Once More, with Feeling ינואר 2022 – סיכום חודש 🍟☔🍅☃️🌳🧛‍♂️🧑‍🎤

lemon lyman

Well-known member
נכתב ע"י מילי08:
וואי, ממש ממש רציתי להיות רקדנית
40TT.gif

נכתב ע"י Lhuna3:
שזו היתה איזו סדרה
קטנטנות
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש:
|כן| באמת יפה

זאת ההיא עם שחור בעיניים כן?
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אני לא יודעת אם זה נחשב אבל אני ממש אוהבת מיטה מבולגנת. כלומר, לא מיטה שיש עליה מלא בגדים או דברים שלא קשורים למיטה. אבל אני ישנה עם 3 שמיכות (ז"א, יש על המיטה 3, אני מחליטה לפי רמת הקור עם כמה מהן לישון) ו-6 כריות רגילות ועוד 2
איך בדיוק ישנים עם 6 כריות ? כיאלו איפה כל כרית נמצאת ?|תוהה|
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
בכוס תרמית של הסיהוקס
איזה עוד מרצ'נדייז שלהם יש לך?
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? נראה לי מעייף מידי להיות גיבור על.
מה שנכון נכון
נכתב ע"י didalf:
מזל שאת פה להציל את מנזר השתקנים הזה:-D אם אי פעם בתיאוריה היינו עושים מפגש היית חייבת לחזור לארץ להרים את העניינים אחרת היינו יושבים ושותקים במשך שעתיים:-D
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
חח מה? למה? מה מיוחד בתשובה הזאת
עדי הסבירה באופן יותר מוצלח
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
כן, לא היה אפשר לוותר עליו. ובתאכלס זה לא שהפריע לי לעשות אותו. סתם נטו עצלנות.
חשבתי שמהפחד נמנעת מהניתוח

נכתב ע"י LeAnnDyIan:
בתאכלס כן. פעם ישבתי מול איזה ערוץ שמשדר סדרות כמו מחשבות פליליות וחוק וסדר כל היום ברצף. כאילו כל יום מהבוקר עד הלילה זה סדרה אחת ששמים את כל הפרקים שלה ברצף אז הייתי יושבת מול זה פעם ורואה פרקים ישנים שכבר ראיתי בעבר והיו דברים ממש קטנים שזכרתי פה ושם מהפרקים, אבל בגדול לא זכרתי מי היה הרוצח/פושע ואיך הסתיים הפרק. אז זה היה נחמד שכאילו יש לי פרקים חדשים של סדרות שאני אוהבת.
אני צריכה את הערוץ הזה
יס בכלל לא משדרים סדרות משטרה בVOD |שפם|

נכתב ע"י מילי08:
המרץ והכשרון למתנות מדהימות
טוב עוד דקה אני אבין למה אתם מתכוונים
(לא באמת עוד דקה כן?)
נכתב ע"י מילי08:
בעיקר בקטע של להרביץ לשדים ומפלצות אנושיים
ניק לך רגע

אני לפני כמה שנים ניסיתי לתן צ'אנס לבאפי בגלל ניק (למרות שתכלס אם הייתי יודעת אז שהוא ראה ולא אהב הבית הלבן זה היה חוסך לי את הצפייה }-]|שפם| )
קיצר ממש שנאתי את כל הקטעים אלו אז זה וזה שהיה צריך לראות במקביל את אנג'ל
וכן אני יודעת שלא חייבים לראות במקביל אבל אני מאלו שכן חייבים
גרמו לי לפרוש ממנה (הפסקתי אחרי הפרק הראשון של עונה 4 ואחרי שראיתי את הפרק הראשון של אנג'ל)
נכתב ע"י מילי08:
יש לה כוחות שווים אבל דווקא אותי מעצבן מה שהיא עושה עם הידיים (ונדה)
איזה כוחות לה ? ומה היא עושה עם ידיים?
נכתב ע"י מילי08:
אוף, אני ממש רוצה להמשיך לראות אבל מרגישה שהכל שם ממש ילחיץ אותי. כאילו, הסדרה הזאת מפחידה אותי יותר מאשר סרטי אימה!
חחחחחחחחחחחחח
סורי אבל זה פשוט הצחיק אותי נורא
ומילי אל תראי בכוח
נכתב ע"י מילי08:
כשרון שאין כשרון זה גם כשרון

מילי |מאוהב|הכשרון שלך זה תמיד לדעת מה להגיד |V|

נכתב ע"י מילי08:
ניק הוא מקרה מיוחד.
אבל הוא בדרך כלל לא זוכר כלום :-P:
נכתב ע"י מילי08:
רוב הזמן אני אפילו לא יודעת אותם כשהם משודרים...
כן גם אני כי לרוב אני מעבירה את הפתיח
אז גם פרקים שראיתי מלא פעמים אני לא מכירה מה השמות להם כי אני תמיד מדלגת על הקטע הזה
אז לרוב אני זוכרת רק שמות מדוברים
או שמות מצחיקים כמו It's Not Easy Being Green (משולחן לחמישה)
אני ממש ממש אוהבת אותה
אבל אני לא ממליצה לך לראות
אם זה מה שאתה שואל
(לא בקטע של פסיכולוגיה הפוכה ותזהר להגיד את זה :-[ )
נכתב ע"י טוני החתול:
את גם ראית וגם קראת אותו החודש?
אני ראיתי שיס משדרים את הסרט אז דאגתי שיהיה לי את הספר B-|
(וקראתי ואחרי זה צפיתי)
נכתב ע"י טוני החתול:
מה הקונטקסט? (זה ציטוט שלא ממש עובד בלי)
אני לרוב שמה דברים שאני אוהבת ולא מה שיהיה מובן לכולם
בכל אופן בגדול
זה מה שמישהי טרנסית אומרת לבן זוג שלה אחרי שהוא מרביץ לאיזה הומו שמתחיל איתו
You can't love me and hate him. It doesn't work like that

נכתב ע"י טוני החתול:
הוא באמת חמוד מאוד
אני מאוד אוהב אותו בסרט סקוט פילגרים נגד העולם
בדיוק שאלתי אותך בשירשור הקודם אז טוב לדעת שראית
אני עוד לא ראיתי אותו
אבל הוא ברשימת צפייה שלי =מחכה שיס ישדרו אותו כמו שהם אהבו לשדר אותו שלא היה אכפת לי ממנו (הסרט)|שפם|
נכתב ע"י טוני החתול:
(או כמו שקראו לזה בעברית "האקסים של החברה שלי" כי למה שמשהו יהיה כיף):
לטעמי השם בעברית יותר מוצלח
נכתב ע"י טוני החתול:
איך את מנאחסת קבוצות? כשאת בעדם ?
כן
כן
שאגב מבחינתי זה יותר גרוע כי יותר משאני אוהבת את הקבוצות והשחקנים שלי (בענפים יחידים)
אני יותר שונאת את מי שאני שונאת
נכתב ע"י טוני החתול:
איזה מעצבן שאי אפשר לעשות אמבד לאינסטגרם כאן
לגמרי עדיף שהיה אפשר לזה ולא לדברים אחרים
נכתב ע"י טוני החתול:
אוי זה קטע גאוני,
כל כך כל כך מצחיק
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
יותר משאני אוהבת את הקטע הזה, אני אוהבת את כל הבדיחות של הפשוטע שמבוססות על הקטע הזה
מה שדילן אמרה (רק שאני אוסיף שנתקלתי בזה בעוד מקומות ולא רק בעמוד של הפשוטע ואני אוהבת שזה התחיל להיות טרנד|כתר| )
נכתב ע"י LeAnnDyIan:
אני רוצה את המוח שלה ואת השיער שלה.(ג'וליה סלינג'ר)
חשבתי שזה יהיה ברור שבחרתי בה בגלל הבני זוג שלה 🙄😏

נכתב ע"י טוני החתול:
אחיינית שלי התעצבנה עלי כשהראתי לה את זה וצחקתי כי היא אומרת שלהרבה אנשים כשהם אומרים בשר הם מתכוונים בשר שרואים שהוא חלק מחיה
|wtf|
אם לאחותך קוראים סימה ?
נכתב ע"י טוני החתול:
אבל כמובן לא ראיתי את הקטע האמיתי אז מעניין אותי איך אחרים שם בשולחן הגיבו (אני מניח שזה היה פרק של בואו לאכול איתי)
זה מעונה 3 אם זה רלוונטי
נכתב ע"י טוני החתול:
[לגבי זה שהחלטתי לעשות בכותרות שמות של פרקים חשובים של סדרות שונות]
הקטע הוא שאני חשבתי על זה כבר לפני יותר מחודש ואז את הצעת את זה לי בשרשור של חודש שעבר וזה עיצבן אותי כי עכשיו זה יראה כאילו זה לא היה רעיון שלי.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
זה בכלל לא היה הרעיון שלי (אני הצעתי ציטוטים אבל זה רק כי יש לי אובבסיה לציטוטים וזה בכלל לא מתאים )
אז עכשיו תגיד את האמת מי באמת עונה במקומך על החידון של באפי?:-P:
נכתב ע"י טוני החתול:
שזה טיפשי מצידי שאכפת לי, אבל היה לי אכפת. כמעט עד כדי כך ששיניתי את דעתי לגבי
זה לא טיפשי בכלל
גם אותי זה היה מרגיז
נכתב ע"י טוני החתול:
יש את החידון שבו יש 20 דקות לכתוב את כל 144
זה לא קצת מדי זמן למספר רב של פרקים?:eek:

נכתב ע"י טוני החתול:
[לגבי הסרט הרשת החברתית]
זה לא סרט כל כך טוב.
דעתך לא חשובה לנו :-D
נכתב ע"י טוני החתול:
ובתפקיד ראשי יש את ג'סי אייזנברג שאני קצת לא סובל (אם כי זה בהחלט עושה אותו מתאים להיות צוקרברג)
לי אין בעיה איתו ( לא ראיתי אותו בשום דבר)
נכתב ע"י טוני החתול:
אנדרו גרפילד משחק את מי שהיה השותף שלו בתחילת הדרך.
כן מישהו עשה סרטון ביוטיוב של הקטעים שחוזרים על עצמם בפרויקטים של סורקין אז נזכרתי שרואים אותו בו אז צפיתי בזה שוב השבוע רק כדי להיות בטוחה (רואים אותו לאיזה חצי שנייה)
נכתב ע"י טוני החתול:
[לגבי החיקוי של בנט בארץ נהדרת]
למה? אני תמיד אהבתי את החיקוי הזה שלו. אבל עכשיו שהוא ראש ממשלה זה בכלל הפך להיות מעולה.
כל הקטע שהיה עם זה שאשתו נסעה לחו"ל למרות שהוא המליץ לא לנסוע היה מעולה.
זה באמת היה מצחיק
ולא יודעת נראה לי הוא בכלל לא קשור לאיך שהם עושים אותו
שלא היה לי בעיה עם זה אם זה היה מצחיק אבל לרוב זה לא מצחיק אותי
יאיר לפיד יותר מצחיק אותי (וביבי ליברמן ומירב מיכאלי <בלי הקטע שהיא אמא מזניחה> הם הפוליטיקאים היחידים שאני אוהבת את החיקוי שלהם)

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
הארי פוטר
נו, ו...? אנחנו במתח
לא רוצה לבאס אבל אני חושבת שאם הייתי אוהבת אז הייתם כבר יודעים

קינאתי באנשים שיכולים להזיז אוזניים, להרים גבה אחת ולקפל לשון
מה עם אנשים שיודעים לעשות שפגט ?
31914180_2161140367451561_6581651332279566336_n.jpg
כמו הצדיקים. ידעתי שאת רבנית ידועה
זה לו צדיקים
סורי :-P:
וכן אני באמת אדם קטנוני ;-#
אם חתיכי את מתכוונת לג'רמי רנר אז כן |מאוהב| (למרות שאני כבר לא יודעת אם אני בעדו כי כנראה גם הוא קצת דוש)
אני יודעת מי זה אבל אני לא מכירה (לא ראיתי אותו בשום דבר)
ואם לא, אז תגידי למי התכוונת
20-58-53-271480635_142164738183006_3383587983595830598_n.jpg

נ.ב אהבתי שאת גם נרשמת לתפוז באותו תאריך ( :
אני מנאחס לעצמי מספיק. לקח לי 5 ימים עד שחזרתי לכאן
אבל זה קרה בדיוק אחרי שכתבתי את ההודעה שלי:oops:
מהשיר הזה.
אבל זה מזכיר לי את זה שפעם תמיד עם סרט גדול היה יוצא איזה קליפ או שניים.
הנה זה שייך לספיידרמן
אני לא מכירה את השיר הזה
כבר אין לסרטים קליפים ?|תוהה|
עד כמה אתם אנטיפטיים ואיך זה מתבטא?
כי אני... כשאני צריכה למשל ללכת לשירותים בעבודה שנמצאים בקצה המסדרון או אם אני צריכה לגשת לדבר עם עובד בחדר אחר, אני מסוגלת לעשות עיקוף שלם רק כדי שאני לא אצטרך להגיד שלום לאנשים שנמצאים בחדרים
את חייבת לראות את את פרק 4 בעונה 6 של תרגיע

לא מצליח להחליט אם אני אוהב את השיר הזה או
אני אוהבת יותר את הגרסה של פסטיגל 2006 (נאלצתי לבדוק באיזה שנה זה היה )
לשואוראנר של הסדרה
שכחתי שהחליפו את שואוראנר של הסדרה הזאת
הקטע של ה3 שמיכות נשמע לי קצת מוזר
גם לי
כי היא גם שונאת חום (כמו שצריך)
עד שנזכרתי שהיא לא גרה בארץ
תדעו לכם שזה סתם פרסום רע. עצלן הוא לא באמת עצלן. הוא דווקא די חרוץ בהשוואה לאנשים עצלנים
תזכורת לעצמי לחפש איזה סרטון
אני מרגישה שקראתי את זה אבל אני לא בטוחה עכשיו. זה ספר חדש?
לא ספר חדש .הספר יצא ב-2001 ,בארץ הוא יצא ב-2006
אני הייתי בטוחה שכבר קראתי אותו אבל בגלל שלא יצא לי לקרוא במקביל לצפייה אז החלטתי לקרוא שוב (בדיוק שידרו אותו ביס אז דאגתי שיהיה לי את הספר )
בסוף אני לא בטוחה אם כבר קראתי אותו בעבר או לא
בניגוד לשני ספרים אחרים שלו שקראתי החודש שאני בטוחה ב100 אחוז שכבר קראתי אותם פעם .אבל זה לא ממש שינה לי כי זה היה כמו שכתבת על סדרות משטרה

שמעתי את זה ולא אהבתי. הבוס שלי כל הזמן שומע את הגרסה הזאת. של קרן פלס הרבה יותר יפה.
אני לא מכירה את הגרסה של קרן פלס כי אני חוששת להתאכזב
נראה לי שזה גם הכישרון שלי. במיוחד בפנטזי. כל פעם שאני מרימה שחקן טוב, יש לו את השבוע הכי גרוע בקריירה שלו|חבול|
נו אז תבחרי שחקנים של קבוצות יריבות שלך ;-)
מה שמה הקבוצה שביילי וצ'רלי אוהדים

מה שמזכיר לי |פיצה|
אני כן אוכלת פיצה (אני לא טבעונית ) וכן שותה קולה (התכוונתי שלא שתיתי RC מאז התיכון )
אבל לא ביחד

מי זה מייקל?
בחתימה שלי
ואם הלוות למישהו שאת בקשר קרוב איתו והוא לא החזיר לך?
אין לי בעיה לבקש
למה הוא מוכר לי? איפה הוא שיח|תוהה|
אני לא מכירה איפה הוא שיחק (חוץ מבסדרה יורשים והסרט סקוט פילגרים נגד העולם)
אבל יש מצב שהוא מוכר לך בגלל זה
ry118A0ObSt_0_181_717_404_0_x-large.jpg images (2).jpeg
הם אחים אם זה במקרה עדיין לא ברור :-D
כל הצפייה הראשונה שלי ביורשים לא הפסקתי לראות את מקולי שהראו את קירן אבל עכשיו אני כבר לא רואה אותו

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אני לפחות יכולה להגיד שהוא בהחלט יותר כאריזמטי מטובי מק'גוויר (לא שזה תחרות קשה... תסלחו לי אם יש פה מעריצים שלו, כן?)
|כן|בהחלט. את ברך הנכונה:-P:
אני חושבת שאנשים שומרים חסד נעורים לטובי כי הוא היה הראשון וזה הילדות שלהם, כמו המורדים וקטנטנות בשבילי.
יותר משאני אוהבת את הקטע הזה, אני אוהבת את כל הבדיחות של הפשוטע שמבוססות על הקטע הזה:-D
אההה חח זה מפה? לא ידעתי:-D
איזה כוחות לה ? ומה היא עושה עם ידיים?
מבחינת כוחות בערך הכל, היא יכולה להזיז דברים בכוח המחשבה, לייצר כדורי אנרגיה שפוגעים ברעים, לעוף, לשלוט במחשבות של אנשים ו-וול, לכלוא עיירה שלמה בתוך סיטקום דמיוני. בין השאר. אני בעיקר רוצה בגלל הטלקינזיס זה כ"כ אלגנטי ושימושי.

|כן|:-D
|מאוהב|

אני אוהבת יותר את הגרסה של פסטיגל 2006 (נאלצתי לבדוק באיזה שנה זה היה )
חחחחח אני גם:-D פסטיגל פנזטיההההההההההההההההההההההה טוטוטוטוטוטוטו טוטוטוטוטוטוטו

LeAnnDyIan

Well-known member
כמו שאמרתי לדורי - הידית.
אז איך קוראים לכוס זכוכית רחבה עם ידית?|תוהה| כי מבחינתי ספל זה מחרסינה וכל דבר מזכוכית זה כוס. בין אם זה לשתיה קרה או חמה. ידיות עושים היום להכל אז אי אפשר להבחין רק בעזרת זה.
תקף לכל גבר שמאריך שיער |שפם|
בדיוק. מתי גברים יבינו ששיער ארוך זה פיכס.
אני לא מסוגלת להיות הרבה זמן עם גרביים ( אני מרגישה שזה עוצר לי את הדם)
אז אני תמיד מורידה לפני שאני הולכת לישון (או הרבה לפני אם אני איתם הרבה זמן)
למה לא לקנות גרביים במידה גדולה יותר?8-*
חח נובאמת כמובן שהשם המלא שלי הוא עדי חזיר וואנקרו סטאן
:-D|כן|
לא ראיתי את הסרטים של טובי שוב החודש איך יהיה ספיידרמן החודש??
רגערגע דמות החודש חייבת שנצפה במשהו שלה החודש? ומה אם פשוט חשבתי עליה הרבה החודש מבלי לראות סרט/סדרה שלה. זה לא נחשב יותר מדמות שצפיתי בה אבל לא השקעתי בה מחשבה אח"כ?
עכשיו, אני לא אומרת שחשבת על טובי יותר מאשר טום או אנדרו, אבל היפותטית יכולת, ועל סמך זה יכולת גם לבחור בו בלי שצפיתי בסרט איתו.
אוכלת ביד אחת וגוללת ביד השניה:-D
פעם הבאה שישאלו על כישרון סודי, תזכרי שזה הכישרון שלך.
זה שיר על מישהו שחלה בקורונה ואיבד את חוש הטעם? (סליחה שעשיתי ניק ;-# )
זה שיר שהיא כתבה על פרידה מבעלה (בגלל זה כלום לא טעים לה) ופגישה עם נועם טור
עמרי לא היה בעלה של קרן. הוא סתם היה בן זוג שלה. והוא היה חמודדדד. הרבה יותר חמוד מנועם. והוא מנגן ממש יפה בפסנתר|מאוהב|
סיבוב ההופעה שלה של "שני פסנתרים" עם עמרי היה הטור האהוב עליי שלה|לב|
:-D:-D
אבל מה יהיה עם זה שכולכם הופכים לניק????
מחריד

LeAnnDyIan

Well-known member
2. הייתי קרובה "In Excelsis Deo"
זה משיר של כריסטמס אז אני מניחה שזה פרק כריסטמס?
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: 340 , ש - 300, ם - 40
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: ג-י-ל/ G-I-L
|פנים|
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): פיל עם חד קרן מעופף
אז בייסקלי דמבו עם דפקט.
ֻ|תפוזון|שחקני החודש: בטי וייט|בוכה|, אישה מדהימה
:-(
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: אוף אין לי מישהו ספסיפי מהחודש. נלך על קראש מהילדות
צפה בקובץ המצורף 40282
|רופאה| כשרון סודי: להזיז את האוזניים
8-*
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? השאלה היא מה אני רוצה להיות כשאני אהיה גדולה. צבי נינג'ה רלוונטי?
אם עדי רוצה להיות ספיידרמן אני מניחה שאת יכולה להיות צב נינג'ה
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? האלמה השחורה. היא לא צריכה כוח מיוחד, היא פשוט bad ass מטעם עצמה. go girl power
|כן| אני תומכת
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? לונדון (או בביוב אם נמשיך עם המוטיב שלי לשאלון הזה)
טוב השאלון הזה לקחת תפנית לא צפויה.
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם?
סבסטיאן סטן על הסרט החדש של ספיידרמן
צפה בקובץ המצורף 40283
:-D

Lhuna3

Well-known member
חחחחחחחחחחחחח
סורי אבל זה פשוט הצחיק אותי נורא
ומילי אל תראי בכוח
[שמילי כתבה שהסדרה יורשים מפחידה אותה כמו סרט אימה]
זה באמת ממש מצחיק :-D
אבל צודקת, לא בכוח.
בכל אופן בגדול
זה מה שמישהי טרנסית אומרת לבן זוג שלה אחרי שהוא מרביץ לאיזה הומו שמתחיל איתו
You can't love me and hate him. It doesn't work like that
|כן| עכשיו כשזה מובן זה באמת ציטוט מצוין.
יאיר לפיד יותר מצחיק אותי (וביבי ליברמן ומירב מיכאלי <בלי הקטע שהיא אמא מזניחה> הם הפוליטיקאים היחידים שאני אוהבת את החיקוי שלהם)
מבחינתי ליברמן של אסי כהן הכי קורע! אני מתה על זה (אבל הקרדיט לכותבים לא פחות מלשחקן). אבל אני אוהבת את כל החיקויים שלהם כמעט, וזרחוביץ' בכלל ענק בכל תפקיד.
זה משיר של כריסטמס אז אני מניחה שזה פרק כריסטמס?
|כן| אכן. (לא ידעתי שזה שיר קריסמס)

Aranel Nenharma

Well-known member
חסר לי שרשור אוף
ננצל את השרושר הזה
הסרטון הזה עלה ליוטיוב לפני חצי שעה.
|מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב|
עדי, את תדעי להעריך את זה

Lhuna3

Well-known member
איפה רואים את הטיק טיק בום הזה? רק מהדודים?

didalf

Well-known member
רגערגע דמות החודש חייבת שנצפה במשהו שלה החודש? ומה אם פשוט חשבתי עליה הרבה החודש מבלי לראות סרט/סדרה שלה. זה לא נחשב יותר מדמות שצפיתי בה אבל לא השקעתי בה מחשבה אח"כ?
אממ כן כמו סדרת החודש ושיר החודש וכו', כל הקטע זה מה היה החודש כי זה סיכום חודשי. אבל אם חשבת עליה הרבה זה גם נחשב כי זה העסיק אותך החודש. ובכללי חוקים הם המלצה פה:-P:
איפה רואים את הטיק טיק בום הזה? רק מהדודים?
נטפליקס קל ונוח

LeAnnDyIan

Well-known member
אבל נהנית? [ספיידרמן]
והכי חשוב שקראת את ההודעה שלי היא הכי מפורטת והכי יפה:-P:
חח רשמתי שהיה סבבה:-D
הלכנו לקולנוע מפנק עם כיסאות כמו ב-VIP שנפתחים למצב שכיבה. הבאנו מלא אוכל מבחוץ כי האוכל של הקולנוע משעמם אז היה לי כיף. והסרט לא היה משעמם שזה בונוס:-P: אז אני מניחה שהתשובה היא כן, נהניתי:-P:
חחחחח זה מה שבאתי להציע אם היית מסרבת לטוס בשבילנו:-D לאדעת אם ראית משפחה מודרנית אבל היה פרק ששמו את פיל בטאבלט בשיחת וידאו ועל איזה זרוע ניידת כזאת והוא הסתובב בין כולם כאילו הוא שם, אז ככה נשים אותך:-D
חח לא נראה לי שאני צריכה לסרב לטוס. הרוב פה מתביישים מהצל של עצמם, לא נראה לי שהייתם מצליחים להרים מפגש במילא.
כן האמת שזה כיף אני תמיד אוהבת לבהות בש"ח של דברים שכבר ראיתי. בגלל זה יש סרטים שראיתי מליון פעם הם כל הזמן ביס.
אבל אני לא אבחר בזה ביוזמתי זה רק אם הערוץ שם לי.
דווקא לי אין כוח לראות דברים בשידור חוזר שהטלוויזיה שמה לי. רק אם אני בוחרת לראות משהו כזה.
או איך מרגי אומר? "אל תגידי לי מה לעשות טלוויזיוס!" 😤 אני אראה שידור חוזר רק אם אני רוצה לראות|שפם|
בדר"כ אני בוחרת לראות דברים שראיתי, אם אני רואה טלוויזיה עם אנשים אחרים והם מנסים לכפות עליי לראות משהו שלא בא לי. אז אני תמיד משכנעת לראות אותם משהו שאני יודעת שהוא טוב, כי כבר ראיתי אותו.
אהה כן כן! 7.1. שלחתי לה בבוקר הודעה (לא שהיא ענתה לי כי היא שוב שכחה אותנו;-() אבל לאדעת למה לא סיפרתי לכם.
טוב ראיתי את זה באיחור, וגם את השרשור שפתחת באיחור. אבל לא באיחור כמו שראיתי את ההודעה הזאת|חבול|
בכל מקרה, כי מגיע לה גם כאן - מזל טוב מילי|לב|
כל הלקוחות מביאות לך מתנות? איזה כיף. זה כי את כזאת טובה בעבודה שלך או קטע אמריקאי? או גם וגם?
לא כולם מביאים מתנות. לא יודעת אם זה קטע אמריקאי כי כאילו את לא חייבת להביא מתנות בכריסמס לכל מי שאת מכירה. את מביאה למשפחה וחברים שלך. אם לקוח שלך מביא לך, זה או כי ממש אוהבים אותך או כי את נותנת שירות ממש טוב, או סתם כי אין למשועממים האלה חברים או משפחה ואז כל מי שמדבר איתם נחשב מבחינתם חבר.
במקרה שלי, יש לי כל מיני לקוחות מציקים שאוהבים לחפור לי, אז בלי בושה אני אומרת להם שאם הם קודחים לי במוח, שלפחות יביאו לי שוקולד. ואז הם מביאים:-P:
הלקוחה הזאת ספציפית סתם נפלתי עליה כי היה פה פעם איזה עובד מסכן כזה, שתמיד היה נראה כמו איזה פליט מרואנדה. אז הלקוחה הזאת תמיד הייתה מביאה לו אוכל כל פעם שהיא באה. ואחרי שהוא עזב, היא הפסיקה להביא דברים טעימים. ואז צעקתי עליה פעם אחת שזה לא יפה שהיא מביאה רק לו דברים ולא לכולנו, ואז כל פעם שהיא באה היא הייתה מביאה עוגיות או עוגות שהיא הייתה מכינה. ועשינו לה כנראה כזה מצפון שאם היה לה טיפול והיא לא הספיקה לאפות שום דבר, היא הייתה הולכת לקנות עוגיות ומביאה לנו רק כדי לא לבוא בידיים ריקות:-D ועכשיו כל שנה ביום הולדת שלי, היא מביאה עוגה ובלונים ובקבוק יין או פרחים וזה חמוד מצידה. אבל לא כולם כאלה.
יש לי נראה לי עוד איזה לקוחה אחת יפנית שאוהבת להביא לי כל מיני דברים מוזרים. פעם היא הביאה לי קקטוס שהיא גידלה בגינה שלה, או איזה דבר מוזר כזה שעשוי מבד עבה שאמורים לשים עליו איזה ספל או קערה שמחממים במיקרוגל ואז מרימים את זה מהבד במקום מהספל/קערה ואז לא נשרפות לך הידיים. היא הביאה לי את זה כי זה עם הדפס של הסיהוקס:-D
יואו פעם הייתה לנו עוד איזה לקוחה אסייתית מזה מוזרה שכל פעם שהיא באה היא הייתה מביאה מלא בננות וכופה על כולנו לאכול בננות וצועקת עלינו שבננה זה בריא וטוב לנו. היא לא הייתה מוכנה להתחיל את הטיפול שלה עד שהיא לא רואה את כל העובדים עם בננה ביד:-D אחד הבוסים הקודמים שלי אמר לה פעם שהוא לא אוהב בננה והיא התחילה לצעוק עליו "למה לא? בננה זה טוב לך!!" אבל אז בפעם הבאה שהיא באה היא הביאה לו תפוז וצעקה עליו שיאכל את התפוז:-D:-D והיא הייתה מביאה כל מיני ממתקים אסייתים כאלה משונים שלאף אחד לא היה אומץ לטעום כי היה רשום עליהם באיזה סינית או יפנית או וואטאבר וזה היה נראה כאילו זה מכיל צלופחים או דם של תינוקות8-{
חחח שתי האפליקציות העיקריות של הזמנת אוכל פה בארץ.
תן ביס גם מספקים שירותים לחברות שנותנים לעובדים כרטיס עם סכום מסוים חודשי לארוחות.
אהה שווה. אני לא זוכרת אם הזמנתי פעם אוכל בארץ דרך אפליקציה. תמיד התקשרנו למקום עצמו ושאלנו אם הם עושים משלוחים. אבל אולי כשגרתי בארץ לא היו אפליקציות משלוחים בכלל. מי זוכר.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: לא יודעת למה סיבכתי את עצמי. מילי זה 90. עכשיו השאלה אם אני צריכה להכניס את ה 08 |פנים|. נגיד שלא. אז 9008 או 908 או 98 |פנים|
חח גם אני לפעמים שמה שאלות שאני לא יודעת מה התשובה שלי עליהן:-D
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): הייתי רוצה להיות ציפור או סוס, כזה פרא חופשי. אבל ת'אמת שאני צב. איטית, קצת כבדה בחיים וצריכה להיות בבית
כנראה שגם אני צב. אבל נראה לי שיעל לקחה בעלות על כל הצבים אז אני אשאר עם לקסה.
ֻ|תפוזון|סדרות החודש: רק רציחות בבניין החמודה (אבל בחיי, סלינה גומז איומה. הבחורה נטולת הבעות פנים או גוונים בקול)
היא שרה שם? דווקא זכור לי שיש לה קול סבבה. לא איזה אריאנה גרנדה אבל היא נשמעת סביר. לא? יש גם מצב שאני מתבלבלת עם מישהי אחרת. כל הילדות דיסני האלה זה אותה אחת מבחינתי.
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש:אבל גם אורטיז מ FBI: Most Wanted כשאני רואה
כל פעם אני אומרת לעצמי שאני רוצה לנסות לראות את זה כי ה-FBI המקורית הייתה סבבה אבל השחקן הגבר שם קצת מעצבן אותי וקנדיס לא חמודה כמו שהיא הייתה בתור קנדיס אבל הסדרה עצמה בסדר, אז אני תוהה לעצמי אם הדמויות במוסט וונטד מוצלחות יותר ושווה לי לנסות אותה.
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אמת שלא חסרים לי. למשל אני חייבת לשטוף ידיים כל הזמן. אני לא חושבת שאני OCD כי אין לי ביטויים אחרים של זה, אבל אני אוהבת ידיים נקיות. במקביל אין לי עור בידיים בחורף אז זה באסה. היה לי משהו לכתוב על גילטי פלז'ר אבל אני לא זוכרת מה |פנים|
נראה לי שבימים אלה זה לא נחשב מוזר לשטוף ידיים אז את בסדר.
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? תה רק בכוס זכוכית |פטיש|
לי האמת יש פשוט אנטי מלשתות תה בספל לבן כי עם הזמן זה מלכלך את הכוס (במיוחד אם שותים תה שחור) וזה משאיר כתמים כאלה שלא יורדים.
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? וואי, ממש ממש רציתי להיות רקדנית. אבל ממש. אבל אולי הכשרון שלי זה לא להיות כשרונית וככה פספתי קריירה מזהירה. אבל גם הייתי אמורה להיות רוקסטארית. אולי ביקום מקביל יש לי את הבטחון ואת היכולת לנגן על משהו
פעם הלכתי לחוג ריקוד בבית ספר יסודי. היו בחינות כאלה כי היה מספר מקומות מוגבל והמורה לריקוד אמר לי שאני לא מתאימה כי אין לי קורדינאציה|חבול| אבל כל מה שאני זוכרת זה שתמיד בהצגות בית ספר או אפילו סתם במסיבות וכאלה (עד היום, אגב) היו אומרים לי כל הזמן שאני רוקדת ממש יפה ועד היום אני קצת אוכלת סרטים ולא יודעת אם המורה הזה פשוט לא אהב אותי או שהוא היחיד שאמר לי את האמת בפנים🤷‍♀️
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? שיט, מה רציתי לכתוב כאן? אולי לזלי נופ בגלל האנרגיה והמרץ והכשרון למתנות מדהימות
נראה לי כמו תשובה שאי אפשר לטעות איתה.
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? באפי |מאוהב| בעיקר בקטע של להרביץ לשדים ומפלצות אנושיים
הייתי לוקחת אם זה אומר שאני יכולה להרביץ גם סתם לאנשים מעצבנים ולא רק לשדים ומפלצות.
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? בנג'י
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? בנג'י
אמאל'ה, למה??:-0
הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? אני מחליקה למרות שזה מעצבן אותי. אז מה אם זה לא הרבה כסף. תהיו אנשים ותחזירו! למה צריך לרדוף אחרי אנשים |שפם|
לפעמים אנשים סתם סנילים ולא זוכרים. במיוחד אם זה לא סכום גדול. אבל בהחלט יש גם הרבה אנשים נצלנים וכאלה אני לא אוהבת.
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? חודש שעבר היה לנו מפגש משפחתי ואחרי הדקות הראשונות של המפגש והחיבוקים פשוט לא מצאתי את עצמי. גיסיתי ובת דודה שלי שכמעט לא נפגשות דיברו בקלות ואני נטמעתי עם השטיח. וזה קורה לי כל הזמן. כלומר אני טפט קיר
|חיבוק|
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם? החתולה שלי עוזרת לי לראו טלוויזיה |שפם| צפה בקובץ המצורף 40393
חחח נחמד מצידה:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
הנה גילטי פלז'ר שלי
שיר כזה מפגר ומילים |פנים| אבל אני ממש אוהבת אותו :-D
חח אהבתי אותו ממש בזמנו. היה להם עוד שיר דבילי שיצא ישר אחר זה ואהבתי גם אותו. נראה לי שפשוט הייתי מהופנטת מכל הקעקועים בקליפ:-D
לגמרי. אבל עם חשמל וטלוויזיה וגישה לדברים שנחוצים לנו
את יכולה פשוט להתבצר בחדר שלך. סיים שיט.
גם אני פחדנית ממש. האחיינים שלי רוצים שאני אקח אותם ללונה פארק וברור לי שזה כרטיס כניסה מיותר כי אני סתם אשב בחוץ ואסתכל עליהם עולים לכל המתקנים המבהילים
אם יש לך אחיינים קטנים זה תירוץ לעלות לכל המתקנים של הילדים עד גיל 3 בלי שישפטו אותך. זה מה שאני הייתי עושה תמיד:-D
ואם אין לך אחיינים קטנים, קחי איתך איזה חתול במקום. או מקסימום תשאילי את האחיינית של ניק או משהו:-P:
כוס היא זכוכית, ספל מחרסינה. ותה אמורים לשתות בזכוכית!
בדיוק
אווץ'. כמו שכתבתי, לי יש נטייה לפאדיחות. פעם עמדתי בתור לשטיפת רכב והחלון היה קצת פתוח. אחד העובדים ניגש להגיד לי משהו והכניס את היד (נדמה לי לתת לי קבלה או משהו כזה) ובמקום לפתוח סגרתי עליו את החלון |מובך||פנים||בוקס| התנצלתי הרבה אבל לא נראה לי שהוא קיבל את זה ובצדק... |מובך|
גם פעם חברה אמרה לי שיש לי צוואר של צב;-(:-D
דהפאק?!
פחות אנרגיה כי נראה לי מתיש אבל כן היכולת לדעת לתת מתנות טובות זה מדהים. לבחור מתנות זה כ"כ קשה!
אם מכירים את הבן אדם זה דווקא קל לבחור מתנות. לכל אחד יש איזה משהו שהוא/היא אוהבים ואז הולכים עם זה. והקטע עם זה שגם אם זה לא מתנה שימושית או משהו שיש לך מה לעשות איתה, את תאהבי אותה בסוף. נגיד פעם קיבלתי מתנה ליומולדת איזה חוברת צביעה כזאת שכל הציורים בה זה דרו ברימור. זה דבילי לחלוטין ואני כמובן לא אשחיט אותה ואנסה לצבוע את זה. אבל זו מתנה חמודה שאף פעם אני לא אחשוב שהיא מעפנה.
בעצם אני רק רוצה להתלהב שאני ידועה בתור מתניסטית עילאית שנותנת את המתנות הכי שוות. כל מי שמכיר אותי יגיד לכם. אז אני חושבת שאני בעצם לנזלי נופ:-]
נכון!
גם עכשיו עם כל האפליקציות זה נורא קל.
[להחזיר כסף] דווקא בגלל שיש יותר מידי אפליקציות זה מעיק|חבול|
איזה פעם הייתי צריכה לשלם למישהי על איזה משהו שקניתי ממנה. זה עסק צידי שלה אז אין לה אמצעי תשלום מסודר כזה אז שאלתי אותה איך היא רוצה שאעביר לה את הכסף ונתתי לה איזה 4 אופציות לבחור דרכן ולא היה לה אף אחת מהן כי היא השתמשה באיזה 3 אחרות שאין לי וזה סתם מציק.
אז מעכשיו כל מי שאין לו אפל פיי אני לא משלמת לו|שפם|
(כאילו, לא באמת. אם אני חייבת כסף אני אשלם. אבל סביר להניח שאני לא אעשה עסקים עם מי שאי אפשר להעביר לו כסף באפל)
כל אחד רוצה להיות חתול, דה.
לא ראיתי את זה אבל רציתי להתמרמר שגנבו לתינוקות בצמרת את השם. יואו איך אהבתי את התוכנית הזאת|מאוהב|
מידי פעם כשאני רוצה לעצבן את סהר אני שרה לו בריפיט את
"עיר התינוקות שלנו רק תינוקות
עיר השלטון הוא בידינו
וכאן, הכל נקרא בשמנו
זו עיר, רק של תינוקות!!"

יואו ואיזה חמוד היה התינוק בלש שדוחף מוצצים לאוזנים:-D|מאוהב|
אתם רואים, בגילי המופלג אני כבר התחלתי להקשיב לרופאים. אתמול איפלו הלכתי סתם לרופאה! כי קר לי ורציתי שהיא תיתן לי טיפול. רק אמרה לי לקחת ברזל למרות אני לא אנמית |שפם|
אני הלכתי למרפאת חירום לפני איזה חודש כשנחתכתי ביד והייתי צריכה תפרים. ושילמתי במקום על הטיפול. ואז אחרי איזה שבועיים שלחו לי ביל הביתה של $498 עם פירוט של על מה חייבו, שזה כל הדברים שעשו לי שם. אבל אם ככה, אז על מה שילמתי? רק על לראות את הרופא? זה היה כזה מעצבן אז נתתי לבוסית שלי להתקשר לצעוק עליהם והיא כולה חרטטנית שחשבה שיהיה מצחיק להגיד להם שהיא מתקשרת ממשרד עורכי הדין של ג'ו ביידן:-D 5 ד' אחרי זה שלחו לי אימייל שאומר שאני לא חייבת כלום:-D
וזו הסיבה שאני לא הולכת לרופאים|שפם|
כולם נוכלים!
(חוץ מאדיסון מונטגמרי, כפרעליה:-P:)

טוב אני צריכה ללכת, אני אמשיך אח"כ

didalf

Well-known member
והסרט לא היה משעמם שזה בונוס:-P: אז אני מניחה שהתשובה היא כן, נהניתי:-P:
זה מה שחשוב|מאוהב|

חח לא נראה לי שאני צריכה לסרב לטוס. הרוב פה מתביישים מהצל של עצמם, לא נראה לי שהייתם מצליחים להרים מפגש במילא.
ממש:-D
היינו עושים בשבילך!
(את לא תחזרי אז אני יכולה לזרוק דברים כאלה לאוויר ללא חשש:-D )

דווקא לי אין כוח לראות דברים בשידור חוזר שהטלוויזיה שמה לי. רק אם אני בוחרת לראות משהו כזה.
או איך מרגי אומר? "אל תגידי לי מה לעשות טלוויזיוס!" 😤 אני אראה שידור חוזר רק אם אני רוצה לראות|שפם|
בדר"כ אני בוחרת לראות דברים שראיתי, אם אני רואה טלוויזיה עם אנשים אחרים והם מנסים לכפות עליי לראות משהו שלא בא לי. אז אני תמיד משכנעת לראות אותם משהו שאני יודעת שהוא טוב, כי כבר ראיתי אותו.
חחח טוב אני מניחה שזה אותה דפקה פסיכולוגית מוזרה שיש לי עם הרדיו. אני צריכה שהיקום ישים לי כי לבד אני לא אבחר משהו שכבר ראיתי מלא.

לא כולם מביאים מתנות. לא יודעת אם זה קטע אמריקאי כי כאילו את לא חייבת להביא מתנות בכריסמס לכל מי שאת מכירה. את מביאה למשפחה וחברים שלך. אם לקוח שלך מביא לך, זה או כי ממש אוהבים אותך או כי את נותנת שירות ממש טוב, או סתם כי אין למשועממים האלה חברים או משפחה ואז כל מי שמדבר איתם נחשב מבחינתם חבר.
במקרה שלי, יש לי כל מיני לקוחות מציקים שאוהבים לחפור לי, אז בלי בושה אני אומרת להם שאם הם קודחים לי במוח, שלפחות יביאו לי שוקולד. ואז הם מביאים:-P:
הלקוחה הזאת ספציפית סתם נפלתי עליה כי היה פה פעם איזה עובד מסכן כזה, שתמיד היה נראה כמו איזה פליט מרואנדה. אז הלקוחה הזאת תמיד הייתה מביאה לו אוכל כל פעם שהיא באה. ואחרי שהוא עזב, היא הפסיקה להביא דברים טעימים. ואז צעקתי עליה פעם אחת שזה לא יפה שהיא מביאה רק לו דברים ולא לכולנו, ואז כל פעם שהיא באה היא הייתה מביאה עוגיות או עוגות שהיא הייתה מכינה. ועשינו לה כנראה כזה מצפון שאם היה לה טיפול והיא לא הספיקה לאפות שום דבר, היא הייתה הולכת לקנות עוגיות ומביאה לנו רק כדי לא לבוא בידיים ריקות:-D ועכשיו כל שנה ביום הולדת שלי, היא מביאה עוגה ובלונים ובקבוק יין או פרחים וזה חמוד מצידה. אבל לא כולם כאלה.
יש לי נראה לי עוד איזה לקוחה אחת יפנית שאוהבת להביא לי כל מיני דברים מוזרים. פעם היא הביאה לי קקטוס שהיא גידלה בגינה שלה, או איזה דבר מוזר כזה שעשוי מבד עבה שאמורים לשים עליו איזה ספל או קערה שמחממים במיקרוגל ואז מרימים את זה מהבד במקום מהספל/קערה ואז לא נשרפות לך הידיים. היא הביאה לי את זה כי זה עם הדפס של הסיהוקס:-D
יואו פעם הייתה לנו עוד איזה לקוחה אסייתית מזה מוזרה שכל פעם שהיא באה היא הייתה מביאה מלא בננות וכופה על כולנו לאכול בננות וצועקת עלינו שבננה זה בריא וטוב לנו. היא לא הייתה מוכנה להתחיל את הטיפול שלה עד שהיא לא רואה את כל העובדים עם בננה ביד:-D אחד הבוסים הקודמים שלי אמר לה פעם שהוא לא אוהב בננה והיא התחילה לצעוק עליו "למה לא? בננה זה טוב לך!!" אבל אז בפעם הבאה שהיא באה היא הביאה לו תפוז וצעקה עליו שיאכל את התפוז:-D:-D והיא הייתה מביאה כל מיני ממתקים אסייתים כאלה משונים שלאף אחד לא היה אומץ לטעום כי היה רשום עליהם באיזה סינית או יפנית או וואטאבר וזה היה נראה כאילו זה מכיל צלופחים או דם של תינוקות8-{
לא אני מתה:-D
את צריכה לכתוב סדרה על העבודה והלקוחות שלך בחיי:-D משהו בסגנון מחלקת גנים ונוף. אוברי פלזה תגלם אותך נראה לי מתאים.

היא לא הייתה מוכנה להתחיל את הטיפול שלה עד שהיא לא רואה את כל העובדים עם בננה ביד:-D אחד הבוסים הקודמים שלי אמר לה פעם שהוא לא אוהב בננה והיא התחילה לצעוק עליו "למה לא? בננה זה טוב לך!!"

אהה שווה. אני לא זוכרת אם הזמנתי פעם אוכל בארץ דרך אפליקציה. תמיד התקשרנו למקום עצמו ושאלנו אם הם עושים משלוחים. אבל אולי כשגרתי בארץ לו היו אפליקציות משלוחים בכלל. מי זוכר.
נראה לי זה יחסית חדש בארץ פחות מ6 שנים. לפחות מאז שזה נהיה ממש נפוץ.

היא שרה שם? דווקא זכור לי שיש לה קול סבבה. לא איזה אריאנה גרנדה אבל היא נשמעת סביר. לא? יש גם מצב שאני מתבלבלת עם מישהי אחרת. כל הילדות דיסני האלה זה אותה אחת מבחינתי.
[סלינה גומז] היא לא שרה שם. יש לה קול סבבה אבל בהשוואה למיילי סיירוס ודמי לובאטו שהיו באותו מחזור דיסני שלה היא שרה הרבה פחות טוב. אבל היא חמודה מאד. ולדעתי גם משחקת טוב בסדרה שמילי דיברה עליה.
אם מכירים את הבן אדם זה דווקא קל לבחור מתנות. לכל אחד יש איזה משהו שהוא/היא אוהבים ואז הולכים עם זה. והקטע עם זה שגם אם זה לא מתנה שימושית או משהו שיש לך מה לעשות איתה, את תאהבי אותה בסוף. נגיד פעם קיבלתי מתנה ליומולדת איזה חוברת צביעה כזאת שכל הציורים בה זה דרו ברימור. זה דבילי לחלוטין ואני כמובן לא אשחיט אותה ואנסה לצבוע את זה. אבל זו מתנה חמודה שאף פעם אני לא אחשוב שהיא מעפנה.
לרוב האנשים שאני מכירה אין משהו מובהק כזה שהם אוהבים וגם יעשו איתו משהו.

בעצם אני רק רוצה להתלהב שאני ידועה בתור מתניסטית עילאית שנותנת את המתנות הכי שוות. כל מי שמכיר אותי יגיד לכם. אז אני חושבת שאני בעצם לנזלי נופ:-]
אני חושבת שזה נכון.

לא ראיתי את זה אבל רציתי להתמרמר שגנבו לתינוקות בצמרת את השם. יואו איך אהבתי את התוכנית הזאת|מאוהב|
מידי פעם כשאני רוצה לעצבן את סהר אני שרה לו בריפיט את
"עיר התינוקות שלנו רק תינוקות
עיר השלטון הוא בידינו
וכאן, הכל נקרא בשמנו
זו עיר, רק של תינוקות!!"

יואו ואיזה חמוד היה התינוק בלש שדוחף מוצצים לאוזנים:-D|מאוהב|
אני גםםםםםםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב| ואיך הם שותים בבר חלבבבב כמו אלכוהול!!!
אבל זה מחדל שלא ראית חתולים בצמרת. ואין לך אפילו תירוץ של גיל זה יותר זקן מכולנו. וגם היה לפני הסדרה אז הם גנבו את השם.

LeAnnDyIan

Well-known member
יש לי מין ערדליים כאלה במיטה שאני שמה כשאני נכנסת למיטה.
מה דהפאק זה ערדליים?
בעקרון תה שותים כשחולים או זקנים או כשאתה בריטי... אבל לא משנה, הבנתי שזאת שריטה של המשפחה שלי
תה שותים אחרי ארוחה. אצלי במשפחה תמיד מגישים תה אחרי הארוחה. והאמת שגם פה תמיד כשאנחנו הולכים עם כל החברה לארוחה איפשהו תמיד בסוף מזמינים תה לכולם.
בעבודה הקפסולות של התה הן אלה שצריך להזמין הכי הרבה מהם. לא בשביל לקוחות בהכרח.
ותה קר של סטארבקס אני יכולה לשתות 10 פעמים ביום (יש ריפיל בחינם אז זה עוזר:-P:)
תה זה כיף.
אבל אני לא אוהבת תה בטעמים.
אני חייבת לאוורר את הפולנייה שבי ולהגיד שנורא נעלבתי שהתעלמת לחלוטין מכל מיני שאלות שלי :-D . כאילו, אפילו לא העתקת והשארת ריק. פשוט התעלמת לגמרי :-D
:-0 זה ממש קטע אמריקאי, לא? כשאני מקריאה אימייל זה שילוב של עברית אנגלית ושאר שטויות (N כמו נענע; M כמו מאד'ר; S כמו סבא :-D)
אבל את גם יודעת את שמות כל המדינות באמריקה. וגם יודעת למצוא סיפור בכל דבר. את ברוכת כשרונות.
חח זה מזכיר לי שחברה שלי תמיד הייתה מקריאה אימייל ככה ואומרת T כמו תחת גם ללקוחות אמריקאים:-D
ואני רוצה לחדד שאני לא יודעת את כל השמות של המדינות באמריקה. אני יודעת את השמות של המדינות בארה"ב. מחוץ ל-US אני לא חזקה. מבחינתי כל השאר זה או מקסיקו או קנדה.
פעם אמרתי על איזה לקוחה היספנית שהיא מקסיקנית ואחד העובדים שלנו נעלב ואמר שהיא משהו אחר, אולי ארגנטינאית או משהו, לא זוכרת. ואני כזה "למי אכפת, היא מדברת ספרדית ובטח אוכלת טאקו לארוחת צהריים - היא מקסיקנית!" |שפם|
נראה לי שהכישרון הכי גדול שלי זה להיות גזענית 🤷‍♀️
ניצחת. זאת כנראה התשובה הכי נכונה :-D
תודה רבה! העיקר עדי שעוד שניה עם הרגל בקבר מעזה להגיד לי שאני קשישה|שפם|
:-D. אם ארינמל יכולה להיות צב נינג'ה מצויר, את יכולה להיות שליש מלאכית של צ'ארלי
יאיי!:-]
הייתי צריכה לבדוק מה זה... נראה מהמם [PNW]
נו אבל פירטתי בהמשך המשפט כי אני יודעת שכולכם עצלנים:-P:
:-D פעם נהגתי שם הרבה, גם בחורף בלילה. כביש מהמם אבל באמת מלחיץ. היום לפחוץ הוסיפו גשר/ הרחבה באחד החלקים שלו וזה שיפור. באוטובוס זה נשמע יותר מפחיד.
[בכביש של בית אורן] אמאל'ה למה נהגת שם מרצונך?! זו אגב אחת הסיבות שעד היום אין לי רישיון, כי באיזור שלי היו לוקחים לעליות של בית אורן לעשות טסט ואין סיכוי בחיים שהייתי מסכימה לעשות את זה|קר|
(ולא הפכת לנרקומנית של תרופות כמו שקורה לאמריקאים? בעצם נראה לי שזה סוג שונה של כדורים)
מה נראה לך שאני חלשלשה?! אני פרנק גאלאגר.
:-D אני חושבת שככה תיארתי לי אותך :-D, כולל במפגשים עם המשפחה של השותפה שלך :-D והבוסים שלך ממש חמודים. נראה לי שהם מאוד אוהבים אותך
אין להם ברירה. אני היחידה הנורמלית פה. כל השאר מטורפים.
:-0 :-0 :-0 זה מהמם! איזו השקעה ודיוק (רק באסה לי שבל נראית כמו אחת הפיות של סינדרלה :-D)
ומה קורה כשכמה אנשים משלמים את האקסטרה במקביל?
[לגבי אפליקצית משלוחים שניתן לשלם אקסטרה כדי לקבל אוכל ראשון] קודם כל אמריקאים זה עם קמצן אז תהיי בטוחה שאין הרבה שמוכנים לשלם יותר כדי לקבל את זה מהר יותר. למעשה, יש דבר הפוך, שאת משלמת דולר פחות אם את מוכנה לחכות קצת יותר לאוכל. ונראה לי שרוב האנשים עושים את זה. אבל לצורך לענין בהנחה ויש כמה אנשים שבאותו רדיוס שמוכנים לשלם יותר כדי לקבל ראשונים- שולחים לכל אחד מהם נהג אחר. יש מלא נהגים לאפליקציות האלה.
הם ממש חמודים
[דב נמלים] התמונה הזאת שהעלת זה ממש לא חמוד. נראה כמו איזה מוטציה.
והיא גם משלמת? כי אם כן זה נשמע ווין ווין
ברור שהיא משלמת. אם היא משמינה אותי שתשלם על זה וגם על הטיפול הפסיכולגי שוודאי אצטרך אחרי|שפם|
לגמרי. או בכלל המחשבה על להביא מתנות. אפילו שי קטן וחמוד. אני לפעמים חושבת על זה ומתכננת משהו בגדול אבל לרוב אין לי כוח ללכת לקנות או שאני נזכרת ברגע האחרון ואז לא מביאה כלום. בגלל זה מביך אותי נורא כשאנשים חושבים עלי ומביאים לי משהו
הדבר הנכון לעשות זה שאם נגיד את מסתובבת איפשהו ורואה איזה משהו חמוד שמישהו שאת מכירה (ולא שונאת) יאהב את קונה את זה. אם את רוצה להיות נחמדה את יכולה להביא להם את זה סתם בלי קשר. או שפשוט תשמרי את זה עד ליומולדת שלהם או איזה מועד כלשהו שבו יותר מקובלת להביא מתנה בלי שתיחשבי מוזרה. למרות שבעיני זה לא מוזר. אם אני הולכת איפשהו ורואה משהו חמוד שמישהו יאהב, אני קונה ומביאה להם בלי קשר לכלום.
ספרים ודיסקים (לפחות פעם כשדיסקים היו קיימים) אני שנאתי להשאיל כי לרוב לא ראיתי אותם בחזרה
אוי כמה שנאתי להשאיל דיסקים! הם לא היו חוזרים אליי ואם כן הם היו שרוטים|בוכה||בוכה|
פעם השאלתי 2 DVD של המלאכיות של צ'ארלי (של שני הסרטים) וזה מעולם לא חזר אליי;-(
למה אנשים קקות?!
לפעמים אני מעדיפה לקנות למישהו משהו מאשר להשאיל לו את שלי רק כדי ששלי לא יינזק איכשהו.
היה משהו דומה לזה לפני כמה שנים עם איזו דוגמנית שאמרה שעוף זה לא בשר או משהו כזה כי זה לא חיה
כי עוף זה ציפור ובשר זו חיה! :-D
משווה ומעלה: קרה לי שבסיטואציה מסוימת לא ידעתי אם מישהי תקנה לי מתנה או לא, אז ליתר בטחון קניתי לה מתנה, אבל כשראיתי שהיא לא הביאה לי אז גם לא הבאתי לה את שלה (לא מקטנוניות, דווקא רציתי לתת לה את זה, אלא בקטע שהביך אותי וגם שלא רציתי להביך אותה שהיא לא הביאה לי כלום, למרות שמי יודע, אולי היא עשתה אותו דבר :-D)
המתנה הזאת עדיין אצלי בארון.
מה?8-* למה שיביך אותך לתת מתנה למישהו? כשנותנים מתנה זה לא כי מצפים לתמורה בחזרה. ואם באמת לא נעים לה שהיא לא קנתה, שתגיד משהו כמו "שכחתי את המתנה שלך בבית, אני אביא לך מחר" ושתביא לך משהו בפעם הבאה שתיפגשו וזהו. מה הביג דיל? כאילו אני מניחה שבטח קנית איזה משהו סמלי כזה ולא הוצאת על זה אלפי שקלים.
:-D לכי תדעי, כנראה גם המתנה שלך עדיין בארון שלה
שזה אגב, גרוע יותר מלא להביא מתנה. פעם הייתה לי איזו לקוחה מעצבנת (יותר מעצבנת מהלקוחות האחרים שסיפרתי לכם עליהם) שהייתה מתישה אותי נפשית. והיא הייתה צריכה לבוא לטיפול קצת לפני כריסמס אז כשקבעתי לה את התור אמרתי לה בצחוק "ותביאי לי מתנה לכריסמס" ואז היא באמת הביאה לי איזה משהו של הסיהוקס. ואז היא קצת נעלבה שלא הבאתי לה כלום ואמרתי לה שאני יהודייה אז אני מאחדת מתנות ואביא לה מתנה לכריסמס וליומולדת ביחד (כי היומולדת שלה הייתה כמה ימים אחרי כריסמס) והיא אוהדת של הדאלאס קאובויז הנאלחים האלה אז הלכתי לחנות ספורט וקניתי לה כל מיני דברים של הקאובויז וארזתי את זה יפה ואמרתי לבוסית שלי שנביא לה עוגה ליומולדת כדי שלא תחתוך ורידים או משהו (כי אין לה חברים והיא ליטרלי בטוחה שאני ובוסית שלי החברות היחידות שלה8-*) אבל אז היא חלתה בקורונה, וזה היה לפני שהקורונה הייתה קורונה, אי שם בינואר 2020 ואיכשהו התאשפזה למשך יותר משנה והמתנה הזאת עדין פאקינג תקועה לי בחדר:-[ (ואני לא מכירה שום אוהד דאלאס אחר כדי להעביר לו את המתנות האלה:-D)
יש לי שאלת פולואואפ לשאלון...
עד כמה אתם אנטיפטיים ואיך זה מתבטא?
כי אני... כשאני צריכה למשל ללכת לשירותים בעבודה שנמצאים בקצה המסדרון או אם אני צריכה לגשת לדבר עם עובד בחדר אחר, אני מסוגלת לעשות עיקוף שלם רק כדי שאני לא אצטרך להגיד שלום לאנשים שנמצאים בחדרים שבדרך :-D |פנים|
לשותפה שלי יש יותר מידי אנרגיות בבוקר. אם נגיד אפשר לדרג אנרגיות מספרית- אז לה יש 100% ואני לפני 12 בצהריים נמצאת על בערך 3%, ככה שאין לי כוח לשמוע את הטון העליז שלה. אז אני שמה אטמי אוזניים ואפילו אם אני במטבח והיא עומדת לידי ומדברת איתי ואני שומעת אותה, אני מעמידה פנים שאני לא שומעת ודואגת לשים את השיער מאחורי האוזן כדי שתראה את האטמים הירוקים שתקועים לי באוזן. לפעמים היא ממש רוצה שאני אתייחס אליה והיא מנפנפת לי מול הפנים כדי שאני אקלוט שהיא מדברת איתי, אני רק מרימה את הסנטר בפוזה כזו של sup? וממשיכה בשלי עם האטמים באוזן.
ניצחתי?
זה נשמע אלים. כאילו את לא המסמר, אבל את גם לא הטפט. אבל את מכניסה את המסמר לתוך הטפט. זה אומר שאת באה למסיבה, מזהה מי הוא מסמר הערב והופכת אותו בכוח להיות חלק מהטפט קיר.
אני חושבת שאתה ויעל צריכים לשבת ביחד ולכתוב תסריט.
אוי מילי מילי :-D את לא אנטיפאטית, וההוכחה לזה היא העובדה שבכלל את חושבת שאת צריכה להגיד שלום לאנשים בחדרים בדרך כל פעם שאת הולכת לשירותים!!
:-D:-D בדיוק!
יש לנו בבנין של העבודה שירותים לדיירי הבנין ולפעמים אני הולכת לשם רק כי צריך לעלות במדרגות לשם ואז אני מעמידה פנים שזה הוורקאאוט שלי (במיוחד כשהבוסית שלי שולחת לי קומפטישן בשעון של אפל ואני צריכה להשיג אותה:-[) ואז יש איזה ספא שנמצא מחוץ לכניסה לשירותים וחלק מהעובדות שלו לפעמים יושבות בספסל שם וחושבות שזה לגיטימי להגיד לי שלום כשאני עוברת שם. למה לעזאזל אני צריכה לחייך ולהגיד שלום לאנשים שאני לא מכירה?!|שפם|
גם כן אמריקאים והאובר נחמדות שלהם|שפם|

LeAnnDyIan

Well-known member
וואו בלי לשתף התקדמת די הרבה.
[שיימלס] האמת שאני חושבת שהגעתי לעונה 9 אז כשעוד הייתי כותבת בשרשור שיימלס שפתחתי לי. או לפחות לקראת סוף עונה 8, כי כשכתבתי את זה המשכתי רק עוד איזה 3 פרקים מאיפה שעצרתי לפני המון זמן. אבל בינתיים כבר הגעתי לאמצע עונה 10 ולא שיתפתי. אבל כי אני קצת מתוסכלת ואין לי כוח לחפור על זה. נראה לי שעדי יכולה להבין לבד למה.
[la brea] כבר סיימו עונה? אולי אני אשלים בקיץ לפני עונה הבאה
כן זה היה רק 10 פרקים:-( קצר מידי. אהבתי שזה היה סוף שלא צפיתי למרות שההתחלה נראתה לי כמו משהו שאני יכולה לצפות את הסוף שלו מראש די בקלות.
[דקסטר] מה חשבת על העונה החדשה? לא כתבת בשרשור.
אהבתי את ההתחלה, שנאתי את הסוף
[yellowjackets] אני מתכנן לבדוק את זה ומקווה שאני לא אסכים איתך כי זה נראה לי יכול להיות סדרה טובה
אם יש לך כוח לסדרה איטית אולי תאהב. הבעיה שלי איתה מעבר לזה שהיא איטית זה (לא בדיוק ספוילר כי זה בתיאור של הסדרה אבל אני אשים בכל מקרה) שהיא נעה על שני צירי זמן ויש יותר מידי דמויות וקשה לעקוב אחרי מי זה מי ואותי זה סתם בלבל ותיסכל. סדרה עם המון פוטנציאל לא ממומש מבחינתי. אבל חשוב לציין שאני רק בפרק 3, ככה שאולי היא משתפרת בהמשך.
[4400] כן יש לה רגעים. אבל לא מספיק מהם
די מסכימה עם זה. לא יצירת מופת. העדפתי את המקורית.
[שיימלס] עונה 9 זכורה לי כטובה
התחילה טוב, לא כל כך אהבתי את החצי השני שלה.
[חינוך מיני] אופס, נראה לי שכתבת חביב כשהתכוונת מעולה :-P:
שיהיה.
תכלס מה עוד צריך?
(האמת ששווה לראות Dont's Look Up)
אין לי מושג מה זה ומכיוון שאני לא ניק אין לי גם צורך לא מוסבר לגגל את זה.
קאבר של שיר החודש שלי מחודש שעבר. עדיין יפה מאוד [Sound of Silence - Nouela]
זה היה בפרק של טיימלס אז נתקע לי. המקורי ללא ספק הכי מוצלח.
אבל מה אני אעשה עם הטראומות ילדות שלי?
תתקשר לאופרה.
אולי יביאו את דרו לתפקיד אורח בדקסטר
רק אם זה בשביל [ספוילר לעונה החדשה של דקסטר] להרוג את האריסון היצור הזה
נשמע לי הגיוני מאוד לשמור את המיטה מבולגנת. אני לרוב לא ממש מסדר. הקטע של ה3 שמיכות נשמע לי קצת מוזר, אבל בסדר.
ואיך השותפה שלך חושבת שיש לה מקום בגללל להביע דעה בעניין?
לא יודעת איך הגעתי למצב של 3 שמיכות. ז"א, אני כן יודעת, יש לי שמיכת פוך שמגיעה עם המצעים של המיטה. ויש לי שמיכת פליז עבה כזאת שאני משתמשת בה כשקר לי בלילה והפוך לא מספיקה לי (כי זה אומנם פוך אבל לא ממש עבה) ואז לכריסמס קיבלתי מתנה איזה שמיכת פליז חדשה ובהתחלה לא הבנתי בשביל מה אני צריכה שמיכה אבל ברגע שפתחתי אותה לא רציתי לצאת יותר מהמיטה. זו השמיכה הכי כיפית ונעימה שאי פעם יצא לי להתכסות איתה. אז ככה איכשהו אני עם 3 שמיכות כי אין לי כוח לאחסן אחת מהאחרות.
ולמה לשותפה שלי נדמה שהיא יכולה להביע ענין? אין לי מושג, אבל היא שמחה להביע אותו בכל זאת.
אם האדווילים מצליחים באמת למנוע את הכאבים אז אולי זה בסדר. 4 אדווילים לא נשמע כמו כל כך הרבה.
תנסה לקחת 4 אדוויל כל יום במשך שבוע אחד בלבד ותגיד לי אם זה לא נשמע לך הרבה.
ואני רוצה למנוע מכם תיאורים מגעילים אבל בוא נגיד שזה לא עשה לי טוב וזה כלל הרבה דם.
גם לי קרה שנפלתי מקייק בירדן. אבל שם תמיד יש אנשים נוספים והגדות נמצאות שם וזה אפילו לא ממש עמוק כל כך.
אני מדבר על מצב שבו הייתי נופל ונשאר לבד לחלוטין.
להישאר לבד זה בהחלט לא כיף, אבל אני לא יודעת על מה אתה אומר שזה לא עמוק. כשאני נפלתי מתוך זה, לא הגעתי לקרקעית כשעמדתי, ומבחינתי זה עמוק.
זה מזכיר לי סרט שלא ראיתי אבל אפילו הטריילר לו הטריד אותי נורא - על שני אנשים שיוצאים עם קבוצה בסירה לעשות צלילה עם מיכלי חמצן באיזה ריף שרחוק מאוד מכל חוף. ואיכשהו הקבוצה לא קולטת שהם לא עלו ונוסעים בלעדיהם, ככה שהם פשוט תקועים בים לבד שעות או ימים (כמו שאמרתי, אני לא ראיתי).
מכיוון שאין בזה כרישים או משהו מפחיד באמת זה נראה לי כמו החלום של לונה:-D
ובעצם גם ראיתי טריילר לסרט אחר שבו אנשים פשוט קופצים מהיאכטה שלהם לים ורק באיחור הם קולטים שהם לא הורידו סולם ולא נשאר אף אחד על הסירה והיא גבוהה מידי בשביל שמישהו יצליח לזנק מעבר לדופן שלה.
זה כבר יותר מלחיץ כי טביעה נשמע לי כמו מוות ממש מלחיץ. לגמרי בטופ 3 של הכי נוראיים מבחינתי.
השם ישמור, מי נתן לך רישיון??? |פנים|:-D
והאם אפשר לקבל לו"ז של מתי אתה על הכביש ובאיזה איזורים שנדע להתרחק משם?
אוי, זה נשמע סיוט
[מישהו שהסביר לחברה שלו מה קורה בסרט ספיידרמן] לך זה נשמע סיוט כי אתה לא צריך הסברים. לאנשים כמוני זה דווקא היה בסדר. זה כאילו היה לי רש"י. והוא לא באמת חפר כל הסרט. רק כשהיו כמה קטעים שהיו צריכים קונטקסט.
לפעמים אני שוכח עד כמה את כבר לא ישראלית
זה שאני לא יודעת מה זה וולט לא הופך אותי ללא ישראלית. זו המצאה של השנים האחרונות. אני יכולה להבטיח לך שסבתא שלי שייבשה ביצות בקום המדינה והיא ישראלית הרבה יותר ממך, גם לא יודעת מה זה וולט. אז אל תתפז"ם עליי|שפם|
נזכרתי הכשרון הגדול והמשמעותי שלי הוא לצפות לרע ביותר אבל גם להרוג צמחים..
:-D כנל. במיוחד לחלק השני:-D:-D
אני והשותפה שלי הצלחנו להרוג קקטוס תוך פחות מחודש.
קקטוס! הדבר הזה פאקינג צומח במדבר ללא תנאים. ליטרלי, אפס תנאים והוא פורח. חודש אחד אצלי בבית והוא מת כמו חיי המין של ירנדה!
למילי מותר הכול כי היא רובוט|פטיש| אל תתערבB-|.
מה שהיא אמרה.
|כן| באמת יפה

זאת ההיא עם שחור בעיניים כן?
עם השחור בעיניים:-D
כן, כפרעליה. זו לקסוש|לב|

איך בדיוק ישנים עם 6 כריות ? כיאלו איפה כל כרית נמצאת ?|תוהה|
אני זזה הרבה בשינה- מחליפה מלשכב על הגב, ללשכב על הבטן, ללשכב על הצד. ואני צריכה שתהיה לי כרית בכל תנוחה שאני זזה אליה.
איזה עוד מרצ'נדייז שלהם יש לך? [סיהוקס]
נראה לי שיותר פשוט לשאול מה אין לי שלהם:-P:
אבל בגלל ששאלת ועוד לא התחרטת, אני אענה לך:
יש לי קופסאת איחסון כאלה כמו ששמים בכוורת של איקאה, בובה כזאת שאין לה כל כך שימוש אבל קיבלתי במתנה, דגל, מחזיקי מפתחות, מפתח של הבית, מגנטים, פותחן בירה, פותחן יין, אולר, לוח שנה, מדבקות למחשב, מדבקות לציפורניים, מדבקות לפנים, קורנפלקס, צמידים, pop socket, קייס לטלפון, קייס לאוזניות, רצועות לשעון של אפל, סיכות באטן, חפיסת קלפים, מגן לדרכון, ניים טאג למזוודה, תיק גב, תיק צד, תיק שקוף למשחקים, תיק שקוף לפלאפון, מטריה, מקלדת, עכבר למחשב, פד לעכבר, מצית, קישוטים לעץ של כריסמס, וונזי, פיג'מה, מכנסיים, חולצות, סווטשירטים, מעילים, ג'רזי בכל הצבעים, ugly sweater לכריסמס, גרביים, נעלי ספורט, כפכפים, נעלי בית, כפפות, צעיפים, כובעי צמר, כובעי מצחיה, כובע סנטה של כריסמס, חלוק אמבטייה, סינרים למטבח, כפפות לתנור, מסכות פנים, מצעים, שמיכת טלוויזיה, שמיכה שם שרוולים, כרית טלוויזיה, סכינים למטבח, כוסות לשתיה חמה, קרה, כוסות טרמיות, ספל, קערה, צלחת, מחזיק לקערה, תחתיות לכוסות, מלחיה וזה מה שאני זוכרת בשלוף. אולי יש עוד דברים 🤷‍♀️
חשבתי שמהפחד נמנעת מהניתוח
נהה, לא פחד, סתם עצלנות.

LeAnnDylan

Well-known member
גם לי
כי היא גם שונאת חום (כמו שצריך)
עד שנזכרתי שהיא לא גרה בארץ
אני אומנם לא גרה בארץ אבל יש בדרום קליפורניה מזג אוויר שדי מזכיר את הארץ, כלומר, קיץ תמידי. פשוט בלילה די קר פה. הסברתי איפשהו בהמשך שאני לא באמת ישנה עם כל ה-3 שמיכות בו"ז, אבל אני אוהבת שיש אופציות.
לא ספר חדש .הספר יצא ב-2001 ,בארץ הוא יצא ב-2006
אני הייתי בטוחה שכבר קראתי אותו אבל בגלל שלא יצא לי לקרוא במקביל לצפייה אז החלטתי לקרוא שוב (בדיוק שידרו אותו ביס אז דאגתי שיהיה לי את הספר )
בסוף אני לא בטוחה אם כבר קראתי אותו בעבר או לא
בניגוד לשני ספרים אחרים שלו שקראתי החודש שאני בטוחה ב100 אחוז שכבר קראתי אותם פעם .אבל זה לא ממש שינה לי כי זה היה כמו שכתבת על סדרות משטרה
כבר אין לי מושג על איזה סדרה או ספר אנחנו מדברות, רק שזה משהו של הרלן:-D
אני לא מכירה את הגרסה של קרן פלס כי אני חוששת להתאכזב
זה לפחות לא נשמע דבילי כשגבר שר את זה בלשון נקבה.
נו אז תבחרי שחקנים של קבוצות יריבות שלך ;-)
מה שמה הקבוצה שביילי וצ'רלי אוהדים
חח זה מה שאני עושה. בחרתי שחקנים של הניינרז בשלוש מהליגות שלי והאמת שרוב העונה הם היו ממש טובים ולא ידעתי אם אני צריכה להתבאס בשביל הסיהוקס או לשמוח בשבילי. אבל זה לא בדיוק עבד לי.
מה שמזכיר לי |פיצה|
אני כן אוכלת פיצה (אני לא טבעונית ) וכן שותה קולה (התכוונתי שלא שתיתי RC מאז התיכון )
אבל לא ביחד
מה?! אז עם מה את אוכלת פיצה?!?
בחתימה שלי
אה, אני לא רגילה שאת קוראת לו בשם האמיתי שלו
הם אחים אם זה במקרה עדיין לא ברור :-D
כל הצפייה הראשונה שלי ביורשים לא הפסקתי לראות את מקולי שהראו את קירן אבל עכשיו אני כבר לא רואה אותו
אהה אוקיי. סבבה, כן, כנראה שהוא באמת הזכיר אותו.
בכללי חוקים הם המלצה פה:-P:

היינו עושים בשבילך! [מפגש]
(את לא תחזרי אז אני יכולה לזרוק דברים כאלה לאוויר ללא חשש:-D )
אוברי פלזה תגלם אותך נראה לי מתאים.
קניתי.

[סלינה גומז] היא לא שרה שם. יש לה קול סבבה אבל בהשוואה למיילי סיירוס ודמי לובאטו שהיו באותו מחזור דיסני שלה היא שרה הרבה פחות טוב. אבל היא חמודה מאד. ולדעתי גם משחקת טוב בסדרה שמילי דיברה עליה.
דווקא אני מעדיפה את הקול של סלינה על פני מיילי.
לרוב האנשים שאני מכירה אין משהו מובהק כזה שהם אוהבים וגם יעשו איתו משהו.
מה? לכל בן אדם יש משהו שהוא אוהב. זה לא חייב להיות סלב כלשהו. זה יכול להיות כל דבר. מישהו שאוהב ספורט, בישול, גיימינג, טיולים, ספא או DIY וכל מיני כאלה. תמיד אפשר למצוא משהו אם מכירים את הבן אדם.
אני גםםםםםםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב| ואיך הם שותים בבר חלבבבב כמו אלכוהול!!!
אמאאאא אני מתהההה יואו שמתי את זה עכשיו בלופ בפול ווליום ושרתי עם זה כמו סתומה והשעון שלי צעק עליי שאם אני אמשיך עם הווליום הזה למשך חצי שעה אני עלולה לפגוש בשמיעה שלי:-D
אבל זה מחדל שלא ראית חתולים בצמרת. ואין לך אפילו תירוץ של גיל זה יותר זקן מכולנו. וגם היה לפני הסדרה אז הם גנבו את השם.
חח נשמה אני הייתי עסוקה בלבנות מחנות על עצים. לא ראיתי שטויות כאלה.

מילי08

Well-known member
מה דהפאק זה ערדליים?
בעקרון זה זה
1642865928508.jpeg
אבל אני מתכוונת למין גרביים עם סוליה. אולי הם לא נקראים בכלל ערדליים...
חח זה מזכיר לי שחברה שלי תמיד הייתה מקריאה אימייל ככה ואומרת T כמו תחת גם ללקוחות אמריקאים:-D
ואני רוצה לחדד שאני לא יודעת את כל השמות של המדינות באמריקה. אני יודעת את השמות של המדינות בארה"ב. מחוץ ל-US אני לא חזקה. מבחינתי כל השאר זה או מקסיקו או קנדה.
כן נו לזה התכוונתי.. אמריקה= US
פעם אמרתי על איזה לקוחה היספנית שהיא מקסיקנית ואחד העובדים שלנו נעלב ואמר שהיא משהו אחר, אולי ארגנטינאית או משהו, לא זוכרת. ואני כזה "למי אכפת, היא מדברת ספרדית ובטח אוכלת טאקו לארוחת צהריים - היא מקסיקנית!" |שפם|
נראה לי שהכישרון הכי גדול שלי זה להיות גזענית
ו אגב אחת הסיבות שעד היום אין לי רישיון, כי באיזור שלי היו לוקחים לעליות של בית אורן לעשות טסט ואין סיכוי בחיים שהייתי מסכימה לעשות את זה
טוב.. זה טירוף. אמאל'ה
[לגבי אפליקצית משלוחים שניתן לשלם אקסטרה כדי לקבל אוכל ראשון] קודם כל אמריקאים זה עם קמצן אז תהיי בטוחה שאין הרבה שמוכנים לשלם יותר כדי לקבל את זה מהר יותר. למעשה, יש דבר הפוך, שאת משלמת דולר פחות אם את מוכנה לחכות קצת יותר לאוכל. ונראה לי שרוב האנשים עושים את זה. אבל לצורך לענין בהנחה ויש כמה אנשים שבאותו רדיוס שמוכנים לשלם יותר כדי לקבל ראשונים- שולחים לכל אחד מהם נהג אחר. יש מלא נהגים לאפליקציות האלה.
וואלה...
הדבר הנכון לעשות זה שאם נגיד את מסתובבת איפשהו ורואה איזה משהו חמוד שמישהו שאת מכירה (ולא שונאת) יאהב את קונה את זה. אם את רוצה להיות נחמדה את יכולה להביא להם את זה סתם בלי קשר. או שפשוט תשמרי את זה עד ליומולדת שלהם או איזה מועד כלשהו שבו יותר מקובלת להביא מתנה בלי שתיחשבי מוזרה. למרות שבעיני זה לא מוזר. אם אני הולכת איפשהו ורואה משהו חמוד שמישהו יאהב, אני קונה ומביאה להם בלי קשר לכלום.
יואו את כזאת מהממת!
היתה תקופה שניסיתי מאוד. גם בעבודה וגם בחיים... באחת הדירות הקודמות שלי היו שכנים שתמיד חילקו מתנות יפות ועבודות יד קטנות לשכנים. אז בדירה הבאה ניסיתי ליישם את זה אבל לא החזקתי מעמד
אוי כמה שנאתי להשאיל דיסקים! הם לא היו חוזרים אליי ואם כן הם היו שרוטים|בוכה||בוכה|
פעם השאלתי 2 DVD של המלאכיות של צ'ארלי (של שני הסרטים) וזה מעולם לא חזר אליי;-(
למה אנשים קקות?!
זה מבאס נורא
פעם הייתה לי איזו לקוחה מעצבנת (יותר מעצבנת מהלקוחות האחרים שסיפרתי לכם עליהם) שהייתה מתישה אותי נפשית. והיא הייתה צריכה לבוא לטיפול קצת לפני כריסמס אז כשקבעתי לה את התור אמרתי לה בצחוק "ותביאי לי מתנה לכריסמס" ואז היא באמת הביאה לי איזה משהו של הסיהוקס. ואז היא קצת נעלבה שלא הבאתי לה כלום ואמרתי לה שאני יהודייה אז אני מאחדת מתנות ואביא לה מתנה לכריסמס וליומולדת ביחד (כי היומולדת שלה הייתה כמה ימים אחרי כריסמס) והיא אוהדת של הדאלאס קאובויז הנאלחים האלה אז הלכתי לחנות ספורט וקניתי לה כל מיני דברים של הקאובויז וארזתי את זה יפה ואמרתי לבוסית שלי שנביא לה עוגה ליומולדת כדי שלא תחתוך ורידים או משהו (כי אין לה חברים והיא ליטרלי בטוחה שאני ובוסית שלי החברות היחידות שלה8-*) אבל אז היא חלתה בקורונה, וזה היה לפני שהקורונה הייתה קורונה, אי שם בינואר 2020 ואיכשהו התאשפזה למשך יותר משנה והמתנה הזאת עדין פאקינג תקועה לי בחדר:-[ (ואני לא מכירה שום אוהד דאלאס אחר כדי להעביר לו את המתנות האלה:-D)
:-0 :-D
לשותפה שלי יש יותר מידי אנרגיות בבוקר. אם נגיד אפשר לדרג אנרגיות מספרית- אז לה יש 100% ואני לפני 12 בצהריים נמצאת על בערך 3%, ככה שאין לי כוח לשמוע את הטון העליז שלה. אז אני שמה אטמי אוזניים ואפילו אם אני במטבח והיא עומדת לידי ומדברת איתי ואני שומעת אותה, אני מעמידה פנים שאני לא שומעת ודואגת לשים את השיער מאחורי האוזן כדי שתראה את האטמים הירוקים שתקועים לי באוזן. לפעמים היא ממש רוצה שאני אתייחס אליה והיא מנפנפת לי מול הפנים כדי שאני אקלוט שהיא מדברת איתי, אני רק מרימה את הסנטר בפוזה כזו של sup? וממשיכה בשלי עם האטמים באוזן.
ניצחתי?
:-D :-D ניצחת!
כשגרתי אצל ההורים ובשבתות הייתי קמה מאוחר ויושבת לשתות קפה, אבא שלי התעקש לדבר איתי על מלא דברים שלא עניינו אותי בשום דרך וממש ציפה שאני אגיב לו. לא הצלחתי להסביר לו שעוד לא התעוררתי
גם כן אמריקאים והאובר נחמדות שלהם|שפם|
מעיקים
המקורי ללא ספק הכי מוצלח. [Sound of Silence]
|כן| בהחלט
לא יודעת איך הגעתי למצב של 3 שמיכות. ז"א, אני כן יודעת, יש לי שמיכת פוך שמגיעה עם המצעים של המיטה. ויש לי שמיכת פליז עבה כזאת שאני משתמשת בה כשקר לי בלילה והפוך לא מספיקה לי (כי זה אומנם פוך אבל לא ממש עבה) ואז לכריסמס קיבלתי מתנה איזה שמיכת פליז חדשה ובהתחלה לא הבנתי בשביל מה אני צריכה שמיכה אבל ברגע שפתחתי אותה לא רציתי לצאת יותר מהמיטה. זו השמיכה הכי כיפית ונעימה שאי פעם יצא לי להתכסות איתה. אז ככה איכשהו אני עם 3 שמיכות כי אין לי כוח לאחסן אחת מהאחרות.
ההסבר מתקבל
מכיוון שאין בזה כרישים או משהו מפחיד באמת זה נראה לי כמו החלום של לונה:-D
[מישהו שהסביר לחברה שלו מה קורה בסרט ספיידרמן] לך זה נשמע סיוט כי אתה לא צריך הסברים. לאנשים כמוני זה דווקא היה בסדר. זה כאילו היה לי רש"י. והוא לא באמת חפר כל הסרט. רק כשהיו כמה קטעים שהיו צריכים קונטקסט.
:-D :-D
קקטוס! הדבר הזה פאקינג צומח במדבר ללא תנאים. ליטרלי, אפס תנאים והוא פורח. חודש אחד אצלי בבית והוא מת כמו חיי המין של ירנדה!
חחח.. כנ"ל! ואני ממשיכה לקנות אותם או לגנוב עלים מכל מיני מקומות ולקוות לטוב. לא הולך לי :-D
יש לי קופסאת איחסון כאלה כמו ששמים בכוורת של איקאה, בובה כזאת שאין לה כל כך שימוש אבל קיבלתי במתנה, דגל, מחזיקי מפתחות, מפתח של הבית, מגנטים, פותחן בירה, פותחן יין, אולר, לוח שנה, מדבקות למחשב, מדבקות לציפורניים, מדבקות לפנים, קורנפלקס, צמידים, pop socket, קייס לטלפון, קייס לאוזניות, רצועות לשעון של אפל, סיכות באטן, חפיסת קלפים, מגן לדרכון, ניים טאג למזוודה, תיק גב, תיק צד, תיק שקוף למשחקים, תיק שקוף לפלאפון, מטריה, מקלדת, עכבר למחשב, פד לעכבר, מצית, קישוטים לעץ של כריסמס, וונזי, פיג'מה, מכנסיים, חולצות, סווטשירטים, מעילים, ג'רזי בכל הצבעים, ugly sweater לכריסמס, גרביים, נעלי ספורט, כפכפים, נעלי בית, כפפות, צעיפים, כובעי צמר, כובעי מצחיה, כובע סנטה של כריסמס, חלוק אמבטייה, סינרים למטבח, כפפות לתנור, מסכות פנים, מצעים, שמיכת טלוויזיה, שמיכה שם שרוולים, כרית טלוויזיה, סכינים למטבח, כוסות לשתיה חמה, קרה, כוסות טרמיות, ספל, קערה, צלחת, מחזיק לקערה, תחתיות לכוסות, מלחיה וזה מה שאני זוכרת בשלוף. אולי יש עוד דברים 🤷‍♀️
:-0 :-0 וזה עוד לפני המרצ'נדייז של דרו!
(יש מרצ'נדייז גם לליאן ריימס?)
אמאאאא אני מתהההה יואו שמתי את זה עכשיו בלופ בפול ווליום ושרתי עם זה כמו סתומה והשעון שלי צעק עליי שאם אני אמשיך עם הווליום הזה למשך חצי שעה אני עלולה לפגוש בשמיעה שלי:-D
:-D איזה שעון מלחיץ
חח נשמה אני הייתי עסוקה בלבנות מחנות על עצים. לא ראיתי שטויות כאלה.
אבל היה לך זמן לראות תינוקות? איפה הסדרי עדיפויות?

מילי08

Well-known member
אוף תפוזזזזזזז! מזמן לא התעצבנתי עליו.
מחק לי תגובה עכשיו ולא הצלחתי לשחזר. רק שתדעו שלא הגבתי רק לדילן אלא גם לעדי ואפרת אבל תפוזזבבבבללללל

(עריכה- הצלחתי לשחזר אבל זה כמובן מחק את הציטוטים והשאיר סתם טקסטים ארוכים |פנים| |שפם|)

LeAnnDylan

Well-known member
בעקרון זה זה
צפה בקובץ המצורף 41290
אבל אני מתכוונת למין גרביים עם סוליה. אולי הם לא נקראים בכלל ערדליים...
אה אוקיי. אבל למה את צריכה בעצם גרביים נגד החלקה במיטה? |תוהה| כי היו לי פעם כאלה אבל אני לא זוכרת שהם בהכרח מבודדים יותר. כל גרב עבה עושה את העבודה באותה צורה. אלא אם כן את מתכוונת שאת יוצאת איתם מהמיטה אבל אז פוי, יש שערות של חתולים על הרצפה בטח:-(
כן נו לזה התכוונתי.. אמריקה= US
יואו את כזאת מהממת!
היתה תקופה שניסיתי מאוד. גם בעבודה וגם בחיים... באחת הדירות הקודמות שלי היו שכנים שתמיד חילקו מתנות יפות ועבודות יד קטנות לשכנים. אז בדירה הבאה ניסיתי ליישם את זה אבל לא החזקתי מעמד
לא נו את מפספסת את הפואנטה. זה לא אמור להיות משהו שאת משקיעה בו יותר מידי מחשבה. דברים בעבודת יד זה הרבה יותר מידי השקעה וזה לאנשים מוכשרים שהם לא אנחנו. אני התכוונתי לדברים הרבה יותר פשוטים. נגיד סתם דוגמה- איזה פעם אחת הבוסית שלי החליטה שהיא רוצה לנסות להכין איזה משהו והייתה צריכה נפה קמח ולא היה לה כי היא לא אופה בדר"כ. אז היא אילתרה אם איזה משהו וזה היה מסורבל ולא נוח. ואז אחרי איזה כמה ימים הייתי באיזה דפרטמנט סטור גדולה כזאת וראיתי נפה כזה לקמח ולקוסקוס שמתלבשים אחד על השני ולא תופסים הרבה מקום במטבח וחשבתי שזה משהו פרקטי עבורה כי אין לה הרבה מקום במטבח. אז קניתי לה את זה.
או נגיד, השותפה שלי כל הזמן מאבדת את האוזניות שלה, או שזה נופל לה כל הזמן כשהיא רצה עם הכלבים. אז קניתי לה רצועת מגנטית כזאת ששמים מסביב לצוואר ומשחילים לתוך הקצוות של זה את האוזניות ואז כשאת מוציאה אותן מהאוזן, זה תלוי עליך ולא הולך לאיבוד/נופל. זה לא איזה משהו גדול שתיתני למישהו ביומולדת. אבל זה משהו קטן ופרקטי שיש לה מה לעשות איתו.

כשגרתי אצל ההורים ובשבתות הייתי קמה מאוחר ויושבת לשתות קפה, אבא שלי התעקש לדבר איתי על מלא דברים שלא עניינו אותי בשום דרך וממש ציפה שאני אגיב לו. לא הצלחתי להסביר לו שעוד לא התעוררתי
חח אוי אני שונאת שמצפים ממני לתגובה של יותר מהנהון בבוקר|חבול|
חחח.. כנ"ל! ואני ממשיכה לקנות אותם או לגנוב עלים מכל מיני מקומות ולקוות לטוב. לא הולך לי :-D
כן, גם אנחנו ממשיכות לקנות עציצים. אולי יום אחד משהו מהם ישרוד. מי יודע.
מה שמצחיק זה שגם אבא שלי וגם אבא שלה (של השותפה שלי) יודעים לגדל כל דבר. לא משנה איזה צמח או עץ תביאי להם, הם ידעו להגיד לך בדיוק איפה הוא גדל וכמה מים הוא צריך ואיזה תנאים מתאימים לו וכו'. אבל כל הידע שלהם לא באמת עוזר לנו כי זה לא עבר אלינו בתורשה. הגרין טאמב נשאר אצלהם;-(
:-0 :-0 וזה עוד לפני המרצ'נדייז של דרו!
(יש מרצ'נדייז גם לליאן ריימס?)
האמת שאין לי כזה הרבה של דרו וליאן. תמיד אהבתי מרצ'נדייז רק של חולצות/סווטשירטים או כובעים וזה הדברים היחידים שהייתי קונה. אז יש לי כל מיני חולצות של ליאן וגם כמה של דרו. בעיקרון באמנים שאני אוהבת אני מעדיפה להשקיע בדיסקים (או לפחות פעם השקעתי, היום קצת פחות טורחת כי אין לי איפה לשים אותם יותר) או באשכרה ללכת להופעות. זה נראה לי מספק יותר מהכל. ואז בהופעה לפעמים הייתי קונה איזה חולצה אם היה שם משהו חמוד.
במקרה של דרו בגלל שיש לי מלא קולקציות של דברים של הברנד שלה אז כן יש לי כל מיני דברים שלה. אבל מבחינתי זה בגלל שאני אוהבת את המוצר. ז"א, לא הייתי קונה מוצר רנדומלי של ברנד רנדומלי בגלל שיש עליו את הלוגו של דרו (כמו נגיד שאני אעשה עם הסיהוקס) אני לא יודעת למה, אבל זה ירגיש לי מוזר. לקנות דברים עם הלוגו של קבוצת ספורט זה דבר די שגרתי פה ולא מרגיש פנגירלי בטירוף כמו מרצ'נדייז של סלבס.
מה שכן, יש לי ספל של ליאן עם מילים של איזה שיר שלה שאני ממש אוהבת. ואיזה נר שהיא מייצרת בעצמה ושרה לו בזמן שהשעווה מתקשה באיזה תדר שקרכלשהו שכשמדליקים אותו זה אמור לשחרר אנרגיות חיוביות לחדר (אמיתי לגמרי). הנר הזה שהיא גם אורזת בעצמה (אלוהים יש לבחורה הרבה יותר מידי זמן פנוי) עולה $65 ועם כל האהבה שלי אליה אני מעדיפה להשקיע את הסכום הזה בכרטיס להופעה שלה. אבל קיבלתי את זה לכריסמס (ביחד עם הכוס שלה ועוד סווטשירט שלה) אז זה המרצ' הרנדומלים שיש לי של ליאן.
ונראה לי שסיפרתי לכם על חוברת הצביעה של דרו שיש לי. ויש לי גם איזה נר נשמה של דרו (זה הזוי אפילו יותר משזה נשמע). וגם את שני אלה קנו לי אותן בנות שקנו את המתנות של ליאן. אני אוהבת שהן קונות דברים הזויים שאין לי מה לעשות איתם:-D
:-D איזה שעון מלחיץ
חח זה דווקא מועיל. אני התאהבתי בו אחרי שראיתי את הפרסומת שלו שמראים איזה יער כזה ושומעים כאילו שיחה ל-911 ואז יש הקלטה שהשעון שלח למוקד שאומר "הבעלים של השעון הזה נפל נפילה קשה ולא מגיב, המיקום שלו זה: *נותן קורדינאציות* עם רדיוס חיפוש של 40 מ'. ההודעה הזאת תחזור על עצמה בעוד 5 שניות"
אבל היה לך זמן לראות תינוקות? איפה הסדרי עדיפויות?
חח לא נעים לי להגיד אבל אני חושבת שראיתי את תינוקות בצמרת כשהייתי גדולה יותר:-D

מילי08

Well-known member
אה אוקיי. אבל למה את צריכה בעצם גרביים נגד החלקה במיטה? |תוהה| כי היו לי פעם כאלה אבל אני לא זוכרת שהם בהכרח מבודדים יותר. כל גרב עבה עושה את העבודה באותה צורה. אלא אם כן את מתכוונת שאת יוצאת איתם מהמיטה אבל אז פוי, יש שערות של חתולים על הרצפה בטח:-(
אני לא באמת צריכה. קיבלתי פעם במתנה בערכה עם חלוק שמיכה מוזר. מה שנוח בגרביים האלה זה שהן רפויות אבל לא רחבות מידי ואני יכולה להוריד אותן תוך כדי שינה באמצעות הרגליים ולא לקום במיוחד. גם אם צריך לגרוב בחזרה זה די פשוט.
אבל כן, להליכה בבית זה לא מתאים. גם כי מלוכלך וגם כי זה לא סוליה מבודדת
לא נו את מפספסת את הפואנטה. זה לא אמור להיות משהו שאת משקיעה בו יותר מידי מחשבה. דברים בעבודת יד זה הרבה יותר מידי השקעה וזה לאנשים מוכשרים שהם לא אנחנו. אני התכוונתי לדברים הרבה יותר פשוטים. נגיד סתם דוגמה- איזה פעם אחת הבוסית שלי החליטה שהיא רוצה לנסות להכין איזה משהו והייתה צריכה נפה קמח ולא היה לה כי היא לא אופה בדר"כ. אז היא אילתרה אם איזה משהו וזה היה מסורבל ולא נוח. ואז אחרי איזה כמה ימים הייתי באיזה דפרטמנט סטור גדולה כזאת וראיתי נפה כזה לקמח ולקוסקוס שמתלבשים אחד על השני ולא תופסים הרבה מקום במטבח וחשבתי שזה משהו פרקטי עבורה כי אין לה הרבה מקום במטבח. אז קניתי לה את זה.
או נגיד, השותפה שלי כל הזמן מאבדת את האוזניות שלה, או שזה נופל לה כל הזמן כשהיא רצה עם הכלבים. אז קניתי לה רצועת מגנטית כזאת ששמים מסביב לצוואר ומשחילים לתוך הקצוות של זה את האוזניות ואז כשאת מוציאה אותן מהאוזן, זה תלוי עליך ולא הולך לאיבוד/נופל. זה לא איזה משהו גדול שתיתני למישהו ביומולדת. אבל זה משהו קטן ופרקטי שיש לה מה לעשות איתו.
את צודקת אבל זה גם דורש ממני להסתובב במקומות או לנסוע במיוחד...
בקיצור, עם כל העצבים שלך את בןאדם הרבה יותר נחמד מכולנו כאן...
מה שכן, יש לי ספל של ליאן עם מילים של איזה שיר שלה שאני ממש אוהבת. ואיזה נר שהיא מייצרת בעצמה ושרה לו בזמן שהשעווה מתקשה באיזה תדר שקרכלשהו שכשמדליקים אותו זה אמור לשחרר אנרגיות חיוביות לחדר (אמיתי לגמרי)
:-0 :-D וואו
הנר הזה שהיא גם אורזת בעצמה (אלוהים יש לבחורה הרבה יותר מידי זמן פנוי) עולה $65
באמת יש לה עודף זמן. והמחיר מטורף ולא מוצדק
ונראה לי שסיפרתי לכם על חוברת הצביעה של דרו שיש לי. ויש לי גם איזה נר נשמה של דרו (זה הזוי אפילו יותר משזה נשמע). וגם את שני אלה קנו לי אותן בנות שקנו את המתנות של ליאן. אני אוהבת שהן קונות דברים הזויים שאין לי מה לעשות איתם:-D
חמודות הבנות האלה. מעניין אם קנו לך מתוך אהבה או פחד :-D . סתם נו. אהבה, ברור שאהבה
חח זה דווקא מועיל. אני התאהבתי בו אחרי שראיתי את הפרסומת שלו שמראים איזה יער כזה ושומעים כאילו שיחה ל-911 ואז יש הקלטה שהשעון שלח למוקד שאומר "הבעלים של השעון הזה נפל נפילה קשה ולא מגיב, המיקום שלו זה: *נותן קורדינאציות* עם רדיוס חיפוש של 40 מ'. ההודעה הזאת תחזור על עצמה בעוד 5 שניות"
רגע, את רומזת שהגעת לגיל של לונה?

למעלה