ישר איך שהגעתי (אחרי שבמילא הגעתי באיחור כי אחת העובדות שלנו התעכבה והיינו צריכים לחכות לה) אז גם ככה הייתי עצבנית שאני לא יכולה לשתות את הקפה הרעלת סוכר שלי בשקט, ועכשיו אני גם צריכה לנקות אחרי העובדים האחרים, כי אני לא אכניס לקוחה לחדר לא מסודר. למזלי בסוף הלקוחה התקשרה ואמרה שהיא לא מרגישה טוב אז היא לא הגיעה, אבל במשך איזה שעה ניקיתי אחרי העובדים האחרים|שפם|
ואז אחרי איזה כמה שעות הבוס שלי נכנס כולו מחוייך ואמר לי איזה שלום או משהו וישר שאגתי עליו שלא יעצבן אותי. אפילו שהוא לא עשה כלום:-D אבל אני אישה אז מותר לי להשליך את הכעס שלי על אנשים לא קשורים😤 ואז הוא שאל מה קרה ומי עצבן אותי, אז כמובן שרטנתי לו במשך איזה 5 ד' על איך אני שונאת את כל העובדים. ואז הוא כזה "טוב די, אל תהיי עצבנית, הבאתי לך מנחת פיוס על השולחן שלך" קיצר הוא נסע לאל איי להביא לי שווארמה בלאפה.
ואני בכלל לא אוהבת לאפה|שפם| אבל זה היה נחמד מצידו אז לא יכולתי אפילו להתלונן 😅
חחחחחחחחחח אהבתי שהוא הביא מנחת פיוס לפני שהוא ידע שאת כועסת:-D
אבל מה זה נסע ל LA? כמה מרחק זה? היא לא התקררה והפכה את הלאפה לרכיכה בינתיים?

שאלו את אבא. לייק נשבעת שאבא שלי הוא ווייז מהלך. אני יכולה לתת לו כל כתובת בארץ שהוא היה בה לפחות פעם אחת (והוא בייסקלי היה בכל מקום בארץ) והוא יגיד לי איך להגיע לשם כולל כל מיני ציוני דרך סטייל: "את פונה ימינה בכיכר, את תראי שם חומה עם גרפיטי ועץ אלון גבוה, תמשיכי ישר עד שתראי בית כחול עם גג רעפים אפורים ומשמאלו מקלט" :-D
ונראה לך שאני זוכרת????? המוח שלי עובר לבלאנק כשנותנים לי הוראות כאלה אני צריכה בכל רגע שיגידו לי מה הצעד הבא בלבד.

יאללה יאללה, בסך הכל צריך להבטיח לך לראות איזה משהו שאת אוהבת כדי לגרום לך לראות משהו שאת לא רוצה:-P:
ואז מסתבר שהמשהו שאני לא רוצה הזה הוא אהבת חיי|מאוהב|

(ספיקינג אוף, אני יודעת שההתערבות מזמן עברה, אבל רציתי שתדעי שאני המשכתי עם עונה 8 בשבועיים האחרונים)
חחח וואלה? אני כבר שכחתי איפה עצרת אפילו:-D

נכון שזה תמיד כיף לשמוע שירים שאנחנו אוהבים ברדיו, אבל בתאכלס בדיוק בשביל רגעים כאלה שאת ממש רוצה לשמוע משהו (ולא יכולה להתעסק בטלפון) המציאו את סירי/אלכסה/היי גוגל.
ממ כן אני עושה את זה לפעמים אבל זה מוגבל למה שיש לי בטלפון כי אין לי ספוטיפיי. (או רמקול נורמלי) חוצמזה שכל היופי זה שהיקום שם לך את השיר שרצית ולא ששמת לעצמך.

אבל לפעמים באמת מרגיש לי שאמנים לא כל כך אוהבים את הסגנון שלהם כששואלים אותם מה הם אוהבים לשמוע והם תמיד עונים בכל סגנון אפשרי שקיים בערך חוץ מהסגנון שלהם|חבול|
נכון? במיוחד שככל שהם יותר מיינסטרים הם ימצאו לך דברים יותר ויותר אינדי. אולי סתם להשמע מגניבים?|תוהה|
למרות שנראה לי שטיילור כן אוהבת את המוזיקה שלה.

גופות של חיות זה באמת איכ. אבל גופות של חיות עם תבלינים זה דווקא טעים:-P:
:-D|פנים|

אני רוצה לשאול מה זה לעזאזל כישור הזמן אבל אני מרגישה שזה יכניס אותי לצרות.
חחח סדרה שמבוססת על ספרים שעדי|נחש| מאד אוהבת והחודש כולנו צפינו בה.

LeAnnDyIan

Well-known member
אף פעם לא שמעתי על קפסולות תה.
על מכונת קפה עם קפסולות שמעת? כי אם כן זה בדיוק אותו הדבר. רק שבמקום לקנות קפסולות של קפה, קונים קפסולות של תה או שוקו.תה זה דווקא אחלה כי קשה להרוס, אבל לאמריקאים יש שלל דרכים מגוונות להרוס לי את השוקו|שפם|
לילה ארוך לא באמת עוזר. כלומר זה לא שישנים יותר.
נכון שלא בהכרח, אבל אם מחשיך מוקדם אז כבר בשעה 20:00 זה מרגיש כמו אמצע הלילה ואז זה לגיטימי ללכת לישון מוקדם:-P:
אבל אני כותב רק הופעות טלוויזיוניות
די כבר עם השטויות שלך. אתם מדברים פה על סרטים כמעט באותה תדירות שמדברים על טלוויזיה. וחוץ מזה שהמלאכיות של צ'ארלי זה סרט כזה ישן שהוא כבר משודר בטלוויזיה באופן קבוע.
לא יודעת מה לא הבנת במה שכתבתי ("עצים. במיוחד האלה ליד הדיסני עם האורות על הגזע|מאוהב|")
זה לא נשמע לי לא ברור, ובכל זאת- אני מניחה שראית פעם איך מקשטים עצים "רגילים" לכריסמס (ברגילים הכוונה היא לכל עץ שהוא לא עץ אשוח) לרוב מלפפים את הגזע שלו בשרשרת אורות. לפעמים אנשים שמים אורות גם על הענפים וזה ממש יפה. ליד הדיסנילנד העצים מקושטים ככה כל השנה, אז תמיד יפה לנסוע שם בלילה.
חיפשתי תמונה של זה ולא מצאתי אחת עדכנית ואין לי אחת בשלוף אבל זה נראה בערך ככה, רק שכל האורות לבנים

אנשים נורמליים הם סתם מעצבנים
תן לי לגלות לך משהו - גם אנשים לא נורמליים הם מעצבנים. אנשים זה דבר מעצבן באופן כללי.
ההפרש שעות הוא כל כך גדול?
לא. ההפרש שעות הוא 3 שעות בין החוף מזרחי למערבי. אבל לתוכניות בוקר יש לו"ז שונה בלי קשר לשעה. בגלל זה בהרבה טוקשואים או תוכניות שהן לא בפריים טיים אומרים "check your local listings" במקום להגיד את השעה שהן משודרות. כי נגיד התוכנית של דרו משודרת אצל בת דודה שלי (מסצ'וסטס) בשעה 9:00 בבוקר, אצלי בשעה 14:00 בצהריים, ובמקומות אחרים יש גם בשעה 15:00 או ב-12:00 בצהריים. אני לא בטוחה שאני יודעת למה בעצם עושים את זה אבל כנראה שזה קשור לדמוגרפיה כי זה משתנה לפי זיפ קוד ולא בהכרח לפי מדינה.
טוב, אולי אני אנסה
שזה קוד בשפת ניק ל"אין סיכוי בעולם שאבזבז על החרא הזה עוד דקה אחת מהחיים שלי"
ולא סיפרת כאן בפורום שצפית עד עכשיו? [Schitt's Creek]
חשבתי שעצם זה שציינתי את זה בסיכום החודשי שלי אומר שסיפרתי לכם🤔
אני בנתיים ממשיך איתה למרות שהיא הרבה פעמים מעצבנת אותי. אני קצת מרגיש כאילו אני יוצא גזען אם אני מוותר עליה כי בערך 90% מהקאסט שלה הם אנשים שחורים.
אני לא חושבת שהבעיה שלי היא שיש מלא שחורים, אלא יותר שהם שחורים לא יפים (כאילו חוץ מג'ארל שהוא חתיכי). כאילו אתם פאקינג CW, מה הבעיה ללהק אנשים יפים?! אבל לצורך הענין גם הלבנים שם לא יפים. פשוט ליהקו בכוונה מלא שחקנים לא מושכים כדי שלא יהיה לי כיף לצפות:-(
מה הבעיה שלך? זה סרט מדהים. ראיתי כבר בטח איזה 5 פעמים והוא תמיד מעולה.
זו בדיוק הבעיה שלי. אני לא יכולה לאהוב משהו שאתה אהבת עד כדי כך שצפית בו 5 פעמים. מצטערת.
אז יש לזה המשך באמת?
האמת שכן. לקח לי איזה חצי חודש לחזור לשאלון אבל זה קרה! (בתאכלס טרחתי רק בגלל שעדי חיברה את השאלון)
הנוער גם ככה מחורבן, אולי סמים יעשו אותם נסבלים יותר!
תיאוריה מעניינית. אני מוכנה לתמוך בה.
לא, אבל אני אוהבת. ההורים שלי הלכו לחגוג באיזה כפר בצפון, אבל לא יכולתי ללכת בגלל העבודה |שפם| .
באסה.
אני כמעט הייתי צריכה לוותר על חגיגות כריסטמס השנה בגלל שמישהו מהעבודה שלי יצא חיובי וכולנו היינו צריכים ללכת להיבדק ביום של כריסמס שהכל פאקינג סגור|חבול|
אפליקציה של תחבורה ציבורית.
לא יכול להיות שזו האפליקציה הכי חיונית עבורך.
אין איזו אפליקציה של משלוחי יין עד הדלת? :-P:
ואני חושבת שזה משעשע שמחר ניק פותח חדש ואנשים עדיין מגיבים לדברים מתחילת החודש:-D כאילו אני מוצאת את עצמי עכשיו "באמת עניתי ככה על השאלות?"
נראה לי שמוטב מאוחר מאשר לעולם לא. לא?
RC כל הכיתה טסה לאמריקה
לנצח אני כל פעם השלים את המשפט הזה B-|

אני אוהבת פפסי יותר מקולה וRC יותר משניהם
לא ששתיתי את זה מאז התיכון
לא נראה לי שצפיתי בדבר הזה בחיים:-D
ומז"א לא שתיתי מאז התיכון?! אז איך את אוכלת פיצה?! (ואל תבואי לי עם איזה קשקוש טבעונות כי יש מיליון פיצות טבעוניות או ללא גלוטן או קיטו או כל שקר כלשהו שאנשים ממציאים כדי לא לאכול פיצה|שפם|)
חחח אני אוהבת שיש לך סיפור לכל דבר. ו-וואלה? מגניב. למרות שהאמת אני אוהבת לשים לעצמי לק פשוט.
זה התקן שלי בפורום. ירון לונדון.
והכוונהש היא שאת פשוט אוהבת לק בצבע אחיד או שאת אוהבת למרוח לק? כי אם את פשוט אוהבת צבע אחיד, יש שם את כל הצבעים שאת רוצה. אני תמיד קונה ממנה צבעים אחידים (כחול+ירוק) ואז שמה על כל האצבעות מלבד הקמיצה כחול, ועל הקמיצה ירוק. אבל בכריסמס וטנקסגיבינג השנה שמתי מדבקות בהתאם כי הם היו חמודות. נגיד כאלה:

רגע סיימת את כל העונות הקודמות והגעת לחדשה כבר? [דקסטר]
לא. מה אני לונה|שפם|
חחחח כיוון שעשית יותר ניק מניק וכבר סוף החודש אז כן התחלתי ובינתיים סבבה. אבל תודה|חיבוק|
סתם אבל נחמד לראות אותך כאן בסוף החודש. אני רואה שהיה לך זמן פנוי הלילה:-D
אני מעדיפה לחשוב שעשיתי מילי.
ויופי אני שמחה שהסתדר לך|4U|
זירו. פעם אהבתי רגילה אבל מאז שיצא הזירו כ"כ התרגלתי אליו שהקולה הרגילה מתוקה לי מידי.
איכ לדיאט אבל יש טעם לוואי שהורס ופפסי אפילו פחות טוב. מצטערת אבל זה עדיין לאנשים נחותים.
אוף עדי את ממש מאכזבת. זירו זה פויה. טעם של מתוק וקל זה הדבר:-D
הפסים הנעים האלה נראים לי כ"כ מאכזבים תמיד.
פעם באחד מהם הצטלמתי עם ליאן ריימס וחשבתי לעצמי שאם יש לי כמה שניות שאין באמת זמן להגיד הרבה דברים (בניגוד לפעמים הקודמות) אני אנצל את הזמן כדי להסניף אותה (כן, כן, אני סוג של איזה בני סלע) כי רציתי לדעת איך היא מריחה. אז נעמדתי לידה וריחרחתי והיה לה ריח ממש נעים כזה של אחרי מקלחת ואיזה בושם עדין כזה (לא כמו איזה אחות רוסיה זקנה במעלית בתל השומר). ורציתי להחמיא לה להגיד לה שיש לה ריח טוב אבל היא חיבקה אותי וישר אמרה mmhm you smell good וזה לא פייר כי זה הדבר שאני תיכננתי לומר וכשאמרתי לה שגם היא מריחה טוב זה היה נשמע מאולץ|שפם| אבל אני חשבתי על זה קודם!!!;-(
לא שמה סלט:-P:
מי לימד אותך לאכול שווארמה יא מוזרה
חחחחחחחחחח אהבתי שהוא הביא מנחת פיוס לפני שהוא ידע שאת כועסת:-D
אבל מה זה נסע ל LA? כמה מרחק זה? היא לא התקררה והפכה את הלאפה לרכיכה בינתיים?
נראה לי שהוא מודע לזה שאני עצבנית באופן קבוע, בגלל זה בזמן שלכולם הייתה תחרות כריסמס של כמות מכירות כדי לקבל לפטופ, אייפון או $600. התחרות שלי הייתה "לא להתעצבן עד סוף כריסמס" בשביל אייפון 13 פרו מקס:-D כאילו, אני יודעת שזה נשמע כמו בדיחה אבל זו ליטרלי הייתה הדרישה היחידה ממני בשביל לזכות באייפון חדש.
ונסיעה ל-LA זו נסיעה של יותר משעה. אז כן, זה היה קר ולא הכי טעים אבל מכיוון שרק ב-LA יש שווארמה אנחנו מורידים את הסטנדרטים שלנו ואומרים תודה על מה שיש כי שווארמה זה מזון האלים.
ואז מסתבר שהמשהו שאני לא רוצה הזה הוא אהבת חיי|מאוהב|
:-D
חחח וואלה? אני כבר שכחתי איפה עצרת אפילו:-D
עצרתי איפשהו בעונה 8 כשמיקי עזב והטראפל האהוב עליי עם סווטוש וקווין עלה על שרטון:-( ואיאן היה ממש מגעיל לפיונה
ממ כן אני עושה את זה לפעמים אבל זה מוגבל למה שיש לי בטלפון כי אין לי ספוטיפיי. (או רמקול נורמלי) חוצמזה שכל היופי זה שהיקום שם לך את השיר שרצית ולא ששמת לעצמך.
איכס ספוטופיי. אפל מיוזיק זה הדבר|מאוהב| כי ככה אני יכולה לקום בבוקר ולהגיד לסירי play me somthing I like והיא תמיד בוחרת איזה משהו שאני אוהבת שלא שמעתי מלא זמן וזה מרגש אותי שהיא מכירה אותי טוב יותר משאני מכירה את עצמי וזה הרבה יותר שווה מאיזה שיר ברדיו.

didalf

Well-known member
האמת שכן. לקח לי איזה חצי חודש לחזור לשאלון אבל זה קרה! (בתאכלס טרחתי רק בגלל שעדי חיברה את השאלון)
יאאא|מאוהב|
giphy (9).gif

לא יכול להיות שזו האפליקציה הכי חיונית עבורך.
האמת למי שמתנייד בעיקר בתחבורה ציבורית ולא נוהג זה אכן האפליקציה הכי חיונית בעולם.

והכוונהש היא שאת פשוט אוהבת לק בצבע אחיד או שאת אוהבת למרוח לק? כי אם את פשוט אוהבת צבע אחיד, יש שם את כל הצבעים שאת רוצה. אני תמיד קונה ממנה צבעים אחידים (כחול+ירוק) ואז שמה על כל האצבעות מלבד הקמיצה כחול, ועל הקמיצה ירוק. אבל בכריסמס וטנקסגיבינג השנה שמתי מדבקות בהתאם כי הם היו חמודות. נגיד כאלה:
אני אוהבת למרוח לעצמי. אני גם מעדיפה צבע אחיד אבל אין לי התנגדות מיוחדת לכל מיני צבעים או צורות אני פשוט לא יודעת לעשות ויש לי התנגדות ללכת לאנשים שיעשו לי כי אני שונאת אנשים. בקושי לקוסמטיקאית לגבות אני קובעת תור עד שאני ממש חייבת.

לא. מה אני לונה|שפם|
פעם באחד מהם הצטלמתי עם ליאן ריימס וחשבתי לעצמי שאם יש לי כמה שניות שאין באמת זמן להגיד הרבה דברים (בניגוד לפעמים הקודמות) אני אנצל את הזמן כדי להסניף אותה (כן, כן, אני סוג של איזה בני סלע) כי רציתי לדעת איך היא מריחה. אז נעמדתי לידה וריחרחתי והיה לה ריח ממש נעים כזה של אחרי מקלחת ואיזה בושם עדין כזה (לא כמו איזה אחות רוסיה זקנה במעלית בתל השומר). ורציתי להחמיא לה להגיד לה שיש לה ריח טוב אבל היא חיבקה אותי וישר אמרה mmhm you smell good וזה לא פייר כי זה הדבר שאני תיכננתי לומר וכשאמרתי לה שגם היא מריחה טוב זה היה נשמע מאולץ|שפם| אבל אני חשבתי על זה קודם!!!;-(
חחחחחחח איזה חמודה:-D אתן ממש מנט טו בי חושבות אותו דבר.

מי לימד אותך לאכול שווארמה יא מוזרה
איכ אני שונאת לשים ירקות בסנדוויץ זה מרטיב אותו.

נראה לי שהוא מודע לזה שאני עצבנית באופן קבוע, בגלל זה בזמן שלכולם הייתה תחרות כריסמס של כמות מכירות כדי לקבל לפטופ, אייפון או $600. התחרות שלי הייתה "לא להתעצבן עד סוף כריסמס" בשביל אייפון 13 פרו מקס:-D כאילו, אני יודעת שזה נשמע כמו בדיחה אבל זו ליטרלי הייתה הדרישה היחידה ממני בשביל לזכות באייפון חדש.
ונסיעה ל-LA זו נסיעה של יותר משעה. אז כן, זה היה קר ולא הכי טעים אבל מכיוון שרק ב-LA יש שווארמה אנחנו מורידים את הסטנדרטים שלנו ואומרים תודה על מה שיש כי שווארמה זה מזון האלים.
איזה חיים קשים זה בלי שווארמה זמינה.
בסוף של הנוקמים יש סצנה שהם אוכלים שווארמה וזה תמיד עושה לי חשק ואז אני תמיד חושבת שפה בארץ סיימת את הסרט הופ את קופצת לשווארמה. אבל מה עושה אמריקאי מסכן שזה עשה לו חשק והוא לא גר במקרה בניו יורק אלא בעיירה נדחת באיידהו? (או מסתבר אורג קאונטי בקליפורניה) איך ימצא שווארמה?

מילי08

Well-known member
לא הספקתי לקרוא הודעות אחרונות. מישהי בעבודה חלתה בקורונה ובגלל שהיא לא תהיה עכשיו לא יודעת כמה זמן, אני עושה גם את העבודה שלה ככה שגם השעות המתות בעבודה שלי כבר לא מתות…
בכל מקרה, השאלון החדש בידי! B-|
עכשיו נכנסת לראות ספיידרמן |רוק|

dilia snake

Well-known member
אין איזו אפליקציה של משלוחי יין עד הדלת? :-P:
אבל כול הכיף זה ללכת ליקב ולקנות שם :-P: .
(y)!!
חחח סדרה שמבוססת על ספרים שעדי|נחש| מאד אוהבת והחודש כולנו צפינו בה.
זו סדרה שדרדרתי את כול הפורום לראות כדי שאני לא אשב לבד בחושך ואדבר עליה עם עצמי

למעלה