:-O
דו"ח משתמש: Telit X60

2cookie

New member
טליט X60

במשפט אחד- אל תסתכל בקנקן. מכשיר מאד נחמד, דו"ח משתמש בקרוב
(יחד עם תמונות טובות יותר ממצלמה נורמלית
)

2cookie

New member
ידידה טובה שלי שידרגה../images/Emo3.gif

תעשו אחד ועוד אחד מה הולך לקרות

iEyal

New member
חוץ מזה ../images/Emo26.gif

גם הקנקן שלו יפה
אני אוהב את העיצוב הזה
אני גם שוקל לקנות אותו כמכשיר נוסף ...

2cookie

New member
עזוב נו

אם אתה צריך שיחות זולות לפלאפון או קו שם קח ספיריט וזהו, הוא ממש לא יעניין אותך כשיש לך 6100 ביד השניה. בכל מקרה הוא די מכוער לטעמי ותאורת מקשים ירוקה פוגמת עוד יותר. אה כן והוא גדול

iEyal

New member
הספיריט מזעזע ../images/Emo4.gif

וגם לא כל כך קטן... אם כבר לוקחים מכשיר בפלאפון אז לוקחים משהו שלא נתפחד להוציא מהכיס
[אם הוא יכנס לשם בכלל
]

2cookie

New member
הוא לא גדול בהרבה מהטליט

בסך הכל טיפה יותר ארוך.

2cookie

New member
:-O../images/Emo124.gifדו"ח משתמש: Telit X60../images/Emo41.gif

ידידה שלי, שבגלל הגבלות המסלול שלה בפלאפון, החליטה לשדרג את המכשיר, ומצאה את הטליט כאפשרות הכי משתלמת. מיהרתי לנצל את ההזדמנות להשתלט עליו ולאחר יומיים של משחק אינטנסיבי במכשיר אני חושב שאני יכול לכתוב עליו דו"ח משתמש
אה, ויש גם וידאו! 4 כאלה
אז למה אנחנו מחכים? נתחיל! מראה חיצוני
המכשיר גדול למדי. מזכיר לי מוטורולה ישנה בצורה הרבועה-משהו שלו. הג'ויסטיק בולט בצורה נוחה אך מכוערת, מקש הOK אמנם כחול אבל מואר כמו שאר המקשים בירוק. התאורה פוגמת בעיצוב המכשיר, ורוב הזמן קשה לראות את האותיות על המקשים- חוץ מבחושך כשהן ברורות מאד. המכשיר משלב כמה נגיעות כרום שרק מוסיפות לחלק האלגנטי משהו בעיצוב שלו, ובסך הכל הוא נראה מאד סולידי עם ערכת צבעים כהים ולא כסוף צעקני וקיצ'י. מרכז הכובד של המכשיר נמצא מאחורי המסך למעלה- מאד לא נוח ולא יציב, אם כי בכלליות המכשיר נוח לאחיזה. מקש ה0 כמעט לא לחיץ עקב מיקומו, ובכלל, שורת המקשים האמצעית השקועה ממש לא נוחה. משום מה לא אהבתי את המקשים אבל לא ממש הבנתי למה. ובפנים?
וואו- כאן ההפתעה הגדולה. הקוריאנים שעומדים מאחורי המכשיר הזה הכינו לנו ממשק מעולה להתענג עליו. מעט פריטים בתפריט, גלילה צידית, אנימציות תלת מימדיות מקסימות, פונטים נעימים ומוכרים מהWINDOWS XP ואפילו אייקון אקספלורר לדפדפן! בנוסף, למרות שאי אפשר לשנות סכמות תפריט (themes) ברוב המיקומים בתפריט יש תמונת רקע יפה שקשורה לנושא. נחמד! כאשר קופץ "חלון" שמאשר פעולה מסויימת כמו למשל שהשם נשמר לזיכרון, שאר המסך נהיה מעט כהה (הרקע) וגם את האפקט הנחמד הזה אהבתי מאד. בעיה אחת- שימוש הסופטקי השמאלי והOK מאד מבולבל. אמנם כתוב מה כל אחד עושה, אבל בצורה אינטואיטיבית לוחצים על הסופטקי. אחרי שמגלים שהוא לא עושים כלום ומתרגלים לOK, מגלים שוב שהוא דווקא כן עושה וכל הזמן צריך לדעת לנווט בינו לבין מקש הOK- מאד לא נוח! למשל בעריכת השמות, יש תפריט ארוך מאד של דברים שאפשר להוסיף לכל רשומה. אם למשל נרצה לערוך על השם ונקיש OK כשנהיה מעליו- יקפוץ "חלון" שיודיע שהפרטים נשמרו, ואז נגלה שהיינו צריכים ללחוץ על הסופטקי ושוב נחפש את השם בזיכרון ונערוך את הפרטים! מאד מרגיז אם כי אולי אפשר להתרגל. האנימציות המובנות במכשיר משעממות ומעטות, לעומת המבחר העצום של צלצולים פוליפוניים איכותיים יפהפיים שמובנים בו- אם כי העדפתי את המעט המושקעים יותר של הנוקיה 3100, אבל עוד על הצלצולים מאוחר יותר. הכתיבה במכשיר מעצבנת מאד- למרות נוכחותו המצויינת לשבח של מילון T9 עברי סביר, צריך לחכות 4 שניות שלמות כדי לעבור אות אם לא משתמשים במילון! משמע, אם אני רוצה לכתוב את השם "אביב", אני חייב להקיש פעם אחת על 3, לחכות 4 שניות מעצבנות שבהן בטוח כבר היקשתי על 3 שוב בחוסר סבלנות, וללחוץ עליו פעמיים נוספות. הסמן של הטקסט הוא ריבוע שחור מתחת לאות, כמה קשה שהוא יהיה קו כמו בנוקיה וכמו במחשב? בסך הכל, ממשק מעולה ונוח. כל הכבוד
(אגב הוא די מהיר אם יש ספק...) מסך
המסך של הטליט זהה בגודלו לזה של ה3100, ברזולוציית 128 על 128 פיקסלים. המסך חד וברור אם כי דוהה בשמש בניגוד מוחלט לנוקיה, והצבעים בו פחות עשירים. לעומת זאת, כאשר יש על המסך משטח בצבע זהה, בנוקיה הוא נראה מנוקד (במיוחד הצבע השחור) ובTELIT הוא חלק ויפה. מסך הנוקיה בהיר יותר אבל 2 LEDים מלמעלה קצת מעצבנים בנוכחותם, לעומת הTELIT שמסכו מואר בצורה אחידה. תאורת המסך לא מתעמעמת כמו בנוקיה ורק עכשיו אני יודע כמה זה חסר לי. במסך יש GHOSTING (מריחת צבעים כשהם מתחלפים) אם כי הוא לאין שיעור פחות מציק מהתופעה הקיימת במסכי ה3100 וה3300. משחקים
המשחקים בטליט הם בטכנולוגיית BREW, למרות כיתוב ה"JAVA" על מקש הג'ויסטיק השמאלי. המשחקים מהירים ואיכותיים, אם כי משחקים שהורדו נמצאים תחת הלחצן ג'אווה, ומשחקים מובנים (טטריס חביב ומסובך ומשחק החלליות המשובח שכולל שלב כמעט בלתי עביר על ההתחלה) נמצאים ב"מנהל מידע" בתפריט, חבל. המשחקים גרפיים למדי אם כי כבר ראיתי טובים יותר לסידרה 40 מבית גיימלופט למשל. למזלכם מצאתי משחק דומה של זה שידידתי הורידה לטליט (סקי פעלולים) שתואם ל3100 וצילמתי סירטון שמשווה את המהירות. כפי שניתן לראות, המשחק בנוקיה מהיר ב-ה-ר-ב-ה! הוא פשוט טס, לא ציפיתי לכזו מהירות, אבל עדיין המשחק בטליט מהיר למדי והג'ויסטיק החביב הופך את המשחק למהנה יותר. צלצולים
הצלצולים דומים מאד לאלה שבמכשירי סמסונג. הם איכותיים מאד וחזקים למדי. הצלצולים המדברים גם הם רמים מאלה שנמצאים במכשירי הSK, וגם איכותיים יותר. מבחר הצלצולים המובנה גדול מאד ועשיר, ואפשר להסתדר גם אם מורידים צלצול אחד בחודש, סתם שיהיה. זה הזמן לציין שלמכשיר זיכרון ע-נ-ק של 2.5 מגהבייט, כך שלא תצטרכו למחוק דברים כל כך מהר והתכנים היקרים שלכם יוכלו לחיות ביחד שם זמן רב. חיי סוללה וקליטה
הקליטה במכשיר סבירה, אם כי איכות השמע במכשיר מצויינת. של ה3100 לא מדגדג אפילו את צלילות הקול שבוקע מהמכשיר, הכל ברור ומובן ולא פיספסתי אף מילה. הרמקול חזק ובסך הכל המכשיר מקבל כאן 10. באשר לחיי סוללה... כבר שמעתם על זה קודם. חיי הסוללה עלובים וצריך לשקול מראש כל יום מה עושים עם המכשיר ואיך להסתדר עם זה. הסוללה ירדה בקו אחרי רבע שעה של משחק אינטנסיבי, לא מעודד ממש.
לטליט בתחום הזה. ולסיכום
הטליט הוא מכשיר שנותן תמורה מצויינת למחיר שלו. הוא סולידי למראה, מה שמבטיח שלא בעיה לתלות על הצוואר בלי למשוך יתר תשומת לב (גם ככה 3100 עם פאנל המורדים יותר מעניין..) והוא נוח לשימוש, הממשק שלו טוב והמשחקים לא רעים. חיי הסוללה הקצרים לא מהווים בעיה, בסך הכל לחבר כל ערב לפני השינה- אבל בעוד חצי שנה של שימוש הסוללה תישחק ותיאלצו לקנות חדשה כי היא פשוט לא תחזיק. המכשיר עמיד ומשדר יציבות, והמסך שלו קריא, חד וברור. הצלצולים מושכים תשומת לב והם חזקים וברורים, ובסך הכל מדובר במכשיר טוב מאד ביחס למחירו. אני נותן לו ציון 8.8, ונקודה וקצת יורדים לו על חיי הסוללה, הגודל ותאורת המקשים הירוקה. תתחדשו!

2cookie

New member
נתחיל במה שמעניין באמת, וידאו!

תפריטים. במדיה פלייר- קובץ- פתח כתובת URL ואחרי שעשיתם קליק ימני והעתק על השורה האדומה פה בה כתוב "מצורף קובץ TXT" תדביקו את הכתובת שם ותפעילו.

2cookie

New member
טוב שניהם לא עובדים

ובערך הבנתי למה, עד שאני אסדר קבצים שעובדים יש כאן אחד שמציג ג'אווה נגד BREW.

eran1901

New member
אני חייב לציין שהחלליות פה זה פשוט

משחק בנזונה
יש לחבר..כל שיעורי תנך אני לוקח לו ושובר שיאים. הנוכחי עומד על 130אלף נק' בקירוב
(שלב 6-7)

למעלה