Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

מילי08

Well-known member
אני אף פעם לא דוחה שום דבר (אני עונה באיחור של שבועיים)
:-D
...או בעצם, אם נעשה צפיה חוזרת משותפת בעונות של טננט כדוקטור הו. ונשים הרבה תמונות וגיפים. היא לא תוכל להתאפק.
אני בעד!

אין לי שום דבר לומר על זה, אבל זאת הודעה #100 ורציתי להתגאות בכך שהגעתי עד לכאן.
זה אומנם אפילו לא חצי מהדרך בשרשור, אבל זה משהו.
קבל ח'"ח
אני חושב שארתור נראה ככה:
:-D |פנים|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה אתם לא מבינים שקשה לי אפילו לדמיין את עצמי מתחפשת?
אני כרגע מדמיין יצור עם שלוש קרניים ומאה רגליים בולע אותי, אז מתכווף לגודל של כדור טניס, עולה בלהבות כחולות, משכפל את עצמו שוב ושוב עד שהוא יוצר עמוד שמגיע עד הירח ואז אומר "לא נראה לי שזה באמת כל כך קשה לדמיין משהו!"
(שימוש בכפתורי ספוילר לשאלונים). אני כבר הסברתי את זה ואני לא אחזור על הויכוח, אני לא אשמה שאתה לא קורא או לא זוכר |שפם|.
אבל השורה התחתונה היא שאני צודקת.
האמת שהשורה האחרונה בהודעה ההיא זו: "עצוב מאוד, אבל אני צריכה לבדוק (ואעשה זאת אח"כ) את מי בדיוק הוא שיחק באנטמן."
השורה האחרונה בעמוד (7) היא: "אז כל הכבוד לי שאני בוגרת וזה..."
והשורה התחתונה בהודעה הזאת היא: "כמובן שלא רציתי לדעת מה היית שותה לפני [קפה]. אבל אחרי המשפט הזה אני דווקא מאוד רוצה לדעת."
איקי רק אם חושבים עליהם כמו בני אדם. בעולם החיות אני לא חושבת ש"פדופיליה" זה דבר, כלומר שיש לזה משמעות כמו שיש לזה אצל בני אדם (אוף, ראיתי השבוע את פרק 2 של "אלן נגד פארו" וזה ממש נוראי :-( ) ונקרופיליה אצל בעלי חיים - אוקיי זה באמת איקי אבל למי אכפת.
הם עדיין הכי חמודים שיש.
לרגע זה היה נשמע שאת אומרת וודי עלן עדיין חמוד :-P:
ולמה בעצם שפדופיליה תהיה בעלת משמעות שונה אצל חיות? או בכלל אונס? לפי מה אנחנו מגדירים מתי זה בסדר? ואם כבר אז נקרופיליה נראית לי פחות בעייתית.
חחח אבל קפה לא מצריך שום ידע יותר מתה, פשוט במקום לזרוק תיון לכוס ומעל זה מים רותחים, אתה שם כפית של קפה :-D
ואם אתה רוצה אתה מוסיף סוכר ו/או חלב (ואם אתה אמריקאי אז כנראה גם משהו שנקר קרימר ולפעמים גלידה, מסתבר :-D זה באמת כבר נשמע הרבה עבודה, אבל בישראל אין את כל הסיבוך הזה).
אני יודעת שיש אנשים שעושים עניין גדול מ"לבשל" את הקפה, אבל רוב האנשים הרגילים סתם שמים כפית אבקה בכוס...
זה בטח מצריך הרבה פחות ידע ויכולת מקרם פטיסייר שכתבת שאתה יודע להכין!
יש גם אנשים שבמקום לשים סוכר שמים בטעות מלח וגורמים להתאכזב מהם כבני אדם.
אבל זה יכול לקרות גם עם תה.
וזה בכלל לא אני.
ומי בכלל החליט שסוכר ומלח צריכים להראות אותו דבר?
אני כמה פעמים הכנתי קפה שחור עם אבקת נס קפה בלי לדעת את ההבדל. אז... יש פה ידע מסוים, יותר מ"תליון בתוך מים רותחים". וכן, פטיסייר דורש יותר ידע.
קפה שחור זה לא דבר אחר מנס קפה?
אני פשוט יודע שאצלי בעבדה יש אנשים שמעדיפים את הנס קפה ויש כאלו שמעדיפים את הקפה שחור. ואחד בא בכלי כזה והאחר בשקית כזאת. (משום מה אני לרוב זה שקונה את הדברים האלו למרות שאני לא משתמש בהם)
אה אני לגמרי של טיילור.
איזה ידע צריך בשביל לשים גרגריפ בכוס ומים וחלב?8-*
האמת שצריך לדעת כמויות. כי יותר מידי קפה נראה לי פחות טעים. אבל מעט מידי אז זה לא מספיק. ואני ואני מניח משהו דומה עם חלב וסוכר.
יותר סביר שהוא לא הגיע עד הדיון ההוא:-D
אני עדיין תקוע באוגוסט 2016
אמ, אוקיי (אין לי תאום מרושע,אני התאום המרושע)
אני מניח שדילן התכוונה אלי בתור התאום המרושע שלך.
לא בגלל שהיא לא קוראת לכולם מרושעים, אבל אין כל כך הרבה בנים.
הנה את רואה! עכשיו אני מרגישה נאהבת |ביישן|. אבל באמת איך את עורכת גיפים וממים? 8-* ולמה כשאני מגיבה לזה זה לא מראה את הגיף, אלא לינק לגיף? למה זה לא עשה לי כמו עדי שהצליחה להגיב לגיף וגם שיראו אותו?
אני גם תוהה איך דילן עשתה שינויים בגיף. כלומר בטוח יש תוכנות לדברים כאלו, אבל זה נראה לי המון עבודה.
ובאמת לא ברור לי למה לפעמים כשעושים תגובה לגיף רואים את הגיף בתגובה ולפעמים יש רק קישור.
חשבתי שזה קשור למתי שמעלים קובץ מהמחשב לעומת מתי שמעתיקים לינק (זה לרוב ככה) אבל אז מוזר שעל אותה תמונה לי יצא ככה ולך אחרת8-*
תחקרי את העניין.
הוו.... זה פרט מידע מעניין }-] ידעתי שהנוכחות שלך פה תשתלם לי
הנוכחות שלי משתלמת גם כאן וגם בהסברה של ציורים בשיימלס. אני לחלוטין חיוני.
זה היה בתגובה לזה שעדי כעסה עלינו שלא שרשרנו לסוף השרשור הודעה, לא על זה שעניתי בתוך ציטוט. ואת זה הם בהחלט גם עושות.
אם הן משרשרות שלא לסוף השרשור אז תשלחי אותן אלי לעונש.
אתה יודע שיש רק 20 בעמוד כן?:-D
{זה בתגובה להודעה שלי שעד 2024 יהיו 30 הודעות נעוצות בראש הפורום}
אז זהו שלא!
בעמוד הראשי יש 20 הודעות רגילות ומעליהן ארבעת ההודעות הנעוצות. ככה שכרגע זה 24.
איבדנו אותה במעבר לאתר החדש:-(
ובמלחמה האחרונה איבדנו מאהב.
בוא לפה תמדוד אתה. {כמה צעדים למקרר}
אני כבר בחרתי בעצלנות, את לא יכולה לגנוב לי אותה.
כלומר את צריכה שאני אחזור להגיד לך מה לקרוא :p
העניין הוא שאם אני אמצא ספר שאני חושב שגם את תאהבי אז את תקראי אותו מהר נורא ואז זה יתן לי דחיפה באמת לקרוא אותו.
בעצם סיפרתי לך מה אני קורא כרגע (אם אפשר להגדיר התקדמות של 9% בחודש קריאה)
את יכולה פשוט לקרוא את מה שאני קורא. אני כתבתי בתשובון שלי.
מהההה תגיד שלא מגיע לה את שתי השאלות!!!!! חוצפן!!
האתגר הוא להחליט בין לבחור בשחקנית או בדמות. ואז גם לתת מקום למישהו אחר.
אבל את נכשלת בזה ולכן איבדת 10 נקודות תפוז.
לללאאאא!!
כאילו זאת תחפושת זוגית אחרת תמצא לך ויז'ן לבן. אבל אנחנו מתחפשים לוונדהויז'ן כמו שצריך. מה שכן עכשיו בא לי לשדרג לתלבושת של פרק 9.
אם היה לי תאום זהה (והייתי בקטע של להתחפש) אז היינו מתחפשים לויז'ן של וונדה ולויז'ן הלבן. זה היה מגניב
כי הוא לא צופה בוונהויז'ן ולא נכנס לשרשור?
זה נשמע כמו חילול קודש
*יאיי, סיימתי את עמוד 3 בשרשור הזה (שיט אתם כבר ב7)
את זה כתבתי חמישי למרץ, ועכשיו אני קרוב ללסיים את עמוד 7 (ואתם כבר בעמוד 12 יא מניאקים)
מרגיש לי קצת לא בסדר שהפסטיבל נגמר.
אפילו בשרשור של kings אין כל כך הרבה תמונות כמו זה של וונדהןיזן
עוד מתישהו נעשה שרשור חתיכים ואז הוא יזכה להמון אהבה. (ואני מניח שגם לא יחסר בהמשך הצפיה של הפאלקון וחייל החורף)
אתה לא רשאי לאהוב שום דבר שאני אוהבת!
אני גם לא הרגשתי בסדר עם זה.
זאת קצת הרגשה פינגווינית כזאת.
בקונטקסט של אנשים בהוליווד יכולים להיות חרא. או אנשים באופן כללי יכולים להיות חרא.
ויותר מדויק, היא התארחה אצל הווארד סטרן ושהוא שאל אותה אם היא וקלי קלרקסון אויבות (כי התוכניות שלהן משודרות באותה שעה ברשתות מתחרות)
והיא ענתה תשובה מאוד דרו-ית.
הנה קישור, זה ב-40 שניות הראשונות אז זה לא אמור לקחת יותר מידי מהחיים שלך
אהבתי את זה. היה שווה את ה40 שניות מהחיים שלי
בממלכת פרס העתיקה אסרו על היהודים להתפלל לאלוהים, דניאל הפר את החוק הזה ונתפס והושלך לגוב האריות ושם זכה להתגלות אלוהית שהצילה אותו מהם.
בסיפורי הילדים שקראנו עשו את זה מאוד דרמטי והאיורים היו ממש יפים אז בחרתי בזה.
מישהו הושלך לגוב אריות... איך בדיוק זה לא יהיה דרמטי?
כי את לא רוצה לדעת מה הייתי שותה לפני...
כמובן שלא רציתי לדעת מה היית שותה לפני [קפה]. אבל אחרי המשפט הזה אני דווקא מאוד רוצה לדעת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל לפעמים אחרי ארוחה אני אוהבת מים חמים עם נענע ודבש (שזה שני דברים שלא יכולתי לסבול במשך שנים... אולי ניק צודק ואני אכן קשישה בת 40 🤷‍♀️)
אני לא בטוח בת כמה את באמת, אבל אני כן באמת צודק תמיד
מה את חושבת שהסיפורים שאני מספרת לכם אמיתיים?!
אני בעצם גרה בבית שאן באיזה מרתף ושותה שוקו עמיד מקרטון!
זה מסביר כל כך הרבה דברים...
אני יודעת שהסיפורים שלך אמיתיים כי הם כל כך הזויים שאי אפשר אפילו לדמיין אותם
זה מה שהיא רוצה שתחשבי
what can I say
אני אוהבת גברים עם ניסיון:-P:
ניסיון בלתקן עגלה של סוסים?
אני משתמשת ב-https://imgflip.com/gif-maker
אני ארשום את התאריך והשעה ונציין לעד את הפעם שהבאת משהו שימושי
ברור שהיינו גרועות בהתחלה. זה בדיוק הענין, שעכשיו התקדמנו לשלב בו אנחנו יכולות להתעלל בצעירים.
לא עשית צבא אף פעם? מה אתה חושב שאנשים פשוט נולדים עם פז"ם?! פז"ם פורום צריך להרוויח! בדם יזע וגיפים!
עזבתי את הצבא לפני שצברתי פז"ם, אבל כבר בבית ספר חשבתי שהשיטה שבה הבוגרים תמיד רעים אל הצעירים כי הם צעירים ובעצם עושים לצעירים את מה שעשו להם היא מפגרת ואחת הסיבות שהעולם הזה תקוע בלהיות מחורבן.
וואו לגמרי!
אבל דיברנו על זה שאסור לנו להסכים על דברים...
את... הזמנת... את... ניק... אליך...? :-0
את לא יודעת שזה כמו רמפלסטילסקין?! השתגעת?!:-0
אני לא חושב שמזמינים את ראמפלסטילסקין (עוץ לי גוץ לי). הוא פשוט מגיע כשהוא נחוץ.
אולי את חושבת על בלאדי מרי שאומרים את השם שלה במראה.
ואיך מתחפשים לג'וזי?
אין לה איזה משהו שייחודי לה. סתם לשים פאה בלונדינית ולדבר בהתנשאות על רציחת נולים?
איי גס איי קן דו איט...:unsure:
הבעיה היחידה היא - איך נדע שאת מחופשת?
אה בעצם בגלל הפאה הבלונדינית.
נשבעת שקראתי את ג׳וק כ-cockroach
ולא הבנתי למה יש מרפי על ניק וזה עושה אותו רעב.
הייתי בטוחה שזה איזה הומור גיי |18| שלא הבנתי😂
ובאמת מה עם שרשור החתיכים שהובטח לנו?
עדי|חזיר|נתנה לי דחיה כי אני לא מספיק כלום.
אכן חתיך (גם אח שלו). גם את כריס פראט וכריס פיין אני אוהבת.
את לא אוהבת את כריס אוונס?
WTF?

אני יותר חשבתי בכיוון הזה
אה מגניב.
עכשיו אני חושב על כך שיהיה מגניב לעשות מאש-אפ של השיר הזה והשיר בי-בי-בי של אנ-סינק
נשבעת שאפילו הלכתי ליוטיוב מתוך כוונה להביא את זה (עוד לפני שניק הביא את אנסינק) אבל איפשהו באמצע התעצלתי...
עליזה הברווזה

אוקי סיימתי לעבור על הודעה #147

Lion_Heart

Well-known member
אני לא בטוח בת כמה את באמת, אבל אני כן באמת צודק תמיד

אני לא חושב שמזמינים את ראמפלסטילסקין (עוץ לי גוץ לי). הוא פשוט מגיע כשהוא נחוץ.
c7edf9c155915053d8c06df768ae7e16.jpg

אבל דיברנו על זה שאסור לנו להסכים על דברים...

didalf

Well-known member
יש גם אנשים שבמקום לשים סוכר שמים בטעות מלח וגורמים להתאכזב מהם כבני אדם.
אבל זה יכול לקרות גם עם תה.
וזה בכלל לא אני.
זאת אחותי|שפם|

העניין הוא שאם אני אמצא ספר שאני חושב שגם את תאהבי אז את תקראי אותו מהר נורא ואז זה יתן לי דחיפה באמת לקרוא אותו.
בעצם סיפרתי לך מה אני קורא כרגע (אם אפשר להגדיר התקדמות של 9% בחודש קריאה)
את יכולה פשוט לקרוא את מה שאני קורא. אני כתבתי בתשובון שלי.
אני כבר לא זוכרת מה זה. והאם אתה ממליץ בינתיים?

האתגר הוא להחליט בין לבחור בשחקנית או בדמות. ואז גם לתת מקום למישהו אחר.
אבל את נכשלת בזה ולכן איבדת 10 נקודות תפוז.
לא אכפת לי מהנקודות שלךךךך כי ליזי ו-וונדה מושלמות|מאוהב| ואני מודיעה מראש שאני כנראה אעצבן אותך גם בחודש הבא.

את לא אוהבת את כריס אוונס?
WTF?
דווקא לשם שינוי היא בסדר היא הסכימה שהוא חמוד:
סתם אבל אני מנסה לחשוב באמת עכשיו את מי עוד היא אוהבת חוץ מהם, ויש את גראהמי שהוא אכן חתיך. וקפטן אמריקה גם חמוד. אז אני מניחה שזה 2/2 שזה לא רע. אבל שוב, יש במשוואה את ניק אז (n)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כי זה תירוץ. גם מי שלא שומר כשרות.. זה נותן סיבה טובה לנקות מקומות שלא ראו מטאטא מאז פסח שעבר
בשבילי זה שאני לא שומר מסורת זה תירוץ טוב לא לנקות
יאללה יאללה, כולכם גוזלים כאן! דברו איתי כשתגיעו לגיל 40 ותוכלו להגיד משהו כמו - לפני 20 שנה, וזה יישמע מאוד הגיוני שיש לכם היסטוריה של 20 שנה!
לי יש היסטוריה של 20 שנה גם בגיל 37.
לפני 20 שנה ביקרתי במגדלי התאומים בניו-יורק זמן קצר לפני שהם לא היו.
לכי לראות כבר באפי! עד אז את לא מאושרת לאשר שום דבר
|פטיש| B-|
בדיוק!!!!!
אני לא יודע למה אני עדיין לא חסמתי את כל האנשים שלא ראו באפי.
אני אוהבת את זה שאנחנו פורום מכיל, שמקבל אליו דמויו שוליים שונות (וגרו ערפדית ורובוט ביחד)
רק תזהרי שמיקי לא תנשך אותך כי אז תהפכי לרובוט ערפד
1616534469581.png
אוף, זה היה מתיש. הספקתי לענות על 3 עמודים. כבר הלכתי לאיבוד כי אם אני נכסנת מהנייד ואחר כך מהמחשב, אז אני נכנסת לדך האחרון שקראתי וככה יוצא שאני שוכחת עד איפה הגבתי. נאלצתי לקפוץ קדימה ואחורה כל הזמן..
השאר יחכה כנראה למחר.
עכשיו אני צריכה להתנהג כמו אדם בוגר שיש לו חיים ולעשות כביסה וכלים (כן, אני מודעת לסתירה הפנימית)
כן, זה קשה. אבל את עדיין מצליחה יותר טוב ממני. אני אפילו לא מצליח לענות על עמוד אחד שלם בפעם אחת. (כמובן שאת לא מוצאת תמונות מגניבות של רובוטים ערפדיים כמוני)
אבל אני הייתי צריך להצביע היום (זה לקח בדיוק 5 דקות כולל ההליכה מעבר לרחוב לקלפי)
יש לי המלצות גם לסדרות, תנסי את אנג'י טרייבקה
נכון, אנג'י טרייבקה היא לחלוטין סדרה בסגנון של הסרטים האלו כמו השוטר מת מצחוק. וממש מצחיקה באמת.
ובכל זאת הפסקתי לצפות בה מתישהו בעונה 2 אני חושב.
הקטע הקשה זה לזכור מה קראתי ובאיזו שפה והפחד שאני אקרא אותו ספר בטעות פעמיים גם בעברית וגם באנגלית.
אני מניח שמתישהו תוך כדי קריאה את תזכרי שזה מוכר, לא?
ראיתי עכשיו את הסרט הזה [The Map of Tiny Perfect Things].
באמת חמוד
יאיי בזכות המלצתי.
אבל תראי גם את הסרט שהמלצתי עליו חודש שעבר: Words on Bathroom Walls
כן מה שאמא שלי אומרת כשהיא מעבידה אותנו בניקוי מגירות מטבח
האם זה נוראי שהדבר הראשון שעלה לי בראש היא בדיחה מאוד שחורה על כך שאמא שלי מתה ובגלל זה אני כבר לא צריך לעשות את זה.
אם כי זה לא נכון. זה בגלל שאני כבר לא גר בבית של ההורים אז אני לא צריך לנקות אצלם.
אם כי אמא שלי איכשהו הייתה מקשרת את החג גם עם זה שאני צריך לכסח את הדשא. (אי אפשר לקבל את החג כשהחצר נראית מוזנחת)
אוף, כן. אני מרגישה שאני חייבת להמשיך לענות כי אחרת אני אהיה כמוך ולא אעמוד בקצב.
אני שמח שאני נותן השראה חיובית בתור cautionary tale.
"אל תדחו להגיב לשאלונים ילדים, או שהסוף שלכם יהיה כמו של ניק שממשיך לענות בשרשורים לנצח נצחים"
כל כך נכון. לא יודעת איך לאנשים יש כוח למאבקים ועניינים כשאפשר פשוט לעשות כלום
היינו צריכים להקים מפלגה (כלומר רק בשביל השכר כחברי כנסת, לא בשביל לעשות משהו, כי זה נשמע כמו הרבה עבודה)
(תראי מותק בול באמצע)
שוב הי ניק dad
אני אבא גאה!
תדעי לך שביומיים האחרונים אני סיפרתי שלוש פעמים את הבדיחה: "אתם יודעים איך קוראים לזה כשיורד גשם בחול המועד? - בוץ המועד"
כן, לפני חודשיים :-(. לא מבינה מה יש לחגוג
לפני חודשיים בדיוק? (פותח את הדף שבו אני רושם תאריכי יום הולדת)
שיר היום שלי הוא זה [אגדה יפנית]
כל כך יפה ועצוב ומרגש
אני מאוד אוהב את השיר הזה והוא ברשימת שמיעה הקבועה שלי.
אבל אני לא אוהב כל כך את הביצוע של אריאל זילבר. אני לא בטוח של מי הביצוע שאני אוהב ואין לי כוח כרגע לחפש.

עצלנות לעומת זאת זה מהשטן. לכן אני הולכת ישר לשם🙈 (הודעה של דילן)
בקיצור, כולנו ניפגש שם
אני אעשה מאמץ לפגוש את כולכם שם, אבל תכלס נראה לי שבסופו של דבר לא תהיה לי אנרגיה למפגש הזה.

נכון :-]. אפילו איימתי בפרישה לאלתר ומיד.
את לא היית היחידה איימה בפרישה.
אני החזקתי בכולכן בציפורניים.
לא עדיף שתבזבז את הזמן שלך על מענה לשרשורים?
הנה אני עושה את זה עכשיו למרות שיש דברים חשובים אחרי שאני אמור לעשות.
איזו אומה דפוקה, אלוהים |פנים|
קראתי קודם את התגובה שלך ורק אז שאת הגבת לסיפור של דילן על ארה"ב וממש חשתי הקלה שלשם שינוי האומה הדפוקה זה לא אנחנו.

סיימתי עמוד 8 והודעה 154
(אם אתם רוצים להיות נחמדים תפסיקו להגיב)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני כבר לא זוכרת מה זה. והאם אתה ממליץ בינתיים?
אני צריך להתפנות לקרוא כדי לדעת אם אני ממליץ
לא אכפת לי מהנקודות שלךךךך כי ליזי ו-וונדה מושלמות|מאוהב| ואני מודיעה מראש שאני כנראה אעצבן אותך גם בחודש הבא.
את מאבדת עוד 20 נקודות על זה שלא אכפת לך מהנקודות (שאני יודע שזה מרגיש חסר טעם כי את אומרת שלא אכפת לך מהן, אבל כשאני אעשה יריד פרסים שבו מחליפים נקודות תמורת פרסים ואת לא תוכלי לזכות במפגש עם ליזי בגלל שאין לך מספיק נקודות אז את תצטערי)
אני לא מבין איך הצלחת לשים את מה שאני כתבתי לא בתוך ציטוט, אבל לשים את הקומיקס תגובה שלך כן בציטוט.
אני לא יודע אם אני מעדיף לחשוב שעשית את זה בכוונה או לא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ווהו!! סיימתי להגיב. עכשיו אני מסוכנכרנת
שוויצרית
פינגוויןןןןןןן
מצטער, בחרת שגורם המוות שלך הוא פינגווין.
לרוע המזל מוות על ידי פינגווין הוא הרבה יותר כואב מאשר מוות על ידי זאב כי הוא הרבה יותר איטי.

טוב, מחר אני אגיב לתשובון המלא של שירי (כלומר הודעה 157)

dilia snake

Well-known member
אני מניח שמתישהו תוך כדי קריאה את תזכרי שזה מוכר, לא?
ואם קניתי אותו אז דיי נדפקתי כי גם ככה זה היה סיוט עד שקיבלתי אותם מבוק דיפוזיטרי(ואחד מהם עדיין לא קיבלתי כי הדואר כנראה איבד אותו או שהוא עדיין זרוק באיזה מחסן)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה רעיון לשאול אנשים לגיל המנטלי שלהם
מנטלית אני חצי בן 10 וחצי בן 70
מרחק מהמקרר: אממממ 5 מטר? אני בעבודה כרגע והמקרר במטבחון אבל זה לא רחוק ממני.. אבל אני גרועה בחישוב מרחקים אז אין לי מושג אם מה שאמרתי אמיתי או לא חחח
לפחות לא נתת את המרחק בfeet כמו איזו דילן
סדרת החודש: אמממ הסדרה היחידה שראיתי כמה פרקים שלה החודש היה באטוומן, אז נגיד שזה? היה גם ברידג'טון אבל שוב, לא מעניין וממש לא סדרת החודש חחח
סרט החודש: לא ראיתי כלום, אני גרועה :-(
ספר החודש: -
מה בעצם את עשית כל החודש?
שיר החודש: בכללי מייקל ג'קסון, ליותר ספציפי Dangerous, Black&White, Beat It, Smooth Criminal ועוד ועוד
היום במקרה שמעתי את Smooth Criminal ובאמת איזה שיר טוב. אבל אז נזכרתי בדברים שמייקל כנראה עשה :-( (מתי יצא הסרט הדוקומנטרי ההוא?)
דמות החודש: זינה. גם כי לא ראיתי סדרה עם דמויות מעניינות, וכי זינה היא בכללי ה-דמות הנצחית שלי אז מגיע לה כבודד
זינה מעולה
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): יווווו שאלה מצויינת!!!! אמממ טוב אז קודם כל זינה|מאוהב| ואם לא זינה אז גבריאל|מאוהב| ואם לא, אז אולי דנריז (משחקי הכס למי שאולי לא יודע??) סתם כי אני אוהבת לשים פאות בלונדיניות:-D אממ אממ!! בטוח יש עוד בחירות מעולות ולא עולה לי לראש כרגע אעאעאעאעאע רגע רגע! פלאש! סופרגירל, סופרמן, סופרמן/קלארק קנט (התחפושת הזה ששמים חולצה של סופרמן ומעל חולצה מכופתרת פתוחה חחחח) באטוומן! אממ אמממ כל גיבור על אפשרי בקיצור חחח הייתי רוצה גם להתחפש לצייקלופ|מאוהב|אבל מהסדרת אקס מן המצויירת. ואממ פאוור ריינג'רס!! הירוק כמובן|מאוהב|!! קיצר יש מלאאאאאא אני חולה על פורים|מאוהב|
המון אופציות טובות. ומה לגבי קאליסטו מזינה?
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? האמת? בתור אתאיסטית שזה ממש מוזר חחח הייתי רוצה לראות סרט/סדרה על חנוכה והמכבים, ופורים ואסתר והמן. נשמע מעניין לראות את זה כעיבוד טלוויזיוני כלשהו.
מעניין שאף אחד לא העלה את שתי האופציות האלו באמת כי לחלוטין הסיפורים של חנוכה ושל פורים יכולים להיות סדרות תקופתיות מעולות.
אגב לגבי חנוכה זה לא קשור לאתאיזם, אני חושב שזה סיפור מאוד מבוסס היסטורית (הוא גם לא בתנ"ך בכלל)
שיר אהוב בהגדה של פסח: אחד מי יודע. אבל בשנים האחרונות אני יותר אנטי לשיר הזה כי אני לוקחת את המילים בצורה מאוד רצינית ומעצבן אותי ה "אחד אלוהינו" הזה :-/
אז תוסיפי בית לסוף השיר שבו 14 זה מגוון רחב של אלים מתרבויות שונות.
הייתי מציע להחליף את אלוהינו בכדור הארץ, אבל זה יהרוס את המקצב.
יין אדום או לבן? לא ממש טיפוס של יין אבל נגיד לבן.
אפילו ביין לבן זה האוטומטי...
תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? במסע שכנוע החדש שלי אני חושבת שמתאים לשים קליפ מאלבום סולו של ניק קרטר😍 ומי שאשכרה ייטרח לראות את כל הקליפ יש שם הופעות אורח של מישהו 🤓
איכשהו ניק קרטר נראה לי אולי יותר סקסי בתור אב חנון
ואני מתכנן לעשות שינוי מילים כדי להתאים למי שהיה בן 16 ב1999.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרעיון של תחפושת סופרמן זה סבבה, אבל איך זה עובד עם פיאה בלונדינית?
לא ראית את הפרק שבו סופרמן עושה דראג?
זה דיי חמוד, לא יודעת אם יצא לך לראות את זה-
בקסטריט מגיבים לילדים שהגיבו לשירים שלהם-
ראיתי רק חלק מהסרטון, אבל באופן כללי זה מדהים אותי לפעמים שעדיין קיים ערוץ הריאקט.
ושחלק גדול מאוד מהסרטונים הם כמו זה - כלומר ריאקט לסרטוני ריאקט ישנים יותר. כמו זה:
אבל זה כן קצת מגניב שיש ילדים שאפשר לראות מתבגרים לאורך השנים בסרטונים האלו.
סוף החודש, 28/3
{לגבי מתי חופשת פסח}
זה כבר תכף כאן 🥳
יאאא בואו נעשה תחפושת קבוצתית של כל הפורום נתחפש לאקסמן. ניק יהיה הפרופסור כי הוא המנהיג שלנו.
רעיון מעולה! וממש יהיה כיף כי אני אוכל לשבת כל הזמן.
אז שירי היא סייקלופס. מי את?
וגם...
דיבס על סייקלופס!!!
אבל שירי כבר הכריזה על סייקלופס.
אז או שתריבו, או שתהיו שני גרסאות של סייקלופס כמו כשהיה סייקלופס הצעיר וסייקלופס המבוגר באותו זמן.
או שתקח את אחיו האבוק :rolleyes:
אהבתי את "רק בתיכון" , סדרה נפלאה!
פעם ראשונה ראיתי את הקטע הזה על פורים (של היהודים באים) כנראה פיספסתי את זה בצפיה המקורית.
מרשים. אולי תצליח לסיים את זה לפני סוף החודש.
(עריכה: מדובר בעמוד 4 מתוך 9 אז לא כזה מרשים)
אני מתקדם ויש לי עדיין שבוע עד סוף החודש.
אבל הדמות עצמה מאוד מגובשת כבר מהרגע הראשון והרושם הוא שחוץ מכמה דברים קטנים ודברים שלא התיישנו כמו שצריך הספר דיי יכול להשתלב בכול מקום אחר בסדרה,
עכשיו מעניין אותי איזה דברים יש שלא התיישנו טוב.
כי נראה לי ברור שיש המון דברים שזה יכול להיות.
נראה לי שהבנו את זה מההערצה לבקסטריט בויס :-D
כן, רק שאם היא הייתה בת 17 עכשיו אז לא היה לה מושג מי הם הבאקסטריט בויס.
לא יודעת למה חשבתי שאתה גר עם אבא. אבל זה נשמע סידור ממש נוח לגור ליד
זה בית בחצר המשק. (במקור הבית שאני גר בו היה בית לאפרוחים, הבית שאבא שלי גר בו זה הבית שההורים שלי בנו כשאני נולדתי והבית שאחותי גרה בו זה הבית שבו גרו סבא וסבתא שלי)
אני גם עושה כביסה במכונה שלו וזה באמת מאוד נוח.
ניק שותה וודקה?!
מה?
כן, הדברים היחידים שאני שותה בעיקרון זה מים ווודקה. התחלתי לשתות וודקה רק בגיל 27 בערך. וכבר מעל שנה שאני בקושי בקושי שותה. אבל בעבר היו תקופות שהייתי שותה כוס כמעט כל ערב (ובאירועים מיוחדים יותר).
פשש, סחתיין על הידע. [על תה]
אני לא מצליחה להתחבר לתה.. איך מישהו פעם אמר לי? שותים תה כשחולים או כשזקנים.
זה לא איזה ידע אישי. אני קראתי ערך ויקיפדיה רק בשביל התנצחות (זאת הסיבה שלוקח לי כל כך הרבה זמן להגיב כאן)
אני באמת שותה תה רק כשאני חולה. (טכנית לא תה, אלא חליטת צמחים)
חח, נשמע כמו סידור מבטיח.
אבל לחסרי הסבלנות שבינינו - הנה מתכון לעוגה בספל
פעם ראיתי סרטון יו-טיוב על איך עושים משהו כזה.
אבל עם כל האהבה שלי לעוגות שוקולד עדיין אף פעם לא ניסיתי.
עריכה: נזכרתי איפה ראיתי את הסרטון:
עדי האחרת משחקת אותה וונקרו, אבל בפועל היא סתם חזירקרו
אולי היא שיידהדה
ולגבי שאלת הסיכום העיקרית, נראה לי שהיית צריך לשאול - פינגווין או לוויתן, ואז זה היה קשה יותר.
אז לכל מי שמתנדנד בין פינגווין ולוויתן, הנה משהו מהמם
אוי זה כזה חמוד:love:.
איזה מסכן הפינגווין הזה (ואיזה מסכן הלוויתן שנותר רעב :-P: )

העניין עם שאלות הסיכום שלי זה האם לבחור הין שתי אופציות קרובות אחת לשניה או דווקא הופכיות אחת מהשניה. במקרה הזה הלכתי על הופכיות. (למרות שתכלס גם פינגווינים הם טורפים, פשוט טורפים של דגים)

והנה הסרטון שלא קישרת אליו ישירות:

היייייייייי
אני גם רוצה בעלות עליו :-(
|מאוהב||מאוהב|
תחלקו בבעלות על כריס המסוורת' מצידי (למרות שיש הרבה כריסים)
אבל טום הולנד הוא שלי (וI will cut a bitch)
זה לא.
יש תחפושת סופרגירל, יש תחפושת סופרמן, ויש תחפושת סופרמן/קלארק קנט שזה עם החולצה המכופתרת :-]
טוב, הרסת את התשובה שלי על זה שסופרמן עושה דראג :-(
ניהיה פילוסופיים ואגיד: שוקו חם בחורף, שוקו קר בקיץ 😂
מה לגבי בסתו ובאביב?
חחחח זה לקח זמן אבל מגיל 16 בערך החלטתי שאני מפסיקה לראות סרטי/סדרות אימה עם שחקנים שאני אוהבת חחחח
הייתי רוצה לומר שהגעתי לאותה מסכנה אחרי שראיתי את The Grudge עם שרה מישל גלר. אבל עשיתי את הטעות הזאת גם אחרי לפעמים.
האמת!!! שיצא לי לראות את מואנה כמה פעמים חודש שעבר עכשיו שאני חושבת על זה!!
עדיין לא ראיתי את מואנה אף פעם 🤦‍♂️
ולמרות זאת אני מאוד אוהב כמה מהשירים משם.
במיוחד זה:
לגבי היהודים באים- לא, לא ראיתי, אבל עכשיו כשעברתי על השירשור ראיתי את הקישור ששמו ונקרעתי מצחוק ואני אגיב עליו בפוסט נפרד משלו כי זה פשוט היה כל כך מצחיק:-D
ממש כדאי לך לראות.
או אפילו פשוט לעבור על מערכונים ביו-טיוב. (אם כי עדיף באמת פשוט לראות את הכל)

סיימתי את עמוד 9
ואת הודעה #174
look at me now

didalf

Well-known member
רעיון מעולה! וממש יהיה כיף כי אני אוכל לשבת כל הזמן.
אז שירי היא סייקלופס. מי את?
אני יכולה סקרלט ויץ'? באחד הגלגולים היא הייתה גם באקסמן לא?
אם לא אז מגניטו.
ואם אני ממש חייבת להיות בת אז סטורם.

אולי היא שיידהדה

שאני לא אבוא אליך עם פמוטB-|

סיימתי את עמוד 9
מתוך 12, אולי עוד יש לך סיכוי:-0 (ובשניה שתסיים מתחיל חודש חדש:-D)

dilia snake

Well-known member
עכשיו מעניין אותי איזה דברים יש שלא התיישנו טוב.
כי נראה לי ברור שיש המון דברים שזה יכול להיות.
זה ספרים שנכתבו בתחילת שנות ה-90'.

יש הערות על זה ששוטרות שמות את האקדח בתיק במקום על הגוף שלהן(ואני כזה, ברצינות?WTF?!) הערות סקסיסטיות על זה שעו"ד שוכבת עם שופט כדי להשיג טובות במשפט(כמעט כול הגבר מעיר על זה בשלב מסוים, אפילו בוש חושב ככה אבל לזכותו יאמר שהוא משתמש בשפה פחות דוחה מהאחרים), הומופוביה, עישון בכמות מטורפת(פחות נורא, אבל עדיין זה בולט), שמנופוביה, הצעה להפנט חשוד(WTF?????) וגזענות.

ואולי יש עוד, אבל אלו הדברים שממש הציקו לי בעין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני יכולה סקרלט ויץ'? באחד הגלגולים היא הייתה גם באקסמן לא?
אם לא אז מגניטו.
ואם אני ממש חייבת להיות בת אז סטורם.
את יכולה להיות פולאריס שאת מכירה והיא גם בת של מגנטו.

אני לא חושב שסקרלט וויטץ' אי פעם הייתה חלק מהאקס מן. למרות שקוויקסילבר כן.
אולי אם תפסיקו להגיב

Lion_Heart

Well-known member
לא ראית את הפרק שבו סופרמן עושה דראג?

אבל שירי כבר הכריזה על סייקלופס.
אז או שתריבו, או שתהיו שני גרסאות של סייקלופס כמו כשהיה סייקלופס הצעיר וסייקלופס המבוגר באותו זמן.
או שתקח את אחיו האבוק :rolleyes:

פעם ראשונה ראיתי את הקטע הזה על פורים (של היהודים באים) כנראה פיספסתי את זה בצפיה המקורית.

כן, הדברים היחידים שאני שותה בעיקרון זה מים ווודקה. התחלתי לשתות וודקה רק בגיל 27 בערך. וכבר מעל שנה שאני בקושי בקושי שותה. אבל בעבר היו תקופות שהייתי שותה כוס כמעט כל ערב (ובאירועים מיוחדים יותר).

אני באמת שותה תה רק כשאני חולה. (טכנית לא תה, אלא חליטת צמחים)

אבל טום הולנד הוא שלי (וI will cut a bitch)

טוב, הרסת את התשובה שלי על זה שסופרמן עושה דראג :-(

סיימתי את עמוד 9
ואת הודעה #174
look at me now
לא ראית את הפרק שבו סופרמן עושה דראג? לא, לא היה כזה
אבל שירי כבר הכריזה על סייקלופס. לא היא לא! זה שלי! שלי שמעת! (ALSO-תמונה עם תיארוך או זה לא קרה)הכרזתי דיבס קודם

(וI will cut a bitch) ולכן לעולם לא תדע היכן אני גר!

טוב, הרסת את התשובה שלי על זה שסופרמן עושה דראג :-( -ידעתי!

פעם ראשונה ראיתי את הקטע הזה על פורים (של היהודים באים) כנראה פיספסתי את זה בצפיה המקורית. זה בהתחלה של הפרק השני...איך פספסת?

אני מזמין חליטות תה מחו"ל, דברים מאגניבים
אני שותה רק מים , ולפעמים סודה עם תפוזים

מילי08

Well-known member
לי יש היסטוריה של 20 שנה גם בגיל 37.
זה לא אותו דבר. אחרי גיל 20 אתה אמנם ילד אבל כבר לא..
אני לא יודע למה אני עדיין לא חסמתי את כל האנשים שלא ראו באפי.
אני גם לא מבינה אותך
רק תזהרי שמיקי לא תנשך אותך כי אז תהפכי לרובוט ערפד
הגיף מהמם! אבל רובוטים לוקחים ערפדים B-|
"אל תדחו להגיב לשאלונים ילדים, או שהסוף שלכם יהיה כמו של ניק שממשיך לענות בשרשורים לנצח נצחים"
היינו צריכים להקים מפלגה (כלומר רק בשביל השכר כחברי כנסת, לא בשביל לעשות משהו, כי זה נשמע כמו הרבה עבודה)
|כן|
(תראי מותק בול באמצע)
הבנתי שהיא טובה אבל השם מביא לי את הסעיף
תדעי לך שביומיים האחרונים אני סיפרתי שלוש פעמים את הבדיחה: "אתם יודעים איך קוראים לזה כשיורד גשם בחול המועד? - בוץ המועד"
אתה מקרה אבוד
אני אעשה מאמץ לפגוש את כולכם שם, אבל תכלס נראה לי שבסופו של דבר לא תהיה לי אנרגיה למפגש הזה.
אני החזקתי בכולכן בציפורניים.
נכון, רק בזכותך אני כאן
שלשם שינוי האומה הדפוקה זה לא אנחנו.
אין סתירה
מנטלית אני חצי בן 10 וחצי בן 70
החצי הנמוך באמת מזכיר לי את pooty shoe
אני קראתי ערך ויקיפדיה רק בשביל התנצחות (זאת הסיבה שלוקח לי כל כך הרבה זמן להגיב כאן)
איך מסתדר לי שעשית את זה :-D
וי זה כזה חמוד:love:.
איזה מסכן הפינגווין הזה (ואיזה מסכן הלוויתן שנותר רעב :-P: )
נכון להכל
אולי היא שיידהדה
אני חושבת גם. היא מנסה לבלבל אותנו עם נחמדות, ותתקוף כשלא נהיה מוכנים
אולי אם תפסיקו להגיב
אבל אז זה לא מנומס כי זה אומר שמתעלמים ממך.

בעצם... |שטן|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאללה:-D
אני חולה על פורים. כל חג אני מתחפשת ל-3 תחפושות שונות.
יש פעמים שזה אפילו תחפושת לבוקר לעבודה, ואז תחפושת בערב למסיבות רחוב חחח
ואז למחרת שוב- תחפושת לעבודה, תחפושת לערב. כמה שיותר יותר טוב|מאוהב|
כמובן כשהיו מסיבות|שפם|
כלומר את לא מחליפה תחפושות בשירותים במהלך יום העבודה?
מאכזב
כאשת חתול (שמסתבר גם אתה) נמאס לי שמעדיפים כלבים על פני חתולים אז אם כבר היה בחירה בין כלב(זאב) לחיה אחרת אז בחרתי בחיה אחרת :cool:
אבל פינגווין באמת חמודים.
אני לא אשת חתול. או איש חתול. אני איש של שניהם (רק עם התחושה שלכלב יהיה אכפת אם אני אמות והחתול יהיה אדיש)
יאיייי תמיד רציתי לפגוש ערפדיםםםם
מי אמרת שלא פגשת ערפדים (כפי שנאמר למישהו שפוגש הומו ואומר שהוא תמיד רצה לפגוש הומו)
מה מה? את לא עוקבת מספיק. מים ו-וודקה אלו הדברים היחידים שהוא כן שותה.
טוב שיש מישהי שעוקבת
אני גם חשבתי ככה, ואז גיליתי שזה לא נכון:-P: (או שאני זקנה זה גם אופציה)
אבל את לא יכולה להיות שקנה. כי אני מבוגר ממך וזה אומר שאני...
הוא לא מדבר לא על זו ולא על זו:-D
ריטה זה השם קוד שהוא המציא לשותפה שלי כדי שלא תדע שאנחנו מדברים עליה מאחורי הגב:-D
זכור לי שכבר הגבתי על זה...
וואו זה כזה מוזר שאני לא הבנתי את הבדיחה הפרטית הזאת...
הנה צדקתי.
אז מה השם האמיתי של השותפה שלך?
אבל אם ככה מי זה לורד זד?
הבן זוג שלה שהיא נפרדה ממנו לפני כמה זמן ועכשיו היא כ-ל הזמן בבית ומוציאה אותי מדעתי.
חיים מרתקים
אמ, אני היחיד שיודע מה נגמר עם ריטה רפולסה ולורד זד?
האמת שסיכוי גבוה שכן
אהבת את השיר? לקח לי 4 דקות לכתוב אותו...ואז עוד זמן לשכתב
נזכרתי עכשיו בשיר:
אני שונא את כולם, שונא את כולם, לא לא רק קולקטיבית , אינדיוידואלית גם
אני שונא את כולם, שונא את כולם , הסיבות לא חשובות , פשוט שונא אתכם סתם

"פזמון
אני שונא את כולכם, וזה מאוד אישי
אולי תעלמו ותניחו לי
אני שונא אתכם ואת כל העולם
אולי תקבלו ת'רמז ותלכו מכאן
אבל זה ממש לא מתאים לי להיום כי אני יצאתי לחופשת פסח מהעבודה ואני מאושר.
זה מאוד יתאים לי ביום ראשון הבא כשאני אצטרך לחזור לעבודה...

השיר שלי בפירוש היה פחות טוב:
היה לי איש מאוד שמן
היה לי איש שמאוד בילגן
הוא הלך לעיר
הוא מכר חזיר
ואז קפץ לשוק מחר
וגם קנה שם מרזומר

ובום! סיימתי את עמוד 10 והודעה #194

Lhuna3

Well-known member
וואו זה כזה מוזר שאני לא הבנתי את הבדיחה הפרטית הזאת...
הנה צדקתי.
אתה מבין שאם אתה מגיב גם להודעות של עצמך אז אתה בלופ אינסופי ולעולם לא תסיים להגיב על השרשור הזה, נכון?
אין לי בעיה עם זה באופן אישי, רק רוצה לוודא שחשבת על זה עד הסוף.
(ומבלי לזלזל בעובדה שלכתוב הנה צדקתי זו אחת ההנאות הגדולות של החיים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בגלל שהוא [רולנד שיט] חושף את הצביעות של משפחת רוז. אדם פשוט ונבער מדעת, שמשמש על תקן ליצן החצר. אני גם זוכר את השחקן לטובה מסדרה קומית זניחה בשם "המופע של סטיבן וובר" משנת 2000. וובר היה שם וגם וונדל פירס (באנק מהסמויה).
לי הוא הרגיש תמיד דמות מוגזמת במוזריותה ומהבחינה הזאת דווקא לא עבד כחושף הצביעות של משפחת רוז כי הם באמת לרוב היו טובים יותר ממנו. לעומת רוב שאר הדמויות בסדרה שכן היו טובים בזה.
השחקן נראה לי תמיד מוכר מאוד אבל אף פעם לא בדקתי בעצם מאיפה. אז בדיקה בIMDB הזכירה לי שהוא היה דמות משנה משמעותית גם בGroundhog Day וגם בThere's Something About Mary.
אם אני כבר כותב אז אני אציין שההודעה הבאה שאני צריך להגיב עליה היא הודעה 70
הייתי צעיר לפני 10 ימים
איך אתה לא תסריטאי?
אני כותב את התסריט של סיפור החיים של כולנו.
שם: מי-רובוט יו-ג'יין
באמת כנראה הפרק הכי גרוע של באפי. העצבת אותי.
האמת שזה היה בכלל רפרנס לטרזן, אבל אתם זאטוטים שלא מכירים קלאסיקות כנראה
הרפרנס לטרזן היה ברור, אבל הרפרנס לבאפי אמור להיות יותר ברור.
בטרזן באמת (לפחות בסרט) הוא אומר מי טרזן יו ג'יין.
אבל יש את הפרק מעונה 1 של באפי שנקרא I, Robot, You, Jane כרפרנס לא קשור לטרזן. שם הפרק לא טוב כמו הפרק עצמו (אם כי זה הפרק הראשון אם ג'ני אז זה נותן לו נקודות)
מה שאת צריכה לעשות זה לדמיין מישהו עומד ליד המקרר ועכשיו לדמיין שאת נופלת שטוח על הרצפה לכיוונו והוא נופל ששטוח על הרצפה לכיוונך. האם אתם נפגשים? אם כן אז כנראה פחות מ3 מטרים. (אנ יוצא מנקודת הנחה שאתם לא מאוד נמוכים)
אחלה דוגמא, אבל נראה שצדקתי כי אנחנו לא ניפגש
אם אתם לא נפגשים זה אומר שהמרחק הוא יותר מ3 מטר.
;-(;-(;-( אתה לא יודע כמה זה מבאס. ואם לא ראית עדיין - אז מומלץ מאוד. אפילו לונה אומרת
לונה עושה הרבה טעויות
אני גאה בבדיחות אבא שלי.
אם כבר מצפים, אז מצפים בשוקולד
(מה? לא יודעת. נורא מוקדם ואני בעבודה אבל אין לי חשק לעשות כלום חוץ מלבהות)
עכשיו אני רוצה ואפלים מצופים בשוקולד
אני אוהבת את הסירנות. תמיד חשבתי שעשו להן עוול, והגיע הזמן לספר את הסיפור מנקודת מבטן. (היו מאשימים אותן שהן שרות כל כך יפה שזה גורם למלחים להשתגע ולשוט לעבר הקול עד שהספינה היתה נטרפת
יש כל כך הרבה ספרות פנטזיה שקשורה לסיפורים מיתולוגיים שאני כמעט בטוח שיש ספרים מנקודת מבט של סירנות.
אוקי וזה הוביל אותי לדבר הזה:
1616696895427.png
אבל שם הסירנה היא כנראה רעה שוב.
@didalf קחי את זה בחשבון
אבל ממש לא נראה לי שחוסר ביטחון זאת תכונה שישלחו מישהו לגהנום בגללה. אם כבר צריך לשלוח לגהנום אנשים עם ביטחון עודף. (אוקי לא כולם, אבל חלק)
כאמור, ההיא מהעבודה שלי תמיד חטפה עלי קריזה אז כנראה היא לא תסכים איתך (אבל היא באופן כללי גם מין מושי-מושלמת כזאת באופן לא מאיים ושאי אפשר לשנוא אותה, ולכן אני שונאת אותה)
מי לכל הרוחות המפגרת הזאת חושבת שהיא?
תודה! כל היפי נפש כאן היו עסוקים בלהזדעזע
פפפפפפ יפי נפש :rolleyes:
ממשיך במלאכת סיזיפוס שלי
אני מתחיל לחשוב שאולי יש סיכוי לאזן את האבן בקצה ההר הזה
כבר סיכמנו שאתה מפלצת שיותר גרוע מהיטלר. הוא לפחות רק הרג אנשים ולא התעלל בהם נפשית |שפם|
תמיד יש משהו בעייתי בשימוש במילה מפלצת על מישהו זכר. כי מפלצת זה בנקבה. אבל אני זכר וגם היטלר זכר לכן הגיוני שכתבת "גרוע" ולא "גרועה". אבל עדיין זה מרגיש לא נכון בגלל המפלצת. האם אי אפשר לומר שאני מפלץ יותר גרוע מהיטלר?
*אגב, אני חושב שהיטלר גם התעלל נפשית בהרבה מאוד אנשים (ברמה שאפילו כיום 76 שנה אחרי מותו עדיין אנשים סובלים מהשפעת ההתעללות הנפשית הזאת)
האם את חושבת שאת עדיין תהיי מצולקת נפשית ממני בעוד 76 שנה? אני בספק (כלומר כמובן שאני מקווה שכן, אבל אני בספק)
אני לא צוחקת על שירי פסח:-0
את לא צוחקת על שירי פסח?!?
אני הרגע עשיתי בדיחה שכללה את היטלר וניצולי שואה, אבל את אפילו על שירי פסח מסרבת להתבדח...
לא, מה פתאום. אנחנו אוהבים אותך ומעריכים אותך ונהנים מהדיקטטורה שלך. not :-P:
אני בוחר להתעלם מהסוף של השורה
איזה משבית שמחות אתה.
משבית שמחות זה יחסית מחמאה לאור זה שרוב הזמן טוענים שאני דיקטטור. (אני לא. אני שמש העמים)
אה, ברור. כךל הדיקטטורים שם
היטלר נמצא בגהנום, כמו כל היהודים (לפי הנצרות)
*קרדיט לבו בורנהאם שכתב את זה:
"I wrote a song about Christian Hell, and it went like this: 'Hitler was there, and so were all the Jews, so it got a little awkward.'"
אה, נו, בספרים הוא דיבר הרבה יותר ובהרבה יותר שפות
מי לימד את טרזן שפות?
אבוקדו זה פלא שניתן לעולם בני האדם ע"יי האלים...לאיזו מטרה? תשאלו אותם,לא אותי, אייני אל
אני מניח אל שחשב שגרעין גדול יגרום לאלות לחשוב שגם משהו אחר גדול.
ממש לא, אמרנו את זה כי אתה מנהל פורום נהדר עם אישיות נפלאה! |כן|
בדיוק 😁
מהשבוע הבא אני מתחיל לכתוב על פרקים, תצטרף!
אוי, עכשיו באיחור אני מבין למה התחלת פתאום לכתוב על "היהודים באים". זה היה לי מוזר כי זה נשמע כאילו מצד אחד אתה רואה את הסדרה לראשונה ומצד שני למה שמישהו יראה את זה לראשונה רק עכשיו.
העניין הוא שאני לא זוכר את רוב רובם של המערכונים.
אני כבר מזמן רוצה לעשות צפיה מסודרת של הסדרה פרק אחר פרק
אז קדימה תצטרפי.

וואו איזה מדהים אני סיימתי עכשיו עוד עמוד ואת הודעה #213
ועכשיו אני אהיה בעמוד האחרון

למעלה