OFF, לגמרי OFF.. בגלל השיעמום...

EROTOMANIA

New member
OFF, לגמרי OFF.. בגלל השיעמום...

זה בכלל לא קשור לדרים ת´יאטר, אל תתעצבנו...פשוט מעניין אותי... איזה פורומים מופיעים לכם במועדפים? (בפינה השמאלית למעלה...) בכל הכנות...

electricGirl

New member
אצלי:

כלי נגינה ונגנים אגדות רוק דרים תיאטר(כמובן) רוק ומטאל(שאני כבר אף פעם לא נכנסת לשם...) ומתגייסים(כי פעם כתבתי שם הודעה אחרי שקראתי שרשור שעצבן אותי)

cha ching

New member
שרשור מטומטם, אבל למה לא..

1. דרים ת´יאטר 2. טול 3. אומנות 4. רוק ומטאל 5. האטמוספירה והחלל

theriddler

New member
הממ...

1.גראנג´....(what´s my drug of chooooooise) 2.דרים ....(למרות שלא שמעתי שירים שלהם ...כבר חודש.... 3.the calling....אחלה להקה.....ממש תותחים 4.avril .....הזמרת (לדעתי)...הכי טובה ברוק... 5. רוק מתקדם

Mother Man

New member
בלאט

1. מתופפים 2. ג´אז ובלוז 3. דרים ת´יאטר ופעם הייתי נכנס לרוק ומטאל אבל כבר לא פשוט אין לי כח אליו. (לא אישי)

cha ching

New member
זה בסדר... אתה לא צריך לתרץ את

פורום רוק ומטאל... אני לא חושבת שלמישהו יש סבלנות אליו... (אני משערת...)

EROTOMANIA

New member
הממ .. שלי משתנה כל הזמן...

אבל הנה מה שיש לי עכשיו... דרים ת´יאטר רוק ומטאל (לפחות הוא זז...) תמונות מצחיקות בעלי חיים וחיות בית (לא יודעת למה) סקס (תמותו.)

NiGa

New member
תוספת ל-../images/Emo32.gif

היום, (בעצם כבר אתמול), 8/12/2002, זהו היום שבו נגמרו לי חודשיים עם מלווה - ומיום זה אני נהג חופשי בכבישי ישראל! היה ממש כיף, נסעתי לחבר כדי לצחוק עליו שאמא´לה לא נותנת לו את האוטו עד שהוא ישטוף אותו, נסעתי לרחובות לבקר אנשים - והעיקר - נהגתי! לאן שבא לי, איך שבא לי, עם המוזיקה והווליום שאני בחרתי... (דווקא לא היה משהו... ובלי הרבה דרים, למרות שאחרי שהורדתי אותך, יובל, בבית - שמתי ווליום כמו שצריך עד הבית!) זהו... תעשו עם המידע הזה מה שאתם רוצים! ובקשר למועדפים - דרים, מתופפים, חולון אזור, חלומות צלולים, סאונד יצירה והקלטה (אני לא בטוח לגבי השם - משהו כזה!)

SkidRock

New member
הנבחרים שלי..

רוק ומטאל (פורום נחמד, אממ....סליחה..קשוח!!!) דרים ת´יאטר (אחלה להקה שבעולם!) חולון אזור (אני חולוני..) כלי נגינה ונגנים (הרבה זמן לא נכנסתי..) נערי החוף אילת (סתם, הסתכלתי פעם.... אני מכיר שם כמה אנשים.. אז סבבה!)

theriddler

New member
שלום niga...חדש פה?

מאיפה אתה .? אני לא זוכר שראיתי הודעות שלך...בפורום הזה..... איזה מוזיקה אתה שומע? מנגן על משהו? שמעת את החדש של דרים?

NiGa

New member
תזכיר לי...

... מתי נגמרים לך החודשיים עם מלווה?

EROTOMANIA

New member
מזל טוב יותם, אין כמו רשיון נהיגה..

יש לי עוד חצי שנה עד שאני אוכל להתחיל ללמוד :\ (מתחילי בגיל 15 ו9 חודשים נראה לי) העיקר שהבי"ס (שגם הוא בחינם) מממן את הכל :) וכן, הם גם נותנים רכב לנהוג בו.. אח, החיים הטובים.. NOT ועוד OFF קטן .. אני נוסעת לניו יורק ואתם לא.

NiGa

New member
עוד עוף:

את לא נוסעת לניו-יורק, מסיעים אותך לניו יורק...
! חחח

EROTOMANIA

New member
אוי נו באמת.

זה בכלל לא כיף לנהוג במכונית 5 וחצי שעות .. ברגע שאני אזכור את הדרך לשם .. WE´RE GONNA GET DIRTY...

NiGa

New member
איך את יודעת?

פעם ניסית לנהוג 5 וחצי שעות? היהי... :)

NiGa

New member
דמט...

טוב זין! עכשיו עצר אותי שוטר לבדיקת רשיונות, ולא היה לי את הנהג חדש מאחורה אז קדימה!

EROTOMANIA

New member
מגיע לך

סתם.. :) תגיד .. בא לך תפוס איזה מטוס לפה? אם אתה מבין אותי...בשביל מה...

למעלה