Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

dilia snake

Well-known member
טוב אני אנצל את הזמן, כי בקצב הזה ייקח לי נצח להגיב לכולם.

אני גאה בך שענית!
תודה?
עוגת שמרים?:-0 זה נראה מה זה מסובך לרגע חשבתי להכין לבד, הסתכלתי במתכון וויתרתי. כל הכבוד!
זה רק מצריך סבלנות.
לאחרונה גילתי שיש לו כמה סדרות שכל אחד עוסקת במיתולוגיה אחרת. במצרית, נורדית
יש לי את כול הספרים שלו בבית!
אוף קורס יו דיד|חבול|
לפחות הוא משקיע :-P: מה את רוצה ממנו?
Stardust? (הסרט מ2007 שמבוסס על ספר של ניל גיימן)
לא משהו אחר, אבל אין לי איך לבדוק כי המחשב הגדול מת.
רגע, אז קראת בעבר ספרים של הארי בוש, אבל רק עכשיו קראת את הספר הראשון בסדרה?
(כלומר אני מבין שכל אחד בטח עומד בפני עצמו, אבל עדיין)
כן כי בעברית הספר הראשון שתרגמו היה ספר מספר 6 (לך תבין) ואז הם תרגמו חלק מ-6-12 ואחר כך עוד כמה מהמאוחרים יותר בצורה רנדומלית. ומצאתי בספרייה עוד כמה שלא תורגמו ואז הזמנתי את 1,3,4 ו-17 מבוק מדיפוזיטרי (אני עדיין מחכה שהדואר יואיל בטובו להביא לי את 4). אז זה בגדול הסיפור.

טוב, אני אמשיך מאוחר יותר, ששוב יהיה לי זמן.

didalf

Well-known member
מה לגבי שאול?
יו ג'קמן.

דבר ראשון, הייתי בטוחה שתעריכי את העובדה שטרחתי להכין לך גיף מותאם אישית|שפם| אבל לאאאא גם כן כל הג'ן ז האלה. אין טיפת הערכה לכלום|שפם|
:-D

האם יש וורז'ן שהוא לא של טיילור שצריך לציין שזה הורז'ן שלה?|תוהה|
זה הגרסה של ההקלטות מחדש. (היא מקליטה את אלבומים 1-6 מחדש כיוון שהמאסטרים בידיים של מישהו שהיא שונאת והיא לא יכולה להשיג אותם חזרה)
שבתכלס נשמעת די אותו דבר (כמו שצריך כי המטרה היא להחליף את הקיימים) אבל נתקלתי בסרטון שהשווה את שתי הגרזאות והקול שלה בכל זאת יותר טוב בחדש. קיצר היא הוציאה את זה מחדש ודבקתי לזה מחדש כאילו לא שמעתי את השיר הזה אלפי פעם בחיי.

קפה חם זה פיכסה.
נכון!

האמת שתיכננתי לרשום בהתחלה בלאדריינה כי זה הרבה פחות עבודה אבל אמרת שזו מסיבה היפוטטית אז אין סיבה שאני לא אשקיע היפוטטית:-P:
גם בלאדריינה זה טוב.

אין לי מושג למה לעזאזל צפיתי בזה עכשיו.
כי גרפים זזים זה מהפנט!

הוו שלום גראהמי|יאמי|
הא! מי קרא לבעלים שלי לא חתיכים??

50a9z0.gif
יאאא אני מרגישה שהתקדמתי בחיים מאוייבת לרשימה הזאת:-D

אני בעיקר מרגישה טוב עם עצמי כי אני לא שמה בפנים סוכר פיזית. אלא רק דברים שמכילים סוכר [קרימר/גלידה] אז זה גורם לי להרגיש כאילו זה לא כזה נורא:-P:
אה כל הכבוד לך אני שמה 2 כפיות סוכר|חבול| ואם יש גלידה כאפשרות אז בנוסף.

לאנשים שמתמחים בחביתה- כן. לאנשים שאשכרה מכינים דברים מסובכים-לא.
נגיד חברות שלי תמיד צוחקות עליי שאני לא יודעת להכין מרנג או קרם ברולה (שהאמת היא שפשוט לא ניסיתי) ואומרות שזה "ממש קל" זה פאקינג לא|שפם|כאילו, יש מיליון דרכים להרוס את זה. איך זה אמור להיחשב לקל?!
מה זה החברות האלה??? אל תקשיבי להן את השפית של הפורום.

תן לי לנחש- מים חמים וחצץ?
:-D:-D

יופי עדי. נכנסתי עכשיו לקישור הזה וקראתי כל כל השרשור והגעתי להודעת סיכום שלי ושמתי אז קישור לסרטוני בידוד של קת'רין מקפי ובעלה הקשיש וזה עשה לי געגועים ונשאבתי עכשיו לאיזה שעת נוסטלגיה ביוטיוב:-D|חבול|
שזה לא דבר רע, אבל עכשיו אין לי יותר כוחות להגיב לכם|חבול|
יו וולקאם?

didalf

Well-known member
ספר החודש: התנ״ך ;)

קפה או תה? תה. תמיד תה. אני כמו הכובען המטורף וארנב האביב

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אז חשבתי על זה הרבה ויש לי רעיון לתחפושת מגניבה (לו רק ידעתי לתפור). להתחפש לדוקטור (מדוקטור הו), אבל איזה דוקטור? שאלה טובה מאוד, אולי לכולם (או לפחות לכולם החל מהתשיעי שאני אשכרה מכירה) . הכוונה להתחפש לתלבושת שברגע שהופכים את המעיל זה תלבושת אחרת, ואז אם לוקחים את השרוולים ושמים על הרגליים ומוסיפים כובע זה נהיה תלבושת אחרת. בקיצר להתחפש לכולם ואז תוך כדי המסיבה אפשר גם בלעשות את הregeneration של הדוקטור. לא הבנתם, יופי כי גם אני הלכתי לאיבוד בהסבר שלי.
יאא נשמע רעיון יפה כל הכבוד על היצירתיות.

קרמבו - טעים או מגעיל? זו לא השאלה הנכונה, השאלה היא מה קודם הביסקוויט או הקרם? וברור שאת הביסקוויט משארים לסוף
זאת בדיוק השאלה כי בזמן שאנשים מתווכחים מאיפה לאכול את הקרמבו אני רוצה לצעוק מה זה משנה הוא מגעיל מכל כיוון!

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? חשבתי על זה שיהיה מגניב לעשות סדרה קומית על התקופה בה רשמו את התנך וכאילו כל פרק מראה איך באמת הדברים קרו וכיצד עיוותו את זה שיהיה בו את כוח האלוהים כדי לכתוב בתנך.
וגם נזכרתי בזה שהיה סדרה קומית על תקופת התנך ״חצי המנשה״ שממש אהבתי לראות בלופ של חינוכית בסופש
חחח יאא רעיון חמוד. עם קריין כזה כמו משפחה בהפרעה.
ואני גם זוכרת את חצי המנשה הייתי רואה בלופ של חינוכית כשישנתי אצל סבתא אהבתי את זה גם.

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לנטוש שאלה בשאלון בלי לתת תשובה
זה 7 מדורי גיהנום!

didalf

Well-known member
מרחק מהמקרר: של המשרד - 3 מטרים. של הבית - 7 קילומטרים
:-D:-D

דמות החודש: בפברואר הרגשתי כמו אמא של שלדון. הבכור שלי לומד באוניברסיטה תוך כדי התיכון, והחודש הייתה תקופת בחינות די רצחנית (כימיה אורגנית, חדו"א 2, פיזיקה - חשמל ומגנטיות). די ריחמתי עליו שבגילו הצעיר כבר לומד את העונש הזה (ואני יודעת מניסיון כמה עונש זה)
יוו מסכן באמת סיוט. מצד שני הילדים האלה שכבר בתיכון באוניברסיטה רציתי לרצוח אותם כשהייתי באוניברסיטה ולא הבנתי כלוםםםם בעוד הילדון שם מתווכח עם המרצה.
אבל כל הכבוד לו.

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? לחם ממולא בעוף ממולא, לחמי מחמצת, עוגות מסובכות ועוד המון דברים.
וואו כל הכבוד.

קרמבו - טעים או מגעיל? 🤢🤮🤢🤮
תודה!!!!

למה מצפים בחודש הבא? לליל הסדר, שאולי השנה נקיים במתכונת "רגילה" עם כל המשפחה?
הלוואי.

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): שלדון קופר בתחפושת אפקט דופלר
3890326b86747cdfe7a624aded6e72ed.gif
יאא חמוד

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? (מתביישת להגיד שלמרות שיש לי שתי חפרניות על פרסי ג'קסון, מחנה החצויים וכל המיתולוגיה היוונית והרומית - אין לי מושג במיתולוגיות הללו) . הייתי רוצה לראות אנטולוגיה לספר שופטים. כל פרק שופט אחר, אבל מהזוויות לא של הגיבור הראשי. לדוגמא - הסיפור של גדעון מהצד של אחד מ"המלקקים", סיפור יעל מהצד של חייל של סיסרא, את סיפור יפתח מהצד של הבת שלו וכו'.
רעיון יפה.

שם: סהר
מרחק מהמקרר: אני כותב מתוך המקרר

סדרת החודש: גו גו פאוור ריינג'רס
סרט החודש: משהו של דרו שדילן כפתה עליי לראות איתה
ספר החודש: בזמני היו קוראים את המאחורה של הקורנפלקס. הילדים של היום מפונקים
שיר החודש: UR SO GAY - KATY PERRY
דמות החודש: ריטה ריפולסה
שחקנ/ית החודש: דרו (דואג לשלום הבית)
ציטוט החודש: "סתום ת'פאק" [ר. ריפולסה]
למה מצפים בחודש הבא? לשובו של לורד זד [ולסעוד בילבלים].

קפה או תה? תה (בגילי בלי סוכר)
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): לפאוור ריינג'ר ואלחם בריטה ריפולסה!
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? יודע לשים זיתים על פיצה של מעדנות
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? יודע לחמם שאריות של שניצל ואורז של שבת:-D
קרמבו - טעים או מגעיל? כן
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? הגברים של חיי (וזה לא פורנו;-()
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? פוסידון
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? אה, זה לא גיהנום? מסנן את הבסטי שלי כשהיא צריכה לצאת להליכה
שיר אהוב בהגדה של פסח: דזבין אבא בטרי זוזיי
יין אדום או לבן? בירה אבל אני אלך על אדום כי אני שותה בחגים

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו?
8cba6719-8996-4b5d-a0d7-25483b6ae440.jpg

Lion_Heart

Well-known member
אנחנו עדין בהימורים לשם האמיתי שלך מאיזה שרשור אחר שאני כבר לא עוקבת אחרי איפה הוא נמצא. לפחות תגיד לנו חם/קר.

השאלה היא האם אתה מנשנש כל הדרך למקרר או שהמרחק שאתה עושה מנקודה ספציפית בבית עד למקרר זה בדיוק המרחק הדרוש לך כדי להתאפק ולא לנשנש לפני? כי אני למשל צריכה שיחכו לי כל מיני נשנושים בדרך למקרר ככה שעד שאני מגיעה למקרר אני כבר לא רעבה:-P:

לא, כמה?

כמה צורות כבר יש לתה? האם ידעת שאת כל התיונים בעולם מכינים מאותו עלה של תה. כלומר יש רק זן אחד של עלי תה שממנו מכינים את כל צורותיו הנפלאות שאתה אוהב. אז בעצם אתה אוהב רק עלה אחד. תתמודד עם המציאות הזאת.

בהחלט שווה. תמסור ד"ש ללונה רוצחת הסבים כשתגיע לשם.

זה מזכיר לי שאיזה פעם אחת הוזמנתי לארוחת ערב אצל חברים והם צפו באיזה סרטונים בשחור לבן ביוטיוב והזדעזעתי שבעידן של היום אנשים בוחרים לראות דברים משנות ה-20, והם התגלגלו מצחוק ואמרו לי שאני חייבת לצפות באחד וזה היה על אותו עיקרון של הסרטון שלך. רק שזה היה בשחור לבן ועם שני זקנים. תהיתי לעצמי מי מוצא את ההומור הזה מצחיק. עכשיו אני יודעת..
אנחנו עדין בהימורים לשם האמיתי שלך מאיזה שרשור אחר שאני כבר לא עוקבת אחרי איפה הוא נמצא. לפחות תגיד לנו חם/קר.-לא יקרה

השאלה היא האם אתה מנשנש כל הדרך למקרר או שהמרחק שאתה עושה מנקודה ספציפית בבית עד למקרר זה בדיוק המרחק הדרוש לך כדי להתאפק ולא לנשנש לפני? כי אני למשל צריכה שיחכו לי כל מיני נשנושים בדרך למקרר ככה שעד שאני מגיעה למקרר אני כבר לא רעבה:-P: , פשוט במרחק המושלם להגיע, לנשנש זייתים ו\או קממבר\קרפלך ולחזור למחשב

לא, כמה? מה?, לא הבנתי

כמה צורות כבר יש לתה? האם ידעת שאת כל התיונים בעולם מכינים מאותו עלה של תה. כלומר יש רק זן אחד של עלי תה שממנו מכינים את כל צורותיו הנפלאות שאתה אוהב. אז בעצם אתה אוהב רק עלה אחד. תתמודד עם המציאות הזאת.---על מה את מדברת? יש המון צורות לתה? אני שותה קמומיל\ קמומיל דבש\וניל שעשוי מ...ותתכונני לא מ עלה תה אלא מקמומיל, ויש תה מאצ'ה ויש חליטות תה ויש עוד המון סוגים אז שקט את!

בהחלט שווה. תמסור ד"ש ללונה רוצחת הסבים כשתגיע לשם.----------ברור! , נעשה על האש, ואני חושב פרגטורי\ravendreth

זה מזכיר לי שאיזה פעם אחת הוזמנתי לארוחת ערב אצל חברים והם צפו באיזה סרטונים בשחור לבן ביוטיוב והזדעזעתי שבעידן של היום אנשים בוחרים לראות דברים משנות ה-20, והם התגלגלו מצחוק ואמרו לי שאני חייבת לצפות באחד וזה היה על אותו עיקרון של הסרטון שלך. רק שזה היה בשחור לבן ועם שני זקנים. תהיתי לעצמי מי מוצא את ההומור הזה מצחיק. עכשיו אני יודעת..
העיקר, מהשיר השני התעלמת

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Lion_Heart

Well-known member
מרחק מהמקרר: אני כותב מתוך המקרר

סדרת החודש: גו גו פאוור ריינג'רס
סרט החודש: משהו של דרו שדילן כפתה עליי לראות איתה
ספר החודש: בזמני היו קוראים את המאחורה של הקורנפלקס. הילדים של היום מפונקים
דמות החודש: ריטה ריפולסה
ציטוט החודש: "סתום ת'פאק" [ר. ריפולסה]
למה מצפים בחודש הבא? לשובו של לורד זד [ולסעוד בילבלים].

קפה או תה? תה (בגילי בלי סוכר)
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): לפאוור ריינג'ר ואלחם בריטה ריפולסה!
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? יודע לשים זיתים על פיצה של מעדנות
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? יודע לחמם שאריות של שניצל ואורז של שבת:-D
קרמבו - טעים או מגעיל? כן
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? הגברים של חיי (וזה לא פורנו;-()
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? פוסידון
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? אה, זה לא גיהנום? מסנן את הבסטי שלי כשהיא צריכה לצאת להליכה
שיר אהוב בהגדה של פסח: דזבין אבא בטרי זוזיי
יין אדום או לבן? בירה אבל אני אלך על אדום כי אני שותה בחגים

צפה בקובץ המצורף 16334
קודם כל מאוד אהבתי את השם, אתה קורא קומיקס?
מרחק מהמקרר: אני כותב מתוך המקרר-- אם רק יכולתי

סדרת החודש: גו גו פאוור ריינג'רס- מאוד אוהב- אבל הסדרה האהובה עלי...סיפור ארוך
סרט החודש: משהו של דרו שדילן כפתה עליי לראות איתה---היא השתמשה בלחץ פיזי מתון?
ספר החודש: בזמני היו קוראים את המאחורה של הקורנפלקס. הילדים של היום מפונקים-- בזמני לא היה "מאחורה" לקורנפלקס
דמות החודש: ריטה ריפולסה---רק אומר שהיא לא קיבלה מספיק זמן מסך
ציטוט החודש: "סתום ת'פאק" [ר. ריפולסה]היא אמרה את זה?
למה מצפים בחודש הבא? לשובו של לורד זד [ולסעוד בילבלים].לורד זד...עד כמה ראית? כי יש לי ספוילרים מענינים ל "פאוור רינג'רס בחלל"

קפה או תה? תה (בגילי בלי סוכר)גם אני שותה בלי סוכר!
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): לפאוור ריינג'ר ואלחם בריטה ריפולסה! אתה תתחפש ל פאוור רינג'ר וכל 20 דקות תלך לחדר אחר ותחליף צבע? אתה גאון!!
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? יודע לשים זיתים על פיצה של מעדנות- אדוני יודע להעריך את הדברים המעודנים בחיים, אני מבין
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? יודע לחמם שאריות של שניצל ואורז של שבת:-D --מה בעצם זה אורז של שבת?
קרמבו - טעים או מגעיל? כן----- הה?
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? פוסידון- תראה את הסדרה של פרסי ג'קסון- קרוב מאוד
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? אה, זה לא גיהנום? מסנן את הבסטי שלי כשהיא צריכה לצאת להליכה---לא נכון, יש דברים שלא עושים!
שיר אהוב בהגדה של פסח: דזבין אבא בטרי זוזיי-לא (והשם זה לא חד גדיא?)
יין אדום או לבן? בירה אבל אני אלך על אדום כי אני שותה בחגים ---אני מתעב אלכוהול אבל you do you

צפה בקובץ המצורף 16334

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
@Lion_Heart מצד אחד הצלחת להתעלם מהתזכורות של עדי|חזיר|
אבל מצד שני צריך כנראה לתת לך קרדיט שלא ענית בתוך הציטוט הפעם

קל יותר פשוט לנשנש מדברים שלא צריכים קירור.

הספר צ'ארלי ומפעל השוקולד יצא ב1964
ואני די בטוח שהתשובות שלך לגבי הסרט והסדרה הם קבועות בערך מאז אותה שנה.
*אגב, לאחרונה רק גיליתי שרואלד דאל היה אנטישמי כנראה.

השאלה הייתה למה אתה מצפה בחודש הבא,
לא מה מטרת הבחירות הקרובות.

עד כמה שנעשה, תמיד יש עוד שלא נעשה.

הייתי מתווכח איתך בעניין אבל זה רק יגביר את הסיכויים שלך להגיע לגהנום

אני עכשיו מדמיין שיר פסח שנקרא "אני שונא את כולם"
(אתגר פורומי - להמציא מילים לשיר)

:-D:-D :-D :-D
חחחחחחח זה הרג אותי. ואיכשהו הצליח להמשיך להצחיק אפילו כשזה נמשך יותר מידי זמן.
*אגב, ראית את העונה החדשה של האנימניאקים שיצאה?
קודם כל תודה על הקרדיט, זה אומר עוד נקודות תפוז?
וכן, ראיתי את אנימניאקס , אהבתי מאוד

יש לי את הספר הזה לידי, אני זוכר שתמיד אהבתי את תיאורי השוקולד שם...את הסרט עם ג'וני דפ...פחות.

יש בחירות קרובות? (ציניות, אני יודע ו...כל כך נמאס לי)

התגובה שלי לסרט קבועה? לא חשבתי ככה, טוב לדעת(הייתי בטוח כתבתי 3 לפחות. מוזר

ואה,כן
dont chalenge me
והרי ה"שיר"
אני שונא את כולם, שונא את כולם, לא לא רק קולקטיבית , אינדיוידואלית גם
אני שונא את כולם, שונא את כולם , הסיבות לא חשובות , פשוט שונא אתכם סתם

"פזמון
אני שונא את כולכם, וזה מאוד אישי
אולי תעלמו ותניחו לי
אני שונא אתכם ואת כל העולם
אולי תקבלו ת'רמז ותלכו מכאן

יש עוד אבל תן לי חצי שעה
ויש מוזיקה, אבל אני לא טוב בתווים

nerdkey treky

Active member
אגיד קווין ג'יימס
אני אוהב את קווין ג'יימס, הוא די מצחיק בסדרות שלו. אני בעיקר אוהב כשהוא משתף פעולה עם אדם סנדלר, שמאוד הצחיק אותי בסרטים הישנים שלו, לפני שמכר את נשמתו לנטפליקס.
פסטה (אתם יודעים עם מה
אני כנראה פספסתי את זה.... עם מה? ולמה פנקייק טבעוני?
לא הבנתם, יופי כי גם אני הלכתי לאיבוד בהסבר שלי.
דווקא מאוד הבנתי את הרעיון של התחפושת, נשמע אדיר, אבל יותר מדי מאמץ ליישם אותה?
אורז עם גזר
אורז עם גזר, הגזר מבושל בנפרד או יחד עם האורז? ומה התבלינים?
השאלה היא מה קודם הביסקוויט או הקרם? וברור שאת הביסקוויט משארים לסוף
בול
כנראה וכחנות יתר,ואני לא בטוח שזה שווה גיהנום, אולי פרגטורי, רקאומר
אתה כנראה צודק בנוגע לפרגטורי, אם החבר של דין ווינצ'סטר יהיה שם, נשמע מגניב.
כאילו מי שלא בוחר בוונדהויז'ן בקטגוריה הזאת מוחרם נכון?
צריך להיות מוחרם
ברשימת הצפיה העתידית שלי.
he Map of Tiny Perfect Things
ראית סרט לולאת זמן ולא אמרת לי?! אני מת על לולאות זמן. מצד שני, גם אני ראיתי אחד לאחרונה ולא סיפרתי לך עליו אז לא משנה....
ריילן גיבנס מJustified שזה בעיקר הכובע שלו ואקדח.
אין לי נקודות תפוז לתת אבל אם היו לי, הייתי נותן על האזכור של JUSTIFIED.
עונה 38 של האח הגדול VIP בגלל שטום הולנד היה שם. ולא, זה לא היה שווה את זה.
הוא היה שם בתור הופעת אורח של מפורסם שמגיח לכמה שעות (ומקבל על זה צ'ק שמן כמו בר רפאלי) או משתתף קבוע? ו.... למה?

dory30

Well-known member
שם: דורי
מרחק מהמקרר: 30 מעלות צפון

סדרת החודש:שיט'ס קריק והשוטרים
סרט החודש:סיברג
ספר החודש:?
שיר החודש:יצורף
דמות החודש: רולנד שיט
שחקנ/ית החודש: אנני מרפי
ציטוט החודש:
למה מצפים בחודש הבא? יש לי יום הולדת וגם חזרה למכון הכושר, מעוד שבוע וחצי.

קפה או תה? תה, קפה קר בלבד בעונה.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): לשרלוק הולמס.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? צ'ילי קון קרנה, אני לא אוהב לטגן.
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? כנפיים מתובלות ובטטות בצד.
קרמבו - טעים או מגעיל? לא מגעיל, אבל אני מעדיף דברים אחרים.
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? חזרות.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? דוד ובת שבע
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? כשאומרים לי שאני חייב לעשות משהו, אני דווקא לא עושה.
שיר אהוב בהגדה של פסח
: מה נשתנה
יין אדום או לבן? לבן אבל לעיתים נדירות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מילי08

Well-known member

מילי08

Well-known member
שם: מי-רובוט יו-ג'יין
מרחק מהמקרר: כרגע? נראה לי 3 מטר כזה. אבל אף פעם לא הקשבתי בשיעורי חשבון

סדרת החודש: קומיוניטי עונה 3 וברוקלין עונה 3. צפייה חוזרת של שתיהן. עונות מעולות. אבל הכי הכי The tick עונה 2
סרט החודש: לשם שינוי ראיתי שבוע שעבר כשהייתי חולה. כולם ככה... אבל אני אבחר בטפשים בלי הפסקה
ספר החודש: אוף, פאדיחה. אני כבר חודשיים עם אותו ספר. מביך
שיר החודש היום:
דמות החודש: Overkill |מאוהב|
שחקנ/ית החודש: וויל ארנט (בוג'ק)
ציטוט החודש: --- זה לאנשים עם זכרון
למה מצפים בחודש הבא? ציפיות זה לכריות

קפה או תה? קפההההההה!!!!!!! אבל נס קפה כמובן, ומגורען כמובן. לא שחור ולא חול
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אוי, מגניב. נראה לי שאני אלך על ארתור מ the tick, בתור הגיבור על
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? לא יודעת לבשל, לכן התשובה תסתכם בספגטי. בעצם- מרק! יש מרק אחד שאני יודעת להכין והוא גם טעים.
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אז הנה, מרק ירקות מהסעיף למעלה.
קרמבו - טעים או מגעיל? לא מגעיל אבל אני גם לא מתה עליו. לונה כבר שאלה - למה אין אפור?
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? לא בטוחה שקרה לי. אם התוכן לא מעניין אותי מספיק, קרוב לודאי שגם השחקן לא ישאיר אותי.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? נראה לי שכל דמות מהמיתולוגיה היוונית תוכל להחזיק סדרה שלמה. ולא יפה להודות, אבל אני לא בקיאה מספיק בדמויות מהתנ"ך כדי לחשוב על אחת מתאימה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? עצלנות כנראה. זה הולך ומחמיר. מישהי בעבודה שלי, שלשמחתי מזמן לא ראיתי בגלל הקורונה, תמיד התעצבנה כששידרתי חוסר בטחון (שזה הרבה), אז בעצם אולי על חוסר בטחון.
שיר אהוב בהגדה של פסח: דיינו, כולל הזיופים
יין אדום או לבן? אוי, זה עצוב. יין אדום התחיל להרדים אותו. אז אני אבחר ביין לבן, למרות שקר לי עכשיו ורק המחשבה על יין קר עושה לי ברררר

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? אין לי.
נזכרתי במשהו אבל אני לא זוכרת אם ראיתי אותו כאן או במקום אחר. אם מישהו פרסם את זה כאן, אז עשיתי את הפאדיחות שלי |טמבל|

מילי08

Well-known member
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?כנראה וכחנות יתר,ואני לא בטוח שזה שווה גיהנום, אולי פרגטורי, רקאומר
סרט החודש: "האקדח מת מצחוק" - מצאתי אותו בנטפליקס, ואין כמו קומדיה שהייתה דבילית עוד בשנות ה-80 כשהיא יצאה, כדי להעביר ערב מדכדך על הספה
|כן| כמה דפוק ככה מצחיק
הבכור שלי לומד באוניברסיטה תוך כדי התיכון,
:-0 בהצלחה לו וכל הכבוד!!
(כן. אני יודעת שזו לא הייתה הכוונה, אבל זה הציטוט שבחרתי ללוות את מצגת סיכום שנת 2020 להנהלת החברה שלנו, שהצגתי בשבוע שעבר - אז מבחינתי זה ציטוט החודש)
למה לא? ציטוט זה ציטוט. לא משנה מה האופי שלו
קפה או תה? לא זה ולא זה. לא שותה שתייה חמה בכלל.
8-*8-*
הייתי רוצה לראות אנטולוגיה לספר שופטים. כל פרק שופט אחר, אבל מהזוויות לא של הגיבור הראשי. לדוגמא - הסיפור של גדעון מהצד של אחד מ"המלקקים", סיפור יעל מהצד של חייל של סיסרא, את סיפור יפתח מהצד של הבת שלו וכו'.
אווו, מעניין!! |כן||כן|
מישהו יכול להסביר לי איך לשים גיפים בלי לשמור במחשב? ניסיתי לעשות מה שהסברתם בעבר וזה לא מצליח. מה אני מפססת?
אל תסתבכי. באתר Giphy למשל, כשבורחים גיפ, מגיעים למסך שיש בו כמה אפשרות. תבחרי ב copy link ואז באופציה האמצעית - gif link.כל מה שנשאר זה להדביק בהודעה וזהו
(אז אם הצורך שלך היה לשמור על האפרוחים שלך ובחרת זאב אז עשית כנראה טעות חמורה)
אני אוהב את זה שאת שואלת את זה כאילו אין לך ברירה ואת נאלצת.
:-D :-D
ראה לי שימשון הגיבור. יש בסיפור הזה משהו טרגי ויפה.
|כן| אבל רק שלא יציגו את דלילה בתור אשה נחש/ מכשפה
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? overthinking
אוי, גם אני :-/
יש לי ציפורניים ארוכות
די, איך זה לא מסתדר לי עם האימג' שלך שהיה לי בראש :-D
דמות החודש: Dangerboat
|כן|
ציטוט החודש: אוף יש כל כך הרבה ציטוטים קורעים ומעולים מהטיק, אבל אין לי כוח לרשום אותם תוך כדי הפרקים.
בהחלט!
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? פנקייק (טבעוני).
|כן| יאמי
ראיתי את ברודצ'ר'ץ בגלל דיוויד טננט, שזה תעלומה בלשית שכנראה לא הייתי מתעניינת בה אחרת. וכן היה שווה, בזכות המבטא הסקוטי הסקסי שלו שם
גם אני חשבתי על זה כתשובה והתלבטתי. יש מצב שגם אני התחלתי אותה רק בגלל דיוויד, אבל המשכתי בזכות אוליביה קולמן וקצת הסיפור (חוץ מעונה 2 האיומה)
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? סיטקום של אדם וחווה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? שימוש בכפתורי ספוילר לשאלונים (תודה שהזכרת לי).
:-D. זה לא באמת מעצבן. פשוט רובנו (אני) חסרי סבלנות וזה עוד פעולה שצריך לעשות בהודעה...
שיר אהוב בהגדה של פסח: חד גדיא בביצוע חווה אלברשטיין. אחד אלוהינו בביצוע נקמת הטרקטור.
אווו, בחירות מעולות!
יאאאאאא, איזה מתוווווווווקקק

keren or5

Well-known member
דייי זה לא אמיתי! הגבתי עד אמצע עמוד 3, וכשניסיתי לשמור עשיתי משהו שמחק הכל, ניסיתי להחזיר אבל אני לא מצליחה. אני לא מאמינה אני הולכת להתאבד ;-(

מילי08

Well-known member
מכיוון שיש עכשיו גשם בחוץ (יאיי) אני אבחר ב-Only Happy When It Rains.
ועכשיו אני רוקדת את זה בראש שלי. זה כזה שיר קפיצות
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אני לא יודעת לבשל שום דבר מורכב. כל מה שאני מבשלת הוא יחסית די פשוט. אולי בורקס?
באמת? חשבתי שאת לגמרי בקטע של מטבח ושתיתני פייט לשרון.
דרו התארחה בתוכנית של ג'יימס קורדן והם שיחקו משחק וליטרלי בכיתי מצחוק.
זה ארוך לי כרגע. אני צריכה להספיק להגיב להודעות ואולי גם לעבוד קצת |יעני|. זה יקרה מתישהו
טוב, תעשי לי טכנו-שיימינג למה לא? |שפם|
ריענון הדף הוא חברו הטוב של כותב בפורום תפוז
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני?|קדימה|אני וניק עובדים על עיבוד לסיפור של דוד ויהונתן שבו היחסים שלהם יהיו רומנטיים לא רק ברמיזה. אפשר גם לסיפור של אכילס ופטרוקולוס לפי הספר "שירו של אכילס". כל סיפור גיי בקיצור:-D
וגם בצאת ישראל ממצריים צאת יעקב מעם לעז
זה המשפט היחיד שאני מצליחה לשיר. לא מצליחה לשיר את כל מה שבא אחר כך
מפה לשם התמכרתי לזה וצפיתי בסרטונים של כולם|חבול| זה מהפנט כזה איך שהגרפים זזים
משהו בך מקולקל
אפילו גוגל לא בטוח מה זה
אבל תראו מה כן מופיע
1614862917240.png
כי לפעמים גם אתם עושים את זה אז אני לא יודעת מתי מותר ומתי אסור... |מובך|
בתגובה ספיצפית למשהו. בשרשורים כאלה כשיש פינג פונג של תגובות, עדיף לא
אני גאה בך שענית!
תכלס, עכשיו אני מבינה שעדי נחש בד"כ לא מגיבה כי היא פשוט עסוקה בלסדר את הציפורניים שלה :-P:
צריך להוציא חוק נגד חגים בשבת!!!:-[
ממש!!
בואי תחשבי לאיזה דמות יש מראה מגניב שאם היית מסתובבת ברחוב בפורים ורואה מישהו שהתחפש אליה היית אומרת "יאאא איזה יופי"
אוי, פספסתי את זה בהודעה הקודמת.
אני בוחרת בשביל לונה
דרוסילה
1614863283793.png
מרחק מהמקרר: 13 צעדים (בדקתי עכשיו כמובן)
אם כי כרגע זה לא עוזר לי ממש כי המקרר מופשר וריק (מלבד בטריות וכמה בקבוקי מים). יש לו בעיה שפעם בחודשיים בערך הוא מפסיק לעבוד טוב (החלק הראשי לא מקרר מספיק בעוד הפריזר נעשה קפוא יותר מהרגיל) ואז כדי לסדר אותו אני צריך להפשיר את כולו. אבל זה בסדר אני אקנה בקרוב מקרר חדש.
אוי. באסה
אז הכל די פשוט, אבל הייתי אומר שגווקמולי הכי מורכב כי אני לא אוכל גווקמולי או אבוקדו, אז זה היה מורכב לעשות את זה טעים בלי שאני יכול לטעום.
איך אפשר לא לאהוב אבוקדו? אוף ניק, מה לא בסדר איתך?

נראה לי שכישורי מטבח הם לא הצד החזק של אף אחד כאן...
עונה 38 של האח הגדול VIP בגלל שטום הולנד היה שם. ולא, זה לא היה שווה את זה.
(אוקי לא הצלחתי לחשוב על משהו אז בחרתי משהו עתידי במקום להשאיר ריק. אם יעלה לי רעיון אז אני אעדכן)
:-D. נראה לי שזה צריך להיות אסור בחוק. לראות את הכוכב האהוב עליך בתוך הביוב הזה.. יוציא ממנו רק רק ואתה לא תסתכל עליו אותו דבר.
אולי זה שאני קוטר
קוטר זה טוב!! אני בעד קיטורים. כמה שיותר יותר טוב

Lion_Heart

Well-known member
שם: מי-רובוט יו-ג'יין
מרחק מהמקרר: כרגע? נראה לי 3 מטר כזה. אבל אף פעם לא הקשבתי בשיעורי חשבון

סדרת החודש: קומיוניטי עונה 3 וברוקלין עונה 3. צפייה חוזרת של שתיהן. עונות מעולות. אבל הכי הכי The tick עונה 2
סרט החודש: לשם שינוי ראיתי שבוע שעבר כשהייתי חולה. כולם ככה... אבל אני אבחר בטפשים בלי הפסקה
ספר החודש: אוף, פאדיחה. אני כבר חודשיים עם אותו ספר. מביך
שיר החודש היום:
דמות החודש: Overkill |מאוהב|
שחקנ/ית החודש: וויל ארנט (בוג'ק)
ציטוט החודש: --- זה לאנשים עם זכרון
למה מצפים בחודש הבא? ציפיות זה לכריות

קפה או תה? קפההההההה!!!!!!! אבל נס קפה כמובן, ומגורען כמובן. לא שחור ולא חול
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אוי, מגניב. נראה לי שאני אלך על ארתור מ the tick, בתור הגיבור על
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? לא יודעת לבשל, לכן התשובה תסתכם בספגטי. בעצם- מרק! יש מרק אחד שאני יודעת להכין והוא גם טעים.
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אז הנה, מרק ירקות מהסעיף למעלה.
קרמבו - טעים או מגעיל? לא מגעיל אבל אני גם לא מתה עליו. לונה כבר שאלה - למה אין אפור?
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? לא בטוחה שקרה לי. אם התוכן לא מעניין אותי מספיק, קרוב לודאי שגם השחקן לא ישאיר אותי.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? נראה לי שכל דמות מהמיתולוגיה היוונית תוכל להחזיק סדרה שלמה. ולא יפה להודות, אבל אני לא בקיאה מספיק בדמויות מהתנ"ך כדי לחשוב על אחת מתאימה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? עצלנות כנראה. זה הולך ומחמיר. מישהי בעבודה שלי, שלשמחתי מזמן לא ראיתי בגלל הקורונה, תמיד התעצבנה כששידרתי חוסר בטחון (שזה הרבה), אז בעצם אולי על חוסר בטחון.
שיר אהוב בהגדה של פסח: דיינו, כולל הזיופים
יין אדום או לבן? אוי, זה עצוב. יין אדום התחיל להרדים אותו. אז אני אבחר ביין לבן, למרות שקר לי עכשיו ורק המחשבה על יין קר עושה לי ברררר

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? אין לי.
נזכרתי במשהו אבל אני לא זוכרת אם ראיתי אותו כאן או במקום אחר. אם מישהו פרסם את זה כאן, אז עשיתי את הפאדיחות שלי |טמבל|
ציפיות זה לכריות? באמת?

מרק ירקות נשמע נהדר כרגע

בקשר ל אפור , אני חושב ש- try the grey stuff it's delicious - אומר הכל !- אני ניסיתי וזה היה טעים !!
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? הזכרת לי את העובדה שלא רשמתי את the storyteller-Greek myths

הסרטון בסוף ממש מדכא

מילי08

Well-known member
לאחרונה גילתי שיש לו כמה סדרות שכל אחד עוסקת במיתולוגיה אחרת. במצרית, נורדית
המצרית חביבה. את הורדית לא קראתי
כי ראיתי בפייסבוק שזה תיכף יורד מנטפליקס והרוב אמרו שרק העונה הראשונה שווה אז לראות רק אותה?
גם העונה השלישית טובה, אבל דיוויד טננט היה די מבאס שם (ברודצ'רץ')
אבל מצד שני צריך כנראה לתת לך קרדיט שלא ענית בתוך הציטוט הפעם
ואני די בטוח שהתשובות שלך לגבי הסרט והסדרה הם קבועות בערך מאז אותה שנה.

אני מתעפצת על השולחן בעבודה. אולי אם אני אעבוד קצת זה יעיר אותי. אז אני אמשיך בסופ"ש מתישהו

Lion_Heart

Well-known member
שם: שרון (או כמו שאומרת המתפגרת שלי: כאילו דה - זה לא ברור?)
מרחק מהמקרר: של המשרד - 3 מטרים. של הבית - 7 קילומטרים

סדרת החודש: פברואר - romance is a bonus book. מרץ - התחלתי סדרה סינית (בטעות. חשבתי שהיא קוראינית, ועד שקלטתי שזו לא אותה שפה התחלתי לחבב את הסיפור) - Meteor Garden בנטפליקס. זה משהו בין רומן רומנטי לסדרת bodies כזו על חברים טובים, עם המון קיטש ומערכות יחסים לא מובנות (הוא מטריד אותה / הוא אוהב אותה / היא לא סובלת אותו ועוד). בינתיים אני בפרק 9 ונהנית.
וןגם - התחילה עונה 13 של רופול ואני נהינת מכל פרק. העונה התחילה במלא תהפוכות וזה כיפי לגמרי

סרט החודש: "האקדח מת מצחוק" - מצאתי אותו בנטפליקס, ואין כמו קומדיה שהייתה דבילית עוד בשנות ה-80 כשהיא יצאה, כדי להעביר ערב מדכדך על הספה

ספר החודש: הבנות שלי דרשו לקנות את "שומרת הערים אבודות" ספר רביעי, אז כדי להבין על מה המהומה - התחלתי לקרוא את הסדרה הזו. סדרת ספרי נוער נחמדה, ולא יותר (אבל כמו שכבר אמרו לי - אני זקנה ולא מבינה)

שיר החודש: אישה קשה של ג'ין בורדו - מאוד מתחברת למילים

דמות החודש: בפברואר הרגשתי כמו אמא של שלדון. הבכור שלי לומד באוניברסיטה תוך כדי התיכון, והחודש הייתה תקופת בחינות די רצחנית (כימיה אורגנית, חדו"א 2, פיזיקה - חשמל ומגנטיות). די ריחמתי עליו שבגילו הצעיר כבר לומד את העונש הזה (ואני יודעת מניסיון כמה עונש זה)

ציטוט החודש: "שינוי לא יבוא אם נחכה לאדם אחר או לזמן אחר. אנחנו האדם שחיכינו לו. אנחנו השינוי שאנו מחפשים" - ברק אובמה.
(כן. אני יודעת שזו לא הייתה הכוונה, אבל זה הציטוט שבחרתי ללוות את מצגת סיכום שנת 2020 להנהלת החברה שלנו, שהצגתי בשבוע שעבר - אז מבחינתי זה ציטוט החודש)

למה מצפים בחודש הבא? לליל הסדר, שאולי השנה נקיים במתכונת "רגילה" עם כל המשפחה?

קפה או תה? לא זה ולא זה. לא שותה שתייה חמה בכלל.

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): שלדון קופר בתחפושת אפקט דופלר
צפה בקובץ המצורף 16328

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? לחם ממולא בעוף ממולא, לחמי מחמצת, עוגות מסובכות ועוד המון דברים. אבל "קהל הבית" שלי מעדיפים שניצל ופתיתים.

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? תלוי את מי שואלים 🤪.בחודש האחרון המאכל הנבחר כ"הכי טעים" שלי היה עוף במרינדה עם פטריותת, מוקפץ עם נודלס. חודש לפני זו הייתה עוגת תפוחים. לפני זה היה צ'ולנט. זה משתנה בכל תקופה

קרמבו - טעים או מגעיל? 🤢🤮🤢🤮

מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? the boys in the band - ראיתי את זה בגלל גים פרסונס, אבל ממש לא התחברתי.

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? (מתביישת להגיד שלמרות שיש לי שתי חפרניות על פרסי ג'קסון, מחנה החצויים וכל המיתולוגיה היוונית והרומית - אין לי מושג במיתולוגיות הללו) . הייתי רוצה לראות אנטולוגיה לספר שופטים. כל פרק שופט אחר, אבל מהזוויות לא של הגיבור הראשי. לדוגמא - הסיפור של גדעון מהצד של אחד מ"המלקקים", סיפור יעל מהצד של חייל של סיסרא, את סיפור יפתח מהצד של הבת שלו וכו'.
צפה בקובץ המצורף 16328

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? דקדקנות לפרטים

שיר אהוב בהגדה של פסח: "חסל סדר פסח כהלכתו..." (נחשו לבד למה 🥴)

יין אדום או לבן? אותה תשובה כמו בשאלת הקפה / תה - לא שותה
שנייה , את
top secret
brain donors
airplane 1\2
ראית? כי אלה קומדיות מדהימות משנות ה 80 שממש דומות ל "אקדח מת מצחוק"

חסל סדר פסח כהלכתו זה שיר??
זה מוזר שאני קראתי את כל הספרים של פרסי ג'קסון?(אני אוהב מיתולוגיות יוניות מאוד, נורדיות פחות) כי יש סדרה שלו שמתישהו תצא...
והאם ראית את ה "היהודים באים"?

שנייה , את
top secret
brain donors
airplane 1\2
ראית? כי אלה קומדיות מדהימות משנות ה 80 שממש דומות ל "אקדח מת מצחוק"
בטח שראיתי. אפילו בקולנוע.
גם את בית ספר לשוטרים 1,2,3 (את ההמשכונים כבר לא טרחתי לראות)

"קומדיות מדהימות" - לא הייתי נסחפת לשם, אבל קומדיות דביליות שעושות fun - בהחלט!
חסל סדר פסח כהלכתו זה שיר??
במשפחה שלי זה שיר שמושר בקאנון. תורם מאוד לאווירת ה"נגמר עוד ליל סדר"
זה מוזר שאני קראתי את כל הספרים של פרסי ג'קסון?(אני אוהב מיתולוגיות יוניות מאוד, נורדיות פחות) כי יש סדרה שלו שמתישהו תצא...
לא מוזכר.
הגד=עתי למסקנה שריק רידן זה כמו כוסברה - או שאוהבים או ששונאים. לא ראיתי עוד מישהו באמצע
והאם ראית את ה "היהודים באים"?
כן.

למעלה