Once More, with Feeling ינואר 2022 – סיכום חודש 🍟☔🍅☃️🌳🧛‍♂️🧑‍🎤

didalf

Well-known member
בטח כבר ענו לך אבל בעיני לא מפסידים משהו משמעותי. הסרט מהנה גם בלי רקע קודם
זה מזכיר לי שכשיצא החידוש של נשים קטנות ב2019 מאד אהבתי אותו למרות שלא קראתי את הספר ולא ראיתי את הסרט הישן.
ואז ראיתי תגובות של אנשים שמרגישים שבלי הרקע של הספר הרבה מתפספס וכאילו ממש הרגישו שיש פערי מידע שלא ברור להם איך מישהו הבין מה הולך בלי רקע קודם.
אז אני מניחה כששבאים עם רקע יודעים מה האנשים בלי הרקע מפספסים וזה נראה המון ושבלתי אפשרי להנות בלי, אבל לאנשים שבאים בלי הם לא יודעים מה הם פספסו ולכן זה לא משנה להם והם נהנים בכל זאת.
אבל לונה היא תלמידה חרוצה אז אל תהרסו לי את החינוך שלה!
אולי זה בחוזה שלהם
דווקא היה ראיון עם האחראית של סוני שאמרה שהיא כל פעם יעצה להם לא לצאת עם הקו-סטארית וכולם התעלמו ממנה.

תראי את הסרט. את תהני בלי קשר
ששש תפסיקי להרוס לי את החינוך! גם ככה היא לא הולכת לקולנוע אין לה לחץ של זמן אז שתשקיע בחומר!
חוצמזה היא הגיעה לספיידרמנים של אנדרו, עכשיו להפסיק??

:-D :-D. זה קרה כשניסית לחנות במקביל...?
:-D|שפם|
דווקא לא כי במקביל אני מתייאשת מהר מידי אז לא מגיעה לשלב שבו אני אדפוק מישהו|פנים|:-D

אגב, היום הכנסתי למערכת פרטים של איזו לקוחה ושאלתי אותה מה התאריך לידה שלה והיא אמרה 2 בפברואר ואמרתי לה "יא כמו עדימון!" היא לא התלהבה גם|שפם|
לקוחה זבל. צריכה להתמוגג מעצם המחשבה
נכון מאד!

:-D חחח איזו רעה היא (וסורי שזה ממש הצחיק אותי)
חחחח אני נעלבתי וצחקתי מזה במקביל בו זמנית:-D

בניו זילנד. מה שנחשב להכי גבוה שם. מעל תהום מפחידה ובאמצע שום מקום
יאאאאא כיף:-0
תמיד רציתי לעשות אבל פעם פחדתי לעשות בנג'י כי אבא שלי תמיד הפחיד אותי שזה לא טוב לגב. עכשיו אני פוחדת מהקפיצה עצמה גם.
טוב סוגיית הספל לעומת כוס סיקרנה אותי מספיק כדי שאני אגגל
עושה רושם שאני בערך ב75% צדקתי. כלומר זה קשור גם לחומר שזה עשוי ממנו והרוחב, אבל הידית היא חל מאוד חשוב.
חחחח זה חמוד שאתה כזה מאחורה ולא יודע שמילי כבר הביאה לנו הסבר מזמן.

Hallowed be his name
(אוף אני מתגעגע)
אני גם;-(|מאוהב|

מילי08

Well-known member
תחזרי לסדרה כשראסל טי דייויס יחזור.
כשהוא יחזור גם אני אדגום את הסדרה
אני לא מתקטן עם אף אחד. אני רק מתגדל.
ניק יישאר ניק :-D
בכל מקרה שזה יהיה בשעת לילה. כי מה קורה כשמשנים את השעון בחורף ובקיץ, הזמן שמותר להאכיל אותם משתנה?
יש להם [גרמלינים] שעון ביולוגי והם יודעים מתי חצות בחורף ובקיץ
יש לך חתולים, תשתמשי בהם! (שמים אותם מעל השמיכה איפה שהכפות רגליים שלך)
את שוכחת שיש לי עסק עם חבר'ה צעירים. הם עדיין על מצב טורנדו. והגדולים קצת ברוגז איתי מאז שהבאתי את הקטנים
משווה ומעלה: קרה לי שבסיטואציה מסוימת לא ידעתי אם מישהי תקנה לי מתנה או לא, אז ליתר בטחון קניתי לה מתנה, אבל כשראיתי שהיא לא הביאה לי אז גם לא הבאתי לה את שלה (לא מקטנוניות, דווקא רציתי לתת לה את זה, אלא בקטע שהביך אותי וגם שלא רציתי להביך אותה שהיא לא הביאה לי כלום, למרות שמי יודע, אולי היא עשתה אותו דבר :-D)
המתנה הזאת עדיין אצלי בארון.
:-D לכי תדעי, כנראה גם המתנה שלך עדיין בארון שלה
רק בתקופה שניהלתי יומן חלומות אז זכרתי ממש במפורט.
אבל צריך סבלנות שאין לי
ואיתכם יהיה לי כיף אם יהיה לנו פורום אבל אין בינינו מישהו שיודע להתקין תשתית אינטרנט אז זה יהיה בעיה.
כן, זאת הבעיה :-D
זה מזכיר לי שכשיצא החידוש של נשים קטנות ב2019 מאד אהבתי אותו למרות שלא קראתי את הספר ולא ראיתי את הסרט הישן.
ואז ראיתי תגובות של אנשים שמרגישים שבלי הרקע של הספר הרבה מתפספס וכאילו ממש הרגישו שיש פערי מידע שלא ברור להם איך מישהו הבין מה הולך בלי רקע קודם.
אז אני מניחה כששבאים עם רקע יודעים מה האנשים בלי הרקע מפספסים וזה נראה המון ושבלתי אפשרי להנות בלי, אבל לאנשים שבאים בלי הם לא יודעים מה הם פספסו ולכן זה לא משנה להם והם נהנים בכל זאת.
נשמע הסבר הגיוני
אבל לונה היא תלמידה חרוצה אז אל תהרסו לי את החינוך שלה!
ששש תפסיקי להרוס לי את החינוך! גם ככה היא לא הולכת לקולנוע אין לה לחץ של זמן אז שתשקיע בחומר!
פסדר פסדר, צודקת
תמיד רציתי לעשות אבל פעם פחדתי לעשות בנג'י כי אבא שלי תמיד הפחיד אותי שזה לא טוב לגב. עכשיו אני פוחדת מהקפיצה עצמה גם.
אני לא חושבת שהגב הוא מה שהטריד אותי כשהייתי תלויה בין שמים וארץ...
:-D לא היה לי נעים להגיד לו

יש לי שאלת פולואואפ לשאלון...
עד כמה אתם אנטיפטיים ואיך זה מתבטא?
כי אני... כשאני צריכה למשל ללכת לשירותים בעבודה שנמצאים בקצה המסדרון או אם אני צריכה לגשת לדבר עם עובד בחדר אחר, אני מסוגלת לעשות עיקוף שלם רק כדי שאני לא אצטרך להגיד שלום לאנשים שנמצאים בחדרים שבדרך :-D |פנים|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: 340 , ש - 300, ם - 40
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: ג-י-ל/ G-I-L
קבלי חח
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): פיל עם חד קרן מעופף
זה שני חיות.
אלא אם כן את מתכוונת שהפיל מעופף ויש לו קרן. אבל אז היית צריכה לרשום את זה ככה.
ֻ|תפוזון|סדרות החודש: הוקאיי, פארקס
זה שתי סדרות. אה אוקי בעצם עכשי זה בסדר.
חבל אני הייתי יכול לנסות לחשוב על איך תראה תוכנית שמשלבת את שניהם. (האמת שזה נורא קל כי זה קלינט וקייט משתתפים ביריד לארפים בסנטרל פארק שמאורגן על ידי מחלקת גנים ונוף של ניו-יורק)
ֻ|תפוזון|סרטי החודש: לצערי עדיין לא ראיתי את טיק טיק בום
גם אני לא. אבל החודש הזה נראה
ֻ|תפוזון|שיר החודש:
אני לא מצליח להחליט אם אני אוהב את השיר הזה או לא. וזה לא שאפשר להיות אדישים אליו.
ֻ|תפוזון|ספר החודש (לאלו שבינינו שקוראים 8 ספרים בסופ"ש אחד יכולים לציין יותר מספר אחד): הלוואי והיה לי זמן
זה נשמע כמו ספר מעניין
ֻ|תפוזון|דמויות החודש: הוקאיי |מאוהב|
טוב כמובן
ֻ|תפוזון|שחקני החודש: בטי וייט|בוכה|, אישה מדהימה
לחלוטין
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: אוף אין לי מישהו ספסיפי מהחודש. נלך על קראש מהילדות
צפה בקובץ המצורף 40282
(בעיקר מיכאלנג'לו)
אני הייתי יותר בעניין של דונטלו. הרי גוף יש להם זהה, אבל המוח של דונטלו הוא הכי טוב. (נכון שמיכאלנג'לו יותר מצחיק, אבל אני מעדיף להיות אחראי על ההומור)
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: לא עולה לי שום דבר כרגע (אבל בטח יש הרבה)
זה שאת עדיין משחקת בבובות של צבי הנינג'ה?
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? מה ההבדל בעצם?
אני כבר כתבתי את זה הרבה פעמים כאן. בעיקר הידית, אבל גם רוחב הכלי (רחב יותר זה ספל) והחומר שזה עשוי ממנו.
|רופאה| כשרון סודי: להזיז את האוזניים
אוי, גם אחיינית שלי יודעת. זה מאוד מוזר
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? השאלה היא מה אני רוצה להיות כשאני אהיה גדולה. צבי נינג'ה רלוונטי?
טכנית באנגלית הם נקראים Teenage Mutant Ninja Turtles כלומר את צריכה להיות בת טיפש עשרה בשביל זה
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? בן למשפחת קראולי (או איך שלא קוראים להם) מאחוזת דאונטון
כל עוד זה בן שהולך לרשת את האחוזה (וקחי בחשבון שייתכן שתצטרכי להתחתן עם בן דוד שלך)
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? האלמה השחורה. היא לא צריכה כוח מיוחד, היא פשוט bad ass מטעם עצמה. go girl power
אבל כנראה שתצטרכי להרוג את בעלך כדי להיות אלמנה. וזה עצוב במיוחד כי הוא גם בן דוד.
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? לונדון (או בביוב אם נמשיך עם המוטיב שלי לשאלון הזה)
את יכולה בביוב של לונדון
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? רכבת הרים, אני די פחדנית במתקנים האלו
תנסי פעם הבאה רכבת עמקים
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? דפקתי את האוטו שלי בעמוד כשעשית רוורס
זהו? אני עשיתי 3 תאונות דרכים של ממש וזה לא כולל איזה 4 פעמים שדפקתי את האוטו ברוורס עם איזה עמוד
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? תלוי למי זה היה. אם זה לחבר אז נוותר אבל אם זה למישהו שאני לא הכי מחבבת אז אני אציק לו על זה רק כדי לעשות דווקא
זה מזכיר לי שרציתי לשאול אותך שתי שאלות:
1. את מחשיבה אותי לחבר?
2. יש לך אולי איזה 500 שקל להלוות לי?
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? אני הפטיש ששם את המסמר בתוך הטפט (זה נשמע גס יותר ממה שחשבתי בראש שלי)
זה נשמע אלים. כאילו את לא המסמר, אבל את גם לא הטפט. אבל את מכניסה את המסמר לתוך הטפט. זה אומר שאת באה למסיבה, מזהה מי הוא מסמר הערב והופכת אותו בכוח להיות חלק מהטפט קיר.
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם?
סבסטיאן סטן על הסרט החדש של ספיידרמן
צפה בקובץ המצורף 40283
אני מאוד מצפה לפעם הבאה שיהיה ראיון שיכלול את סטאן, מאקי והולנד

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מוזר שאתה ישן עם גרביים אבל לא שותה תה
אני לא רואה איך יש קשר בין השניים.
בואו נעשה שרשור חתיכים אבל הפוך, ניקח כן חתיכים אבל נשים תמונות לא מחמיאות שלהם
אוי, זה נשמע מתסכל
נשמע לא כיף.
בדיוק
:-D אני דווקא אוהבת את הרעיון, זה יכול להיות מצחיק ממש.
לא חסמתי אותך כבר על משהו?
לא יודעת למה אבל הקטע הזה שכל ספיידרמן יוצא עם הבת זוג מהסרט קצת דפוק ומצחיק בו זמנית.
זה מסורת, כמו לבנות סוכה כל שנה
הוא באמת מוכשר
ולא יודעת אם את מכירה אבל הוא עשה סדרה סרטוני יוטיוב של מאחורי הקלעים של המילטון
לא הכרתי. נשמע נחמד, פתחתי כדי שאני אראה מאוחר יותר.
קונסטנטין (קים בודניה הפנטסטי ששיחק גם בסדרה הגשר, דני ממוצא יהודי-פולני), בסדרה להרוג את איב.
אתם יודעים איך קוראים לאזרח דנמרק שהוא שובב.
דני שובבני
אבל זה לא משונה שבשביל לצפות בסרט בסדרת ה-MCU צריך מידע מוקדם מסרטים ישנים שהם בכלל לא חלק מהסדרה הזאת?
אתם חושבים שכל הקהל הרחב שמגיע לסרט מודע לזה מראש? זה הרי לא משהו שמפורסם בפרסומי הסרט (או שאני טועה?)
אני למשל רק הבנתי את זה בעקיפין מהודעות שכתבתם פה (לא בשרשור של הסרט), ואם הייתי בנאדם שהולך לקולנוע אז בכלל הייתי הולכת בלי לקרוא כלום ולא הייתי יודעת. אז לא הייתי מבינה את הסרט?
היית מבינה את הסרט. פשוט לא היית מבינה חלק מהרפרנסים ולא היית חווה את כל הרגשות
אז זה יותר קשור למי הדוקטור ?
קשור יותר לשואוראנר של הסדרה בכל נקודה ובאופן כללי לרמת הסיפורים. אבל כן, קשור גם לדוקטור.
מהר בלי לבדוק - תני לי כל אחד מה השם והצבע שלו!
לאונרדו - כחול וחרבות
רפאל - אדום וסכינים כאלו
מיכאלנג'לו - כתום ונונצ'קות
דונטלו - סגול ומקל (אבל הוא גם ממציא מכונות)
חחחח זה ממש חמוד בעיני.
וגם אומר שיש להם מלהקים מאד טובים:-P:
חחחח אולי בעצם מעסיקים שדכניות מקצועיות בשביל ליהוקים של זוגות
חחחח וניק עוד אמר שאני התחצפנתי שעשיתי גימטריה מהניק ולא מהשם האמיתי. חכי חכי איזה נזיפה תקבלי על ההתחכמות שלך!
אני דווקא החמאתי ליעל על ההתחכמות שלה כי אני אוהב התחכמויות.
לעשו גימטריה לשם משתמש זה לא התחכמות, זה סתם מיותר (כי גם אני יכול לעשות את זה)
|לב||לב||לב||לב||לב||לב|
;-(
עוד מעט יהיה לנו אותו בסדרת פריקוול של משחקי הכס שיש סיכוי שאני אראה בעיקר בשבילו
בסדר לא צריך להשוות אף אחד לדיוויד טננט, זה לא הוגן.
זה נכון

Lhuna3

Well-known member
חוצמזה היא הגיעה לספיידרמנים של אנדרו, עכשיו להפסיק??
:-D בסדר תהיי רגועה אני הולכת להתחיל אותם עכשיו, למרות שאני בשלב זה קצת מפחדת שאני לא אוהב אותם ואת תכעסי עלי!

לגמרי :-D
כי אני... כשאני צריכה למשל ללכת לשירותים בעבודה שנמצאים בקצה המסדרון או אם אני צריכה לגשת לדבר עם עובד בחדר אחר, אני מסוגלת לעשות עיקוף שלם רק כדי שאני לא אצטרך להגיד שלום לאנשים שנמצאים בחדרים שבדרך :-D |פנים|
אוי מילי מילי :-D את לא אנטיפאטית, וההוכחה לזה היא העובדה שבכלל את חושבת שאת צריכה להגיד שלום לאנשים בחדרים בדרך כל פעם שאת הולכת לשירותים!!
אם קשה לך את יכולה גם ללכת עם העיניים בקרקע או ישר ממוקדות ביעד, מה את מתסכלת לצדדים בכלל... חחחח

אני ההיפך מאנטיפאטית, אני יותר מידי נחמדה, גם לאנשים שמגיע להם קצת אנטיפאטיות ממני, אבל לצערי אני לא מסוגלת |פנים|
אבל בלי קשר, אני לגמרי מבינה את הרעיון של לעשות עיקוף בשביל להמנע ממישהו, וזה משהו שהייתי עושה בסיטואציות מסוימות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתחיל כשאסיים עם שיימלס. הגעתי כבר לעונה 9 אז בקרוב:)
וואו בלי לשתף התקדמת די הרבה.
טוב מה, אישתי הכינה שאלון, שלא אענה?:-P:
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: אין לי בדידים אז בדקתי בגוגל ויצא 205.
שזה לא גימטריה של דילן אז מעולה
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: לה
הי, כמו בIt's a Sin
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם?:
צפה בקובץ המצורף 40278
צפוי
ֻ|תפוזון|סדרות החודש:
La Brea - סיום עונה. היה מצוין. ולמרות שבהתחלת הסדרה הרגיש לי שזה נדוש ואני כבר יכולה לצפות את הסוף, היה טוויסט נחמד.
כבר סיימו עונה? אולי אני אשלים בקיץ לפני עונה הבאה
Dexter - את העונה החדשה וגם קצת מעונות קודמות.
מה חשבת על העונה החדשה? לא כתבת בשרשור.
Yellowjackets - הולו מנסים לדחוף לי את זה בכוח כל פעם שאני נכנסת לאפליקציה אז ניסיתי ואני לא מבינה על מה הבאז. אני מוצאת את עצמי משחקת באבלס תוך כדי הפרק.
אני מתכנן לבדוק את זה ומקווה שאני לא אסכים איתך כי זה נראה לי יכול להיות סדרה טובה
4400 - נראה לי שהם יצאו לפגרה אז ראיתי עד הפרק האחרון ששודר. לא מוצלח כמו הסדרה המקורית אבל יש לה רגעים לא רעים.
כן יש לה רגעים. אבל לא מספיק מהם
Shameless - התחלתי את עונה 9, בינתיים הכי נחמד לי איתה.
עונה 9 זכורה לי כטובה
Sex Education - סיימתי את עונה 3. היה חביב.
אופס, נראה לי שכתבת חביב כשהתכוונת מעולה :-P:
ֻ|תפוזון|סרטי החודש: ראיתי רק את ספיידרמן.
תכלס מה עוד צריך?
(האמת ששווה לראות Dont's Look Up)
ֻ|תפוזון|שירי החודש:
Top Of The World - Carpenters
זה נחמד. אני אוסיף לרשימה שלי
The Passenger - Iggy Pop
גם נחמד
Sound of Silence - Nouela
קאבר של שיר החודש שלי מחודש שעבר. עדיין יפה מאוד
ֻ|תפוזון|ספר החודש: אני מצטערת אבל האיבחון שלכם יאלץ להידחות שוב.
אבל מה אני אעשה עם הטראומות ילדות שלי?
ֻ|תפוזון|דמויות החודש: דקסטר
ֻ|תפוזון|שחקני החודש: דרו
אולי יביאו את דרו לתפקיד אורח בדקסטר
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש:
מוצדק
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אני לא יודעת אם זה נחשב אבל אני ממש אוהבת מיטה מבולגנת. כלומר, לא מיטה שיש עליה מלא בגדים או דברים שלא קשורים למיטה. אבל אני ישנה עם 3 שמיכות (ז"א, יש על המיטה 3, אני מחליטה לפי רמת הקור עם כמה מהן לישון) ו-6 כריות רגילות ועוד 2 כריות רגליים ואני לא אוהבת לסדר את המיטה בבוקר. לא מחוסר זמן או עצלנות, אלא כי הכי כיף לי לבוא למיטה מבולגנת שכבר תפסה את הצורה שלי. זה משהו שאני והשותפה שלי תמיד רבות עליו. טוב, לא בדיוק רבות כי בתאכלס הדעה שלה לא כזאת רלוונטית למיטה שלי, אבל היא כל הזמן מנסה לטעון שלהיכנס למיטה מסודרת זה הרבה יותר כיף ושזה נותן הרגשה טובה בהמשך היום לדעת שהמיטה שלך מסודרת. והאמת שגם שמעתי על זה בהרבה מקומות שזה באמת משהו שעוזר להביא סדר לשגרת היום, הדבר הקטן הזה של מיטה מסודרת. אבל אם אני חוזרת הביתה למיטה מסודרת ואני צריכה להזיז את כל הכריות והשמיכות לפוזיציה שנוחה לי אני מקבלת עצבים.
נשמע לי הגיוני מאוד לשמור את המיטה מבולגנת. אני לרוב לא ממש מסדר. הקטע של ה3 שמיכות נשמע לי קצת מוזר, אבל בסדר.
ואיך השותפה שלך חושבת שיש לה מקום בגללל להביע דעה בעניין?
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? בכוס תרמית של הסיהוקס עם השם שלי שסהר קנה לי כדי שאני אוכל לשתות תה:-P:
זה נחמד מצידו
|רופאה| כשרון סודי:אני זוכרת את כל השירים של חיבוקי בע"פ:-D סתם אממ לאדעת. אין לי כישרונות. אלא אם לזכור בע"פ את כל הפונטיק אלפבת זה כישרון ואז אני דלתה יאנקי לימה אלפא נובמבר.
זה אולי יעזור אם תהיי מרגלת או משהו כזה
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? אני חושבת שאני כבר מספיק גדולה. אבל בעיקרון אני רוצה להיות בפנסיה. אחרי שזכיתי בלוטו וקניתי מיטה של סליפ נאמבר. זהו. אבל אם מדובר על כשהיינו קטנים, אז תמיד רציתי להיות כותבת שירים ולכתוב שיר עם דיאן וורן. שזה היה חלום כמעט בלתי אפשרי כי דיאן וורן היא יהודיה טיפוסית שלא כותבת שירים עם אנשים אחרים כדי לא לחלוק תמלוגים:-P:
פנסיה טובה זה בהחלט יעד טוב. ואת יכולה גם לכתוב שירים כשאת כבר בפנסיה (אולי לגנוב שיר מדיאן וורן ולא לתת לה קרדיט)
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? רוב הזמן בא לי להיות דקסטר. אבל נראה לי שלחיות כמו בלייר וולדורף זה החלום האמיתי שלי.
אפשר שילוב של שניהם. בעצם זאת יכולה להיות סדרה מעולה (*מתחיל לדמיין תסריט*)
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? נראה לי מעייף מידי להיות גיבור על. יש איזה גיבור על בחצי משרה? אולי איזה צלע אחת מהמלאכיות של צ'ארלי אבל רק בתקופה שדרו גם הייתה מלאכית. ולא אכפת לי אם אתם לא מחשיבים אותן לגיבורות על. הן גיבורות תרבות וזה מה שחשוב באמת.
אם את רוצה להיות גיבורת תרבות את יכולה להיות פשוט דרו ברימור. או שזה יהיה בעייתי כי אז לא תוכלי להעריץ את דרו ברימור?
אני חושב שהרבה מאוד גיבורי על הם בחצי משרה, אבל זה בגלל שיש להם גם עבודה אמיתית - למשל פיטר פרקר הוא גם צלם בשביל העיתון (וכל מיני עבודות אחרות). וזה רק אומר שיש להם בעצם 150% משרה.
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? איפשהו ב-PNW, וושינגטון סטייט או אורגון.
הייתי צריך לגגל כדי לגלות שזה Pacific Northwest
אז קדימה, קצת תצפיני
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? עליתי בעליות לבית אורן. נחשב?:-P: כאילו, לא נהגתי שם חס וחלילה. אבל האוטובוס של הבית ספר היה לפעמים לוקח אותנו לשם ואני לא יודעת למה אנשים גרים במקום שכוח האל הזה עם כל השלדים של אוטובוסים שהתרסקו שם בתהום שמלווים אותם כל הדרך הביתה. בעע.
גם את בית אורן לא הכרתי עד שגיגלתי עכשיו. עושה רושם שאנשים שם שהדבר המפחיד שעבר על תושביו זה השריפה הגדולה לפני עשור.
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? החלטתי שלקחת 4 אדווילים ביום, כל יום, במשך שנה לכאבים בלתי נסבלים זה לגיטימי במקום ללכת לעשות פאקינג ניתוח פשוט של שעה.
אם האדווילים מצליחים באמת למנוע את הכאבים אז אולי זה בסדר. 4 אדווילים לא נשמע כמו כל כך הרבה.
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? סביר להניח שאני לא אזכור כי אין לי שום ערך לכסף והלוואי שהיה אכפת לי יותר או שהייתה לי הערכה גדולה יותר אליו.
גם אני ככה לרוב
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? זה תלוי במצב רוח שלי. בעיקרון אני בן אדם מאוד קולני אז אני תמיד אדחוף את עצמי למרכז השיחה. אבל יש פעמים שאין לי כוח לאף אחד אז אני בקושי מתקשרת עם אחרים. אבל אם נגיד זה אנשים בעבודה, הם כולם שם חסרי צבע אז אין שום ענין. סתם מדברים על עבודה. ואז ישר שמים לב שאני לא חלק מהשיחה. פעם היו לנו עובדים כיפיים אז תמיד היה כיף במפגשים חברתיים. היום זה בעיקר מעיק אז אני מנסה להתחמק כשאפשר אבל גם אז הבוסים שלי עושים לי ריגשי ואומרים שאם אני לא באה אז הם מבטלים את המפגש/ארוחה|שפם| במפגשים של המשפחה שלי כמובן שאני מסמר הערב כי הכל צריך לסבוב סביבי:-P: במפגשים משפחתיים של המשפחה של השותפה שלי לפעמים בא לי להיות במרכז העניינים ולפעמים בלי לי להימרח על הספה כמו כלב ים בלי לתקשר עם אף אחד.
קל לי יותר לדמיין אותך בתור מסמר הערב מאשר בתור טפט קיר.
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם? הייתי בדאונטאון דיסני השבוע ונזכרתי שסיפרתי לכם על הדמויות מלגו שיש מחוץ לחנות של לגו שם ונדמה לי שמילי (?) ביקשה ממני לצלם את זה. אז הנה תמונה של היפה והחיה. (היה גם מצעצוע של סיפור ואיזה דרקון יורק אש עם אביר וזה, וכולם מגניבים. אבל נראה לי שהבנתם את הקטע)
צפה בקובץ המצורף 40327
צפה בקובץ המצורף 40328
יפה.
מוזר אבל שעשו את בל כאשת לגו ולא אישה רגילה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מצד שני הוא מעריך בדיחות מטופשות אז לכי תדעי|תוהה|
בדיוק
פפף, מקסימום דב נמלים.
אני בכל מקרה כבר שיניתי לפיל

אוף אני שונאת את זה יותר ממך אבל גם אני חייבת לישון עם גרביים אחרת אני מתעוררת חולה (גם אם יש בחוץ מיליון מעלות).
לפעמים זה כאילו אנחנו אותו בן אדם וזה מאוד מטריד
הכישרון הסודי שלך זה להיות ניק. ולמרות שיש פה כל מיני אנשים שמנסים לעשות ניק מידי פעם, אתה עדין הכי ניקי מכל הניקים שבפורום.
צודקת. זה גם טוב לדעת שאם שום דבר אחר לא יצליח לי אני תמיד יכול להיות ניק במשרה מלאה
חשבתי שתספר שנפלת. שזה אגב משהו שקרה לי פעם. אומנם זה לא היה בניו זילנד. זה בסך הכל היה בכנרת או איפשהו שם קרוב לכנרת. חברה שלי התעקשה שנלך לעשות אבובים או קייקים או וואטאבר שיט שזה היה ואיכשהו היה זרם די חזק ומצאתי את עצמי מחוץ לדבר הזה. הייתי אומנם עם חליפת הצלה והחזקתי בחבל שמחובר לזה אבל בגלל שהזרם היה ממש חזק לא הצלחתי למשוך את עצמי חזרה לבפנים והיינו צריכות להמשיך ככה עד לסוף המסלול כדי שאחד מהמדריכים שם יעזור לי לעלות למזח.
גם לי קרה שנפלתי מקייק בירדן. אבל שם תמיד יש אנשים נוספים והגדות נמצאות שם וזה אפילו לא ממש עמוק כל כך.
אני מדבר על מצב שבו הייתי נופל ונשאר לבד לחלוטין.
זה מזכיר לי סרט שלא ראיתי אבל אפילו הטריילר לו הטריד אותי נורא - על שני אנשים שיוצאים עם קבוצה בסירה לעשות צלילה עם מיכלי חמצן באיזה ריף שרחוק מאוד מכל חוף. ואיכשהו הקבוצה לא קולטת שהם לא עלו ונוסעים בלעדיהם, ככה שהם פשוט תקועים בים לבד שעות או ימים (כמו שאמרתי, אני לא ראיתי). ובעצם גם ראיתי טריילר לסרט אחר שבו אנשים פשוט קופצים מהיאכטה שלהם לים ורק באיחור הם קולטים שהם לא הורידו סולם ולא נשאר אף אחד על הסירה והיא גבוהה מידי בשביל שמישהו יצליח לזנק מעבר לדופן שלה.

יאיי סיימתי את עמוד 5

didalf

Well-known member
יש לי שאלת פולואואפ לשאלון...
חחחחחחחחחחח.
לרוב אני חושבת שדי אנטיפטית אבל לפעמים אתם גורמים לי להרגיש שאני הבנאדם היותר חברתי פה:-D
נגיד במקרה שלך אני בכלל לא ארגיש צורך להגיד שלום לאנשים האלה ולא ארגיש רע לגבי זה.
תמיד במשרד היו אנשים שכל בוקר עושים סיבוב ואומרים לכולם שלום. לא אני. אם מישהו רוצה להגיע לדבר איתי בסיבוב בוקר שלו זה בסדר. אבל אני לא אלך לאנשים.
אוי מילי מילי :-D את לא אנטיפאטית, וההוכחה לזה היא העובדה שבכלל את חושבת שאת צריכה להגיד שלום לאנשים בחדרים בדרך כל פעם שאת הולכת לשירותים!!
חחחחחח תכלס.
רגע אז זה אומר שאני כן אנטיפטית?

דני שובבני
:-D:-D:-D|פנים||פנים||פנים|

היית מבינה את הסרט. פשוט לא היית מבינה חלק מהרפרנסים ולא היית חווה את כל הרגשות
|כן|

לאונרדו - כחול וחרבות
רפאל - אדום וסכינים כאלו
אם זה מהראש אז כל הכבוד. אם בדקת אז פויה.

אני דווקא החמאתי ליעל על ההתחכמות שלה כי אני אוהב התחכמויות.
called it|למטה|
מצד שני הוא מעריך בדיחות מטופשות אז לכי תדעי|תוהה|

:-D בסדר תהיי רגועה אני הולכת להתחיל אותם עכשיו, למרות שאני בשלב זה קצת מפחדת שאני לא אוהב אותם ואת תכעסי עלי!

(זה לא שאלה סרטי מופת כן? מבחינת סיפור גיבור על הם די גנריים. מבחינתי הסיפור הרומנטי הוא המצטיין פה, ויש לי קראש על אנדרו ועל הפיטר שלו)

מילי08

Well-known member
אני לא מצליח להחליט אם אני אוהב את השיר הזה או לא. וזה לא שאפשר להיות אדישים אליו.
אני חושבת שהערך של השיר הזה הוא בנוסטלגיה. למשל אני לא אחפש אותו מיוזמתי כדי להקשיב, אבל אם יהיה ברדיו אני אזמזם אותו
אבל כנראה שתצטרכי להרוג את בעלך כדי להיות אלמנה. וזה עצוב במיוחד כי הוא גם בן דוד.
לא הבנתי את החלק השני...
זהו? אני עשיתי 3 תאונות דרכים של ממש וזה לא כולל איזה 4 פעמים שדפקתי את האוטו ברוורס עם איזה עמוד
:-0 ניק :-0
זה מזכיר לי שרציתי לשאול אותך שתי שאלות:
1. את מחשיבה אותי לחבר?
2. יש לך אולי איזה 500 שקל להלוות לי?
:-D
דני שובבני
|פנים|
קשור יותר לשואוראנר של הסדרה בכל נקודה ובאופן כללי לרמת הסיפורים. אבל כן, קשור גם לדוקטור.
בדיוק. מופאט היה תסריטאי נהדר כשהיה שואורנאר אחר. ברגע שהוא קיבל לידיו את המושכות הסדרה איבדה הרבה מהקסם שלה
לאונרדו - כחול וחרבות
רפאל - אדום וסכינים כאלו
:-0 באמת זכרת מהראש?!
אני חיה בפחד מתמיד להיתקל באחד השכנים בחדר מדרגות.
|כן|. טלפון נייד זה תמיד אופציה טובה. ככה את "עסוקה" ולא יכולה להתייחס לשכנים. היו לא מעט פעמים שאני דיברתי עם עצמי כדי להימנע משיחות עם אנשים :-D
:-D :-D
אם קשה לך את יכולה גם ללכת עם העיניים בקרקע או ישר ממוקדות ביעד, מה את מתסכלת לצדדים בכלל... חחחח
כשהייתי ילדה תמיד הייתי עם העיניים בקרקע. חינכתי את להרים ראש עם השנים.. לעדי נחש בטח אין את הבעיה הזאת. תמיד יש לה ספר ביד :-D
אני ההיפך מאנטיפאטית, אני יותר מידי נחמדה, גם לאנשים שמגיע להם קצת אנטיפאטיות ממני, אבל לצערי אני לא מסוגלת |פנים|
זה חלק מהעניין. גם לי יש את הנטייה להיות אובר-נחמדה לאנשים. מין אופי מאוד מרצֵה. אבל במקביל אני גם גרועה בסמול טוק ואז הסיטואציה כולה הופכת להיות לא נעימה לי
אופס, נראה לי שכתבת חביב כשהתכוונת מעולה :-P:
:-D |כן|
אני חושב שהרבה מאוד גיבורי על הם בחצי משרה, אבל זה בגלל שיש להם גם עבודה אמיתית - למשל פיטר פרקר הוא גם צלם בשביל העיתון (וכל מיני עבודות אחרות). וזה רק אומר שיש להם בעצם 150% משרה.
כמו כל אמא עלי אדמות
גם את בית אורן לא הכרתי עד שגיגלתי עכשיו. עושה רושם שאנשים שם שהדבר המפחיד שעבר על תושביו זה השריפה הגדולה לפני עשור.
זה כביש מאוד מפותל ועם שני נתיבים בלבד - למעלה ולמטה, ובגלל שהדרך חוצה הר, אז יש לא מעט מקטעים מעל תהום קטנה. זה כביש שדורש תשומת לב. הבעיה היא שהנוף שם מהמם (ירוק של ההר ומידי פעם הים ממול) וככה קשה להתרכז בכביש...
מוזר אבל שעשו את בל כאשת לגו ולא אישה רגילה
למה..?כל הרעיון זה לגו
לפעמים זה כאילו אנחנו אותו בן אדם וזה מאוד מטריד
זה מזכיר לי סרט שלא ראיתי אבל אפילו הטריילר לו הטריד אותי נורא - על שני אנשים שיוצאים עם קבוצה בסירה לעשות צלילה עם מיכלי חמצן באיזה ריף שרחוק מאוד מכל חוף. ואיכשהו הקבוצה לא קולטת שהם לא עלו ונוסעים בלעדיהם, ככה שהם פשוט תקועים בים לבד שעות או ימים (כמו שאמרתי, אני לא ראיתי).
אמאלה.. באמת נשמע מלחיץ
ובעצם גם ראיתי טריילר לסרט אחר שבו אנשים פשוט קופצים מהיאכטה שלהם לים ורק באיחור הם קולטים שהם לא הורידו סולם ולא נשאר אף אחד על הסירה והיא גבוהה מידי בשביל שמישהו יצליח לזנק מעבר לדופן שלה.
לא יודעת למה זה נשמע לי קומדיה
לרוב אני חושבת שדי אנטיפטית אבל לפעמים אתם גורמים לי להרגיש שאני הבנאדם היותר חברתי פה:-D
נראה לי שזה די ברור שאת הבנעאדם הכי חברתי ונחמד פה. לעזאזל, את זוכרת תאריכי יומולדת!
יש מצב שאת לזלי נופ במהות שלך
נגיד במקרה שלך אני בכלל לא ארגיש צורך להגיד שלום לאנשים האלה ולא ארגיש רע לגבי זה.
הם לא עובדים ישירות איתי, אבל מכירים במידה מסוימת. אז אם אני לא אגיד שלום אני יוצאת לא מנומסת...
תמיד במשרד היו אנשים שכל בוקר עושים סיבוב ואומרים לכולם שלום. לא אני. אם מישהו רוצה להגיע לדבר איתי בסיבוב בוקר שלו זה בסדר. אבל אני לא אלך לאנשים.
|כן|
זה מזכיר לי גם שאם חס וחלילה אני פוגשת מישהו מהעבר שלי, למשל מבית ספר, אני משתדלת להסתכל על כל דבר אחר כדי לא להחליף איתו מבטים וחלילה להצטרך להיכנס לשיחה |פנים|
רגע אז זה אומר שאני כן אנטיפטית?
לפי ההגיון של לונה יש מצב :-D
זה פוליטיקאי אמיתי? כי הוא מזכיר לי את וודי הארלסון כפרה עליו. או שזה וודי הארלסון? |פנים|

didalf

Well-known member
זה חלק מהעניין. גם לי יש את הנטייה להיות אובר-נחמדה לאנשים. מין אופי מאוד מרצֵה. אבל במקביל אני גם גרועה בסמול טוק ואז הסיטואציה כולה הופכת להיות לא נעימה לי
SAME

נראה לי שזה די ברור שאת הבנעאדם הכי חברתי ונחמד פה. לעזאזל, את זוכרת תאריכי יומולדת!
יש מצב שאת לזלי נופ במהות שלך
חחחח וואי מה זה לא. זה סתם זיכרון למספרים.

הם לא עובדים ישירות איתי, אבל מכירים במידה מסוימת. אז אם אני לא אגיד שלום אני יוצאת לא מנומסת...
מה אבל כל פעם שתעברי שם בדרך לשירותים? אם את מתעקשת אז פעם אחת ביום מספיק.

זה פוליטיקאי אמיתי? כי הוא מזכיר לי את וודי הארלסון כפרה עליו. או שזה וודי הארלסון? |פנים|
לאדעת זה מגוגל אבל אני גם הנחתי שזה וודי הרלסון ושזה מSNL או משהו.

dilia snake

Well-known member
כשהייתי ילדה תמיד הייתי עם העיניים בקרקע. חינכתי את להרים ראש עם השנים.. לעדי נחש בטח אין את הבעיה הזאת. תמיד יש לה ספר ביד :-D
לרוב, אבל לקרוא וללכת במקביל זה מטופש(ומסוכן, פעם כמעט נדרסתי ככה).
זה מזכיר לי גם שאם חס וחלילה אני פוגשת מישהו מהעבר שלי, למשל מבית ספר, אני משתדלת להסתכל על כל דבר אחר כדי לא להחליף איתו מבטים וחלילה להצטרך להיכנס לשיחה |פנים|
לי יש זיכרון טוב לפנים ועדיין אם מישהו מבית הספר או משהו מנסה לדבר איתי, אני אגיד לו בנימוס שאני לא מכירה/זוכרת אותו ואז הוא ירגיש רע וילמד בדרך הקשה שלא לפנות לאנשים סתם.

מילי08

Well-known member
מה אבל כל פעם שתעברי שם בדרך לשירותים? אם את מתעקשת אז פעם אחת ביום מספיק.
לפעמים אני מרגישה שגם פעם ביום זה יותר מידי
לרוב, אבל לקרוא וללכת במקביל זה מטופש(ומסוכן, פעם כמעט נדרסתי ככה).
:-0 :-D אני צחקתי כשאמרתי את זה! את הורסת אותי :-D
לי יש זיכרון טוב לפנים ועדיין אם מישהו מבית הספר או משהו מנסה לדבר איתי, אני אגיד לו בנימוס שאני לא מכירה/זוכרת אותו ואז הוא ירגיש רע וילמד בדרך הקשה שלא לפנות לאנשים סתם.
:-D חכם!

Lhuna3

Well-known member

(זה לא שאלה סרטי מופת כן? מבחינת סיפור גיבור על הם די גנריים. מבחינתי הסיפור הרומנטי הוא המצטיין פה, ויש לי קראש על אנדרו ועל הפיטר שלו)
אני באמצע הראשון שלו עכשיו.
אני לפחות יכולה להגיד שהוא בהחלט יותר כאריזמטי מטובי מק'גוויר (לא שזה תחרות קשה... תסלחו לי אם יש פה מעריצים שלו, כן?)

חחחח זה וודי הארלסון כמובן :-D

השם ישמור, מי נתן לך רישיון??? |פנים|:-D
והאם אפשר לקבל לו"ז של מתי אתה על הכביש ובאיזה איזורים שנדע להתרחק משם?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|כן|בגלל זה לי אין צורך לראות סדרות חדשות
לא חשבתי על זה בתור יתרון באלצהיימר
אם תראי בהמשך השרשור אני עדיין הכי פחות ניק מכולם;-(
זה באמת עצוב
הוא ניק והמרמור שלו על תשובות מתחכמות גדול מהערכה שלו לבדיחות מטופשות
מה פתאום. האהבה שלי לבדיחות מטופשות גדולה, אבל אפילו יותר אני אוהב תשובות מטופשות שהן גם מתחכמות.
ואני חושב שזה היה לגבי כיצד יעל ענתה על שתי השאלות הראשונות (שם בגימטריה וגיל באותיות) ואני באמת שיבחתי אותה על זה.
אבל גם ישב לידי איזה מישהו שטרח להסביר לחברה שלו את כל מה שקורה בסרט אז היה לי פירושים תוך כדי. למרות שבתאכלס לא הרגשתי שהייתי צריכה לראות משהו לפני כדי להבין. היה סבבה.
אוי, זה נשמע סיוט
האמת שבוולט הם מגיעים יחסית מהר אבל בעבודה יש לי תן ביס אז אני צריכה להזמין מהאפליקציה שלהם והם לוקחים את הזמןןןןן|מזיע|
חח אין לי מושג מה זה שני הדברים שציינת אבל שיהיה.
לפעמים אני שוכח עד כמה את כבר לא ישראלית

LeAnnDyIan

Well-known member
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל):
|תו|"אמרו את זה קודם לפני" |תו|
עצלן
תדעו לכם שזה סתם פרסום רע. עצלן הוא לא באמת עצלן. הוא דווקא די חרוץ בהשוואה לאנשים עצלנים.
ֻ|תפוזון|סרט החודש+ספר החודש: אל תגלה - הרלן קובן
אני מרגישה שקראתי את זה אבל אני לא בטוחה עכשיו. זה ספר חדש?
ֻ|תפוזון|שירי החודש:
כלום לא טעים-אלדד כהן
(טכנית לא שמעתי אותו החודש אבל עשו לשיר הזה קאבר גם באקס פקטור אז נזכרתי בקאבר המוצלח של אלדד בכוכב הבא)
שמעתי את זה ולא אהבתי. הבוס שלי כל הזמן שומע את הגרסה הזאת. של קרן פלס הרבה יותר יפה.
|רופאה| כשרון סודי: :-P: לנאחס קבוצות \שחקני ספורט|שפם|
נראה לי שזה גם הכישרון שלי. במיוחד בפנטזי. כל פעם שאני מרימה שחקן טוב, יש לו את השבוע הכי גרוע בקריירה שלו|חבול|
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? ג'וליה סלינג'ר
אני רוצה את המוח שלה ואת השיער שלה.
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? באזור המפרץ של סן פרנסיסקו
איכס לא. זה המקום הכי מלחיץ שיש. כל פעם הייתי בטוחה שאני הולכת להדרדר שם אל מותי8-{
שם מייקל משולחן לחמישה גר
מי זה מייקל?
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? אני מראש לא הלווה כסף לאנשים שאני לא בקשר קרוב איתם
ואם הלוות למישהו שאת בקשר קרוב איתו והוא לא החזיר לך?
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם?
קראש החודש שלי
צפה בקובץ המצורף 40192
למה הוא מוכר לי? איפה הוא שיחק?|תוהה|
עריכה
נ.ב מוסיפה את קטע הנהדר הבא
יותר משאני אוהבת את הקטע הזה, אני אוהבת את כל הבדיחות של הפשוטע שמבוססות על הקטע הזה:-D

מילי08

Well-known member
אני מרגישה שקראתי את זה אבל אני לא בטוחה עכשיו. זה ספר חדש? [ספר של הרלן קובן]
היתה תקופה שקראתי ברצף מלא ספרים שלו. בתכלס כולם ממש אותו דבר
נראה לי שזה גם הכישרון שלי. במיוחד בפנטזי. כל פעם שאני מרימה שחקן טוב, יש לו את השבוע הכי גרוע בקריירה שלו|חבול|
חח, מבאס. אולי תיקחי מלונה וניק שיעורים בשימוש נכון בחוקי מרפי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: לא יודעת למה סיבכתי את עצמי. מילי זה 90. עכשיו השאלה אם אני צריכה להכניס את ה 08 |פנים|. נגיד שלא. אז 9008 או 908 או 98 |פנים|
אני מאוכזב מכולכם (חוץ מיעל) שאתם לא שמתם שם אמיתי.
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: מ"ב
או יחידי
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): הייתי רוצה להיות ציפור או סוס, כזה פרא חופשי. אבל ת'אמת שאני צב. איטית, קצת כבדה בחיים וצריכה להיות בבית
אבל צב זה מישהו שלא משנה לאן הוא הולך הבית שלו איתו. הלוואי והייתי צב.
ֻ|תפוזון|סדרות החודש: כישור הזמן, הוקאיי, המרחב, און מיי בלוק, פארקס, קצת מנהל הלילה, רק רציחות בבניין, נסיון לראות את הוויצ'ר. בטופ היו הוקאיי המעולה, און מיי בלוק המרגשת, רק רציחות בבניין החמודה (אבל בחיי, סלינה גומז איומה. הבחורה נטולת הבעות פנים או גוונים בקול). כישור הזמן איבדה קצת כוחות והצליחה לא להשאיר רושם משמעותי
אני מניח שזה רשימה מכובדת למישהי שהיא לא אני
ֻ|תפוזון|סרטי החודש: אמממ. לא רשמתי כלום. יש מצב שלא ראיתי או שאני סתם לא זוכרת. אני מתרשלת עם הפתקים שלי לאחרונה
את ספיידרמן ראית רק בינואר?
ֻ|תפוזון|שיר החודש:
הראשון לא אהבתי.
השני היה מסקרן אבל לא נדלקתי
ֻ|תפוזון|ספר החודש (לאלו שבינינו שקוראים 8 ספרים בסופ"ש אחד יכולים לציין יותר מספר אחד): סיימתי את הראשון של the earthsea quartet ועכשיו אני בשני. הראשון התחיל טוב ומעניין ובשלב מסוים קצת איבדתי עניין. השני הפוך - התחיל בלי עניין אבל רק בשליש האחרון של הספר סוף סוף מתחיל לקרות משהו. לפחות הספרים קריאים אז אני מצליחה להתקדם אבל הם לא מה שציפיתי
אני מניח שהם רטובים יותר מהרגיל
ֻ|תפוזון|דמויות החודש: קלינט בארטון |מאוהב| אבל גם קייט היתה חמודה. איימוס אהובי מהמרחב
מחרתיים פרק אחרון עם איימוס :-(
ֻ|תפוזון|שחקני החודש: מרטין שין וסטיב מרטין. בעיקר מרטין שין (סטיב מרטין איכשהו תמיד משחק את אותה דמות. אמנם עושה את זה חמוד ומעורר אמפתיה, אבל לא מחדש)
יש משהו במה שאת אומרת ועדיין אני אוהב יותר את סטיב מרטין
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: איימוס!!!!!!! אבל גם אורטיז מ FBI: Most Wanted כשאני רואה
את לא יכולה עכשיו להמציא אנשים מססדרות פרוצידוראליות שרק עדי|נחש| רואה
|רופאה| הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אמת שלא חסרים לי. למשל אני חייבת לשטוף ידיים כל הזמן. אני לא חושבת שאני OCD כי אין לי ביטויים אחרים של זה, אבל אני אוהבת ידיים נקיות. במקביל אין לי עור בידיים בחורף אז זה באסה. היה לי משהו לכתוב על גילטי פלז'ר אבל אני לא זוכרת מה |פנים|
יש אנשים עם רק קצת OCD.
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? תה רק בכוס זכוכית |פטיש|
עכשיו השאלה היא האם למה שאת מגדירה בתור "כוס זכוכית" יש ידית?
|רופאה| כשרון סודי: לצערי אין לי. מידי פעם קצת פאדיחות או חוסר טאקט קל
אם זה היה חוסר טארט כבד זה כבר היה יכול להיות כישרון
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? וואי, ממש ממש רציתי להיות רקדנית. אבל ממש. אבל אולי הכשרון שלי זה לא להיות כשרונית וככה פספתי קריירה מזהירה. אבל גם הייתי אמורה להיות רוקסטארית. אולי ביקום מקביל יש לי את הבטחון ואת היכולת לנגן על משהו
אחיינית שלי ניסתה להיות רקדנים מקצועית וזה נראה לי מקצוע נוראי כי מאוד קשה על הגוף ויש מספר שנים מוגבל שבו אפשר להיות ממש מקצועי ואחר כך זה לרוב ללמד. בעצם כמו מקצועות של ספורט.
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? שיט, מה רציתי לכתוב כאן? אולי לזלי נופ בגלל האנרגיה והמרץ והכשרון למתנות מדהימות
הכשרון למתנות מדהימות זה נראה לי מעולה. אני זבל במתנות
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? באפי |מאוהב| בעיקר בקטע של להרביץ לשדים ומפלצות אנושיים
רגע, אני לא בחרתי בבאפי?
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? נראה לי זיו זילנד |מאוהב|
מדינה מדהימה באמת
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? בנג'י
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? בנג'י
אני מבין שזה מפחיד, אבל למה מטופש? אלא אם כן את מתכוונת כי הוצאת הרבה כסף על חוויה מאוד חד פעמית.
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? אני מחליקה למרות שזה מעצבן אותי. אז מה אם זה לא הרבה כסף. תהיו אנשים ותחזירו! למה צריך לרדוף אחרי אנשים |שפם|
לזכותם של אנשים, הרבה פעמים פשוט שוכחים
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? חודש שעבר היה לנו מפגש משפחתי ואחרי הדקות הראשונות של המפגש והחיבוקים פשוט לא מצאתי את עצמי. גיסיתי ובת דודה שלי שכמעט לא נפגשות דיברו בקלות ואני נטמעתי עם השטיח. וזה קורה לי כל הזמן. כלומר אני טפט קיר
אני מניח ששטיח זה כמו טפט קיר, רק שדורכים עליך ואפילו אין לך את חברת שאר אנשי טפט הקיר
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם? החתולה שלי עוזרת לי לראו טלוויזיה |שפם| צפה בקובץ המצורף 40393
היא מעריצת הוקאיי

מילי08

Well-known member
דווקא בהמשך כן שמתי. הנה שוב 296
אבל צב זה מישהו שלא משנה לאן הוא הולך הבית שלו איתו. הלוואי והייתי צב.
יש בזה משהו
את ספיידרמן ראית רק בינואר?
כן, בדיוק בתחילת החודש
הראשון לא אהבתי.
השני היה מסקרן אבל לא נדלקתי
לגיטימי :-):
אני מניח שהם רטובים יותר מהרגיל
בגלל השם שלהם? the earthsea quartet
אם היה קורה שם משהו אולי הם היו נרטבים... בינתיים שני הספרים שקראתי מצליחים להיות ליד אבל לא הופכים לאפים
מחרתיים פרק אחרון עם איימוס :-(
אוף. איזו עונה קצרה ומבאסת. לא מבחינת הפרקים אלא כי אני צריכה יותר מאיימוס. אין לו כמעט זמן מסך (תכלס לאף אחד אין הרבה כי דוחסים המון דברים במעט פרקים)
יש משהו במה שאת אומרת ועדיין אני אוהב יותר את סטיב מרטין
אני יכולה להבין. הוא lovable כזה
עדי לא התייחסה לזה בכלל. כנראה אם זה לא צ'רלי קוקס אז לא מעניין אותה :-D
יש אנשים עם רק קצת OCD.
אז כנראה אני. גם מסוגלת לבדוק 50 פעם לפני השינה שהדלת נעולה
עכשיו השאלה היא האם למה שאת מגדירה בתור "כוס זכוכית" יש ידית?
ברור. פעם זה היה הקלאסי הזה

היום יש יותר סוגים...
אם זה היה חוסר טארט כבד זה כבר היה יכול להיות כישרון
נזכרתי הכשרון הגדול והמשמעותי שלי הוא לצפות לרע ביותר אבל גם להרוג צמחים..
אחיינית שלי ניסתה להיות רקדנים מקצועית וזה נראה לי מקצוע נוראי כי מאוד קשה על הגוף ויש מספר שנים מוגבל שבו אפשר להיות ממש מקצועי ואחר כך זה לרוב ללמד. בעצם כמו מקצועות של ספורט.
כן, בעיקר בלט אבל לא רק. לוקחים את הגוף לקצה. אבל הם עושים דברים כל כך יפים
הכשרון למתנות מדהימות זה נראה לי מעולה. אני זבל במתנות
מוכר...
רגע, אני לא בחרתי בבאפי?
אני לא זוכרת ועצלנית מכדי לבדוק
אני מבין שזה מפחיד, אבל למה מטופש? אלא אם כן את מתכוונת כי הוצאת הרבה כסף על חוויה מאוד חד פעמית.
כי הקונספט של לקפוץ ממקום גבוה (זה אשכרה היה באמצע שומקום) הוא לא הגיוני
לזכותם של אנשים, הרבה פעמים פשוט שוכחים
כן... כנראה
אני מניח ששטיח זה כמו טפט קיר, רק שדורכים עליך ואפילו אין לך את חברת שאר אנשי טפט הקיר
:-D במקרה שלנו באמת יש חיי שלמים בין הטפטים בקיר..
היא מעריצת הוקאיי
aren't we all

dilia snake

Well-known member
אני שמתי את השם המלא שלי יצא לי 994 B-| .
למילי מותר הכול כי היא רובוט|פטיש| אל תתערבB-|.
עדי לא התייחסה לזה בכלל
לא שמתי לב, אני לא אוהבת אותו בגלל הקול הצרוד. חוץ מזה שהפרנצייז של ה-FBI לא חזק בגברים שנראים טוב, כמעט כולם ממוצעים (חוץ מהראשי מ-International).
כנראה אם זה לא צ'רלי קוקס אז לא מעניין אותה :-D
ת'כלס, למה שאני אבגוד בו?|מאוהב|

למעלה