Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תצטרף! אני אנסה להתחיל ביום ראשון
טוב, עכשיו פנית אל יעל בלשון זכר.
בשביל זה מרב מיכאלי זכתה ב7 מנדטים?
מה אתה חופר?! בסך הכל אמרתי לו שהוא אוהב את אותו עלה של תה, וגם אחרי כל החפירה שלך הגעת למסקנה שמה שאמרתי הוא נכון.
את מי זה מענין הכימיה שהעלים עוברים אחרי?! הם כולם הגיעו מאותו-פאקינג-צמח!!
זה כמו שאני אגיד שכל מה שאת אוהבת זה פרוטונים ואלקטרונים כי כל מה שאת אוכלת מורכב מאותם חלקיקים תת אטומיים שהם פרוטונים ואלקטרונים.
אז מה אם הם עברו תהליכים כימיים שונים. זה עדיין פרוטונים ואלקטרונים.
אני אף פעם לא דוחה שום דבר (אני עונה באיחור של שבועיים)
את זה כתבתי לפני פחות משבוע
אני חושב שארתור נראה ככה:
1616271065840.png
מישהו הבין את הבדיחה שלי כאן?
אוקי, מילי לפחות קלטה (למרות שהייתי חושב שהיא מבוגרת מידי לזה)(ועכשיו אני תוהה אם היא חושבת שזה משהו שקשור לטיק עדיין)
ועכשיו אתם בעמוד 11. אני עדיין שונא אותכם.
איך זה הגיוני אם ככה שההודעה הזאת נמצאת בעמוד 12?
יום אחד יהיה שידורים חוזרים של באפי או דוקטור הו ביס ואז כבר לא יהיו לך תירוצים
(לרוע המזל אני כנראה לא אדע על זה אלא אם כן את תספרי לי)
יאיי
אז השאלה היא האם לראות את the christmas invasion שהוא ממש טוב אבל יש בו מעט טננט או להתחיל עם New Earth שהוא טוב אבל פחות appealing.
אוקי סיימתי לעבור על הודעה #147
אוי, הנה אני של יום שלישי
אני כבר לא זוכרת מה זה. והאם אתה ממליץ בינתיים?
בנתיים אני לא יכול להמליץ כי בקושי קראתי ממנו. והוא נקרא how to be a normal person.
(שתכלס אני פשוט רוצה לדעת)
ואת הודעה #174
הי תראו, זה כאילו אותו מספר הודעה כמו מקודם אבל בשיכול ספרות.
שאני לא אבוא אליך עם פמוטB-|
אם לונה אי פעם תכתוב שאלה (במשחק הבחירה הפופולרית) של "מה הנשק האולטימטיבי מסדרת טלוויזיה?" אז די ברור שכולנו נענה אותו דבר.

וזהו. ההודעה האחרונה שאני כרגע רואה בשרשור היא הודעה #233 אבל אני יודע שיש עוד הודעות כי אני כתבתי הודעות אז זה שוב מצב שבו תפוז מעצבן אותי :mad:
ולמה זה קורה כאילו רק לי? אולי זה קשור למוד מנהל איכשהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתה מבין שאם אתה מגיב גם להודעות של עצמך אז אתה בלופ אינסופי ולעולם לא תסיים להגיב על השרשור הזה, נכון?
אין לי בעיה עם זה באופן אישי, רק רוצה לוודא שחשבת על זה עד הסוף.
(ומבלי לזלזל בעובדה שלכתוב הנה צדקתי זו אחת ההנאות הגדולות של החיים)
אני אצטט את עצמי לעד אם זה נחוץ.

וזהו. ההודעה האחרונה שאני כרגע רואה בשרשור היא הודעה #233 אבל אני יודע שיש עוד הודעות כי אני כתבתי הודעות אז זה שוב מצב שבו תפוז מעצבן אותי :mad:
*אני עדיין לא רואה את הודעות 234 עד 238

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מזמין חליטות תה מחו"ל, דברים מאגניבים
אני שותה רק מים , ולפעמים סודה עם תפוזים
איכס סודה
ואיכס תפוזים
וגם איכס חו"ל
זה בהתחלה של הפרק השני...איך פספסת?
יייתכן שפשוט פיספסתי את כל הפרק השני. נראה לי שזה היה בתקופה שבעצם נאלצתי לראות דברים כאלו בטלוויזיה. זה מורכב יותר מאשר במחשב.
אבל שירי כבר הכריזה על סייקלופס. לא היא לא! זה שלי! שלי שמעת! (ALSO-תמונה עם תיארוך או זה לא קרה)הכרזתי דיבס קודם
האמת שזה באמת קל להוכיח. שירי הכריזה בהודעה #157 שהיא צייקלופ (כן, היא כתבה עם צ' בהתחלה ובלי ס' בסוף, אבל עדיין)
אתה ניסית לקבוע דיבס על סייקלופס בהודעה #163
לא ראית את הפרק שבו סופרמן עושה דראג? לא, לא היה כזה
תוכיח לי שלא היה פרק שבו סופרמן עושה דראג.
1616700545276.png
אני גם לא מבינה אותך
גם אני לא מבין אותי
הגיף מהמם! אבל רובוטים לוקחים ערפדים B-|
לוקחים אותם לאן?
הבנתי שהיא טובה אבל השם מביא לי את הסעיף
אוקי זה לחלוטין לחלוטין (אוקי כמעט לחלוטין) כמו זה שהרבה אנשים לא צפו בהתחלה בבאפי קוטלת הערפדים בגלל השם.
השם הכאילו דבילי זה חלק מהעניין.
את יודעת בכלל למה קוראים לסדרה "מותק בול באמצע"?
אתה מקרה אבוד
אז איך זה שכבר מצאו אותי?
החצי הנמוך באמת מזכיר לי את pooty shoe
היייייי
אני לא משחק משחקי מחשב (אבל הורדתי לפני כמה ימים אפליקציה של קילר סודוקו ואני מכור)
איך מסתדר לי שעשית את זה :-D
כמובן, אני לפני רגע עשיתי חיפוש של סופרמן בדראג
אבל אז זה לא מנומס כי זה אומר שמתעלמים ממך.

בעצם... |שטן|
רוע (בין אם אתם כותבים לי עכשיו תגובות או לא זה יהיה רוע)

זהו!
הצלחתי להגיב על הכל הכל בשרשור הזה.
ועכשיו אני הולך לעשות משהו אחר ואם כשאני חוזר אני מגלה שכתבתם עוד איזה 100 הודעות אז תדעו לכם שאני יכול לנעול שרשור)

Lion_Heart

Well-known member
מי לימד את טרזן שפות?

אני מניח אל שחשב שגרעין גדול יגרום לאלות לחשוב שגם משהו אחר גדול.

בדיוק 😁

אוי, עכשיו באיחור אני מבין למה התחלת פתאום לכתוב על "היהודים באים". זה היה לי מוזר כי זה נשמע כאילו מצד אחד אתה רואה את הסדרה לראשונה ומצד שני למה שמישהו יראה את זה לראשונה רק עכשיו.
העניין הוא שאני לא זוכר את רוב רובם של המערכונים.
מי לימד את טרזן שפות? הוא עצמו, באיזשהו שלב בספר הראשון, הוא מוצא את הבקתה שבנו הוריו(לפני שאמא שלו יצאה מדעתה ומתה ואביו נרצח ע"י מנהיג שבט הגורילות שאמץ אותו), שם הוא מוצא ספרים באנגלית(עם תמונות וככה הוא מקשר בין מילים לחפצים שאותם הם מתארים) ו...איכשהו...מתחיל ללמד את עצמו לכתוב...ושמגיעים אנשים לאי, הוא יכול לכתוב באנגלית,אבל לא לדבר...מה שמבלבל את כולם

אבוקדו...הנה מידע מענין -When the Aztecs discovered the avocado in 500 BC, they named it āhuacatl, which translates to "testicle.

אני אמשיך לכתוב,מתישהו בשבוע הבא

אתה מנהל פורום נהדר עם אישיות נפלאה!- לא חוזר בי מדברי!

מילי08

Well-known member
לי הוא הרגיש תמיד דמות מוגזמת במוזריותה ומהבחינה הזאת דווקא לא עבד כחושף הצביעות של משפחת רוז כי הם באמת לרוב היו טובים יותר ממנו. לעומת רוב שאר הדמויות בסדרה שכן היו טובים בזה.
|כן|
אם אתם לא נפגשים זה אומר שהמרחק הוא יותר מ3 מטר.
מה? לא. המקרר קטן וגם אני לא תמירה במיוחד. אני עומדת על קביעתי המקורית!
הייתי צעיר לפני 10 ימים
:-D
אבל יש את הפרק מעונה 1 של באפי שנקרא I, Robot, You, Jane כרפרנס לא קשור לטרזן. שם הפרק לא טוב כמו הפרק עצמו (אם כי זה הפרק הראשון אם ג'ני אז זה נותן לו נקודות)
הייתי צריכה לבדוק מה זה הפרק כי לא זכרתי חוץ מהשם.
לא פרק מופת אבל כל עונה 1 היתה בעייתית. אני לא זוכרת אותו כגרוע במיוחד
בשביל זה מרב מיכאלי זכתה ב7 מנדטים?
:-D
אוקי, מילי לפחות קלטה (למרות שהייתי חושב שהיא מבוגרת מידי לזה)(ועכשיו אני תוהה אם היא חושבת שזה משהו שקשור לטיק עדיין)
א. לא טיק [תראה כבר!] יש אחיינים
ב. אתה רומז שאני זקנה?! :-0:-[
אז השאלה היא האם לראות את the christmas invasion שהוא ממש טוב אבל יש בו מעט טננט או להתחיל עם New Earth שהוא טוב אבל פחות appealing.
אם מתחילים ב christmas invasion אז חייבים למעשה להתחיל עם הדוקטור התשיעי אחרת זה לא ברור או מרגש
אם לונה אי פעם תכתוב שאלה (במשחק הבחירה הפופולרית) של "מה הנשק האולטימטיבי מסדרת טלוויזיה?" אז די ברור שכולנו נענה אותו דבר.
הרסת לה את השאלה של המשחק הבא. היא בנתה על זה. אני יודעת כי דיברנו על זה שעות בטלפון
הכל נגדך
את יודעת בכלל למה קוראים לסדרה "מותק בול באמצע"?
כן, קראתי שזה השם של הדמות
אז איך זה שכבר מצאו אותי?
הייתי צריכה לספור את כל בדיחות אבא שלך בשרשור הזה. המצב הולך ומתדרדר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מי לימד את טרזן שפות? הוא עצמו, באיזשהו שלב בספר הראשון, הוא מוצא את הבקתה שבנו הוריו(לפני שאמא שלו יצאה מדעתה ומתה ואביו נרצח ע"י מנהיג שבט הגורילות שאמץ אותו), שם הוא מוצא ספרים באנגלית(עם תמונות וככה הוא מקשר בין מילים לחפצים שאותם הם מתארים) ו...איכשהו...מתחיל ללמד את עצמו לכתוב...ושמגיעים אנשים לאי, הוא יכול לכתוב באנגלית,אבל לא לדבר...מה שמבלבל את כולם
אוקי זה ממש לא נשמע הגיוני שמישהו יכול ללמוד לקרוא רק על ידי מציאה של ספרים עם תמונות.
אבל סיפורי מקור לא הגיוניים זה לא כזה מוזר.
ולפחות זה משהו שמבדיל בינו ובין מוגלי.
אבוקדו...הנה מידע מענין -When the Aztecs discovered the avocado in 500 BC, they named it āhuacatl, which translates to "testicle.
כן, בהחלט אפשר להבין את זה.
אבל מעניין אם בעבר היו אבוקדואים עם שני גרעינים
הסוף שלהם זהה לדיי הרבה מהנבלים של ה POWER RANGERS
הם הפכו יפים וחייכניים חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה...או לפחות רקדו טנגו
אוקי קודם כל טעות שלי כי כשאמרת לורד זד אני חשבתי על זורדון.
אז קצת חקרתי וזה העלה לי כל מיני זכרונות ילדות
וזה הוביל לכך שהעברתי איזה חצי שעה עכשיו כאן:
וואו:-0:-0
ועוד עם כמה ימי מנוחה עד שרשור אפריל:-0

תודה, תודה רבה. אני רוצה להודות לכל האנשים שעזרו לי בדרך. אבל אני לא יכול כי עשיתי את הכל לבד.
יש לי דחף חזק לענות על כל הודעה והודעה שלך
יאללה בואו נביא את ניק לעמוד 14
יאללה.
או לא.
מה? לא. המקרר קטן וגם אני לא תמירה במיוחד. אני עומדת על קביעתי המקורית!
האם את נמוכה ממטר וחצי?
הייתי צריכה לבדוק מה זה הפרק כי לא זכרתי חוץ מהשם.
לא פרק מופת אבל כל עונה 1 היתה בעייתית. אני לא זוכרת אותו כגרוע במיוחד
היית צריכה לבדוק? זה כבר לא רציני.
ונכון שעונה 1 היא בעייתית, אבל עדיין יש בה כמה פרקים מעולים. וגם השאר יותר טובים מהפרק הזה.
א. לא טיק [תראה כבר!] יש אחיינים
ב. אתה רומז שאני זקנה?! :-0:-[
לרוע המזל אני זקן. ואת מבוגרת ממני. ואני מבוגר מידי בשביל להכיר את ארתור לולא אחיינים.
בעצם את רמאית בכך שגם לך יש אחיינים בעוד שלי יש את הפטנט על אחיינים
אם מתחילים ב christmas invasion אז חייבים למעשה להתחיל עם הדוקטור התשיעי אחרת זה לא ברור או מרגש
לא, אבל אנחנו צריכים למשוך אותה עם טננט.
אני אומר שנתחיל עם New earth. כן יהיו שאלות, אבל זה בסדר.
הייתי צריכה לספור את כל בדיחות אבא שלך בשרשור הזה. המצב הולך ומתדרדר
בגלל זה יודה אמר עלי ש The dad is strong in this one
כן, קראתי שזה השם של הדמות
ובדיוק כמו באפי שאנשים מזלזלים בה בגלל השם ככה גם מותק.
אז אם ככה אין לך תירוץ לא לראות את הסדרה.

LeAnnDylan

Well-known member
כמובן שלא רציתי לדעת מה היית שותה לפני [קפה]. אבל אחרי המשפט הזה אני דווקא מאוד רוצה לדעת.
אה, אני מתנצלת. זה נשמע כמו איזה בילד אפ למשהו ממש מרתק. אבל זה לא.
פשוט הייתי שותה רדבול בבוקר כדי להתעורר. כן אני יודעת שזה רע. הבנתי את זה אחרי שהייתי שותה איזה 3-4 כל בוקר וזה לא היה עושה לי כלום. לייק, הייתי יכולה ללכת לישון אחרי שהייתי מסיימת את הפחית.
וכן, אני מודעת לזה שרק ערסים פותחים את הבוקר עם רדבול וסיגריה. אני אומנם לא מעשנת אבל אני לגמרי ערסית.
אני לא חושב שמזמינים את ראמפלסטילסקין (עוץ לי גוץ לי). הוא פשוט מגיע כשהוא נחוץ.
ראיתי פעם הצגת ילדים של עוץ לי גוץ לי עם איזה משפחה שעשיתי עליהם בייביסיטר ובהצגה היה צריך לקרוא לעוץ לי גוץ לי שלוש פעמים והוא היה בא.
ובעד עצם היום הזה הדמויות גם היו קוראות לו/מזמנות אותו (אומנם לא 3 פעמים, אבל גם עדי לא קראה בשמך 3 פעמים).
אז מה השם האמיתי של השותפה שלך?
אין לה שם אמיתי. יש לה רק שמות קוד. ואחרי ששרפנו את הקודם, היינו צריכים למצוא אחד חדש ועכשיו סהר אסר עליי לשתף אותו עם העולם כי אז הוא יגיע אליה וישרף שוב|שפם|

מילי08

Well-known member
אז אם ככה אין לך תירוץ לא לראות את הסדרה [מותק בול באמצע].
אני לא אראה. הטלוויזיה שלי צריכה להיות אסקפיסטית.
המציאות והפוליטיקה הישראלית מספיקות לי מעל ומעבר.
בנתי את זה אחרי שהייתי שותה איזה 3-4 כל בוקר וזה לא היה עושה לי כלום
:-0:-0
ראיתי פעם הצגת ילדים של עוץ לי גוץ לי עם איזה משפחה שעשיתי עליהם בייביסיטר ובהצגה היה צריך לקרוא לעוץ לי גוץ לי שלוש פעמים והוא היה בא.
נכון, אני זוכרת את זה מהסיפור

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אני לגמרי ערסית.
מסביר הרבה
ובעד עצם היום הזה הדמויות גם היו קוראות לו/מזמנות אותו (אומנם לא 3 פעמים, אבל גם עדי לא קראה בשמך 3 פעמים).
זה ממש לא הגיוני. או שפשוט שינו לחלוטין את תוכן הסיפור המקורי. כי בסיפור הקטע הוא שבת הטוחן (או מישהי) מבטיחה לעוץ לי גוץ לי את בנה הבכור. אחרי שהיא עושה את זה היא מתחננת שיבטל את העסקה והוא אומר שהוא יעשה את זה רק אם היא תצליח לנחש את שמו. כלומר היא לא ידעה את שמו כשהוא הופיע.
אני לא יודע איזה סיפור את זוכרת.
אין לה שם אמיתי. יש לה רק שמות קוד. ואחרי ששרפנו את הקודם, היינו צריכים למצוא אחד חדש ועכשיו סהר אסר עליי לשתף אותו עם העולם כי אז הוא יגיע אליה וישרף שוב|שפם|
אה, היא כמו The artist formerly known as Prince
הנחתי שהיא לא יודעת עברית, אז אני לא מבין איך היא תגלה דרך הפורום.
אבל אני מבין שסהר הבין שאני מרגל סודי עבורה.
Code Name: SHUTAFA
אני לא אראה. הטלוויזיה שלי צריכה להיות אסקפיסטית.
המציאות והפוליטיקה הישראלית מספיקות לי מעל ומעבר.
אוקי, זאת סיבה טובה לא לראות.
כל עוד הסיבה שלך זה לא השם.

LeAnnDylan

Well-known member
זה כמו שאני אגיד שכל מה שאת אוהבת זה פרוטונים ואלקטרונים כי כל מה שאת אוכלת מורכב מאותם חלקיקים תת אטומיים שהם פרוטונים ואלקטרונים.
אז מה אם הם עברו תהליכים כימיים שונים. זה עדיין פרוטונים ואלקטרונים.
זו הבעיה בלספר יותר מידי בדיחות אבא, אתה מוצא את עצמך מתחפר בויקיפדיה 3 שעות כדי להוכיח נקודה לא חשובה ומפספס את הפואנטה -זו הייתה פאקינג בדיחה!|פנים|
אני לא יודע איזה סיפור את זוכרת.
זה לא משנה מה היא זוכרת. היא זוכרת יותר טוב ממך.
Code Name: SHUTAFA
קראתי את זה על משקל "מוסטפה" ומה שמצחיק זה שהיא עשתה איזה פילינג כימי (זה התרגום של זה בעברית, או שנתנו לזה שם מפגר אחר?) לפני איזה שבועיים ובמשך 10 ימים אסור להיחשף לשמש אחרי זה אז היא שמה מין כובע מוזר כזה שיש לו כיסוי פנים ועורף שמתחבר בטיקטקים כאלה והיא הייתה נראית כמו מחבלת מתאבדת ככה:-D אז לגמרי מתאים לה מוסטפה:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זו הבעיה בלספר יותר מידי בדיחות אבא, אתה מוצא את עצמך מתחפר בויקיפדיה 3 שעות כדי להוכיח נקודה לא חשובה ומפספס את הפואנטה -זו הייתה פאקינג בדיחה!|פנים|
אז כנראה היא לא הייתה מצחיקה 😭
זה לא משנה מה היא זוכרת. היא זוכרת יותר טוב ממך.
אבל גם כאן אני חיפשתי בויקיפדיה ולכן זה לא מתבסס רק על הזיכרון שלי
קראתי את זה על משקל "מוסטפה" ומה שמצחיק זה שהיא עשתה איזה פילינג כימי (זה התרגום של זה בעברית, או שנתנו לזה שם מפגר אחר?) לפני איזה שבועיים ובמשך 10 ימים אסור להיחשף לשמש אחרי זה אז היא שמה מין כובע מוזר כזה שיש לו כיסוי פנים ועורף שמתחבר בטיקטקים כאלה והיא הייתה נראית כמו מחבלת מתאבדת ככה:-D אז לגמרי מתאים לה מוסטפה:-D
זה יכול היה להיות שם קוד מעולה, אבל עכשיו שזה נחשף כאן סהר יסרב לזה.

ואת לחלוטין צריכה לכתוב ספר על מעללי השותפה שלך (זה בסדר, אני מניח שגם היא כותבת ספר עליך)

LeAnnDylan

Well-known member
אז כנראה היא לא הייתה מצחיקה 😭
לא, כי הבדיחות אבא שלך מזה קורעות:-D
אבל גם כאן אני חיפשתי בויקיפדיה ולכן זה לא מתבסס רק על הזיכרון שלי
נו בסדר, הם הורידו מהדודים איזו גרסת פורנו אחרת. זה מה שראינו, ומילי מוכיחה שלא המצאתי את זה ושגם הדודים שלה שלחו לה פורנו, כנראה.
זה יכול היה להיות שם קוד מעולה, אבל עכשיו שזה נחשף כאן סהר יסרב לזה.
אולי נוסיף את זה לרשימת השמות הפוטנציאליים העתידיים לאחר שאשרוף את זה.
למרות שהיא סוג של דורי. אמרתי לה איזה משהו השבוע עם ריטה ריפולסה והיא כזה "מי זו?" ואמרתי לה "את לא זוכרת שזה היה השם שסהר נתן לך וממש כעסת ואסרת עליי לדבר איתו?" אז לא. היא לא זכרה|פנים| (וזה עוד אחרי שהראתי לה תמונה של ריטה ריפולסה והיא נעלבה עד עמקי נשמתה שסהר החליט שהיא דומה לה:-D אבל לאדעת אולי זו הייתה חוויה ממש טראומתית עבורה שהיא כבר הספיקה להדחיק 🤷‍♀️ )
(זה בסדר, אני מניח שגם היא כותבת ספר עליך)
הייתה מתה להיות פואטית כמוני😤

מילי08

Well-known member
זה ממש לא הגיוני. או שפשוט שינו לחלוטין את תוכן הסיפור המקורי. כי בסיפור הקטע הוא שבת הטוחן (או מישהי) מבטיחה לעוץ לי גוץ לי את בנה הבכור. אחרי שהיא עושה את זה היא מתחננת שיבטל את העסקה והוא אומר שהוא יעשה את זה רק אם היא תצליח לנחש את שמו. כלומר היא לא ידעה את שמו כשהוא הופיע.
כן, אתה צודק.
יש מצב שבהצגה שינו את זה, או שזה סתם זיכרון שנתקע בלי שום ביסוס (שכחתי איך זה נקרא, כמו שחושבים שנלסון מנדלה מת בכלא)
ומילי מוכיחה שלא המצאתי את זה ושגם הדודים שלה שלחו לה פורנו, כנראה.
אין ספק שזאת הסיבה
ואת לחלוטין צריכה לכתוב ספר על מעללי השותפה שלך (זה בסדר, אני מניח שגם היא כותבת ספר עליך)
כן לחלק הראשון.
אני לא חושבת שהשותפה שלה מתוחכמת מספיק או מעניינת כדי לכתוב לבד :-D
מה שאני אמרתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נו בסדר, הם הורידו מהדודים איזו גרסת פורנו אחרת. זה מה שראינו, ומילי מוכיחה שלא המצאתי את זה ושגם הדודים שלה שלחו לה פורנו, כנראה.
תפסיקו לראות פורנו האחים גרים
למרות שהיא סוג של דורי. אמרתי לה איזה משהו השבוע עם ריטה ריפולסה והיא כזה "מי זו?" ואמרתי לה "את לא זוכרת שזה היה השם שסהר נתן לך וממש כעסת ואסרת עליי לדבר איתו?" אז לא. היא לא זכרה|פנים| (וזה עוד אחרי שהראתי לה תמונה של ריטה ריפולסה והיא נעלבה עד עמקי נשמתה שסהר החליט שהיא דומה לה:-D אבל לאדעת אולי זו הייתה חוויה ממש טראומתית עבורה שהיא כבר הספיקה להדחיק 🤷‍♀️ )
רגע, איך היא גילתה שזה השם שאת וסהר משתמשים כדי לדבר עליה? ולמה הראת לה תמונה שלה אם היא לא ידעה מי זו?
לא אמרתי שהספר שלה טוב
יש מצב שבהצגה שינו את זה, או שזה סתם זיכרון שנתקע בלי שום ביסוס (שכחתי איך זה נקרא, כמו שחושבים שנלסון מנדלה מת בכלא)
נכון the Mandela effect
אני אל זוכר למה אבל לפני איזה שבוע אחיין שלי הסביר לכל המשפחה מה זה ושקענו באיזה מאמר שנותן דוגמאות לזה.

למעלה