Once More, with Feeling ינואר 2022 – סיכום חודש 🍟☔🍅☃️🌳🧛‍♂️🧑‍🎤

Lhuna3

Well-known member
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם? החתולה שלי עוזרת לי לראו טלוויזיה |שפם|
1641640582105.jpg
😍 😍 😍
והיא אוהבת את קלינט גם! חחח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אפשר לצרף מעשה לכוונה ולהתחיל בדף הראשון של הרומן, או פסקה ראשונה של סיפור קצר, או למצער לחבר הייקו בן 17 הברות. ♥
דף ראשון אני עושה בקלות יחסית, הדפים הבאים הם הבעיה.
לכן
אפילו חברים טובים לא יקבלו ממני כסף, אגב גם לא יקבלו ספרי קריאה בהשאלה. בפעם האחרונה השאלתי, לפני כעשר שנים, ספר לעמית. חודש, חודשיים חכיתי עוד חודש, ואז התחלתי להתעצבן. שאלתי אם גמר לקרוא את הספר. כן, כן שבוע הבא אני מחזיר. עבר שבוע, התאפקתי עבר עוד שבוע, התאפקתי ואז שוב שאלתי. למחרת קיבלת ספר דנדש וחם מהחנות. כנראה הוא חשב בטעות שאני שייך לאותם חצופים ששואלים ולעולם לא מחזירים, אז גם לו מותר.
לרוב זה לא נורא על ספרים כי תמיד אפשר לקנות חדש.
אבל פעם השאלתי ספר באנגלית שאחותי קנתה ואין לי מושג איך להשיג אותו והוא לא חזר אלי.
פפףף די להמציא חוקים. אם אני ארצה שסבסטיאן יהיה קראש החודש שוב הוא יהיה קראש החודש שוב!
תעשי מה שאת רוצה, אני אוהב לצבור קראשים רבים
הסרט שראיתי עכשיו אנקטנטו זה סרט מצויר שהוא גם כתב את השירים. (ובתפקיד הראשי מדבבת רוזה שלנו מברוקלין 99 אבל לא היית מזהה בחיים)
אנקנטו טוב באמת?
מזל שאני לא בכנסיה של ניק.
886A7B1B-FF64-478F-8426-1896748491A3.jpeg

הוא חמוד בכל התמונות שלו
אני צריכה שתבין שאנחנו מתעלמים מהחוקים שלך לא כדי לעשות לך דווקא, אלא כי הם מטופשים.
את זה תגידי לשופט
דווקא עבודה מגניבה אם תראה העוקץ אבל קשה ומסוכנת. בהחלט לא משעממת.
בסרטים וסדרות תמיד גורמים לעבודות משעממות להראות מגניבות. אבל בפועל זה בעיקר שעמום
ואפילו יותר גרוע אם זאת עבודה קשה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל):
|תו|"אמרו את זה קודם לפני" |תו|
עצלן
מרוב עצלנות אפילו לא חשבת על חיה אחרת
ֻ|תפוזון|סדרה החודש:+דמויות החודש+שחקני החודש: שיי טאון עונה 4. במיוחד פרק 8|לב|
קווין (אלכס ר. היברט), אמט (ג'קוב לטימורה),טריג (לוק ג'יימס)
שווה שיי טאון באמת?
ֻ|תפוזון|סרט החודש+ספר החודש: אל תגלה - הרלן קובן
את גם ראית וגם קראת אותו החודש?
ֻ|תפוזון|שירי החודש:
Jermaine Jackson, Pia Zadora - When the Rain Begins to Fall
אוי נחמד
ציטוט החודש: You can't love me and hate him. It doesn't work like that
מה הקונטקסט? (זה ציטוט שלא ממש עובד בלי)
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: קירן קולקין|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| (רומן רוי הוא גם דמות החודש שלי)
הוא באמת חמוד מאוד
אני מאוד אוהב אותו בסרט סקוט פילגרים נגד העולם (או כמו שקראו לזה בעברית "האקסים של החברה שלי" כי למה שמשהו יהיה כיף):
It's Love Scott, I was't trying to trick you
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? מה באמת הבדל? בכל אופן אני לא שותה תה אבל אני שותה משקאות חמים בכוס זכוכית (אם זה עונה לך על השאלה B-| )
למה רק אני שלא שותה תה או קפה מודע לקונספט שספל זה עם ידית. כלומר אולי אני טועה, אבל לפחות זה נראה לי ניחוש מאוד הגיוני.
|רופאה| כשרון סודי: לקרוא מהר? :-P: לנאחס קבוצות \שחקני ספורט|שפם|
איך את מנאחסת קבוצות? (כשאת בעדם או כשאת נגדם?)
|רופאה| איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? ג'וליה סלינג'ר
קצת מעליב לקלאודיה
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? אני מראש לא הלווה כסף לאנשים שאני לא בקשר קרוב איתם
השאלה לא שוללת שזה מישהו שאת בקשר קרוב איתו. זה יכול להיות אפילו אחותך
|רוק| משהו מגניב להראות לעולם?
קראש החודש שלי
צפה בקובץ המצורף 40192
צפה בקובץ המצורף 40190
תמונות יפות
איזה מעצבן שאי אפשר לעשות אמבד לאינסטגרם כאן
עריכה
נ.ב מוסיפה את קטע הנהדר הבא
אוי זה קטע גאוני,
כל כך כל כך מצחיק
אחיינית שלי התעצבנה עלי כשהראתי לה את זה וצחקתי כי היא אומרת שלהרבה אנשים כשהם אומרים בשר הם מתכוונים בשר שרואים שהוא חלק מחיה - כלומר למשל רגל של תרנגולת, או אולי אפילו סטייק שיש בה עצם.
אבל זה לא קשור. היא בעצם אומרת "אני לא אוכלת בשר אף פעם" ו"רק בשר טחון" באותו משפט.
אבל כמובן לא ראיתי את הקטע האמיתי אז מעניין אותי איך אחרים שם בשולחן הגיבו (אני מניח שזה היה פרק של בואו לאכול איתי)

didalf

Well-known member
אולי צריך לשנות לך את השם? צ'ידי נחש וואנקרו סטאן
:-D:-D
לא רוצה אבל!

בעקרון צודקת, אבל...
חחחחח גוד פוינט.
חחח בסוף אני אגלה שעדי|חזיר| סתם עבדה עלי בשביל שאני אראה את כל הסרטים הטיפשיים האלה!! |שפם|
(אני כרגע "צופה" בשלישי, כלומר שמתי אותו ברקע)
|שפם|
בסוף את תהני יותר מהם!
אגב השלישי נחשב הכי גרוע מכולם אז טוב ששמת אותו ברקע. כאילו אנשים שהסרטים האלה יקרים לליבם ממש כועסים עליו. אותי הוא הצחיק בטיפשות שלו.
[מי אני מוכנה שיבוא איתי לאי בודד]
אמממ כן מהפורום, אבל יותר מהחלק של החתימות ;-#
פפפפףףףף|שפם|
מה תעשי עם גיפים באי? איתנו יהיה לך יותר כיף!
אנקנטו טוב באמת?
חמוד מאד.

בסרטים וסדרות תמיד גורמים לעבודות משעממות להראות מגניבות. אבל בפועל זה בעיקר שעמום
כן בעיקר שוטרים ואז באה הסמויה ומראה לך שזה שעות של סתם מעקבים חסרי פואנטה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כדאי, הראשון זאת קומדיה עם אדם סנדלר. השני דרמה קומית ישראלית עם רן דנקר ואביגיל הררי והשלישי סרט פעולה בכיכובם של מגי קיו, מייקל קיטון וסמואל אל ג'קסון.
עכשיו אני כבר לא רואה את השמות שלהם.
אבל אני זוכר כשיצא הסרט הזה עם רן דנקר וזה סיקרן אותי.
זמן לא ואני גם לרוב לא כובל את עצמי לתאריך מסוים. התחלתי עם זה בגיל 34 מתוך סקרנות. אני רק יכול להגיד שהחוקים היחידים שלי הם שאני דואג שאלה יהיו סיגרים קטנים ככל האפשר, אני שותה איתם מים ולרוב "טועם" אותם בין השעות 12 בצהריים עד 8 בערב. אני גם לא מעשן בימים שאני מבצע פעילות גופנית. ההתמכרות האמיתית שלי באמת היא אייס קפה, פעמיים בשבוע לפחות בקיץ ופעם בשבוע לכל היותר בחורף.
אה רגע, אתה מתכוון לסיגרים, לא סיגריות. לא נראה לי שאפילו ראיתי סיגר אמיתי בחיים שלי.
ישששששששששש
[לגבי זה שהחלטתי לעשות בכותרות שמות של פרקים חשובים של סדרות שונות]
הקטע הוא שאני חשבתי על זה כבר לפני יותר מחודש ואז את הצעת את זה לי בשרשור של חודש שעבר וזה עיצבן אותי כי עכשיו זה יראה כאילו זה לא היה רעיון שלי. שזה טיפשי מצידי שאכפת לי, אבל היה לי אכפת. כמעט עד כדי כך ששיניתי את דעתי לגבי זה.
שהבנתי שניק מכיר את כל השמות הפרקים של באפי
ניסיתי להיזכר בשמות של הפרקים של הבית הלבן ובקושי זכרתי עשרה פרקים
אני לא זוכר את כל השמות של הפרקים של באפי. יש את החידון שבו יש 20 דקות לכתוב את כל 144 שמות הפרקים ואני אף פעם לא הצלחתי לעשות הכל. בשיאי הצלחתי משהו כמו 135. כיום אני בקושי מגיע ל100 :-(
(אבל יאללה אני אנסה עכשיו ונראה)
טוב, הצלחתי 110 מתוך ה144 שזה לא רע, אבל יש כל כך הרבה שם שאני בשוק מעצמי שלא זכרתי. יש כאלו שאני תמיד שוכח, אבל יש שם כמה שאני אמור הייתי לזכור. ויש כמה שאני זכרתי אבל רק חלקית.
בכל מקרה לעבור על כל זה לחלוטין גורם לי לרצות לקחת שרק שמות פרקים של באפי.
buffy quiz 01.jpg
למה בעצם אתה בודק לבד?
אתה יודע שיש שם גם הסבר כן?
כי בכל זאת אני צריך כמה ימים לתור שלי עם הרופא ויש לי את התוצאות אז מסקרן אותי לקרוא את זה. מה אם התוצאות מראות שיש לי מחלה נוראית? אז אני ארגיש אידיוט שחיכיתי כמה ימים עד שגיליתי.
וכן אני יודע שיש הסבר. אם לא היה הסבר אז זה לחלוטין לא היה אומר לי שום דבר. העניין הוא שגם עם ההסבר זה הרבה פעמים לא ממש ברור.
אני פעמיים ניסיתי לצפות בה ולא הצלחתי (אחת לפני שהכרתי את סורקין ואחת אחרי)
לא זכרתי שאנדרו שיחק שם
[לגבי הסרט הרשת החברתית]
זה לא סרט כל כך טוב. ובתפקיד ראשי יש את ג'סי אייזנברג שאני קצת לא סובל (אם כי זה בהחלט עושה אותו מתאים להיות צוקרברג)
אנדרו גרפילד משחק את מי שהיה השותף שלו בתחילת הדרך.
לא יתכן שאין שום אדם שתרצי שיהיה איתך
[לגבי זה שלונה רוצה להיות על פלנטה לבד]
היא רוצה שאנחנו נהיה איתה בקשר בפורום. אבל אנחנו יכולים לעשות את זה מפלאנטה אחרת.
זה רק אני או שאתם באמצע הפסקתם לכתוב על העונה הזאת?|תוהה|
(כיאלו אני לא יודעת אם זה עונה שראית .אני שואלת\תוהה בקשר לעונה אחרונה ששודרה)
[לגבי העונה האחרונה של דוקטור הו]
לא נראה לי שכתבנו בכלל על העונה הזאת של דוקטור הו. אני בכלל רק ראיתי את הפרק הראשון לעונה ואז הפסקתי וחיכיתי שהיא תסתיים כדי לראות את כולה ברצף (היו רק 6 פרקים בעונה אז זה לא שחיכיתי הרבה).
החדשות הטובות לגבי דוקטור הו זה שהספיישל ששודר בראשון לינואר היה טוב יותר
אני חוששת להתחיל אותה
[את שלדון הצעיר]
למה?
הקשבתי עכשיו ולא אהבתי. בנתיים לא אהבתי שום שיר של אור עמרמי ברוקמן חוץ מזה שהבאתי בתור שיר החודש שלי.
אם כי זה לא שבדקתי הרבה, רק איזה שניים או שלושה. אבל לאף אחד מהם לא היה את הרגש שיש ל"מאין באתי"
אני ממש שונאת:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[
ברמה שאני רוצה שכבר תתחיל הרוטציה או שיהיה בחירות
[לגבי החיקוי של בנט בארץ נהדרת]
למה? אני תמיד אהבתי את החיקוי הזה שלו. אבל עכשיו שהוא ראש ממשלה זה בכלל הפך להיות מעולה.
כל הקטע שהיה עם זה שאשתו נסעה לחו"ל למרות שהוא המליץ לא לנסוע היה מעולה.
אני לא מסוגלת להיות הרבה זמן עם גרביים ( אני מרגישה שזה עוצר לי את הדם)
אז אני תמיד מורידה לפני שאני הולכת לישון (או הרבה לפני אם אני איתם הרבה זמן)
גרביים רבות גם לי מרגישות שהן עוצרות את הדם. בגלל זה גרבי השינה שלי הן לא לוחצות. (אני כמובן לא ישן עם הגרביים שאני איתן במהלך היום)
גם אני הייתי שמחה
אתה חייב לעשות משהו עם הכישרון הזה|כתר|
זוכרים שניר מהפורום הוציא ספר?
[לגבי הרצון להיות סופר]
נכון. ניר שנעלם לנו :-(
היה לו לדעתי חתיכת נחישות בשביל לעשות את זה. או שזה היה לו קל.
לי זה לא קל ואין לי מספיק כוח מוטיבציה בחיים. (אני בקושי מצליח להמריץ את עצמי לענות כאן כל חודש)
גם יהיה לי קשה מאוד להוציא משהו שאני מרגיש שהוא לא מושלם (ומושלם זה דבר בלתי אפשרי)
למה מישהו מהמשפחה שלך לא סיפר אותך?
אחותי דווקא הרבה פעמים מספרת אנשים מהמשפחה שלי (בנים ובנות)
אבל אני שונא את התחושה שמישהו מספר אותי. כשהייתי ילד זה היה ממש בעייתי. הייתי בוכה אצל הספרית ומשתולל וזה סיפור משפחתי ידוע שהיה לי מין גאלח נוראי ביום הראשון של כיתה א' בגלל שלא הסכמתי ללכת לספרית ובסוף אחותי סיפרה אותי והיא עדיין לא הייתה טובה בזה.
בהמשך הצלחתי למצוא ספר שאהבתי יחסית ועדיין אף פעם לא אהבתי את זה. ואז לפני איזה 15 שנה גיליתי את הקונספט שאני יכול לספר את עצמי לבד עם מכונה (ומראות). ואומנם כן תיארתי פאשלה גדולה שקרתה לי (פעמיים) אבל זה מתוך איזה 15 שנה שאני עושה את זה ומרוצה.
אולי לכבוד השנה החדשה תשנה את החוק של השחקן אהוב שהוא לא דמות אהובה
(דווקא החוק שעכשיו כתבת יותר טוב )
אל תספרי לאף אחד אבל החוק הוא בעיקר בשביל שיהיה על מה לצקצק לשון
תקף לכל גבר שמאריך שיער |שפם|
דווקא לדעתי יש גברים שמאוד יפה להם שיער ארוך. או לא ממש ארוך, אבל יותר ארוך ממה שיש כרגע לטום הולנד. אבל הרבה פעמים פשוט יש שלב ביניים של אורך השיער שלא עובד טוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חח נובאמת כמובן שהשם המלא שלי הוא עדי חזיר וואנקרו סטאן
טוב, אני לא אוהב את השם הזה. הייתי שם את עדי |חזיר| במחשבון הגימטריה, אבל אני לא בטוח מה הערך הגימטרי של |
אני צ'ידי תבינו את זה כברררררררררררר
אז הספיריט אנימל שלך זה צ'ידי
כן? אני אבדוק. לא הכל כי יש דברים שנשמעים לי לא כיף וגם אין כמעט ביס או בנטפליקס כלום (חיפשתי!)
בשביל זה אלוהים ברא לך דודים
סתומים|פנים| הראשון של אנדרו ירד מנטפליקס בערך יום אחרי שראיתי אותו. מזל|מזיע|
אה מגניב
נכון. יש לך משהו?
האמת יש לי משהו שקניתי מזמן לא זוכרת אפילו מה שמו אין לי כוח להתחיל ספרים.
אני קראתי את הספר How not to ask a boy to prom של זאת שכתבה את Whatever. והוא היה כיפי ומאוד קריא (וגם לא ארוך מידי) אבל הרבה דברים עיצבנו אותי.
(אם מעניין אותך זה בעיקר זה שהדמות הראשית בספר הוא מואמץ אבל בשום שלב לא מתייחסים לעבר שלו. וכאילו הוא אומץ בגיל 13 רק, אז הייתה לו ילדות שלמה לפני שהוא אומץ אבל לא מתייחסים אליה ולא מתייחסים ללמה המשפחה הזאת אימצה אותו וכמעט לא מתייחסים לקשר הקצת מוזר שיש לו עם ההורים המאמצים שלו - הוא מכנה אותם אמא ואבא בפני אנשים אחרים, אבל בראש שלו הוא מתייחס אליהם בתור ההורים של אחותו. ואני כל הספר חיכיתי שתהיה התייחסות לזה.)
בכל מקרה לפני איזה שבוע התחלתי את Boyfriend Material של אלכסיס הול (שבעבר קראתי ספר שלו ואהבתי). אני בערך ב10%. הוא קריא, אבל עוד לא החלטתי אם הוא טוב. אגב, הוא יצא בעברית בזמן האחרון בשם "בנוי לקשר".
עד שאני בוחרת דברים שתאהב אתה מתעקש להתחכם?
אז כדי שלא תעמיד פנים על דברים לא נכונים דמויות החודש שלי הם ספיידרטום וספיידראנדרו.
לא ראיתי את הסרטים של טובי שוב החודש איך יהיה ספיידרמן החודש??
בסדר בסדר
ואני באמת לא חשבתי על כך שאת לא ראית את טובי בתור ספיידרמן החודש
נכון?:-( אני גם חשבתי שלפי הדפוס הזה שהם בטח יפרדו מתישהו וזה חבל כי הם כ"כ חמודים ביחד.
אולי אנחנו חושבים על זה לא נכון. וזה פשוט שסטטיסטית 66% מספיידרמנים נפרדים מהחברה שלהם, אבל עכשיו אחרי אחרי ששניים כבר עשו את זה אז הגיוני שטום ישאר עם זנדאיה לעד.
מממ תלוי בעשור. וגם לא תחת שליטה אני רוצה להיות בסטי של וונדה ולאפשר לה לעשות מה שבא לה כל עוד אני חופשיה.
זה כמעט נשמע כאילו את רוצה להיות אגתה
למה לאיזה דמות בטלוויזיה יש חיים נחמדים? זה יהיה משעמם.
לדמויות בקומדיות הרבה פעמים יש חיים ממש נחמדים.
מילא אם יפנו אלי זה לא נורא. הבעיה היותר קשה היא להשתלב בשיחה בלי שיפנו אלי.
בגלל זה אני פשוט לא עושה את זה
יאללה על הכל יש לך תלונות. כל המרבה בטום הרי זה משובח לא?
צודקת. אבל כבר אמרתי כאן שאני נהנה לצקצק בלשוני (עכשיו שאני אומר את זה בקול רם {כותב את זה בקול רם} אני קולט שזה נשמע ממש רע)
נראה לי סתם בסטי כזה. כמו שבנות לפעמים מכנות חברות קרובות גירלפרינד.
[לגבי זה שאנדרו התייחס לשחקן אחר בתור בויפרינד שלו]
אני לא זוכר שאי פעם שמעתי בן מתייחס ככה לבן אחר. זה אולי נחמד אם היו עושים, אבל לא שמעתי את זה.
וראיתי קטעים ערוכים כאלה מהסרט הזה ואני קצת רוצה לראות אותו, הוא נראה דוש אבל סקסי עם בלונד שבאופן מוזר גם סקסי לו.
כן הוא נראה חתיך שם. אבל העלילה שם ממש לא מושכת אותי.
בסדר, בכל שיטה יש טעויות פה ושם.
[לגבי זה שהפריקוגים בסרט דוח מיוחד בעצם לא תמיד מנבאים נכון אם באמת יתבצע רצח]
אני לא זוכר איך הגענו לנושא הזה, אבל אם היו אוסרים אותי כל פעם שהייתי מתעצבן על מישהו במידה שבא לי לרצוח אותו אז... טוב אני מניח שהייתי פשוט פעם אחת בכלא על הפעם הראשונה ואחר כך כשהייתי מתעצבן על אנשים אחרים בכלא אז זה לא משנה כי אני כבר בכלא.
לא סביר שבקולנוע.
[לגבי לראות את ספיידרמן החדש]
טוב אני מקווה שעד שתסיימי לעבור על הספיידרמנים הישנים כבר יהיה דוד עם קלטת טובה.
אה, אז זה ממש לא נורא כמו שחשבתי. אמנם בצירוף עם המשקפיים זה יוצא מאוד חנוני (וגם הבגדים המכוערים שהוא לובש פה מחמירים את זה), אבל בתמונה השניה זה ממש סבבה.
בתמונה השלישית זה כבר באמת לא כל כך טוב.
אני מצטער, האם את כרגע אמרת שטום לא נראה טוב בתמונה כלשהי?!?
(עכשיו הפריקוגים רואים אותי חוסם אותך מהפורום)
זה שיר על מישהו שחלה בקורונה ואיבד את חוש הטעם? (סליחה שעשיתי ניק ;-# )
[לגבי השיר "כלום לא טעים" של אלדד כהן]
חחחחחחחחח
טוב, בסדר אני אבטל את החסימה שלך.
שיר על נסיונות לכוון את הקצב האופטימלי של הוישרים, או על כיוון המזגן להפשרת האדים מהחלון הקדמי.
[על השיר "חורף באוטו" של שרית חדד]
זה גם טוב, פחות מצחיק, אבל בסדר.
לפעמים באמת אני במשך הרבה זמן זז בין מהירויות וישרים. כאילו אני צריך איזה שלב ביניים.

טוב סיימתי להגיב להודעה 61 וזה מספיק להיום.
רציתי לסיים את עמוד 4 אבל אתם חופרים (כי אני לא)

didalf

Well-known member
זה לא סרט כל כך טוב. ובתפקיד ראשי יש את ג'סי אייזנברג שאני קצת לא סובל (אם כי זה בהחלט עושה אותו מתאים להיות צוקרברג)
דווקא כן סרט טוב. והוא מושלם בתור דמות בלתי נסבלת.

טוב, אני לא אוהב את השם הזה.
:-0
תתבייש לך לא לאהוב את השם שלי!!!:-[;-(

אולי אנחנו חושבים על זה לא נכון. וזה פשוט שסטטיסטית 66% מספיידרמנים נפרדים מהחברה שלהם, אבל עכשיו אחרי אחרי ששניים כבר עשו את זה אז הגיוני שטום ישאר עם זנדאיה לעד.
חחחחח אמן.

זה כמעט נשמע כאילו את רוצה להיות אגתה
כמעט זה נכון, כי אני הולכת להיות בסטי באמת של וונדה ולא לחבל לה בסתר.

[לגבי זה שאנדרו התייחס לשחקן אחר בתור בויפרינד שלו]
אני לא זוכר שאי פעם שמעתי בן מתייחס ככה לבן אחר. זה אולי נחמד אם היו עושים, אבל לא שמעתי את זה.
אני גם לא אבל נראה לי מתאים לו.

מילי08

Well-known member
אתם לא ממש ממש מרוגשים מזה שה4 לחודש ואני כבר סיימתי לעבור על עמוד 2 של השרשור
:-D. לגמרי נרגשים
עדי|חזיר| - את באמת חושבת שעדי|נחש| תתבלבל במשהו שקשור לכישור הזמן.
תכלס
אבל זה בעיה כי אם מאכילים אותם אחרי חצות הם הופכים לגרמלינים.
אחד הסרטים האהובים עלי EVER. ניסיתי פעם להראות לאחיינים שלי אבל הם מדור אחד (מה מגיע אחרי Z?!) וזה לא דיבר אליהם.
(אגב בעיה שתמיד הציקה לי בסרטים האלו היא מה הכוונה ב"אחרי חצות"? כלומר טכנית גם 10 בבוקר זה אחרי חצות)
אני תמיד הנחתי שמדובר בזמן המיידי שאחרי חצות, ולפני שהאור עולה
נכון, תמיד זה אחרי חצות. אבל אני חושבת שהכוונה היתה מחצות ועד זריחת השמש.
כן
אבל זה מצחיק באמת לדמיין את עדי|חזיר| הלא החלטית שולטת. הדגל יהיה מלא סמלים שונים וצבעים שונים כי לא תצליחי לבחור בינהם
:-D :-D
אנחנו פשוט לא רוצים לנאחס
וואי, תכלס
אה, אז קוראים לך אור המשיח? למה לא אמרת? דווקא שם קליט
מזמן לא היה לנו מרפי אמיתי כאן!
או שרק בקטע שיהיו פה ושם קצת רפרנסים יתפספסו, אבל את הסרט כשלעצמו אפשר יהיה להבין ולהינות ממנו מספיק?
בטח כבר ענו לך אבל בעיני לא מפסידים משהו משמעותי. הסרט מהנה גם בלי רקע קודם
פעם שהייתי צעירה כמו עדי |בלונד| מספיק ששמעתי פעם אחת תאריך של מישהו וזה נכנס לזיכרון שלי לנצח (היה כמה שזכרתי תאריך קרוב נגיד מישהו שנולד ב6.11 תמיד חשבתי שהוא נולד ב7.11) אבל היום אני כבר לא זוכרתאת שכל מי שאי פעם ידעתי
מי אתם אנשים עם זכרון כזה ואיך מקבלים גם?
אני בטוחה שגם היום את זוכרת ורק בוחרת להתעלם :-P:
כן סיימתי לקרוא את הארי פוטר
נו, ו...? אנחנו במתח

מילי08

Well-known member
עכשיו הולכת לבדוק את עצמי:
וואו! מרשים ביותר
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: 340 , ש - 300, ם - 40
ארינמל! את פה|חיבוק| אמנם גם אני לא ממש כאן לאחרונה (לא באשמתי. העבודה והחיים כאדם מבוגר |שפם|) אבל מרגיש לי שלא היית הרבה זמן. וגם דילן, אבל עוד לא הגעתי לתשובות שלה.
וחוצמזה|שפם| מתחכמת
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: ג-י-ל/ G-I-L
נראה לי שאת באמת הופכת לניק :-0
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם? (לא חייבים לאהוב בע"ח כדי שתהיה ספיריט אנימל): פיל עם חד קרן מעופף
אהבתי. הוא מעופף עם האוזניים או שיש לו גם כנפיים או שהוא סתם מצליח לצוף באוויר?
ֻ|תפוזון|סדרות החודש: הוקאיי, פארקס
|מאוהב|
ֻ|תפוזון|שיר החודש:
קלאסיקה
ֻ|תפוזון|דמויות החודש: הוקאיי |מאוהב|
מהממוש!!
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש: אוף אין לי מישהו ספסיפי מהחודש. נלך על קראש מהילדות
חחח, כולנו היינו שם. (אבל רק עכשיו אני שמה לב שהיד שלהם נראית מבהילה)
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? מה ההבדל בעצם?
אוף איתכם. איך אתם לא מכירים את הדברים המהותיים האלה?
|רופאה| מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? השאלה היא מה אני רוצה להיות כשאני אהיה גדולה. צבי נינג'ה רלוונטי?
לכי על זה
|רופאה| כשרון סודי: להזיז את האוזניים
מגניב. תמיד קינאתי באנשים שיכולים להזיז אוזניים, להרים גבה אחת ולקפל לשון
איזו דמות טלוויזיונית הייתם רוצים להיות? בן למשפחת קראולי
אבל למה דאונטאון ולא קראולי האמיתי והיחידי?
|רופאה| איזה גיבור על הייתם רוצים להיות? האלמה השחורה. היא לא צריכה כוח מיוחד, היא פשוט bad ass מטעם עצמה. go girl power
לגמרי!!! |מאוהב| ותראי כבר באפי!!
|חיזר| אם היתה לכם האפשרות - איפה הכי הייתם רוצים לחיות? לונדון (או בביוב אם נמשיך עם המוטיב שלי לשאלון הזה)
חחח
valid choice
|חיזר| מה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? רכבת הרים, אני די פחדנית במתקנים האלו
וואו, גם אני! לא מצליחה להנות מזה ולכן מעדיפה שלא לעלות
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? דפקתי את האוטו שלי בעמוד כשעשית רוורס
חחח סליחה אבל זה מצחיק אותי :-D
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? תלוי למי זה היה. אם זה לחבר אז נוותר אבל אם זה למישהו שאני לא הכי מחבבת אז אני אציק לו על זה רק כדי לעשות דווקא
טוב מאוד B-|
|חיזר| במפגש מרובה משתתפים (כלומר יותר מחמישה אנשים שאתם מכירים, נגיד משפחה מורחבת, חברים לעבודה) -איפה אתם בסקאלה שבין מסמר הערב לטפט קיר? אני הפטיש ששם את המסמר בתוך הטפט (זה נשמע גס יותר ממה שחשבתי בראש שלי)
:-D. אז בטח תמצאי שפם את לונה שתטפס עליך בתור נמלה
סבסטיאן סטן על הסרט החדש של ספיידרמן
:-D. מהמממם!
אבל מה שמעצבן שזה שקל פה 3 שקל שם וזה נהיה סכומים גדולים
נכון!
לא יודעת למה אבל קראתי את זה בהתחלה כ- יש אנשים שאני לא אוהבת. וממש הזדהתי עם זה
ברור. אנשים זה איכס
לא קשור אבל נזכרתי שבסימס 2 היה כל מיני מקצועות מכובדת כאלו לבחור בהם ואז יום אחד הדמות שלי חזרה והיא קודמה להיות ראש ארגון פשע, למרות שהיא היתה רופא או משהו כזה בכלל
:-D תמיד ידענו שיש בך את זה
בואו נעשה שרשור חתיכים אבל הפוך, ניקח כן חתיכים אבל נשים תמונות לא מחמיאות שלהם
אהבתי :-D אני בעד
לא יודעת למה אבל הקטע הזה שכל ספיידרמן יוצא עם הבת זוג מהסרט קצת דפוק ומצחיק בו זמנית.
אולי זה בחוזה שלהם
אבל זה לא משונה שבשביל לצפות בסרט בסדרת ה-MCU צריך מידע מוקדם מסרטים ישנים שהם בכלל לא חלק מהסדרה הזאת?
אתם חושבים שכל הקהל הרחב שמגיע לסרט מודע לזה מראש? זה הרי לא משהו שמפורסם בפרסומי הסרט (או שאני טועה?)
אני למשל רק הבנתי את זה בעקיפין מהודעות שכתבתם פה (לא בשרשור של הסרט), ואם הייתי בנאדם שהולך לקולנוע אז בכלל הייתי הולכת בלי לקרוא כלום ולא הייתי יודעת. אז לא הייתי מבינה את הסרט?
תראי את הסרט. את תהני בלי קשר
יפה |V|
חשבתי שתזכרי גם את נואל ,17 אנשים,שתי קתדרלות ,ועזה
ושוב מהזה הזכרון הזה?! מהממת
לאדעת אם משונה אבל אולי קצת חוצפה. בתכלס הייתי מתעצבנת אם לא הייתי רואה את הסרטים האלה במילא ונהנית גם מהם וגם מהחדש.
ארר עדי! אבל את מקרה מיוחד. תני לבחורה קשישה לראות סרט וזהו
כאילו צריך להיות ממש קלולס שהולך לסרטים בלי מחשבה או מוכשר בטירוף בהתחמקות מהכל כמוך (וכמו אחותי שתהיה בריאה שלא שמה לב לפוסטר שנמצא בתחנת אוטובוס שהיא עומדת בה כל יום) כדי לא לדעת כלום כלום.
:-D
אולי @מילי08 יודעת. היא כתבה שהיא נהנתה למרות שהיא לא הכירה את כל הדמויות.
תמיד עדיף להקשיב למילי
חחחחחחחחחחח:-D קרו לי דברים דומים:-D ברבים.
:-D :-D. זה קרה כשניסית לחנות במקביל...?
כן ועדיין לא נעים לי לבקש.
גם אני חיה עם הלא נעים הזה. לא נעים לי זה בערך מה שמגדיר אותי בחיים

מילי08

Well-known member
אתחיל כשאסיים עם שיימלס. הגעתי כבר לעונה 9 אז בקרוב:) (אורות ליל שישי)
והנה גם אשתי |מאוהב|
יססס!
ֻ|תפוזון| שם בגימטריה: אין לי בדידים אז בדקתי בגוגל ויצא 205.
היום לא צריך בדידים. גוגל יודע הכל
ֻ|תפוזון|גיל באותיות: לה
כמו הצדיקים. ידעתי שאת רבנית ידועה
ֻ|תפוזון|מהי הספיריט אנימל שלכם?:
:-D :-D. באמת שלא ציפיתי לשום תשובה אחרת ממך
La Brea - סיום עונה. היה מצוין. ולמרות שבהתחלת הסדרה הרגיש לי שזה נדוש ואני כבר יכולה לצפות את הסוף, היה טוויסט נחמד.
אז אולי מתישהו אני כן אנסה אותה
4400 - נראה לי שהם יצאו לפגרה אז ראיתי עד הפרק האחרון ששודר. לא מוצלח כמו הסדרה המקורית אבל יש לה רגעים לא רעים.
לא השתכענתי לראות אותה
Top Of The World - Carpenters
איזה שיר כייפי. מאוד אוהבת אותם
The Passenger - Iggy Pop
אחד המשובחים |מאוהב|
את השאר לא מכירה . אני אחפש אחר כך
ֻ|תפוזון|חתיכי/ קראש החודש:
בחירה טובה |מאוהב|
הרגל מוזר/ גילטי פלז'ר: אני לא יודעת אם זה נחשב אבל אני ממש אוהבת מיטה מבולגנת. כלומר, לא מיטה שיש עליה מלא בגדים או דברים שלא קשורים למיטה. אבל אני ישנה עם 3 שמיכות (ז"א, יש על המיטה 3, אני מחליטה לפי רמת הקור עם כמה מהן לישון) ו-6 כריות רגילות ועוד 2 כריות רגליים ואני לא אוהבת לסדר את המיטה בבוקר. לא מחוסר זמן או עצלנות, אלא כי הכי כיף לי לבוא למיטה מבולגנת שכבר תפסה את הצורה שלי. זה משהו שאני והשותפה שלי תמיד רבות עליו. טוב, לא בדיוק רבות כי בתאכלס הדעה שלה לא כזאת רלוונטית למיטה שלי, אבל היא כל הזמן מנסה לטעון שלהיכנס למיטה מסודרת זה הרבה יותר כיף ושזה נותן הרגשה טובה בהמשך היום לדעת שהמיטה שלך מסודרת. והאמת שגם שמעתי על זה בהרבה מקומות שזה באמת משהו שעוזר להביא סדר לשגרת היום, הדבר הקטן הזה של מיטה מסודרת. אבל אם אני חוזרת הביתה למיטה מסודרת ואני צריכה להזיז את כל הכריות והשמיכות לפוזיציה שנוחה לי אני מקבלת עצבים.
אני מקבלת את התשובה הזאת |פטיש|
אף פעם לא הבנתי את הקטע האמריקאי הזה עם סידור מיטה ומלא כריות ושטויות.
אני לגמרי מבינה למה את מעדיפה ככה. אישית אני מסדרת אבל זה בעיקר כדי למנוע מהחתולים ללכלך לי את המצעים וזה מסתכם בלשים את השמיכה בחזרה על הכרית
|רופאה|תה - שותים בכוס או בספל? בכוס תרמית של הסיהוקס עם השם שלי שסהר קנה לי כדי שאני אוכל לשתות תה:-P:
סהר קנה וזה סיהוקס אז איך לא תרצי לשתות מזה
|רופאה| כשרון סודי:אני זוכרת את כל השירים של חיבוקי בע"פ:-D סתם אממ לאדעת. אין לי כישרונות. אלא אם לזכור בע"פ את כל הפונטיק אלפבת זה כישרון ואז אני דלתה יאנקי לימה אלפא נובמבר.
:-0 זה ממש קטע אמריקאי, לא? כשאני מקריאה אימייל זה שילוב של עברית אנגלית ושאר שטויות (N כמו נענע; M כמו מאד'ר; S כמו סבא :-D)
אבל את גם יודעת את שמות כל המדינות באמריקה. וגם יודעת למצוא סיפור בכל דבר. את ברוכת כשרונות.
מה הכי הייתם רוצים להיות כשתהיו גדולים? אני חושבת שאני כבר מספיק גדולה. אבל בעיקרון אני רוצה להיות בפנסיה. אחרי שזכיתי בלוטו וקניתי מיטה של סליפ נאמבר. זהו.
ניצחת. זאת כנראה התשובה הכי נכונה :-D
אבל אם מדובר על כשהיינו קטנים, אז תמיד רציתי להיות כותבת שירים ולכתוב שיר עם דיאן וורן. שזה היה חלום כמעט בלתי אפשרי כי דיאן וורן היא יהודיה טיפוסית שלא כותבת שירים עם אנשים אחרים כדי לא לחלוק תמלוגים
אולי איזה צלע אחת מהמלאכיות של צ'ארלי אבל רק בתקופה שדרו גם הייתה מלאכית. ולא אכפת לי אם אתם לא מחשיבים אותן לגיבורות על. הן גיבורות תרבות וזה מה שחשוב באמת.
:-D. אם ארינמל יכולה להיות צב נינג'ה מצויר, את יכולה להיות שליש מלאכית של צ'ארלי
הייתי צריכה לבדוק מה זה... נראה מהמם
ה הדבר הכי מפחיד שעשיתם? עליתי בעליות לבית אורן. נחשב?:-P: כאילו, לא נהגתי שם חס וחלילה. אבל האוטובוס של הבית ספר היה לפעמים לוקח אותנו לשם ואני לא יודעת למה אנשים גרים במקום שכוח האל הזה עם כל השלדים של אוטובוסים שהתרסקו שם בתהום שמלווים אותם כל הדרך הביתה. בעע.
אני משתדלת לא לעשות דברים שמפחידים אותי כי אני בן אדם די פחדן.
:-D פעם נהגתי שם הרבה, גם בחורף בלילה. כביש מהמם אבל באמת מלחיץ. היום לפחוץ הוסיפו גשר/ הרחבה באחד החלקים שלו וזה שיפור. באוטובוס זה נשמע יותר מפחיד.
|חיזר| מה הדבר הכי מטופש שעשיתם? החלטתי שלקחת 4 אדווילים ביום, כל יום, במשך שנה לכאבים בלתי נסבלים זה לגיטימי במקום ללכת לעשות פאקינג ניתוח פשוט של שעה.
:-0 |נחמה|
(ולא הפכת לנרקומנית של תרופות כמו שקורה לאמריקאים? בעצם נראה לי שזה סוג שונה של כדורים)
|חיזר| הלוויתם למישהו סכום כסף לא גדול אבל הוא מתמהמה להחזיר. האם תבקשו או תחליקו? סביר להניח שאני לא אזכור כי אין לי שום ערך לכסף והלוואי שהיה אכפת לי יותר או שהייתה לי הערכה גדולה יותר אליו.
זה מהמם שאין לך ועדיף ככה (בעיקר כשיש בוסים מפנקים כמו שלך)
זה תלוי במצב רוח שלי. בעיקרון אני בן אדם מאוד קולני אז אני תמיד אדחוף את עצמי למרכז השיחה. אבל יש פעמים שאין לי כוח לאף אחד אז אני בקושי מתקשרת עם אחרים. אבל אם נגיד זה אנשים בעבודה, הם כולם שם חסרי צבע אז אין שום ענין. סתם מדברים על עבודה. ואז ישר שמים לב שאני לא חלק מהשיחה. פעם היו לנו עובדים כיפיים אז תמיד היה כיף במפגשים חברתיים. היום זה בעיקר מעיק אז אני מנסה להתחמק כשאפשר אבל גם אז הבוסים שלי עושים לי ריגשי ואומרים שאם אני לא באה אז הם מבטלים את המפגש/ארוחה|שפם| במפגשים של המשפחה שלי כמובן שאני מסמר הערב כי הכל צריך לסבוב סביבי:-P: במפגשים משפחתיים של המשפחה של השותפה שלי לפעמים בא לי להיות במרכז העניינים ולפעמים בלי לי להימרח על הספה כמו כלב ים בלי לתקשר עם אף אחד.
:-D אני חושבת שככה תיארתי לי אותך :-D, כולל במפגשים עם המשפחה של השותפה שלך :-D והבוסים שלך ממש חמודים. נראה לי שהם מאוד אוהבים אותך
משהו מגניב להראות לעולם? הייתי בדאונטאון דיסני השבוע ונזכרתי שסיפרתי לכם על הדמויות מלגו שיש מחוץ לחנות של לגו שם ונדמה לי שמילי (?) ביקשה ממני לצלם את זה. אז הנה תמונה של היפה והחיה. (היה גם מצעצוע של סיפור ואיזה דרקון יורק אש עם אביר וזה, וכולם מגניבים. אבל נראה לי שהבנתם את הקטע)
:-0 :-0 :-0 זה מהמם! איזו השקעה ודיוק (רק באסה לי שבל נראית כמו אחת הפיות של סינדרלה :-D)
מזל שאת פה להציל את מנזר השתקנים הזה:-D אם אי פעם בתיאוריה היינו עושים מפגש היית חייבת לחזור לארץ להרים את העניינים אחרת היינו יושבים ושותקים במשך שעתיים:-D
:-D כל אחד היה בוחן את הקיר שמולו ומנסה להתמזג בו :-D
איזה חיים אלה שאת יכולה פשוט לקפוץ לדיסני
תכלס. בטח ליון מקנא

מילי08

Well-known member
ללכת על עקבים עם שבר בברך?
חחח. עדי נחש שלנו מוצלחת
תביאי איתך ספר פעם הבאה.
זה בסדר, כל ההודעות המיותרות כאן שאת מתעקשת לקרוא שוות ערך לכל הספרים שעדי חו"ס קוראת בחודש.
ש אנשים שמתעקשים לשתות תה רק מכוס זכוכית. לרוב זה זקנים.
היי! (אבל כן, אני זקנה במהות שלי,אז זה נכון)
אם יש לו שיניים הוא מזלג להכל ובעת הצורך הוא גם מסרק!
אגב, היום הכנסתי למערכת פרטים של איזו לקוחה ושאלתי אותה מה התאריך לידה שלה והיא אמרה 2 בפברואר ואמרתי לה "יא כמו עדימון!" היא לא התלהבה גם|שפם|
לקוחה זבל. צריכה להתמוגג מעצם המחשבה
יואו לרגע היה נדמה לי שזו אנה טורב והתלהבתי לרגע ואז גיליתי שלא:-(
יא נכון.. משהו בעיניים
לפי המחקר שלי, לאנשים מעל גיל 70 יש העדפה מובהקת לאחד מהשנים. אז אני מניחה שבעוד שנה תגלי למה אכפת לך.
כאן יש מלא אפליקציות כאלה של משלוחי אוכל, אבל באובר איט יש אופציה של לשלם איזה דולר וחצי אקסטרה ושהשליח יבוא אליך קודם וזה הדבר הכי גאוני שהם המציאו.
ומה קורה כשכמה אנשים משלמים את האקסטרה במקביל?
אם כבר אופטומטריסט. אפשר להבין למה לעזאזל בדיקת ראיה מורחבת ששילמתי עליה הרבה יותר ממה שהייתי צריכה היא רק למשקפיים ועכשיו כדי לחדש מרשם לעדשות אני צריכה לעשות בדיקת ראיה נפרדת לעדשות? מה זה השיט הזה?!|שפם|
מרגיז ממש! השיטה הקפיטליסטית
פפף, מקסימום דב נמלים.
הם ממש חמודים

אוף אני שונאת את זה יותר ממך אבל גם אני חייבת לישון עם גרביים אחרת אני מתעוררת חולה (גם אם יש בחוץ מיליון מעלות).
מצחיק אותי כשאתם דומים זה לזה :-P:
הכישרון הסודי שלך זה להיות ניק. ולמרות שיש פה כל מיני אנשים שמנסים לעשות ניק מידי פעם, אתה עדין הכי ניקי מכל הניקים שבפורום.
ואם הוא לא היה קיים היינו צריכים להמציא אותו
זה בסך הכל היה בכנרת או איפשהו שם קרוב לכנרת. חברה שלי התעקשה שנלך לעשות אבובים או קייקים או וואטאבר שיט שזה היה ואיכשהו היה זרם די חזק ומצאתי את עצמי מחוץ לדבר הזה. הייתי אומנם עם חליפת הצלה והחזקתי בחבל שמחובר לזה אבל בגלל שהזרם היה ממש חזק לא הצלחתי למשוך את עצמי חזרה לבפנים והיינו צריכות להמשיך ככה עד לסוף המסלול כדי שאחד מהמדריכים שם יעזור לי לעלות למזח.
אמאלה. נשמע לא כיף בכלל
|כן|בגלל זה לי אין צורך לראות סדרות חדשות [אלצהיימר]
מישהי בפייסבוק כתבה על שרה(מי שבתמונה שלונה שמה) איך הילדה מ"עמוק באדמה" גדלה יפה :-D

מילי08

Well-known member
לפחות את חולקת את היום הולדת עם חתיכי |מאוהב|
תודה |מאוהב||מאוהב||חיבוק|
אם חתיכי את מתכוונת לג'רמי רנר אז כן |מאוהב| (למרות שאני כבר לא יודעת אם אני בעדו כי כנראה גם הוא קצת דוש)
ואם לא, אז תגידי למי התכוונת :-D
יופי מעכישו ספר החודש שלי יהיה פשוט הפורום באישור דילן:-D
אבל גם ישב לידי איזה מישהו שטרח להסביר לחברה שלו את כל מה שקורה בסרט אז היה לי פירושים תוך כדי. למרות שבתאכלס לא הרגשתי שהייתי צריכה לראות משהו לפני כדי להבין. היה סבבה.
לונה, השתכנענת?
הבעיה היא שלאמריקאים יש כל מיני קישוטי מיטה לא חיוניים שצריך להעיף אותם מהמיטה כל פעם שרוצים לישון וזה סתם מעיק. מי לעזאזל צריך פלאט שיט?! או כרית ישיבה כשהולכים לישון
בדיוק! אני תמיד רואה את זה בסרטים, ביוטיוב ובכאלה ואף פעם לא מבינה את הקטע
יש לי אודישן קבלה השבוע לנבחרת הזקנים שיושבים מחוץ לקופ"ח. אז אני מתרגלת:-P:
:-D אני כבר התקבלתי. השבוע הלכתי לרופאה סתם כי קר לי |פנים|
יש שם כל מיני דוכנים ושטויות במוטיבים של דיסני וזה נחמד אם רוצים לחכות הרבה בתור למסעדה ממוצעת במחירים מופקעים
דיסני ממש טובים בזה
אבל היא הביאה לי גיפט קארד לצ'יז קייק פקטורי מתנה לכריסמס אז אני אסלח לה:-P:
גם מנהלים וגם לקוחות שמפנקים אותך? איפה נרשמים?
כל פעם אני הולכת לקניות וקונה מלא אוכל כדי לבשל לעצמי לעבודה כדי לא לאכול בחוץ. ואז כל יום הבוסית שלי משדלת אותי ללכת לאכול איתה בחוץ:-(
והיא גם משלמת? כי אם כן זה נשמע ווין ווין
והכי חשוב שקראת את ההודעה שלי היא הכי מפורטת והכי יפה:-P:
אני עדיין לא קראתי |מובך| מחכה שיהיה לי זמן פנוי אמיתי כדי להגיב גם שם
לאדעת אם ראית משפחה מודרנית אבל היה פרק ששמו את פיל בטאבלט בשיחת וידאו ועל איזה זרוע ניידת כזאת והוא הסתובב בין כולם כאילו הוא שם, אז ככה נשים אותך
:-D אני זוכרת את זה
אהה כן כן! 7.1. שלחתי לה בבוקר הודעה (לא שהיא ענתה לי כי היא שוב שכחה אותנו;-() אבל לאדעת למה לא סיפרתי לכם.
א. |מאוהב| |חיבוק|
ב. נו אני כבר בגיל שיש "עיסוקים" וגם עד שאני חוזרת הביתה מהעבודה ומנקה אחרי החתולים ומתארגנת, כבר לא בא לי לעשוץ כלום חוץ מלראות טלוויזיה
כן, קרס לגמרי. ובמקום ללכת ולבדוק אח"כ אם חזר רעננתי חמש פעמים בשניה|פנים|
חח זה גם מה שאני עושה בד"כ
הנה גילטי פלז'ר שלי
עוד הרגל מגונה שלי, אבל אני עובדת על עצמי להיפטר ממנו, זה השימוש במלא סימני פיסוק |מובך|. נראה לי שאצלי זה שימוש יתר כי אני מנסה לכפות על כל מי שלא משתמש בסימני פיסוק |טמבל|. כמו שאתם רואים, לא ממש הולך לי :-D
גם פעם חברה אמרה לי שיש לי צוואר של צב;-(:-D
:-D חחח איזו רעה היא (וסורי שזה ממש הצחיק אותי)
פחות אנרגיה כי נראה לי מתיש אבל כן היכולת לדעת לתת מתנות טובות זה מדהים. לבחור מתנות זה כ"כ קשה!
לגמרי. או בכלל המחשבה על להביא מתנות. אפילו שי קטן וחמוד. אני לפעמים חושבת על זה ומתכננת משהו בגדול אבל לרוב אין לי כוח ללכת לקנות או שאני נזכרת ברגע האחרון ואז לא מביאה כלום. בגלל זה מביך אותי נורא כשאנשים חושבים עלי ומביאים לי משהו
אבל כיף?
ואיפה? בארץ? [בנג'י]
בניו זילנד. מה שנחשב להכי גבוה שם. מעל תהום מפחידה ובאמצע שום מקום
כל אחד רוצה להיות חתול, דה.
לגמרי

חחח אבל ברגע שמתגברים על זה אז זריקת האנדרלנין שזה נותן סופר כיפית
לא יודעת.... הרגליים ליטרלי רעדו לי כל היום רק מהמחשבה על זה
יאסס וולקאם טו דה קלאב|מאוהב| עכשיו לכי תראי את הספיידרמנים שלו:-P: וטיק טיק בום!
זה יקרה מתישהו
בסדר אז את חכמה יותר|שפם|
כי אני רובוט, זה לא חוכמה
את חושבת? אני חושבת שהשיער הארוך ממש לא יפה לו. [תום הולנד]
אני חושבת שזה פשוט עוזר לו לא להראות בן 13 איכשהו. וזה גם לא ארוך מידי. סתם פרוע של מי ששכח ללכת לספר
הצחיק אותי שכתוב שם "בשפות מסוימות המילה לכוס היא ליטרלי זכוכית" ואני כזה "אההה... וואלה|פנים|".
סופסוף בנאדם רציני פה, תודה! |כתר|
רק עכשיו גיליתם שאני רצינית?
בעקרון צודקת, אבל... [Hair]
אמממ... הם מהממים למרות השיער הארוך ולא בזכותו
את רוצה להגיד לי שיש לך גם חלומות שהם לא כאלה??
אני חולמת המון. לפעמים דברים בנאליים (יחסית) ולפעמים דברים מוזרים נורא. לפעמים כאלה שאני אפילו לא ממש נמצאת שם! לרוב אני זוכרת רק אימג'ים כשאני קמה או את התחושה ולא יותר מזה
חחח בסוף אני אגלה שעדי|חזיר| סתם עבדה עלי בשביל שאני אראה את כל הסרטים הטיפשיים האלה!! |שפם|
(אני כרגע "צופה" בשלישי, כלומר שמתי אותו ברקע)
חח.
איך לחץ חברתי משפיע עליך :-D
אמממ כן מהפורום, אבל יותר מהחלק של החתימות ;-#
לגיטימי. אני לא יכולה להתחרות בהם :-D
אני מניחה שהתכוונת למרטין שורט. מרטין שין הוא נשיאנו האהוב.
אה נכון. בדקתי אתכם :-P:
יש לך, פשוט הוא כל כך סודי שאפילו את לא יודעת אותו!
אני חושבת שהכשרון שלי הוא לא להיות כשרונית. מסתבר שיש דבר כזה
כן |מאוהב| ועוד כמה סיבות ספוילריסטיות :p
ברור |מזיע|

:eek: אז את אמיצה בכלל! [בנג'י]
אל תדאגי, זה היה חד פעמי לגמרי :-D
כנ"ל כל כך |נחמה| במפגשים חברתיים כאלו שאנשים סתם יושבים ומדברים... אני רק מחכה מתי זה יגמר.
בדיוק! מתי אפשר לחזור לחתולים שלי ולטלוויזיה שלי
והיא אוהבת את קלינט גם! חחח
איך אפשר שלא

מילי08

Well-known member
לרוב זה לא נורא על ספרים כי תמיד אפשר לקנות חדש.
אבל פעם השאלתי ספר באנגלית שאחותי קנתה ואין לי מושג איך להשיג אותו והוא לא חזר אלי.
אין לי מושג על מה התגובה, אבל התלבטתי אם לשאול מה הדבר שאתם אף פעם לא תשאילו.
ספרים ודיסקים (לפחות פעם כשדיסקים היו קיימים) אני שנאתי להשאיל כי לרוב לא ראיתי אותם בחזרה
הוא חמוד בכל התמונות שלו
הוא באמת חמוד בתמונות
מרוב עצלנות אפילו לא חשבת על חיה אחרת
למה רק אני שלא שותה תה או קפה מודע לקונספט שספל זה עם ידית. כלומר אולי אני טועה, אבל לפחות זה נראה לי ניחוש מאוד הגיוני.
אתה טועה B-|
אוי זה קטע גאוני,
כל כך כל כך מצחיק
אחיינית שלי התעצבנה עלי כשהראתי לה את זה וצחקתי כי היא אומרת שלהרבה אנשים כשהם אומרים בשר הם מתכוונים בשר שרואים שהוא חלק מחיה - כלומר למשל רגל של תרנגולת, או אולי אפילו סטייק שיש בה עצם.
אבל זה לא קשור. היא בעצם אומרת "אני לא אוכלת בשר אף פעם" ו"רק בשר טחון" באותו משפט.
אבל כמובן לא ראיתי את הקטע האמיתי אז מעניין אותי איך אחרים שם בשולחן הגיבו (אני מניח שזה היה פרק של בואו לאכול איתי)
היה משהו דומה לזה לפני כמה שנים עם איזו דוגמנית שאמרה שעוף זה לא בשר או משהו כזה כי זה לא חיה
:-D נראה לי שאפשר להסתדר עם גיפים
הקטע הוא שאני חשבתי על זה כבר לפני יותר מחודש ואז את הצעת את זה לי בשרשור של חודש שעבר וזה עיצבן אותי כי עכשיו זה יראה כאילו זה לא היה רעיון שלי. שזה טיפשי מצידי שאכפת לי, אבל היה לי אכפת. כמעט עד כדי כך ששיניתי את דעתי לגבי זה.
:-D אוי ניק! :-D
אני לא זוכר את כל השמות של הפרקים של באפי. יש את החידון שבו יש 20 דקות לכתוב את כל 144 שמות הפרקים ואני אף פעם לא הצלחתי לעשות הכל. בשיאי הצלחתי משהו כמו 135. כיום אני בקושי מגיע ל100 :-(
(אבל יאללה אני אנסה עכשיו ונראה)
טוב, הצלחתי 110 מתוך ה144 שזה לא רע, אבל יש כל כך הרבה שם שאני בשוק מעצמי שלא זכרתי. יש כאלו שאני תמיד שוכח, אבל יש שם כמה שאני אמור הייתי לזכור. ויש כמה שאני זכרתי אבל רק חלקית.
בכל מקרה לעבור על כל זה לחלוטין גורם לי לרצות לקחת שרק שמות פרקים של באפי.
אני זוכרת שתמיד היית חזק בזה. כל הכבוד שעדיין יש לך את זה
אני כמובן לא ישן עם הגרביים שאני איתן במהלך היום)
:-D טוב שהיית צריך לציין את העובדה שאתה לא איזה הובו או משהו :-D
לי זה לא קל ואין לי מספיק כוח מוטיבציה בחיים. (אני בקושי מצליח להמריץ את עצמי לענות כאן כל חודש)
אתה בחברה טובה איתנו! |חיבוק|
הייתי בוכה אצל הספרית ומשתולל וזה סיפור משפחתי ידוע שהיה לי מין גאלח נוראי ביום הראשון של כיתה א' בגלל שלא הסכמתי ללכת לספרית ובסוף אחותי סיפרה אותי והיא עדיין לא הייתה טובה בזה.
:-0 :-D אוי באסה
טוב, אני לא אוהב את השם הזה. הייתי שם את עדי |חזיר| במחשבון הגימטריה, אבל אני לא בטוח מה הערך הגימטרי של |
:-D אתה בטוח צודק
כבר אמרתי כאן שאני נהנה לצקצק בלשוני
זה חלק מהגיל, בעיקר מול הצעירים האלה כמו עדי X2
רציתי לסיים את עמוד 4 אבל אתם חופרים (כי אני לא)
דווקא לאחרונה ממש לא חופרים כאן :-/
והנה, סיימתי ואין לי ברירה אלא לחזור לעבודה (כן, יש עוד שרשורים חשובים אבל אני חייבת לעבוד כדי להצדיק את המשכורת הדלה שלי)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אהההה תודה על פתרון התעלומה (בהנחה שזה נכון, לפחות אתה היחיד שסיפק בינתיים תשובה כלשהי).
טוב סוגיית הספל לעומת כוס סיקרנה אותי מספיק כדי שאני אגגל
עושה רושם שאני בערך ב75% צדקתי. כלומר זה קשור גם לחומר שזה עשוי ממנו והרוחב, אבל הידית היא חל מאוד חשוב.
עשרה זה הרבה.
ברוב הסדרות נדיר שאני זוכר אפילו עשרה שמות פרקים. אפילו באנג'ל אני לא בטוח אם אני זוכר 10.
באפי זה לחלוטין מקרה מיוחד.
אני אפילו לא צפיתי בעונה הזאת בכלל.
אני איכשהו אצטרך לקרוא או לראות סיכומים.
את בהחלט לא צריכה לצפות בעונה הזאת של דוקטור הו. היו בה כל מיני דברים שאולי חשובים לעתיד, אבל אם יחזרו לזה את תביני.
תחזרי לסדרה כשראסל טי דייויס יחזור.
ניק צריך היה להיות תסריטאי לגמרי.
אולי אני אשלח לראסל טי דייויס תסריט דוקטור הו כניסיון... (אה רגע, זה נשמע כמו הרבה עבודה)

אבל מה יהיה עם זה שכולכם הופכים לניק????
העולם הולך ומשתפר
האם הכוונה לגימטריה או לנומרולוגיה? זה לא 'תו דבר ♥
נראה לי שנאמר בפירוש שמדובר בגימטריה
אנחנו פשוט לא רוצים לנאחס
אני מנאחס לעצמי מספיק. לקח לי 5 ימים עד שחזרתי לכאן
נ.ב אני בדיוק צופה עכשיו בערוץ המוזיקה
איך זה שהשיר שאני צופה בו
לא היה שיר החודש שלכם ????עם כל דיבורים על הספיידרמנים
בכלל שכחתי מהשיר הזה.
אבל זה מזכיר לי את זה שפעם תמיד עם סרט גדול היה יוצא איזה קליפ או שניים.
הנה זה שייך לספיידרמן 2:
אור המשיח?
בסדר אתה לא הראשון שמתקטנן איתי על זה |שפם|
אני לא מתקטן עם אף אחד. אני רק מתגדל.
אני בספק שהם ראויים למגורי אדם!
[לגבי הירחים של שבתאי]
את רק צריכה לבנות מין בועה כזאת של אטמוספירה.
נכון, תמיד זה אחרי חצות. אבל אני חושבת שהכוונה היתה מחצות ועד זריחת השמש.
אז למה לא לומר את זה?
בכל מקרה שזה יהיה בשעת לילה. כי מה קורה כשמשנים את השעון בחורף ובקיץ, הזמן שמותר להאכיל אותם משתנה?
Hallowed be his name
(אוף אני מתגעגע)
את החיקוי
אני חושב שלאהוב את החיקוי ארץ נהדרת של ראש הממשלה זה עניין של פטריוטיות. :cool:

תראו אותי, סיימתי את עמוד 4

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן סיימתי לקרוא את הארי פוטר
מה חשבת?
כי אני רוצה להצליח לעמוד בהם B-| }-]
רצון נעלה [לעמוד בחוקים שלי]
[דוקטור הו עונה 13]
גם מהעונות של קפאלדי ראיתי רק חלק.
לא יודעת, לא הצליח מספיק לעניין ולמשוך. ומה שניק כתב רק מעודד אותי לא להשלים גם, אבל אולי.
עונה 13 ממש מעודד לוותר
אבל אולי שווה לראות את הספיישל New year שיצא - נקרא Eve of the Daleks - הוא היה נחמד.
(ובחיים לא תנחשי אילו נבלים קלאסיים של דוקטור הו נמצאים בפרק הזה)

Lhuna3

Well-known member
אבל אולי שווה לראות את הספיישל New year שיצא - נקרא Eve of the Daleks - הוא היה נחמד.
(ובחיים לא תנחשי אילו נבלים קלאסיים של דוקטור הו נמצאים בפרק הזה)
האמת קצת מתגעגעת לשמוע מלחיה היסטרית עם פומפה צועקת עלי EXTERMINATE!
את בהחלט לא צריכה לצפות בעונה הזאת של דוקטור הו. היו בה כל מיני דברים שאולי חשובים לעתיד, אבל אם יחזרו לזה את תביני.
תחזרי לסדרה כשראסל טי דייויס יחזור.
מתי זה קורה???
יואו אני כל כך מתה כבר שיבחרו את הדוקטור הבא, זה האירוע הכי מרגש!
(או מאכזב)

Lhuna3

Well-known member
:-D אני כבר התקבלתי. השבוע הלכתי לרופאה סתם כי קר לי |פנים|
יש לך חתולים, תשתמשי בהם! (שמים אותם מעל השמיכה איפה שהכפות רגליים שלך)
לגמרי. או בכלל המחשבה על להביא מתנות. אפילו שי קטן וחמוד. אני לפעמים חושבת על זה ומתכננת משהו בגדול אבל לרוב אין לי כוח ללכת לקנות או שאני נזכרת ברגע האחרון ואז לא מביאה כלום. בגלל זה מביך אותי נורא כשאנשים חושבים עלי ומביאים לי משהו
משווה ומעלה: קרה לי שבסיטואציה מסוימת לא ידעתי אם מישהי תקנה לי מתנה או לא, אז ליתר בטחון קניתי לה מתנה, אבל כשראיתי שהיא לא הביאה לי אז גם לא הבאתי לה את שלה (לא מקטנוניות, דווקא רציתי לתת לה את זה, אלא בקטע שהביך אותי וגם שלא רציתי להביך אותה שהיא לא הביאה לי כלום, למרות שמי יודע, אולי היא עשתה אותו דבר :-D)
המתנה הזאת עדיין אצלי בארון.
אני חולמת המון. לפעמים דברים בנאליים (יחסית) ולפעמים דברים מוזרים נורא. לפעמים כאלה שאני אפילו לא ממש נמצאת שם!
😲
לרוב אני זוכרת רק אימג'ים כשאני קמה או את התחושה ולא יותר מזה
לצערי גם אני, למרות שממש מנסה וזה משגע אותי.
רק בתקופה שניהלתי יומן חלומות אז זכרתי ממש במפורט.

Lhuna3

Well-known member
פפפפףףףף|שפם|
|שפם| אני לא על אי, אני על פלנטה!
ואיתכם יהיה לי כיף אם יהיה לנו פורום אבל אין בינינו מישהו שיודע להתקין תשתית אינטרנט אז זה יהיה בעיה.
בסוף את תהני יותר מהם!
אגב השלישי נחשב הכי גרוע מכולם אז טוב ששמת אותו ברקע. כאילו אנשים שהסרטים האלה יקרים לליבם ממש כועסים עליו. אותי הוא הצחיק בטיפשות שלו.
אני מקווה.
בכל אופן את השלישי בסוף לא סיימתי (ואח"כ גם ראיתי שניק מרשה לוותר עליו) אבל ראיתי עד החצי או שלושת רבעי בערך, וכן, הוא באמת מטופש ברמה מצחיקה.

Lhuna3

Well-known member
דף ראשון אני עושה בקלות יחסית, הדפים הבאים הם הבעיה.
אז תכתוב סיפורים קצרים.
יש לי גם עוד רעיון בשבילך בגלל שאתה טוב בכתיבת קטעים קצרים, אבל גם טוב בלקשור דברים לא קשורים:
תכתוב כמה סיפורים קצרים לא קשורים, ואז תחפש איך לקשר ביניהם לסיפור אחד.

למעלה