nurofen לילדים

nurofen לילדים

האם מומלץ / כדאי לתת לילד בן 9 עם כאב ראש שכנראה מפתח שפעת ? קיבל acamol אולם בהשפעה חלקית , כאב הראש חזר כעבור שעתיים. המינון הרשום על בקבוק ה - nurofen : כל 5cc מכילים 100mg ibuprofen. משך השפעה עד 8 שעות. עם כל תופעות הלוואי הידועות לשימצה של ה - nsaid , מה אתן/ם מציעות/ים ??? שבת שלום .

אישית? לא אוהבת ../images/Emo4.gif

NSAID בכלל ולילדים בפרט, בעיקר בגלל הנזק למע' העיכול. אך מאידך - אני הרבה פחות אוהבת (ולדעתי יש ביסוס ותומכים) כאבים בכלל ואצל ילדים בפרט. אם אקמול (האם נתת מינון לפי משקל גוף " 15 מ"ג/ק"ג ?) לא עוזר - עדיף לא להכביר באקמול שגם לו תופעות לוואי ולתת אדויל או נאורופן - אבל על קיבה מלאה!!! ורצוי עם יוגורט או לבן. אני מאמינה ש - NSAID יעבדו ליותר זמן, אך אם כאב הראש הוא עקשני, כדאי לברר את המקור, אולי הילד "מבשל" משהו אחר. לא דיברת על חום... שפעת בדרך כלל היא "מגעילה אחת, ומלווה בחום גבוה. חיסונים רבותי!!! חיסונים!!!!! המון בריאות לבן והמון המון כוחות לך. שבת שלום.

חום - אין

הוא סתם מרגיש איכסי , ומתלונן רק על כאבי ראש . זה התחיל אתמול בלילה , נתתי לו אקמול לפי המינון המומלץ 15mg/kg וכפי שאמרת - איני רוצה למלא אותו באקמול שגם כך אינו מועיל יותר מידי. אני מקפידה על שתיה מרובה , ואולי אתן לו בכל זאת באופן חד פעמי נורופן לפי המינון המומלץ על האריזה : 10cc לילדים בגיל 7-9 . האם חישוב המינון הוא כמו באקמול ??? תודה על תשובתך.

sholy1

New member
בארה"ב.....

אני עובדת במחלקת ילדים ואנחנו נותנים נורופאן כשיגרה לכל הילדים מגיל 3 חודשים... המינון: 5-10 מג/ק"ג כל 6 שעות לטענת האמריקאים פחות רעיל מהטיילנול (אקמול אמריקאי) פחות תופעות לוואי ויותר יעיל....אני הייתי נותנת.. אני יוצאת לעבודה עכשיו הלילה ירד השלג הראשון כ 5 ס"מ שלג בdrive way שלי ואני צריכה לינסוע 28 מייל על ההי ווי לעבודה... מתה מפחד... אז תחזיקו לי אצבעות ונדבר בערב כשאחזור... שבת שלום....

למעלה