O.Kלהמשיך אבל איך מוצאים אותה?

ELADIB

New member
O.Kלהמשיך אבל איך מוצאים אותה?

אז לאחר 5 שנים של חברות, פרידה, אני "מת" לפגוש שוב בחורה איכותית לא פחות ממה שהיה לי.אבל איפה ? במסיבת טרנס?(נו באמת...)בפאבים? רוב הזמן אני בסביבת אנשים וחברים,אבל עד שמצאתי את אהבתי הראשונה לקח לי 21 שנה,בליינד-דייט לא בא בחשבון, SO WHERE THE FUCK I WILL FIND HERE? אני ממש צריך אהבה חדשה בשביל לשרוד ולהרגיש מחדש,ואני לא מהיוזמים המושבעים,אני לא רוצה להשמע "פלצני",אבל גם החברה האחרונה שלי דאגה להעביר לי את המסר שהיא רוצה אותי,לעולם לא יצאתי עם בחורה שאני יזמתי את הקשר הראשון מבלי לדעת מהיא חושבת עליי. אני לא ביישן,כשאראה אותה אני יודע שאצור קשר,אבל דווקא אלה שאני רוצה נראות ומתנהגות ככאלה שלא נתנות להשגה. נו,זרקו עצה,אולי אתן הבנות,תנו רמז מה עושה לכן את זה?

ס מ ד י

New member
איזה בחור מתחשב.../images/Emo63.gif

יקירי. אתה "מת" להכיר מישהי? מי לא?! ועם משפטים כמו Where the fuck I will find her יש לי הרגשה שלא תצליח למשוך אלייך הרבה מבנות המין השני. תנסה גישה קצת יותר רגועה, כמו "כמה שהייתי רוצה למצוא את האחת... ואיפה אני מוצא אותה?". אח"כ נעבור לשלב הבא-אני מקווה שאתה יודע זאת, אבל לא מוצאים בחורות, ולא מחפשים. היא כבר תגיע כשלא תשים לב לזה ב-כ-ל-ל. זה קורה לכולם, וזה ייקרה גם לך. רק תירגע קצת, מה?

למעלה