NopCommerce vs Magento

רדבול78

New member
NopCommerce vs Magento

שלום לכולם,

לאחר בדיקת השוק אני שם לב שרוב המפתחים בארץ בוחרים באחת המערכות הנ"ל.

מה היתרונות והחסרונות של כל מערכת, אם האתר המיועד הינו אתר מסחר באנגלית ובעל תוכן רב (כ 60,000 עמודים).

אשמח לעזרה בעניין מכל מי שיודע.

34% מאתרי המסחר האלקטורני

בעולם מבוססים על מג'נטו (ויש לכך סיבות טובות).

גילוי נאות: הכותב מפתח על גבי מג'נטו

רדבול78

New member
אנסה לנסח את השאלה מחדש. PHP או NET.?

יתרונות חסרונות, מה יותר נפוץ ומה מסתמן כשפה לעתיד?

itaym02

New member
php יותר נפוץ

מה מסתמן כשפת העתיד? לא יודע php כאן משנות ה90 ודוטנט מ2003
והשאלה שלך זה כמו תשאל איזה צבע יותר טוב, כל אחד והעדפות שלו. תוכנה זה לא מדע מדוייק.

Qwais

New member
למה לwoo?

למה לwoo?

היא פשוטה לשימוש, לא כבדה, ועם הרב ה מאוד תוספות.

koler

New member
קח בחשבון שמג'נטו אחת המערכות הכבדות ביותר

אם יש לך תקציב גדול לתשתית זה לא צריך להטריד אותך.
אבל במידה ולא רק שתדע שהיא מאוד כבדה ואם יהיו לך כמה כניסות אחסון שיתופי לא יספיק לה .

רדבול78

New member
כמה זה תקציב גדול?

ראיתי שאיכסון בשרת מותאם מג'נטו עולה בסביבות 80 דולר לחודש. זה משהו שאני מוכן לשלם. יש עוד הוצאות שקשורות לבחירת מג'נטו?

koler

New member
בעיקרון זה השיקול העיקרי

זה העקב אכילס של מגנטו הביצועים.
השיקול העיקרי הוא הביצועים .
כמו כן יש את שיקול בחירת ההוסטינג הרגילים .
שירות , תמיכה , מוצר ואמינות הDatacenter.

koler

New member
וזה מה שיפתור לך את הבעיות?

Cache ברמת הPHP הוא במקרה הטוב עוד פלסטר נחמד בעבור המערכות שלך.
כדי שהמערכת שלך תעבוד טוב היא צריכה להכתב טוב , ומה לעשות Magento לא נכתבה טוב , היא מבזבזת המון משאבים , מתחברת המון למסד במקום לעשות Cache ברמת המערכת למסד הנתונים.
כדי לעשות Cache נורמאלי לאתר צריך לשלם עוד כסף על תוסף.

עם זאת היתרונות שלה היא שמבין הפתוחות יש לה הכי הרבה פיצ'רים והיא באמת נותנת מענה מעולה למנהל החנות.

אבל איש הSystem שלה סובל המון בדרך.

דרך אגב אני ממליץ על Varnish באמת שווה התקנה לכל מי שמריץ אפליקציות PHP על השרת ובמקרה ויש לכם Vps שווה התקנה.

בשרתים שיתופיים אפשר רק לחלום שיתקינו לכם Varnish התכנה הזו עושה בעיות לפעמים (בדרך כלל הרשאות).

koler

New member
אתה מתכוון לדוגמא שהוא נותן?

זה נחמד , אבל חשבת על מצב שבו יש לך 100 קונים באתר בו זמנית?
בוא נגיד ויש לך חנות מצליחה עם 20 בקשות בו זמנית , אתה מבטיח שהאתר שלך יעמוד בכך כשהוא מבוסס על מג'נטו ?
כמובן בלי הוצאות מטורפות על חומרה?

זה נחמד ויפה להעמיד מכונה בשביל חנות אחת אבל זה לא אומר כלום... , במיוחד כשלא מותקן שום תוסף על המערכת והוא מגיע עם template הבסיסי מה שלא קורה במציאות.

אני לא אומר את זה סתם זה מניסיון של כמה אתרי מג'נטו שאני שותף בעבודה קשה של התאמות כך שיוכלו להחזיק מספר רב של בקשות , וזה לא פשוט עם המערכת הזו.

רדבול78

New member
אני קורא את מה שאתם כותבים כאן אבל...

מגנטו נרכשה ע"י איביי- כנראה שזה אומר משהו חיובי על המערכת.
בנוסף חיפוש בגוגל על שם "Magento" נותן 18 מליון תוצאות- הרבה יותר מכל מערכת אחרת, שזה מצביע על הפופולריות שלה.

ברור לי שבחו"ל מגנטו הרבה יותר פופולרית מאשר בישראל. מה לדעתכם הסיבה? אולי בגלל שסצנת קניות באינטרנט לא מפותחת בישראל כמו בחו"ל?

בגלל הדומיננטיות ההיסטורית של מיקרסופט בשוק

הישראלי.

לא רק מג'נטו, גם המילים "קוד פתוח" עדיין נשמעות מוזר לחלק ניכר מהמנהלים,מתכנתים, אנשי IT וכו'

למעלה