omg מישהי שלחה לי קבוצה בפייסבוק: "נגד שעווה"

omg מישהי שלחה לי קבוצה בפייסבוק: "נגד שעווה"

בנושא רשום: בנות... לא צריך לסבול יותר... לא חייב לעשות שעווה... בחורות יכולות להיות מושכות גם בלי לזה...(כן בטח) חח איזה פחד! מראים בחורה יפייפיה עם זרועות למעלה וחתיכת יער יש לה שם... אני בשוק

xcalibur

New member
אל תדאגי

הקבוצה הזאת תסגר בדיוק כמה ימים לפני המחזור כשהן כולן חרמניות תחת ואף אחד לא ירצה להסתכל עליהן :)

קסנדרה20

New member
אף אחד לא יימשך אליהן כי התרגלתם ככה

עד לפני 60 שנה, כמו שאמרתי, נשים מעטות תלשו שערות מהרגליים רק אלה שהיה להן שיער ממש בולט ברגליים, ואותו דבר לגבי לגלח את בית השחי, הרוב לא גילחו. ובכל זאת גברים נמשכו לנשים, התחילו עם נשים, רצו מאוד לשכב עם נשים, רצו מאוד להסתכל על נשים. על נשים עם פלומת שיער טיבעית, כי הם היו רגילים למראה הטיבעי הנשי (במקום הילדתי). היום נשים תולשות שערות מהרגליים, מגלחות את בית השחי,תולשות את הגבות אפילו אם הן דקות, תולשות שערות מהידיים, פנים (אפילו אם בקושי רואים), שפם (אפילו אם בקושי יש) ומכל מקום אפשרי. ובאותו זמן גברים מתרגלים למראה הלא טיבעי ואם הם יראו מישהי שלא עושה שפם אז הם לא יבינו מאיפה זה בא. זה מה שהקבוצה הזאת אומרת, שצריך להפסיק עם הטירוף הזה, כי אתם מתרגלים למראה לא טיבעי של ברבי ובסוף אם מישהי לא תוריד שפם כי בקושי רואים אותו או לא תוריד שערות מהידיים כי הן לא בולטות אז אף אחד לא ירצה לצאת איתן. לעומת זאת אם נשים יפסיקו להרגיל לזה גברים אז המצב הזה יכול להמנע. דבר שני, רק לפני כמה ימים דיברתם על כמה בנות הן שיטחיות שהן יכולות לפסול בחור רק בגלל המראה החיצוני, רק כי הן לא נמשכות אליו. ואז שאלתי "ומה אתכם" והתשובה של רבים מכם היתה שאתם לא שיטחיים בכלל, ומי שרק תסכים אתם תצאו איתה אם היא מעוניינת ולא בררנית וסנובית כמו רוב הבנות. זה חלק מכם, והחלק השני לא אמר ההפך, היו כמה וכמה מגיבים שענו שהם לא שיטחיים, ושגברים לא שיטחיים ככה, אבל לא היו מגיבים שאמרו שהם לא. ועכשיו דווקא אלה שבדיון על השיטחיות של הבנות אמרו שהם לא שיטחיים וחשוב רק שתראה עיניין שתהיה נחמדה ולא סנובית הם אלה שאו אומרים או רומזים שאף אחד, ובטח לא הם לא יסכים לצאת עם בחורה שלא משקיעה במראה כמו שצריך ולא עושה טיפולים כואבים כמו שעווה. קצת לא מובן לי.

זיקן

New member
מנהל
הידעת ? אצל חלק מהאסייתיות

לא צריך את כל הברדק הזה חלקן לא כולן מגולחות טיבעי טיבעי עור חלק כמו שיש בלי שערות ובלי חצקונים בתחת..

בגלל זה יש לייזר שמעי...

לא חייב שעווה... אני חושבת שגברים די מודעים לכך שבנות הן לא חלקות באופן טבעי... אני אישית חושבת ששיער מיותר זה מכוער אין מה לעשות.. לפעמים צריך לסבול כדי להיות יפה... מה עם גבות ושפם? מה עם להתכונן לפני אירוע... איזה סבל זה בשביל בחורה... לעשות גם פן.. גם לקנות בגדים חדשים... גם נעליים... גם לבחור תכשיטים... גם איפור... זה עסק שלם להיראות יפה... אבל הדבר שאני לא מבינה... אם בחורות אמורות להיות חלקות... למה הבורא ברא אותן עם שיערות? לא היה יכול להשאיר אותם במצב תינוקי? חלק חלק? :) יש הרבה גברים שיראו לבחורה קצת שיער ברגליים וירימו גבה... ויש הרבה גברים נורמליים שיודעים שבחורות מסירות שיער ויש מקרים שיהיה להן שיער... יש מלא מקרים שיכולים להיות.. למשל: בחורה לא מרגישה טוב... אז איך יהיה לה ת'כוח לגלח רגליים... בחורה רגישה לגילוח ולא יכולה לגלח כל יום... הייתה לי חברה נשואה שהייתה בהריון... ולא הורידה שיער מהרגליים... היא הייתה מותשת מההריון... אז אמנם בהתחלה הבחורים מרימים גבה אם הם רואים שלבחורה יש שיער ברגליים, בית שחי.. ואט אבר... אבל אחר כך הם מבינים שהכל זה פייק... זה מרמה... זה לא אמיתי.. .זה לא טבעי... ומצחיקים הבחורים האלה שחושבים שזה טבעי... (למרות שיש בחורות שהן חלקות מאוד או שיש להן קצת שיער בלונדיני אז זה נראה חלק :) בחור נורמלי... יודע שזה מזוייף... שזה לא טבעי... זה ידוע מי שלא יודע הוא תמים או טמבל ... רק לבחור אבל זה שזה מזוייף... זה לא אומר שבחורות צריכות להפסיק לטפח את עצמן... אני חושבת שבחורות שיש להן חבר או היה להן חבר... פתחו לחבר ת'עיניים באיזה שלב... שיכולה להיות סיטואציה שהו! יש לבחורה שיערות... איך זה ייתכן...? נו דיי עם השטויות... גברים אמיתיים... (לא קנים= ברביים) יודעים שלנשים יש שיערות לפעמים ולא הכל מושלם... אבל הכי חשוב שהם יודעים שהאישה שאיתם משתדלת לטפח את עצמה בשבילם... אני אישית שונאת שעווה ובוחרת בגילוח... למה לסבול? בשביל כל הגברים הברביים האלה שרוצים שתהיי מושלמת כל יום? בשביל זה יש לייזר :) אגב... מה את אומרת על לייזר? כדאי? לא כדאי?... שמעתי שזה משאיר נקודות שחורות על העור...

קסנדרה20

New member
לייזר זה יותר גרוע

גם מיועד רק לעשירות, גם צורב בטירוף, ולכן לא כל אישה תסכים שיצרוב לה כל כך בשביל היופי, גם עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למראה החיצוני.

איזה נזק בלתי הפיך?

שעווה זה סבל כל חודש! אז לא עדיף לסבול נורא כמה פעמים.. ואחר כך בלי שעווה חוזרת שוב ושוב כל כמה זמן?

קסנדרה20

New member
הרבה אנשים תבעו בגלל זה

זה יכול לעשות כל מיני בעיות בלתי הפיכות לעור. כמו כל ניתוח או התערבות רפואית גם ללייזר יש סכנות. ולדעתי צריך לקחת את הסיכונים האלה רק במקרים רציניים.

זיקן

New member
מנהל
מה אתן מברברות שטויות ../images/Emo91.gif

שעווה כואבת וזה טירחה כל הזמן, לייזר זה גם לא מישחק, ועכשיו תישמעו רעיון זול וטוב לא 100% אבל מספק, לפני זמן מה קניתי באייזה יריד מכונת תיספורת חשמלית ניטענת לא זאת מה שאתן חושבות אלא קטנה בעלת שיניים קטנות שמיועדת לעיצוב פאות ולבית השחי היא גוזרת את השערות עד רמה מאוד קצרה ממש כמו אחרי גילוח של יום עד שלושה ימים שזה מאוד סביר במהירות תוך דקה שתיים להפתעתי גיליתי שגם לבייצים היא יעילה ולא גורמת לגירויים, נתתי את המכונה ל"ידידה" לנסות שתגזור שמה "במיפעל" והיא מיד נידלקה עליה וגם ראיתי את התוצאות היו מאוד סבירות אח"כ נודע לי שזה בכלל לא דבר חדש והרבה נשים מישתמשות בזה ממליץ מאוד זה עולה מ50 שח עד 150 תלוי בפירמה ובאייכות .

וואלה...

השאלה אם זה טוב לאורך זמן... כתחליף לגילוח או לשעווה... פה לא מדובר ב"מפעל"... מדובר ברגליים

זיקן

New member
מנהל
צודקת לרגליים זה לא מושלם

מהרגליים לא בעייה להוריד את השערות כמו "מהמיפעל", המיפעל יותר רגיש מהרגליים כמו כן בית השחי להם זה מספיק, כמו כן מה"מיפעל" אפשר לתלוש "תנוך אוזן" בטעות עם מנסים שם בשעווה..
וקחי בדיחה בנושא, מוישה חזר הביתה מוריד את המיכנסיים ומראה לאישתו את הכלי והבייצים שהיו מגולחים למשעי וחלקים כמו שיש, אמממ אומרת אישתו אייזה יופי מי עשה לך את זה? יענקל הספר השכונתי וזה עלה 5 ש"ח בלבד יו אומרת אישתו גם אני רוצה ורצה ליענקל, ויענקל עשה את העבודה וביקש 10 ש"ח "למה 10" ? שואלת האישה מבעלי לקחת רק 5 "גברת" אומר לה יענקל אצל בעלך היה במה להחזיק..

פנומן 72

New member
לא ידעתי שיש לך ידידות עם ביצים

הזוי ! "להפתעתי גיליתי שגם לבייצים היא יעילה ולא גורמת לגירויים, נתתי את המכונה ל"ידידה" לנסות ... אח"כ נודע לי שזה בכלל לא דבר חדש והרבה נשים מישתמשות בזה" מפחיד

זיקן

New member
מנהל
תיתפלא לשמוע שיש חיה כזאאת

אם כי לא הסברתי נכון והיא באמת מפחידה (ישראלית) נידמה לי שבפורום הזה בתחילתו או בפורום סקס לא זוכר פירסמתי פוסט שסוף סוף הצלחתי להיפטר (אחרי "ידידות" של 10 שנים) ממנה זה היה בסוף אוקטובר שנה שעברה מאז אני רק עם מלפפונים..

למעלה