OK CUMPUTER

One Echoe

New member
OK CUMPUTER

אני רוצה להגיד שזה אחד הדיסקים היפים ששמעתי
... אולי תנתחו אותו? ממש מעניין אותי מה הכוונה שם בכל שיר. וגם- אני חדש פה, אני מת על רדיוהד ואני רוצה להכיר אותם יותר לעומק. במיוחד עכשיו שהמנהל הוא הצמח
אז נעים מאוד.

vegetable man

New member
שלום גיל ../images/Emo24.gif

וכמה טוב לראות אותך גם פה
נגיע כמובן גם ל-Ok Computer ונדסקס גם לגביו

vegetable man

New member
אנחנו מדברים כרגע על

האלבום הראשון. אבל נראה לי שמחוסר עניין/אנשים לדיון נדלג על האלבום הראשון ועל ה-EP ונגיע ישר ל-The Bends, אלבום לפני האלבום Ok Computer. מה דעתכם?

חרטושה

New member
מזל"ט! ../images/Emo77.gif../images/Emo24.gif

איזה כיף! אין מישהו יותר מתאים למלאכה לפי דעתי. מצוין! עכשיו אני אצטרך לשמוע את כל הרדיוהד שיש לי (ויש, ברוך השם, הרבה) ולאלץ את עצמי להכנס פעם אחת ולתמיד בעובי הקורה. עד היום התחמקתי מזה לא רע בכלל, למרות שפה בסביבתי הקרובה, כולם מאד מתלהבים מרדיוהד. אולי אני סוף סוף אצליח להבין גם למה.

vegetable man

New member
אהה!

הגעת לפה, עכשיו אין דרך יציאה! אני גוזר עלייך 60 שעות האזנה לרדיוהד מתוכן 30 בפועל
על העלמותך
. היתה לי הרגשה שאת לא משתגעת על רדיוהד, אבל גם אותך נדביק זה בסדר.

חרטושה

New member
תום ואני עשינו ביחד דרך

ארוכה. אבל האמת היא ש: 1. אני פשוט מאוהבת בקול של יורק. אני חושבת שיש לו קול מקסים. בזמנים שבהם נהגתי לשיר (השכנים שלי סבלו הרבה), הייתי מתאמנת גם עם השירים של רדיוהד, מפני שלתום יש קול גבוה. 2.אני פשוט חושבת שזה נפלא שיש אומן מוערך ומוערץ כמו תום יורק, שהוא לא מושלם פיזית, ובכל זאת, על אף חוסר מושלמותו החיצונית - הוא מצליח בעולם מוזיקלי שבנוי כמעט אך ורק על מראה חיצוני מושלם. 3. אולי זה שמאלצי , אבל creep הוא אחד מהשירים האהובים עליי ביותר בהיסטוריה אי פעם. מי לא הרגיש פעם ככה שירים יד? השיר מבטא בצורה מושלמת רגשות אנושיים שכל אחד יכול להזדהות איתם. שני האלבומים שאני אוהבת במיוחד הם The bands ו- ok computer ואני חושבת שהםיצירות כנות, מרגשות, ואמיתיות. אז מעריצה גדולה אני לא, אבל יש מקום לשיפור בתחום.

kittycatbone

New member
מסכימה מאוד עם מה שאת אומרת../images/Emo9.gif

למרות שיש עוד מה להכיר חוץ מOK COMPUTER וthe bends..
בכל מקרה, לא שאני מכירה עדיין את כל השירים של רדיוהד (עוד 2 אלבומים לקנות וסיימתי
^^) זאת פשוט להקה מעולה, וכל השירים שלה מעולים..! מה שרציתי להגיד אבל, זה שזאת להקה שממש צריך להתרגל לסגנון שלה... כלומר במיוחד בשירים שאחרי אוקי קומפיוטר.. אבל אחרי ששומעים הרבה פעמים, או פשוט יותר מפעמיים בערך, אני לפחות, ממש מתה על הלהקה
ד"א, לפי החתימה, כלומר מהמשפט האחרון.. יש סיכוי שאת אוהבת באפי/אנג'ל/פיירפליי

חרטושה

New member
../images/Emo69.gif../images/Emo45.gif

נתחיל מהסוף: אוהבת זו מילה מאד צנועה שלא מתחילה בכלל לתאר את מידת ההערצה שלי לג'וס וידון (הידוע גם בכינויו: God) שהוא היוצר של באפי/אנג'ל /פיירפלי. עכשיו בקשר לרדיוהד, זו באמת להקה שצריך להתרגל לסגנון שלה. זה מאד נכון. בהרגשה שלי, לפעמים מה שהם מנסים להגיד ואיך שהם אומרים את זה- זה לא באופן פשוט בכלל. אני הקשבתי גם לאלבומים אחרים שלהם ולא השתגעתי עליהם. אני חושבת ששני האלבומים האלה ספציפית הם הכי טובים והם גם טובים בכלל. אבל אולי אני אשנה את דעתי בהמשך ואגלה עוד דברים.

kittycatbone

New member
בקיצור..

תשמעי אפילו עוד יותר את האלבומים החדשים יותר שלהם, ותביני עד כמה הם טובים
אני שמעתי למשל את httt איזה פעמיים שלוש וככה חשבתי heh זה נחמד..
אבל אחרי איזה חודש שכמעט ולא נגעתי בו, שמעתי פעם אחת, ופתאום כל השירים שבהתחלה לא היו לי מוכרים וסתם מוזרים הכרתי.. ומזה שהכרתי אותם התחלתי להינות מהם.. ולשמוע אותם עוד ועוד ואז כבר פשוט להבין עד כמה הם טובים... ובקשר לג'וס וודון, אכן גאון הוא
ואני חולה גם על באפי, גם על אנג'ל, וגם על פיירפליי
ובא לי לראות כבר את הסרט סרניטי...

למעלה