Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

מילי08

Well-known member
באמת כנראה הפרק הכי גרוע של באפי. העצבת אותי.
האמת שזה היה בכלל רפרנס לטרזן, אבל אתם זאטוטים שלא מכירים קלאסיקות כנראה
מה שאת צריכה לעשות זה לדמיין מישהו עומד ליד המקרר ועכשיו לדמיין שאת נופלת שטוח על הרצפה לכיוונו והוא נופל ששטוח על הרצפה לכיוונך. האם אתם נפגשים? אם כן אז כנראה פחות מ3 מטרים. (אנ יוצא מנקודת הנחה שאתם לא מאוד נמוכים)
אחלה דוגמא, אבל נראה שצדקתי כי אנחנו לא ניפגש
נשמע שהיית צריכה לראות גם את הטיק עונה 3. (אה אין. sucks to be you)
;-(;-(;-( אתה לא יודע כמה זה מבאס. ואם לא ראית עדיין - אז מומלץ מאוד. אפילו לונה אומרת
אני זוכר שראיתי את זה בקולנוע והייתי מאוד מאוכזב כי למרות השם כן הייתה הפסקה
hello dad!
I don't understand how people... live. It's amazing to me that people wake up every morning and say: "Yeah, another day, let's do it." How do people do it?
צודק. היו שם כמה משפטים משובחים, וזה אחד מהם. מאוד מזדהה איתו על בסיס יומיומי
אבל לא שאלו על ציפיות. שאלו על מצפים. ומצפים זה המקומות האלו שמהם צופים על נוף. (כמו מצפה רמון)
אם כבר מצפים, אז מצפים בשוקולד
(מה? לא יודעת. נורא מוקדם ואני בעבודה אבל אין לי חשק לעשות כלום חוץ מלבהות)
אבל זה לא לעניין להגיד כל דמות מהמיתולוגיה היוונית. זאת לא תשובה. תתני דמות אחת.
אני אוהבת את הסירנות. תמיד חשבתי שעשו להן עוול, והגיע הזמן לספר את הסיפור מנקודת מבטן. (היו מאשימים אותן שהן שרות כל כך יפה שזה גורם למלחים להשתגע ולשוט לעבר הקול עד שהספינה היתה נטרפת
כמו זה שהתעלצת למעלה לבחור דמות מיתולוגית...
יאפ..
אבל תיקנתי את דרכי
אבל ממש לא נראה לי שחוסר ביטחון זאת תכונה שישלחו מישהו לגהנום בגללה
כאמור, ההיא מהעבודה שלי תמיד חטפה עלי קריזה אז כנראה היא לא תסכים איתך (אבל היא באופן כללי גם מין מושי-מושלמת כזאת באופן לא מאיים ושאי אפשר לשנוא אותה, ולכן אני שונאת אותה)
חחחחחחחחחחחחחחחחח זה ממש גרם לי לצחוק בקול רם. אפילו שהיה די ברור לאן זה הולך מהרגע הראשון זה היה גדול.
תודה! כל היפי נפש כאן היו עסוקים בלהזדעזע
איך אני אמצא זמן להיות תסריטאי. אני בקושי מוצא זמן לענות בשרשור הזה.
סדר עדיפויות

Lhuna3

Well-known member
;-(;-(;-( אתה לא יודע כמה זה מבאס. ואם לא ראית עדיין - אז מומלץ מאוד. אפילו לונה אומרת
חחח זה לא משהו שאי פעם שכנע אותו :p
אני אוהבת את הסירנות. תמיד חשבתי שעשו להן עוול, והגיע הזמן לספר את הסיפור מנקודת מבטן. (היו מאשימים אותן שהן שרות כל כך יפה שזה גורם למלחים להשתגע ולשוט לעבר הקול עד שהספינה היתה נטרפת
אני לא זוכרת בדיוק איפה (אולי ב- once upon a time?) אבל זכור לי במעורפל שהיה משהו על זה באיזו סדרה.

nerdkey treky

Active member
אני לא זוכרת בדיוק איפה (אולי ב- once upon a time?) אבל זכור לי במעורפל שהיה משהו על זה באיזו סדרה.
אני אוהבת את הסירנות. תמיד חשבתי שעשו להן עוול, והגיע הזמן לספר את הסיפור מנקודת מבטן.
יש סדרה בשם SIRENS שהיא מנקודת מבטן של הסירנות (בערך, לא בדיוק, קצת). חוץ מזה שהשחקן הראשי נראה מאוד גרוע בתפקידו, סדרה סבירה מינוס. אולי לא הייתי צריך להפסיק אותה כל כך מוקדם...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממשיך במלאכת סיזיפוס שלי
למה לא? ציטוט זה ציטוט. לא משנה מה האופי שלו
יש ציטוטים שלא הייתי הולך עליהם
1616103049420.png
כשאת רק מגיבה באמוג'י צוחק זה יהיה מוזר אם אני אגיב.
אבל במקרה הזה צחקת ממשהו שאני כתבתי אז כל הכבוד על הטעם המשובח

דייי זה לא אמיתי! הגבתי עד אמצע עמוד 3, וכשניסיתי לשמור עשיתי משהו שמחק הכל, ניסיתי להחזיר אבל אני לא מצליחה. אני לא מאמינה אני הולכת להתאבד ;-(
כמנהל פורום אחראי אני אמור להודיע למישהו כשמישהו מהפורום שלי מאיים בהתאבדות.
אבל... 1. עברו שבועיים אז כנראה מאוחר מידי
2. בשרשור של שיימלס את מציגה דעות שלא מתאימות לחלוטין לדעות שלי, אז לא אכפת לי ממך.
:-P: (אנ מתכוון ל :-P: של הומור שחור)

אבל באופן רציני יותר זה באמת נשמע נוראי. כדאי מאוד לשמור את הטקסט של הודעות גם עם קונטרול C

ריענון הדף הוא חברו הטוב של כותב בפורום תפוז
חשבתי שאני החבר הכי טוב של כותב בפורום תפוז...
אתם סתם אמרתם את זה כדי שאני לא אחסום אתכם?
משהו בך מקולקל
את ניסית את הסרטונים של הגרפים? זה באמת מאוד ממכר
אבל תראו מה כן מופיע
1614862917240.png
הולי שיט מה אני עושה שם?
אוי, פספסתי את זה בהודעה הקודמת.
אני בוחרת בשביל לונה
דרוסילה
1614863283793.png
בעיקרון רעיון מגניב.
אבל בפועל איך מתחפשים לדרוסילה?
בשביל להיות דרוסילה צריך את הפרצוף הספציפי של ג'ולייט לנדאו
איך אפשר לא לאהוב אבוקדו? אוף ניק, מה לא בסדר איתך?
אבוקדו זה מגעיל. הדבר היחיד שטוב באבוקדו זה שנחמד לשים את הגרעין הגדול שלו בצנצנת מים ולראות אותו גדל.
והרבה דברים לא בסדר איתי...
נראה לי שכישורי מטבח הם לא הצד החזק של אף אחד כאן...
בגלל זה תוכנית הבישול הכי מתאימה לפורום שלנו היא Nailed It
:-D. נראה לי שזה צריך להיות אסור בחוק. לראות את הכוכב האהוב עליך בתוך הביוב הזה.. יוציא ממנו רק רק ואתה לא תסתכל עליו אותו דבר.
אז אני מבין מזה שגם את לא הבנת שאני מתלוצץ כשאני אומר שטום הולנד היה בעונה 38 של האח הגדול VIP
קוטר זה טוב!! אני בעד קיטורים. כמה שיותר יותר טוב
אז אני אגיע לגן עדן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מתעפצת על השולחן בעבודה. אולי אם אני אעבוד קצת זה יעיר אותי. אז אני אמשיך בסופ"ש מתישהו
בדרך כלל העבודה זה הדבר המרדים
איך זה הגיוני מבחינתך? כשאני מתעפצת בעבודה אני הולכת לפורום להתעורר:-D
בדיוק

והאם ראית את ה "היהודים באים"?
היהודים באים באמת תוכנית מעולה.
אבל זה כבר 4 עונות והם עדיין לא הגיעו.
את לא יכולה לאשר דברים שקשורים לבאפי לפני שראית את הסדרה.
מה קורה עם זה? את עדיין עם המחשב המעצבן שהדבר היחיד שהוא מספק לך זה תירוצים?
חסל סדר פסח כהלכתו
אוקי בהתחלה חשבתי שזאת בדיחה אבל יש משהו כזה:
וואן מור טיים ווית' ריכוז... אני מתחילה להגיב וכנראה לא אסיים בהודעה הזאת כי תהיו בריאים. + אני עוד לא מגיבה לקישורים וסרטונים כי עוד לא הגעתי ללראות אותם. צריך להיות סדר. מיי אוסידי סנס איז טינגלינג.
וואו אני לא מאמין שזה לוקח לך כל כך הרבה זמן...
זה מאוד ערפדיופובי מצידך להניח שרק בגלל שאני ערפדית אני מכירה את כל הערפדים! אבל במקרה הזה כן, היה לי רומן סוער עם שניהם.
במקביל?
חוקים נועדו כדי לשבור אותם!B-|
זאת בהחלט דרך מעניינת לראות את עשרת הדיברות
סיריאסלי לא אהבת את גרג של סנטינו? הוא היה הדמות הכי טובה בסדרה, וזה שהחליפו אותו היה חילול הקודש!
אני בשוק לחלוטין מכן

didalf

Well-known member
מה קורה עם זה? את עדיין עם המחשב המעצבן שהדבר היחיד שהוא מספק לך זה תירוצים?
כן.

אוקי בהתחלה חשבתי שזאת בדיחה אבל יש משהו כזה:
אני לא צוחקת על שירי פסח:-0
ואיכס אבל מה זה הלחן המגעיל הזה זה לא הלחן שלנו.

מילי08

Well-known member
רפרנס לטרזן?
me- tarzan you- jane, מהסרט בכל אופן..
יש ציטוטים שלא הייתי הולך עליהם
:-D
אבל במקרה הזה צחקת ממשהו שאני כתבתי אז כל הכבוד על הטעם המשובח
תודה על האישור על הטעם שלי. אני ממסגרת את זה וחסר למי שיבוא אלי בטענות!
וחוצמזה לא תמיד יש לי מה לכתוב חוץ מלשים איזה תפוזון
לא, מה פתאום. אנחנו אוהבים אותך ומעריכים אותך ונהנים מהדיקטטורה שלך. not :-P:
את ניסית את הסרטונים של הגרפים? זה באמת מאוד ממכר
אני לא נכנעת!
בשביל להיות דרוסילה צריך את הפרצוף הספציפי של ג'ולייט לנדאו
איזה משבית שמחות אתה.
וחוצמזה, מה אכפת? זה של לונה, אז היא תשבור את הראש
אז אני מבין מזה שגם את לא הבנת שאני מתלוצץ כשאני אומר שטום הולנד היה בעונה 38 של האח הגדול VIP
אז לא ראית את ה :-D ששמתי בהתחלה? זו הערה כללית על כוכבים אהובים באופן כללי
אז אני אגיע לגן עדן
אה, ברור. כךל הדיקטטורים שם
וואו אני לא מאמין שזה לוקח לך כל כך הרבה זמן...
:-D

Lion_Heart

Well-known member
ממשיך במלאכת סיזיפוס שלי

אבוקדו זה מגעיל. הדבר היחיד שטוב באבוקדו זה שנחמד לשים את הגרעין הגדול שלו בצנצנת מים ולראות אותו גדל.
והרבה דברים לא בסדר איתי...

בגלל זה תוכנית הבישול הכי מתאימה לפורום שלנו היא Nailed It
אני אוהב שמזכירים את סיזיפוס,
תכנית הבישול הכי מתאימה לפה היא cutthrought kitchen (תכנית בישול מרושעת למדי), רק דעתי

אבוקדו זה פלא שניתן לעולם בני האדם ע"יי האלים...לאיזו מטרה? תשאלו אותם,לא אותי, אייני אל

"
אתם סתם אמרתם את זה כדי שאני לא אחסום אתכם?"
ממש לא, אמרנו את זה כי אתה מנהל פורום נהדר עם אישיות נפלאה! |כן|

LeAnnDylan

Well-known member
תה לבן, תה ירוק, תה צהוב, תה אולונג, תה שחור, תה מותסס, תה בוקר, תה יסמין, תה ארל גריי, תה מתובל, תה נענע, ג'אגרטי, קומבוצ'ה ותה מעושן.
כולם באמת כוללים את העלים של אותו צמח אבל חלקם כוללים עוד מרכיבים ובחלקם העיבוד הוא שונה ככה שכימית החומר במשקה הוא שונה (חומר שעבר חימצון הוא שונה מחומר שלא עבר חימצון).

*עכשיו אני מרגיש כמו בבית ספר שבתור "עונש" על זה שאני לא עושה כלום בשיעורי ספורט הייתי צריך לעשות עבודה על ספורט כלשהו. ולכן הייתי הילד היחיד בכיתה (ואולי בבית ספר) שהבין את כל החוקים של בייסבול.
מה אתה חופר?! בסך הכל אמרתי לו שהוא אוהב את אותו עלה של תה, וגם אחרי כל החפירה שלך הגעת למסקנה שמה שאמרתי הוא נכון.
את מי זה מענין הכימיה שהעלים עוברים אחרי?! הם כולם הגיעו מאותו-פאקינג-צמח!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שחקנ/ית החודש: אולי אלכסנדר.
אוּלַי אלכסנדר...
זה אומר שאת לא בטוחה?
:-P:
למה מצפים בחודש הבא? שהסתיים ואיתו החורף.
לא:cry:
אני אוהב את החורף (ואת החייל שלו)
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אחת הנשים ממד מן, לא ממש משנה מי, עיקר שיהיה לי תירוץ ללבוש משהו בסגנון שנות ה60.
אוקי, אבל הסגנונות של בטי, פגי וג'ואן מאוד שונים. אז את צריכה לבחור. (או שנבטל את ההזמנה שלך למסיבת התחפושות)
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אני לא יודעת אפילו להכין חביתה.
אוקי, זה מרגיש לי מוגזם.
זה כמעט כמו לא לדעת להכין סנדוויץ'
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אני לא יודעת לבשל אבל אני יודעת לאפות עוגות טעימות. אני הכי אוהבת את עוגת גבינה שאני מכינה שזה מפתיע כי אני בדרך כלל לא סובלת עוגות גבינה אחרות.
אוקי, אני חשבתי שאולי אני מחמיר מידי לגבי זה שאת לא יודעת להכין חביתה. אולי אף פעם לא היית במטבח או משהו. אבל אם את יודעת להכין עוגה. אפילו העוגה הפשוטה ביותר, אז אין לך תירוץ לא לדעת להכין חביתה.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? משהו עם אבשלום כי לפי התנ"ך הוא היה חתיך.
אני רק זוכר שלאבשלום היה שיער ארוך. אבל בכל מקרה זה בהמשך לסדרה על דוד.
ואני מניח שאם אני אגלול מטה אז אני אגלה שמישהו כבר שם את הקטע הזה מתוך היהודים באים. אבל למקרה שלא:
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? דחיינות
אני אף פעם לא דוחה שום דבר (אני עונה באיחור של שבועיים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יום אחד אני נוסעת למשרד ויש פה כ-100 הודעות שלא קראתי, למה לא אוסרים עליכם לכתוב פה כשאני בעבודה?? אני מתחילה להבין את בעיה של ניק ואני לא אוהבת את זה.
תודה רבה באמת שאת מבינה את המצוקה שלי
ואיך מצאת גיף עם כתוביות בעברית? 8-*
כן, זה באמת יוצא דופן
(כלומר טכנית אפשר ליצור את זה, אבל למי יש כוח לדבר כזה)
אני דווקא אוהבת לחכות שכולכם הולכים לישון בשביל להגיב.
ככה אף אחד לא מפריע לי.
טוב, את באזור זמן אחר ממנו אז זה לא ממש שאת מחכה שנלך לישון.
ואם אני לא מספיקה להגיב להכל, אני משכנעת את עצמי שזה לא היה שווה תגובה:-D
אז ההפך. אני דואג שהדברים הכי שווי תגובה נכתבים כשאין לך זמן להגיב עליהם (משהו כזה)

אז אני רוצה עכשיו להגיב ל @Lhuna3 , אבל זה יהיה מסובך אם לא רואים למה היא מגיבה אז עשיתי צילום מסך:
1616269634144.png
אני לא העלתי את הרעיון הזה בתור משהו רציני, אלא בתור משהו מגוחך שלא הגיוני בשום דרך שהיא. זה כמו אם הייתי אומר איזה מוזר זה שכריס המסוורת' הוא האחיין של קסטרו.
ואני שמח להבין שצדקתי לגבי ההתנהלות של האח הגדול.
התשובה תלויה בעד כמה את אוהבת אותו [דייויד טננט].
ואם התשובה היא שמספיק בשביל לראות משהו בשבילו, אז יותר הגיוני לצפות בעונות שלו בדוקטור הו |שפם|
אבל הדרך היחידה שנוכל לשכנע את @didalf לצפות בדוקטור הו זה אם נשתמש בפסיכולוגיה הפוכה.
...או בעצם, אם נעשה צפיה חוזרת משותפת בעונות של טננט כדוקטור הו. ונשים הרבה תמונות וגיפים. היא לא תוכל להתאפק.
אז מה אתם אומרים?
יש כל מיני גרסאות, אני בוחרת אקראיות מהאינטרנט, כולן דומות מאוד. בעקרון הם כולם מבוססים על חלב טבעוני כלשהו, ובמקום ביצים שמים שמן כלשהו (באמת שלא צריך הרבה, כמות קטנה מספיקה).
אני לא אגיד שיש לו אותו טעם כמו של פנקייק רגיל, זה יהיה שקר. כמו רוב התחליפים, זה פחות טעים מהמקור (אחרת כולם היו עושים את זה ולא את המקור), אבל זה טעים לי.
מזכיר לי את הפרק במחלקת גנים ונוף שרון וכריס מתערבים מי יכול להכין המבורגר יותר טעים, כריס עם מתכון טבעוני מאוד מורכב, או רון עם בשר פשוט.
הסיבה ששאלתי (אם יש לזה טעם דומה) היא כי ניסיתי להכין בשבוע שעבר עוגיות שוקולדצ'יפס ללא גלוטן (בשביל איזה מישהו שלאלרגי, לא כי משעמם לי בחיים) ואומנם המרקם של ה-dough הרגיש שונה, אבל בסופו של דבר מבחינת טעם, היה לזה טעם של עוגיות שוקוצ'יפס רגילות.
אחותי מכינה עוגיות שוקולדצ'יפ ללא גלוטן (כי לה ולבן שלה יש צליאק) וממש אין הבדל בטעם כשעושים את זה טוב.
אבל קשה לי להאמין זה היה אותו דבר ללא ביצים וחלב.
ואגב, לגבי הערה שלך של "(אחרת כולם היו עושים את זה ולא את המקור)" אני לא יודעת אם זה נכון לגביי. בעיקר מבחינה כלכלית.
נגיד סתם דוגמה, הבוסית שלי טבעונית אז מידי פעם אנחנו הולכות לברגר קינג כי יש להם את האימפוסיבול בורגר, ופעם אחת היא שיכנעה אותי לטעום את זה ו-וואלה זה טעים. אין לזה בדיוק טעם של בשר אבל זה ממש לא רע, ולא הייתי מתנגדת לאכול את זה. הענין הוא שאני יכולה לקנות שני המבורגרים רגילים (שלהם) ב-$6 בעוד שהמבורגר אחד של האימפוסיבול עולה $8 אז אני חושבת בכיוון של "לא ממש מפריע לי אם אני אוכלת בשר או לא- אין לי סנטימנטים לפרות- אבל אחד עולה לי כפול מהשני, אז ברור שאני אבחר במה שזול יותר" ומענין לי ת'סבתא (אותך) מי מהשנים בריא יותר.
אה כן, נראה לי שזה בהחלט שילוב של שני הדברים. כלומר אפשר לאכול תחליפים של מוצרים מהחי זולים, אבל הם יהיו פחות טעימים או טעימים באותה מידה (או אפילו יותר) אבל אז הם יקרים יותר.
אני מניח שמתישהו בעתיד זה יגיע למצב שזה שבו זה יהיה טעים באותה מידה תמורת אותו מחיר ואז יהיה אפשר באמת לעשות שינוי עולמי משמעותי.
(אני מאוד אוהב בשר, אבל זה לא שיש לי עיקרון של להרוג חיות בשביל האוכל שלי)
את מסתכלת על זה לא נכון. זה לא היה סוכר או קרימר.
זה היה קרימר וגלידה + סוכר (שזה מה שהייתי עושה בהתחלה כדי להתרגל לטעם של הקפה, כי אני לא אוהבת)
אז אני מרגישה פחות רע עכשיו כשהורדתי את הסוכר הנוסף (והאמת היא שלאחרונה הורדתי גם את הגלידה. עכשיו אני שותה רק עם חלב וקרימר)
אין לי שום דבר לומר על זה, אבל זאת הודעה #100 ורציתי להתגאות בכך שהגעתי עד לכאן.
זה אומנם אפילו לא חצי מהדרך בשרשור, אבל זה משהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הגעתם כבר לעמוד 6 :eek:
אני low key שונא אותכם
ועכשיו אתם בעמוד 11. אני עדיין שונא אותכם.
חחח לא, התמונה ששמת זה הטיק עצמו, ארתור נראה ככה: (זה קצת ספוילר ל-the tick)
אני חושב שארתור נראה ככה:
1616271065840.png
זה נשמע כמו משהו שניק היה אומר:-D:-D
את אמרת על משהו שדילן אמרה שזה נשמע כמו משהו שאני הייתי אומר?!?
Them fighting words
אני הרבה דברים למדתי מארץ נהדרת במקום מהחדשות
לאחרונה גם יש דברים שאני לומד מזהו זה.
אבל...אבל... פינגווין זה חיה חמודה.
למה?!?!?
כמו הרבה דברים, אבולוציה. יש להם מעט זמן להזדווגות אז הדרך היחידה שיהיו הרבה צאצאים זה חרמנות גבוהה מאוד.
הרגע ראיתי אותו אז אני מאשרת שעשית לו טובה.
ראית סרט של דרו? הוא היה ביס או ששלח לך דוד? כי אם דוד אז אני מוחה על זה שאת לא רואה דוקטור הו.
כי זה בזבוז של יום חופש, בשבת במילא לא עובדים. במקום חופש גם בחג וגם בשבת הם מתאחדים.
וגם על חול המועד מורידים ימי חופש וחג לא אז כשהחג בשבת לא הרווחנו כלום.
אוקי, לא חשבתי על העניין של זה שמורידים ימי חופש על חול המועד.
דילוגים קצרים?8-* מי לעזאזל מדלג מרצונו אחרי שיעור חינוך גופני של כיתה ד'?:-D
זכור לי סדרה שבה מישהי מדברת על כמה שדילוגים זה כיף ושהיא לא מבינה למה אנשים לא מדלגים כל הזמן. אבל אני לא זוכר איזו סדרה זאת.
אולי בעצם הסדרה החדש של מים ביאליק...
אני מאוד אוהב את ההשקעה שלך

(הכנתי גיף חדש של דרו נקרעת מצחוק כדי להשתמש בו עליך
מקווה שאת מעריכה)
אבל משום מה הגיף הזה לא ממש עובד (כלומר עובד נורא נורא לאט)
בגלל התגובה הזאת חששתי להגיד שגם אני לא שותה חם. אבל הדבר האחרון שאני רוצה להיות זה הסולמייט של ניק, אז אני הולכת לשתות מים חמים עם כלום עכשיו.
ותמשיכי לשתות מים חמים כי אני לא מתכוון לעשות את זה

זהו הגעתי להודעה #116 וזה מספיק להיום.

למעלה