Oh My Gosh!!

johni18

New member
Oh My Gosh!!

מה לעזאזל אני עושה?? סוףסוף היום ראיתי באטרף-דייטיניג את הבחור עליו חלמתי כל כך הרבה. אתם מכירים את זה? אתם מפנטזים על משהו כל כך הרבה, לא ממש יודעים אם הוא קיים, מטילים ספק, איפשהו מתפשרים עם מה שמוצאים - אבל היום, פשוט כמו פצצה שנפלה עלי - כך ראיתי את הכרטיס של האדם שבדיוק עליו אני פנטזתי ואותו דמיינתי חודשים בראשי...לכאורה מה אני יודע עליו? כלום! אבל בפנים של בנאדם אפשר לראות כל כך הרבה!! מה גם שאחרי שיחה קצרה איתו דעתי רק התזחקה. הוא בנאדם מקסים! מ-ו-ש-ל-ם (בשבילי לפחות) והוא ממש לא מלך היופי...אבל .......מה עושים?? אני בבאר-שבע והוא בגבעתיים ולפי מה שאני רואה הוא לא ממש לוקח אותי ברצינות...כי....הוא פשוט לא יודע איך אני מרגיש...כשאמרתי לו שהוא נראה מצויין הוא לא הבין על מה אני מדבר....אני מרגיש כל כך אילם דרך המחשב הזה ואני נורא מפחד להצטייר ככפייתי בעיניו אם אני ילחץ הרבה.. מה אני עושה?? אני נשבע לכם ולעצמי שזה הבנאדם אותו אני רוצה. לעולם, אבל לעולם לא קרה לי מקרה כזה של "התאהבות" ממבט ראשון, ובטח לא דרך האינטרנט...אני יודע שזו הרגשה יוצאת דופן..זה הוא!! מישהו יכול לתת לי עצה אמיתית, איך אני מושך את זה לכיוון הנכון? מה אני עושה עכשיו? איך אני יוצר על עצמי רושם טוב דרך המקלדת??

לירונר

New member
יכול להיות שהוא חושב שאתה עובד עליו

או שאתה צוחק עליו, ולכן הוא לא מתייחס ברצינות... אני חושב שהכי טוב זה לנסות לגרום לו להבין שאתה באמת מעוניין להכיר אותו, זה בתור התחלה. אני לא יודע איך תעשה את זה, אבל תהיה אתה - זה הטיפ הכי חשוב
וברוך הבא לפורום
מיד יגישו לך כוס
או
חם

resputin

New member
כמו שאומרים: דבר ראשון, תרגעי!

אם תפיל עליו תיק של "מת עלייך, מאוהב עלייך, אתה כמו הגרב שמתאימה לי לנעל בדיוק ואפילו לא מגרדת, תתחתן איתי ונפיק הרבה ילדים יפים כמוך", לא רק שהוא ישים ת'עצמו בהיכון, אלא הוא גם ישקול על להפוך זמנית לרץ למרחקים קצרים באולימפידה ויתחיל להתאמן בספירנט במיידית. דבר שני, קח את כל הציפיות שלך, קפל אותם לחצי, קפל אותם שוב (מה שבחישוב מהיר יתן לך רבע)- ותן לזה לצוף.. להכנס עם baggage כלשהו לסוג של מערכת יחסים, טוב או רע, בקשר לבנזוג -בטח ובטח שהצהרות כמו 'הוא האחד!', 'אני מאוהב!', 'שיו אני מתה!' וכו' מחוץ לעסק בכלל- בדר"כ רק גורע מהקשר, אתה נכנס מהר וחזק למשהו שהוא עדין ובהתחלה שלו עדיין (אם יש למשהו הזה בכלל התחלה. אם זה בכלל משהו. ושאר נקודות.). (.
הנה עוד אחת.) תתחיל לדבר איתו, תעברו לערוצים אישיים יותר, ת-ת-ח-י-ל ל-ה-כ-י-ר א-ו-ת-ו, נסה ליזום מפגש כלשהו ואם וכאשר, אז יש מקום לפאניקה. מה ללבוש, איך לסדר את השיער, איזה בושם, לאן ללכת, מה לעשות, ושלל שאלות ששנינו יודעים שיגיעו. עד אז, בגדול, תנוחי, ודי עם הצהרות של אהבה, כי חסר לך באמת להתאהב בו והוא לא יהיה מעוניין. תהיה אתה. לא כפייתי מדי, לא חינני מדי, לא מושלם ו...פשוט אנושי! לך על התכונות החזקות שלך, נסה להשמע מעניין, אבל לא נואש מדי בשביל לעניין, ובעיקר תראה אם יש קליק. אם יש- גדול מהחיים. אם אין, אז אולי יגיע אח"כ. אם לא מגיע אח"כ וזה גווע לאט לאט.. ברח מזה כמו עכברים שנוטשים ספינה שטובעת. -בהצלחה-

resputin

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo8.gifמותק,מתי בא למרכז?

*צוות מרכז מתגעגע*

Tleilaxu

New member
הייתי אתמול בערב בהרצליה :|

ופיספסתי את ננץ בחצי שעה

דדיבום

New member
אתה צריך חיזוק לא עצה../images/Emo24.gif

ג'וני! אתה פשוט מאוהב, וה הכי סבבה שבעולם. מנסיון העבר ידוע כי כשמאוהבים לא נוטים לקבל עצות מאחרים, אלא רק כאלה שהן חיזוק לקו המחשבה ולדרך בה בחרת באותו רגע. אני לא מתיימר לתקן לך את הדרך, אלא רק מבקש שתיקח הכל בפרופורציה הנכונה, אי אפשר לקחת ממך את התחושות העזות ואת ההחלטה אליה הגעת בעקבותיהן, אבל מוטב להיות שקול ולא נמהר. ב ה צ ל ח ה!!!!

לירונר

New member
תשובה טובה ../images/Emo45.gif

ברוך הבא לפורום
נשמח אם תספר לנו קצת על עצמך, בזמן שאני מגיש לך כוס
טוב
התמכרות נעימה

מחזיק אצבעות עבורך../images/Emo13.gif

דבר ראשון אני ממש שמח בשבילך
דבר שני אם אתה חושב שאתה לא מצטייר כמו שאתה רוצה להצטייר בעינו דרך המחשב כדאי שתסביר לו את זה תסביר לא שזה לא ממש אתה להרבה אנשים קשה להציג את עצמם במלואם דרך המחשב אולי תעברו לדבר בטלפון זה יותר טבעי... ובלי להיות רע כגודל הציפיה גודל האכזבה אתה לא יודע מה הוא מרגיש כלפיך או אם הוא באמת ה"אחד" תזהר.. ושיהיה לך המוון בהצלחה...
ותחזור לספר...

../images/Emo54.gifתצא מהמחשב

מה לעשות האינטרנט היא מדיה מאוד קרה, וקשה להעביר את הרגש האמור בהקלדה. תציע לו לדבר בטלפון.אם הוא רוצה לצלצל אליך ואתה לא רוצה לתת את הטלפון שלך תחפש אחד מהדינוזאור ים העתיקים מה קוראים להם "טלפון ציבורי" ותגיד לו לצלצל לשם. מומלץ גם לעשות אמבטיית קרח ולשמוע מוזיקת ניו אייג' כדי להיות רגוע בשיחה
סתם סתם
חמוד ואני מאחל לך אחלה של זוגיות שבעולם

אוייי אני כל כך שמח בשבילך.../images/Emo9.gif

דבר ראשון מצאת את הפצצה המתקתקת שחיפשת המון זמן. אני חושב שלא צריך לפי ההתחלה לקבוע את הסוף. תן לעיניים לזרום תן לו להפתח אליך לאט לאט ואז כבר תוכל להחליט. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחחחחחחחה... קבל
ממני.

טיפ טיפון .. לא למשוך את ההכרות הזו

הרבה זמן מבלי להיפגש , להיפגש בלי להלחיץ אבל בלי לדחות מידי .. לראות מה קורה.

johni18

New member
לכל האנשים הטובים שהגיבו!

היה ממש נחמד לקבל את כל התגובות שלכם ולנתח את הכל עם העצות שנתתם לי...אבל למרבה האכזבה (סתם לעדכן אתכם....) אותו בחור לא ממש מעוניין להכיר...וגם אחרי שניסיתי להבהיר את עצמי כמו שצריך זה לא ממש עזר...אז החלטתי לוותר.......whatever אני אמצא מישהו אחר, אין ברירה החיים לא מושלמים...
הצבא כבר הוכיח לי :)))) אז שוב תודה לכולם ונדבר כבר..

למעלה