Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

Lhuna3

Well-known member
Resident Alien שאני חושב קשה על איך לא להמליץ לכם עליה ככה שתראו אותה.
יש מצב שאנסה.
למה מצפים בחודש הבא? פרק הסיום של וונדהויז'ן (אני רק מקווה שיהיה מאוד מאוד ארוך).
כולם מצפים לזה. אישית אני מאוד מנסה להנמיך לעצמי ציפיות, יש לי חשש שנתאכזב כי יש יותר מידי בילדאפ.
אבל קפה מגעיל אותי אפילו הריח.
אני כבר לא מופתעת מהמוזרויות שלך בענייני אוכל.
עונה 38 של האח הגדול VIP בגלל שטום הולנד היה שם.
:eek: :eek: :eek: אני בשוק! הוא היה באח הגדול??
לפחות זה היה לפני ספיידרמן נכון?
ולאיזה מקום הוא הגיע??
(אוקי לא הצלחתי לחשוב על משהו אז בחרתי משהו עתידי במקום להשאיר ריק. אם יעלה לי רעיון אז אני אעדכן)
|פנים||פנים||פנים| הייתי צריכה לקרוא שורה קדימה לפני שהגבתי.

Aranel Nenharma

Well-known member
שהייתי רואה את The Path, אם לא הייתי נואשת לראות משהו עם ארון פול אחרי אל קמינו.
לא מכירה את הסדרה אבל שווה להציץ עליה באמת בגלל ארון פול
אנחנו אמורים לנסוע לצפון ביום ראשון, סוף סוף לעשות את הטיול יקבים שאנחנו מתכננים כבר מנובמבר או משהו.
איזה כיף!!
ג'ון/אופרד מסיפורה של שפחה
חייבת לציין שזה נשמע תחפושת מדאכת
נורמלי לספרים של פרסי ג'קסון או אחד הספרים של ריק ריירדן נחשב
לאחרונה גילתי שיש לו כמה סדרות שכל אחד עוסקת במיתולוגיה אחרת. במצרית, נורדית
קווין ג'יימס, שמשחק את דאג במלך השכונה, שאני נהניית מהשידור החוזר שלה בפעם הלא יודעת כמה, והוא פשוט שחקן קומי מעולה בעיני.
הוא שחקן טוב, הבעיה שלי איתו שהתפקידים שלו תמיד בסדרות דפיקות כאלו (למרות שמלך בשכונה טובה)
וכן היה שווה, בזכות המבטא הסקוטי הסקסי שלו שם |מאוהב|
😍
שחקנ/ית החודש: דרו
לא ציפתי למשהו אחר
וונדה בלוק של פרק שש
שווה
אני וניק עובדים על עיבוד לסיפור של דוד ויהונתן שבו היחסים שלהם יהיו רומנטיים לא רק ברמיזה
נטפליקס קנו ממכם כבר את הרעיון?
The Map of Tiny Perfect Things -שהוא סרט לולאת זמן חמוד ויפה.
אני אוהבת סרטי לולאת זמן, ננסה בהזדמנות
ולאיזה מקום הוא הגיע??
גם אני נפלתי בפח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את מכירה את ספייק?
או את הבחור הזה עם השיער מראיון עם ערפד
סדרת החודש: וונדהוויז'ן ושיימלס נראה לי.
וואלה, היה פרק של שיימלס החודש שהוא לא רק פרק מוטאז'ים מעצבן? מפתיע
סרט החודש: ראיתי שוב את הנוקמים 2, וזה דווקא סרט דיי טוב יחסית ל-MCU, לדעתי משמיצים סתם. אה וגם הסרט על בילי אייליש |מאוהב|, וגם הדוקו על בריטני ;-(
אני שוקל לראות אותו מחר כהכנה לפרק הסיום של וונדהויז'ן. ומה שאת אומרת מעודד אותי
ספר החודש: מה זה הדבר הזה?
הדבר הזה שלפיו עושים סרטים וסדרות ו/או עושים אותו לפי סרטים וסדרות
דמות החודש: וונדה
שחקנ/ית החודש: ליזי אולסון
אבל החוק הכי חשוב של הפורום הוא שאסור לבחור בשחקן החודש את מי שמשחק את דמות החודש.
(אוקי זה לא באמת חוק, זה פשוט שזה משהו שכולם עושים ואני יוצא נגדו)
ציטוט החודש: "Why can't we just miss people though? Why do we have to cope? Why can't we just let it happen?" (בילי)
אוקי, בהתחלה חשבתי שמדובר באיזה בילי אחר ואז קלטתי שזאת בילי אייליש.
אבל אני לא בטוח שהבנתי את הכוונה בזה.
למה מצפים בחודש הבא?...
זה מאוד grim
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אולי אני אשנה את התשובה אם אני אחשוב על זה יותר לעומק, אבל מה שעולה לראש- ג'סיקה ג'ונס.
במקרה אני יעצתי למישהי להתחפש לג'סיקה ג'ונס שבוע לפני פורים.
טוב האמת שזאת תחפושת יחסית קלה. לפחות למי שכבר ברונטית. אם כי כדי לעשות את זה טוב צריך את הattitude הנכון
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? חביתה
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? חביתה
אוקי זה באמת מאוד מאוד קל.
וכאילו פרנץ' טוסט זה מורכב יותר, אבל אם את יודעת להכין חביתה את צריכה לדעת גם להכין פרנץ' טוסט.
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? קשה לי לומר שזה סופר רחוק מהטעם שלי, כי זאת דווקא סדרה שהתחילה טוב והתדרדרה, אבל סיכוי כמעט אפסי שהייתי רואה את The Path, אם לא הייתי נואשת לראות משהו עם ארון פול אחרי אל קמינו.
זאת בעצם דוגמה לא רעה גם עבורי. אם כי זה לא שזה ממש רחוק מהטעם שלי. אבל סיכוי מאוד גדול שלא הייתי רואה את זה אם לא היו בזה את ארון פול ויו דנסי. (שיביאו את שניהם לסדרות טובות)
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? שאלה טובה... נראה לי שימשון הגיבור. יש בסיפור הזה משהו טרגי ויפה.
אוי, זה באמת רעיון טוב שחשבתי עליו בעבר (וואו, זה כמעט כאילו אני לוקח קרדיט על הרעיון שלך, אולי זה מה שישלח אותי לגהנום)
לחלוטין יכול להיות משהו מעניין. ואם כבר אז כבר להפוך את דלילה לדל, בחור פלשתי חמוד.
וזה גם מתקשר לטאמבלר שהבאתי למעלה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? overthinking
אני מניח שחשבת הרבה על התשובה הזאת...
שיר אהוב בהגדה של פסח: דיינו
שיר אהוב בהגדה של פסח: דיינו.
בלי להעתיק.
אני התלבטתי בין זה ואחד מי יודע.
ניסיון -
הצלחת!

didalf

Well-known member
מרחק מהמקרר: 13 צעדים (בדקתי עכשיו כמובן)
אוף קורס יו דיד|חבול|

סדרת החודש: כאילו מי שלא בוחר בוונדהויז'ן בקטגוריה הזאת מוחרם נכון? כי זאת הסדרה של החודש.
נכון מאד.

ספר החודש: בסוף השבוע האחרון סוף סוף התחלתי ספר חדש - How to Be a Normal Person מאת T.J. Klune
מה זה והאם כדאי?

שיר החודש: Conan Gray - Wish You Were Sober
אוו אני אוהבת את השיר הזה. לדעתי גם שמתי אותו פה בעבר.
הגעתי אליו כי טיילור המליצה עליו (וקונאן שהוא הארד קור סוויפטי כמעט התעלף מזה, חמוד)

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):
אם הייתי שאפתן ומוכן להרבה עבודה אז ויז'ן
יופי אתה הויז'ן שלי. זאת מסיבה דמיונית אתה יכול להיות משקיען בדמיון.

מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? עונה 38 של האח הגדול VIP בגלל שטום הולנד היה שם. ולא, זה לא היה שווה את זה.
(אוקי לא הצלחתי לחשוב על משהו אז בחרתי משהו עתידי במקום להשאיר ריק. אם יעלה לי רעיון אז אני אעדכן)
ווי בלבלת אותי לרגע, אז המצאת את זה?8-*

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? טוב כמו כל בן אדם עם לב שקרא את "שירו של אכילס" הייתי רוצה שהסיפור הזה יעובד.
יאס|מאוהב|
ואז מה אם דוד ויונתן זה המקור לשאלה אתה עדיין יכול לבחור בזה:-D
עם משה כבר היו כמה. יש את נסיך מצריים שהוא מעולה.

סתם משהו מצחיק עם באטמן והג'וקר
:-D:-D
היה רעיון דומה בסרט לגו באטמן.

:-D:-D:-D

עוד לא סיימנו את הפיץ'.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Resident Alien שאני חושב קשה על איך לא להמליץ לכם עליה ככה שתראו אותה.
יש מצב שאנסה.
אוקי, אבל אני צריך אזהרה קטנה
אחד הדברים שקורים פרק הראשון זה מקרה רצח... ויש שוטר שחוקר מי הרוצח.
ואני יודע שאת שונאת את זה שמכניסים חקירת רצח לכל סדרה ואני גם מבין למה. ובמיוחד כאן זה מרגיש לחלוטין לא נחוץ.
אבל שלא כמו בסדרות אחרות, כאן זה גם ממש לא חלק חשוב בעלילה. יש כל כך הרבה עלילה, דמויות, סיפור שבכלל לא מתקשר לחקירת רצח הזאת
אז שזה לא ירתיע אותך.
למה מצפים בחודש הבא? פרק הסיום של וונדהויז'ן
כולם מצפים לזה. אישית אני מאוד מנסה להנמיך לעצמי ציפיות, יש לי חשש שנתאכזב כי יש יותר מידי בילדאפ.
לחלוטין סיכוי מאוד גדול שאני אתאכזב. למעשה אני כבר התאכזבתי קצת מפרקים 7 ו8 בגלל שהציפיות שלי מהסדרה עלו כל כך גבוה שזה בלתי אפשרי.
אולי ננסה יחד להנמיך את הציפיות שלנו.
...בטח יהיה טיפשי. ולא יוסברו דברים שרצינו שיוסברו. ויהיה רק אקשן טיפשי. ואם יהיה קמאו כלשהו הוא יהיה מאכזב. וגם בטח יהיה שוב קצר באופן מחריד. (אוקי נמשיך להוריד ציפיות בשרשור וונדהויז'ן כי שם נוכל לעשות את זה עם ספוילרים.
ולאיזה מקום הוא הגיע??
את חשבת שטום הולנד באמת היה באח הגדול?!?
איך העזת לחשוב כזה דבר?
(ורגע, עונה 38 של האח הגדול זה נשמע כמו משהו שהגיוני שכבר הגיעו אליו, כי אני חשבתי שבחרתי במספר גבוה)
*ואם הוא היה אז הוא היה זוכה כי אף אחד לא היה מצביע נגדו כי הוא נהדר! (ואני מניח שככה האח הגדול מתנהל, לפי מי הכי בן אדם טוב)
גם אני נפלתי בפח
זה לא הופך את זה ליותר טוב בשביל אף אחת מכן.
שהייתי רואה את The Path, אם לא הייתי נואשת לראות משהו עם ארון פול אחרי אל קמינו.
לא מכירה את הסדרה אבל שווה להציץ עליה באמת בגלל ארון פול
לא, זה לא שווה.
רציתי לאהוב את הסדרה, אבל פרתי אחרי העונה הראשונה כי היא פשוט לא מספיק מעניינת.
אני אוהבת סרטי לולאת זמן, ננסה בהזדמנות
יופי תנסי באמת. זה נמצא באמזון.
אגב, ראית את Palm Springs שיצא שנה שעברה (זה היה אמור לצאת בקולנוע, אבל קורונה, אז יצא בהולו)
חוץ מזה ביום שישי יוצא הסרט Boss Level שהוא גם סרט לולאת זמן. (זה גם יוצא בהולו אז יהיה אפשר לבקש מדודים)
לאחרונה גילתי שיש לו כמה סדרות שכל אחד עוסקת במיתולוגיה אחרת. במצרית, נורדית
כן, אחיין שלי קרא את הספר הראשון בסדרה שעוסקת במיתולוגיה המצרית. ולאחרונה שמעתי שהולכים לעשות ממנו סרט.
זה בשלבים מתקדמים
(באותה מידה שהתסריט שלנו בשלבים מתקדמים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זה והאם כדאי?
(לגבי ספר החודש שלי)
אני בשלב מאוד מוקדם (6%) אז עדיין ממש לא יודע.
*וזה שאני מנסה להגיב כאן על הכל לשם שינוי לא ממש עוזר למאמצי הקריאה שלי
אוף קורס יו דיד|חבול|
עוד לא הגעתי לתשובות שלך אבל אני מקווה מאוד שגם את בדקת (לגבי מרחק מהמקרר)
אוו אני אוהבת את השיר הזה. לדעתי גם שמתי אותו פה בעבר.
הגעתי אליו כי טיילור המליצה עליו (וקונאן [גריי] שהוא הארד קור סוויפטי כמעט התעלף מזה, חמוד)
הא, אולי באמת. כי איכשהו הוא הגיע לרשימת השמיעה שלי והוא התנגן לפני כמה שבועות והופתעתי כי לא זכרתי שאי פעם שמעתי אותו בעבר והוא באמת תפס אותי קצת.
מאז קצת הסתכלתי עוד על השמר והשירים שלו ואז גיליתי שראיתי תמונות שלו בעבר בטאמבלר וכאלו ופשוט הנחתי שהוא איזה דוגמן.
יופי אתה הויז'ן שלי. זאת מסיבה דמיונית אתה יכול להיות משקיען בדמיון.
תכלס עדיף שאני אהיה משקיען בדימיון.
כי במציאות אני אפילו לא אשקיע בכובע ואקדח.
(למרות שהשנה קניתי מסכת זאב בשביל העבודה כי הבוסית די התעקשה שנבוא עם תחפושת כלשהי ולא היה לי שום דבר וזה היה ב30 שח בטויס אר אס)
ווי בלבלת אותי לרגע, אז המצאת את זה?8-*
[לגבי הסיפור המומצא שלי שטום הולנד היה בעונה 38 של האח הגדול)
כמובן שהמצאתי את זה!
אפשר לחשוב שאתן לא מכירות אותי שאני ממציא שטויות.
ובאיזה עולם טום הולנד היה באח הגדול?
ואז מה אם דוד ויונתן זה המקור לשאלה אתה עדיין יכול לבחור בזה:-D
את יודעת שאני לא יכול לבחור באופציה הקלה.
עם משה כבר היו כמה. יש את נסיך מצריים שהוא מעולה.
אבל לא הייתה סדרה. בסדרה תמיד אפשר להרחיב יותר.
היה רעיון דומה בסרט לגו באטמן.
יופי, ספליירת לי את הסרט
:-P:
עוד לא סיימנו את הפיץ'.
פיץ' גורם לי לחשוב על פיץ' פרפקט (למרות שלא ראיתי את הסרט)
וזה גורם לי לחשוב שאולי אנחנו צריכים שזת תהיה סדרה מוזיקלית.
סקיילר אסטין בתפקיד יונתן?

didalf

Well-known member
*וזה שאני מנסה להגיב כאן על הכל לשם שינוי לא ממש עוזר למאמצי הקריאה שלי
לקרוא כאן יותר חשוב.

הא, אולי באמת. כי איכשהו הוא הגיע לרשימת השמיעה שלי והוא התנגן לפני כמה שבועות והופתעתי כי לא זכרתי שאי פעם שמעתי אותו בעבר והוא באמת תפס אותי קצת.
האם אני מספיק מטורפת לחפש את הסיכום שבו שמתי אותו ואתה הגבת עליו?
התשובה היא כן
(הניווט מוביל לעמוד 2 אבל בפועל זה בעמוד 7)

(למרות שהשנה קניתי מסכת זאב בשביל העבודה כי הבוסית די התעקשה שנבוא עם תחפושת כלשהי ולא היה לי שום דבר וזה היה ב30 שח בטויס אר אס)
:-D

פיץ' גורם לי לחשוב על פיץ' פרפקט (למרות שלא ראיתי את הסרט)
וזה גורם לי לחשוב שאולי אנחנו צריכים שזת תהיה סדרה מוזיקלית.
סקיילר אסטין בתפקיד יונתן?
מממממממ כבר ליהקתי בראש את כריס אוונס וסבסטיאן סטאן. אבל אני לא יכולה להגיד לא לסדרה מוזיקלית:-D
אבל דוד הוא זה שמנגן (בנבל).
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? אין לי משהו ממש קיצוני. ראיתי את ברודצ'ר'ץ בגלל דיוויד טננט, שזה תעלומה בלשית שכנראה לא הייתי מתעניינת בה אחרת. וכן היה שווה, בזכות המבטא הסקוטי הסקסי שלו שם |מאוהב|
אז כדאי לראות או לא?
כי ראיתי בפייסבוק שזה תיכף יורד מנטפליקס והרוב אמרו שרק העונה הראשונה שווה אז לראות רק אותה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תזכורות:
1. אל תעשו תגובה לשאלון. תעתיקו ותדביקו בחלון תגובה למטה.
2. כשאתם מגיבים לא לשכוח לשמור טיוטה ולרענן. השרשור הזה נוטה להיות גדול ובלתי אפשרי להתמצא אם לא תשלחו את ההודעה בסוף.
@Lion_Heart מצד אחד הצלחת להתעלם מהתזכורות של עדי|חזיר|
אבל מצד שני צריך כנראה לתת לך קרדיט שלא ענית בתוך הציטוט הפעם

מרחק מהמקרר: המרחק המספיק לנשנוש
קל יותר פשוט לנשנש מדברים שלא צריכים קירור.
סדרת החודש:CRITICAL ROLE
סרט החודש:TOP SECRET
ספר החודש:צ'רלי ומפעל השוקולד
הספר צ'ארלי ומפעל השוקולד יצא ב1964
ואני די בטוח שהתשובות שלך לגבי הסרט והסדרה הם קבועות בערך מאז אותה שנה.
*אגב, לאחרונה רק גיליתי שרואלד דאל היה אנטישמי כנראה.
למה מצפים בחודש הבא? סתם להעביר זמן
השאלה הייתה למה אתה מצפה בחודש הבא,
לא מה מטרת הבחירות הקרובות.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני?הותקלתי,מודה, שנייה...האמת אין לי כלום הכל כבר נעשה
עד כמה שנעשה, תמיד יש עוד שלא נעשה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?כנראה וכחנות יתר,ואני לא בטוח שזה שווה גיהנום, אולי פרגטורי, רקאומר
הייתי מתווכח איתך בעניין אבל זה רק יגביר את הסיכויים שלך להגיע לגהנום
שיר אהוב בהגדה של פסח:אין, אני שונא את כולם
אני עכשיו מדמיין שיר פסח שנקרא "אני שונא את כולם"
(אתגר פורומי - להמציא מילים לשיר)
תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו?
:-D:-D :-D :-D
חחחחחחח זה הרג אותי. ואיכשהו הצליח להמשיך להצחיק אפילו כשזה נמשך יותר מידי זמן.
*אגב, ראית את העונה החדשה של האנימניאקים שיצאה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התשובה היא כן
וואלה.
ואפילו כתבתי שאני מכניס אותו לרשימה
את השיר האחר (של קונאן האפור?) לא הכרתי אבל אהבתי. (נכנס לרשימה)
אבל לזכותי זה באמת קרה לפני מיליון שנה (או 1 שנה) אז הגיוני ששכחתי.
מממממממ כבר ליהקתי בראש את כריס אוונס וסבסטיאן סטאן. אבל אני לא יכולה להגיד לא לסדרה מוזיקלית:-D
אבל דוד הוא זה שמנגן (בנבל).
קודם כל אני מדבר על הגרסה המוזיקלית ולא ידעו לי שכריס אוונס או סבסטיאן סטאן יודעים לשיר אז זה לא יתאים.
והרעיון הוא ששניהם ישירו אז שניהם צריכים להיות טובים בלשיר.
האמת שהסיבה שאמרתי שסקיילר יהיה יונתן היא כי אני מאמין שדוד צריך להיות אדום שיער כמו במקורות.
אם כי כמובן שהוא יכול לעשות קיי.ג'יי. אפא ולצבוע לאדום
אז צריך עוד שחקן שיודע לשיר.
והראש שלי חושב רק לכיוון סקיילר אז אני מוכן להתפשר בבחור ההוא ששיחק את הבוס החתיך באקסית המטורפת.

didalf

Well-known member
קודם כל אני מדבר על הגרסה המוזיקלית ולא ידעו לי שכריס אוונס או סבסטיאן סטאן יודעים לשיר אז זה לא יתאים.
אני יודעת התכוונתי לפני שהצעת גרסה מוזיקלית. חוצמזה נראה לי שכריס כן יודע לשיר והוא מחביא את זה. הוא טוען שהוא שיחק במחזות זמר בתיכון.

כי אני מאמין שדוד צריך להיות אדום שיער כמו במקורות.
ולכן אם זאת לא גרסה מוזיקלית אז דוד צריך להיות קמרון מונהאן כמובן (ואתה יודע מי יהיה יונתן במקרה הזה:-P:)

יש הרבה שחקנים שיודעים לשיר והם גם חתיכים. לא מצליחה לחשוב על אף אחד ג'ינג'י אבל שיצבע אם צריך|תוהה|
אולי זה ששיחק את אלטון ג'ון בסרט?

Aranel Nenharma

Well-known member
הדבר הזה שלפיו עושים סרטים וסדרות ו/או עושים אותו לפי סרטים וסדר
נשבעת שכתבתי כמעט אותו הדבר, אבל כשעשיתי ריענון לדף החלק הזה נמחק לי
אגב, ראית את Palm Springs שיצא שנה שעברה (זה היה אמור לצאת בקולנוע, אבל קורונה, אז יצא בהולו)
כן. ראיתי בגלל אנדי נשארתי כי הסרט באמת טוב
משה כבר היו כמה. יש את נסיך מצריים שהוא מעולה.
סרט מדהים
אז כדאי לראות או לא?
כי ראיתי בפייסבוק שזה תיכף יורד מנטפליקס והרוב אמרו שרק העונה הראשונה שווה אז לראות רק אותה?
אני על העונה הראשונה ממש ממליצה
מוכן להתפשר בבחור ההוא ששיחק את הבוס החתיך באקסית המטורפת.
לא!!!!!!!!
אבל בהחלט אפשר את סנטינו ששיחק את גרג בעונה הראשונה (יש לו קול של מלאך) וזה יהיה מצחיק שהוא וסקיילר ישחקו זוג

didalf

Well-known member
יש הרבה שחקנים שיודעים לשיר והם גם חתיכים. לא מצליחה לחשוב על אף אחד ג'ינג'י אבל שיצבע אם צריך|תוהה|
אולי זה ששיחק את אלטון ג'ון בסרט?
אהההההההה רגע איך שכחתי - ג'ונתן גרוף!!!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מרחק מהמקרר: הוא בצד השני של הבית:-P::-D.
גם אצלי הוא בצד השני של הבית.
אבל זה בית קטן
סרט החודש: חה! מה זה סרט?
סרט זה הדבר הזה שלפעמים מבססים עליו סדרה ובמקרים אחרים מבססים אותו על סדרה. והרבה פעמים הוא מבוסס על ספר.
ספר החודש: קראתי בדיוק שני ספרים החודש: The Black Echo (הארי בוש מס' 1) שזה ספר החודש שלי, ולגמרי היה שווה את השערות הלבנות שיצאו לי עד שקיבלתי אותו מהדואר ו-The Concrete Blonde (הארי בוש מס' 3) שלא כ"כ אהבתי את הסוף שלו.
רגע, אז קראת בעבר ספרים של הארי בוש, אבל רק עכשיו קראת את הספר הראשון בסדרה?
(כלומר אני מבין שכל אחד בטח עומד בפני עצמו, אבל עדיין)
שיר החודש: לא שמעתי.
מה לגבי השיר הזה:
שחקנ/ית החודש: ג'ון אוליבר.
אבל האם בLast Week Tonight with John Oliver הוא נחשב שחקן?
טוב אני אתן לך את התשובה הזאת רק אם תראי את זה:
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): ג'ון/אופרד מסיפורה של שפחה|מובך|.
דכאוני, אבל באמת לוק מגניב
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? לא חושבת שיצא לי לעשות משהו כזה8-* אבל יש לי על המחשב הגדול איזה סרט של צ'ארלי קוקס שיושב שם איזה שנה וחצי ואף פעם לא ראיתי.
Stardust? (הסרט מ2007 שמבוסס על ספר של ניל גיימן)
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? אני אוהבת מיתולוגיה יוונית, אבל לא עולה לי עכשיו שום סיפור. עיבוד נורמלי לספרים של פרסי ג'קסון או אחד הספרים של ריק ריירדן נחשב?
הולכת להיות סדרה שהיא עיבוד של ספרי פרסי ג'קסון שלאנשים יש תקווה לגביה.
ועושים סרט שיבוסס על הסדרה של קיין.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לא תכונה, אבל יש לי ציפורניים ארוכות ושאני חושבת וכאלה אני אוהבת לנקוש איתן בעיקר על השולחן(אבל גם כוסות זכוכית זה סבבה) וזה מחרפן אנשים|חבול|.
זאת לא רק סיבה טובה להשלח לגהנום, אלא יש סיכוי שחלק מהעינויים שם נעשים ככה.

LeAnnDylan

Well-known member
בחודש פברואר נכתבו בסך הכל 1764 הודעות חדשות
1347 מתוכן שייכות לעח"ו וניק (כן, בדקתי) ועל מה ניק כתב אם יש לנו 20 שרשורים נעוצים שהוא "עוד לא הגיע אליהם" זו תעלומה לאינספקטור קלוסאו.
נחגוג את פסח, אולי אפילו בלי סגר הפעם(?)
רגע, פסח השנה נופל על מרץ?:-0 אני צריכה להתחיל לנקות אם כך.. החדר שלי נראה כמו... אין לי אפילו מילים לתאר את הבלאגן שקורה פה|פנים|
ונציין את ימי ההולדת|נרות| של: ג'נסן אקלס, ג'ולי בואן, קת'רין אוהרה, קוני בריטון, בריאן קרנסטון, ג'נה פישר, ג'יימס ואן דר ביק, אוסקר אייזק, ג'ון האם, דני פאדי, ג'ודי קומר, נואל פישר, וויליאם ה. מייסי, אלן טיודיק, לורן גראהם, רוב לואו, פרימה אגימן, מייקל ראפפורט, סוניקה מרטין-גרין, ניק רובינסון, קונסטנס וו, ריס ווית'רספון, מת'יו מודין, רנדל פארק, קרי ראסל, סטיבן סטרייט, אליסון האניגן, ג'ים פרסונס, לי פייס, שרה ג'סיקה פרקר, ג'ונתן גרוף, נייתן פיליון, ניק פרוסט, לוסי לולס, שון דולי, ג'ייסון דורינג
הרבה אנשים לא מעניינים וריס ווית'רספון|לב|(טוב נו ושג"פ אבל רק אם היא תדאג להחזיר את ביג לאיחוד של סקס!)
אבל לבנתיים: זאב או פינגווין?
האם בחרת בפינגווין לשאלה בעקבות התמונות של הפינגווין הצהוב הראשון שנצפה לראשונה לא מזמן?
אנחנו עדין בהימורים לשם האמיתי שלך מאיזה שרשור אחר שאני כבר לא עוקבת אחרי איפה הוא נמצא. לפחות תגיד לנו חם/קר.
מרחק מהמקרר: המרחק המספיק לנשנוש
השאלה היא האם אתה מנשנש כל הדרך למקרר או שהמרחק שאתה עושה מנקודה ספציפית בבית עד למקרר זה בדיוק המרחק הדרוש לך כדי להתאפק ולא לנשנש לפני? כי אני למשל צריכה שיחכו לי כל מיני נשנושים בדרך למקרר ככה שעד שאני מגיעה למקרר אני כבר לא רעבה:-P:
"אתה יודע כמה זמן עבר מאז שמישהו בכה עבורי?"
לא, כמה?
קפה או תה?תה, בכל צורותיו המדהימות והנפלאות
כמה צורות כבר יש לתה? האם ידעת שאת כל התיונים בעולם מכינים מאותו עלה של תה. כלומר יש רק זן אחד של עלי תה שממנו מכינים את כל צורותיו הנפלאות שאתה אוהב. אז בעצם אתה אוהב רק עלה אחד. תתמודד עם המציאות הזאת.
כנראה וכחנות יתר,ואני לא בטוח שזה שווה גיהנום
בהחלט שווה. תמסור ד"ש ללונה רוצחת הסבים כשתגיע לשם.
תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? WHO
זה מזכיר לי שאיזה פעם אחת הוזמנתי לארוחת ערב אצל חברים והם צפו באיזה סרטונים בשחור לבן ביוטיוב והזדעזעתי שבעידן של היום אנשים בוחרים לראות דברים משנות ה-20, והם התגלגלו מצחוק ואמרו לי שאני חייבת לצפות באחד וזה היה על אותו עיקרון של הסרטון שלך. רק שזה היה בשחור לבן ועם שני זקנים. תהיתי לעצמי מי מוצא את ההומור הזה מצחיק. עכשיו אני יודעת..
(השרשור הזה כנראה ישאר תקוע כאן עד הסתו)
🤦‍♀️

שיר החודש: בילי |מאוהב|
השיר סבבה אבל יותר הוטרדתי מזה שהיא פורצת לסניף של Wetzel's Pretzels איפה הסקיוריטי?!
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? overthinking
נראה לי שאוברטינקינג זה גיהנום בפני עצמו.
בד"כ אם יש מיליון שלבים במתכון או שצריך להפריד ביצים אני מפסיקה טורחת לסיים לקרוא את המתכון.
אני גם פחות אוהבת לאפות דברים שמצריכים יותר מידי קערות ולא פשוט לערבב הכל בקערה אחת.
כול מה שאני מכינה טעיםB-|.

לגיהנום? לא תכונה, אבל יש לי ציפורניים ארוכות ושאני חושבת וכאלה אני אוהבת לנקוש איתן בעיקר על השולחן(אבל גם כוסות זכוכית זה סבבה) וזה מחרפן אנשים|חבול|.

ספוילר: כפתור שמעצבן אנשים?
זה למשל משהו שצריך לשלוח בגינו את לונה לגיהנום. כן, גם לפני העובדה שהיא רוצחת סבי סבים.
האם זו הדרך שלך להתוודות?
וואו קשה לי להתחפש אפילו בשאלה היפותטית. באמת.

פסטה (אתם יודעים עם מה :-D)

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? פנקייק (טבעוני).
איך עושים פנקייק טבעוני? והאם באמת יש לו טעם של פנקייק? מה את שמה במקום הביצים?
האמת שפנקייק זה אחד הדברים שאני מכינה הכי טעים. הסוד הוא שאני לא יודעת מה אני שמה בפנים או כמויות. סתם שופכת לפי העין וכל הזמן מוסיפה ומורידה דברים אבל תמיד זה יוצא טעים.
קרמבו - טעים או מגעיל? רק הביסקוויט.
רק הביסקוויט טעים או רק הבסקוויט מגעיל?
סיטקום של אדם וחווה.
זה האמת נשמע לא רע.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? שימוש בכפתורי ספוילר לשאלונים (תודה שהזכרת לי).
נשבעת שלא ראיתי את התשובה שלך לפני שכתבתי. אבל לפחות אנחנו יכולות להסכים על משהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נשבעת שכתבתי כמעט אותו הדבר, אבל כשעשיתי ריענון לדף החלק הזה נמחק לי
מאוד חשוב לעשות העתק (ctrl+C) על הטקסט לפני שעושים ריפרש גם אם עושים שמור טיוטה.
לי היום זה כמה פעמים לא שמר את הכל בריפרוש ומזל שזכרתי לעשות העתק.
כן. ראיתי בגלל אנדי נשארתי כי הסרט באמת טוב
כן, זה היה סרט טוב.
לא!!!!!!!!
אבל בהחלט אפשר את סנטינו ששיחק את גרג בעונה הראשונה (יש לו קול של מלאך) וזה יהיה מצחיק שהוא וסקיילר ישחקו זוג
חחחח זה יהיה מצחיק באמת אם שניהם ישחקו זוג.
אבל הבחור ההוא היה מעצבן נורא.
(סקיילר לא הצליח לשחזר את המעצבנות של הדמות וכנראה טוב שכך)
ולכן אם זאת לא גרסה מוזיקלית אז דוד צריך להיות קמרון מונהאן כמובן (ואתה יודע מי יהיה יונתן במקרה הזה:-P:)
אוי נכון.
אני מצטער, אבל אני לא בעד שיחזור זוג שחקנים בעוד פרויקט.
אבל אם כן אז לפחות שנואל יהיה בלונדיני בזה.
אהההההההה רגע איך שכחתי - ג'ונתן גרוף!!!!!
אוי לחלוטין!
וגם עדיף שחקן קוויר לתפקיד.
מה לגבי שאול?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
1347 מתוכן שייכות לעח"ו וניק (כן, בדקתי) ועל מה ניק כתב אם יש לנו 20 שרשורים נעוצים שהוא "עוד לא הגיע אליהם" זו תעלומה לאינספקטור קלוסאו.
באמת עצוב שאין לי דרך לבדוק כמה כתב כל אדם.
ולמה קראת לקלוזו קלוסאו כאילו הוא סלט כרוב?
רגע, פסח השנה נופל על מרץ?:-0 אני צריכה להתחיל לנקות אם כך.. החדר שלי נראה כמו... אין לי אפילו מילים לתאר את הבלאגן שקורה פה|פנים|
כן, זה מה שקורה כשפורים יוצא על פברואר.
ואלא אם כן את עושה ניקוי חמץ אני לא רואה סיבה באמת לנקות לכבוד פסח
הרבה אנשים לא מעניינים וריס ווית'רספון|לב|(טוב נו ושג"פ אבל רק אם היא תדאג להחזיר את ביג לאיחוד של סקס!)
העיקר שמצאתי לפחות אדם אחד שחשוב לך
האם בחרת בפינגווין לשאלה בעקבות התמונות של הפינגווין הצהוב הראשון שנצפה לראשונה לא מזמן?
האמת שבחרתי בו כי הבוסית שלי מאוד אוהבת פינגווינים.
אבל מאוד מוזר מה שסיפרת עכשיו על פינגווין צהוב. התחממות גלובלית או וריאציה של הקורונה?
כמה צורות כבר יש לתה? האם ידעת שאת כל התיונים בעולם מכינים מאותו עלה של תה. כלומר יש רק זן אחד של עלי תה שממנו מכינים את כל צורותיו הנפלאות שאתה אוהב. אז בעצם אתה אוהב רק עלה אחד. תתמודד עם המציאות הזאת.
אני ממש לא בקיא בתה אבל זה נשמע ממש לא הגיוני.
פשוט כי אני יודע שבמשפחה שלי מכינים הרבה פעמים תה מכל מיני עלים שונים בחצר.
אז נכון שזה לא תיונים שונים, אבל אם צמחים שונים מתאימים לתה, אז הגיוני שיהיו תיונים מצמחים שונים.
חוץ מזה אפשר לשתות תה עם קרח. ואפשר עם חלב. אפשר לימון.
בהחלט שווה. תמסור ד"ש ללונה רוצחת הסבים כשתגיע לשם.
הייתי מציין שגם את נוטה לוכחנות אבל אני לא רוצה להכנס לויכוח בנושא...
זה מזכיר לי שאיזה פעם אחת הוזמנתי לארוחת ערב אצל חברים והם צפו באיזה סרטונים בשחור לבן ביוטיוב והזדעזעתי שבעידן של היום אנשים בוחרים לראות דברים משנות ה-20, והם התגלגלו מצחוק ואמרו לי שאני חייבת לצפות באחד וזה היה על אותו עיקרון של הסרטון שלך. רק שזה היה בשחור לבן ועם שני זקנים. תהיתי לעצמי מי מוצא את ההומור הזה מצחיק. עכשיו אני יודעת..
זה מערכון מאוד ידוע. ובאמת מבוססים עליו המון דברים כאלו.
ואישית אני אוהב צבעים (ולכן לא הצבעתי שחור או לבן בסקר) אבל דברים שהיו בעבר מצחיקים הרבה פעמים יהיו גם כיום.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב, תעשי לי טכנו-שיימינג למה לא? |שפם|
חוץ מזה מגיע לי נקודות על כמה שהשתפרתי בלכתוב בפורום הזה, זה היה הרבה יותר גרוע פעם
דבר ראשון, הייתי בטוחה שתעריכי את העובדה שטרחתי להכין לך גיף מותאם אישית|שפם| אבל לאאאא גם כן כל הג'ן ז האלה. אין טיפת הערכה לכלום|שפם|
דבר שני, זה ניק שמחלק פה נקודות חסרות משמעות. לכי תתבכייני אליו.
מרחק מהמקרר:|קדימה|קומה שלמה, יותר מידי.

איך אפשר לחיות ככה?!

האם יש וורז'ן שהוא לא של טיילור שצריך לציין שזה הורז'ן שלה?|תוהה|

כי לא אוהבת קפה חם.
קפה חם זה פיכסה.
זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):|קדימה|או וונדה בלוק של פרק שש (מי רוצה להיות הויז'ן שלי?) או לקסה כי זה לוק מהמם.
כן!
האמת שתיכננתי לרשום בהתחלה בלאדריינה כי זה הרבה פחות עבודה אבל אמרת שזו מסיבה היפוטטית אז אין סיבה שאני לא אשקיע היפוטטית:-P:
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל?|קדימה|ממ שניצל זה נחשב מורכב?
בהתחשב בעובדה שמצאתי דרך יצירתית להרוס אותו שבוע שעבר הייתי אומרת שכן.
טוב התמכרות משונה שלי. נתקלתי בסרטון שעשה גרף כזה של "עם מי קלארק דיברה הכי הרבה" ובהתחלה חשבתי מה זה מעניין אבל נכנסתי בכל זאת, ואז חשבתי טוב אני אסתכל רק לדמויות הראשיות, ומפה לשם התמכרתי לזה וצפיתי בסרטונים של כולם|חבול| זה מהפנט כזה איך שהגרפים זזים:-D
אין לי מושג למה לעזאזל צפיתי בזה עכשיו.
הוו שלום גראהמי|יאמי|
@Lion_Heart @keren or5 אבל אני אמרתי לא ללחוץ על הוסף תגובה נכון? למה אתם לא קוראים הוראות?:-[
BECAUSE THEY SUCK!!!
כולם פה גרועים|שפם|
50a9z0.gif

Aranel Nenharma

Well-known member
שם: לא אסתר המלכה
מרחק מהמקרר: חדר אחד יותר מדי

סדרת החודש: וונדהוויזן!!!!!! וגם kings, כי סבסטיאן
סרט החודש: לא ראיתי סרט החודש, אבל יש לי מהדודים את החדש של טום וגרי
ספר החודש: התנ״ך ;)
שיר החודש:
דמות החודש: וויזן
שחקנ/ית החודש: סבסטיאן סטן וקתרין האן
ציטוט החודש: אין
למה מצפים בחודש הבא? חייל החורף והפלקון!!!

קפה או תה? תה. תמיד תה. אני כמו הכובען המטורף וארנב האביב
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אז חשבתי על זה הרבה ויש לי רעיון לתחפושת מגניבה (לו רק ידעתי לתפור). להתחפש לדוקטור (מדוקטור הו), אבל איזה דוקטור? שאלה טובה מאוד, אולי לכולם (או לפחות לכולם החל מהתשיעי שאני אשכרה מכירה) . הכוונה להתחפש לתלבושת שברגע שהופכים את המעיל זה תלבושת אחרת, ואז אם לוקחים את השרוולים ושמים על הרגליים ומוסיפים כובע זה נהיה תלבושת אחרת. בקיצר להתחפש לכולם ואז תוך כדי המסיבה אפשר גם בלעשות את הregeneration של הדוקטור. לא הבנתם, יופי כי גם אני הלכתי לאיבוד בהסבר שלי.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? להכין אורז בלי לשרוף אותו נחשב?
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אורז עם גזר
קרמבו - טעים או מגעיל? זו לא השאלה הנכונה, השאלה היא מה קודם הביסקוויט או הקרם? וברור שאת הביסקוויט משארים לסוף
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? יש לי כמה סדרות שראיתי בגלל שחקן אבל גם הקונספט של הסדרה היה לטעמי אז לא יודעת אם זו התשובה לה ציפית. Kings בגלל סבסטיאן, the fall בגלל גימי דורנן, הבן האבוד בגלל מייקל שין
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? חשבתי על זה שיהיה מגניב לעשות סדרה קומית על התקופה בה רשמו את התנך וכאילו כל פרק מראה איך באמת הדברים קרו וכיצד עיוותו את זה שיהיה בו את כוח האלוהים כדי לכתוב בתנך.
וגם נזכרתי בזה שהיה סדרה קומית על תקופת התנך ״חצי המנשה״ שממש אהבתי לראות בלופ של חינוכית בסופש
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לנטוש שאלה בשאלון בלי לתת תשובה
שיר אהוב בהגדה של פסח: שיר הביי ביי שסוף סוף הולכים הביתה ונפרדים מהמשפחה
יין אדום או לבן? לבן אבל תאכלס בירה

LeAnnDylan

Well-known member
אפילו גוגל לא בטוח מה זה
ואקסילדן - Google Search
סביר להניח שזה עוד משהו שקיים רק בראש של ליון (כמו היכולות שרשור שלו)
יאיי גם אני שותה סוכר עם קפה|לב|
אני בעיקר מרגישה טוב עם עצמי כי אני לא שמה בפנים סוכר פיזית. אלא רק דברים שמכילים סוכר [קרימר/גלידה] אז זה גורם לי להרגיש כאילו זה לא כזה נורא:-P:
תודה. תשובה נכונה ולעניין.

אפשר גם עיבוד מודרני לסיפור מיתולוגי. לא מכירה את מה שבחרת מה זה?
לא יודעת שזה יענין אותך
אבל כשהיינו קטנים היו לנו בבית כל מיני סיפורי תנך כאלה בספרים לילדים עם איורים ממש יפים שתמיד ניסיתי להעתיק בעצמי. את הסיפור על דניאל אהבנו כי לאחי הקטן קוראים דניאל.
חחחחחחחחחחחחח "איטס דרו ברימור-לס":-D:-D
הצחיק אותי שהיא כזה "אוי, קלטתי מה עשיתי: ואז אחרי כמה דקות שוב "איטס דרו ברימור-לס" :-D
וההתחרפנות שלו על תקציב ארוחת הצהריים הרג אותי:-D:-D
ואת דווקא מכינה דברים שנשמעים מורכבים.
לאנשים שמתמחים בחביתה- כן. לאנשים שאשכרה מכינים דברים מסובכים-לא.
נגיד חברות שלי תמיד צוחקות עליי שאני לא יודעת להכין מרנג או קרם ברולה (שהאמת היא שפשוט לא ניסיתי) ואומרות שזה "ממש קל" זה פאקינג לא|שפם|כאילו, יש מיליון דרכים להרוס את זה. איך זה אמור להיחשב לקל?!
או ברוטניקטוני אם אתם מהבלוק)
אפילו שירי כבר לא מהבלוק. פינו אותה כי היא אויבת|שפם|
אם כי כרגע זה לא עוזר לי ממש כי המקרר מופשר וריק (מלבד בטריות וכמה בקבוקי מים). יש לו בעיה שפעם בחודשיים בערך הוא מפסיק לעבוד טוב (החלק הראשי לא מקרר מספיק בעוד הפריזר נעשה קפוא יותר מהרגיל) ואז כדי לסדר אותו אני צריך להפשיר את כולו. אבל זה בסדר אני אקנה בקרוב מקרר חדש.
חשבתי בהתחלה שזה דבר ממש טראגי שהמקרר מתקלקל כל איזה חודש ואז צריך לזרוק את כל הדברים שבו לפח וזה המון כסף ואוכל שנזרק. אבל אז נזכרתי שזה אתה ושהדבר היחיד שיש במקרר שלך בטח זה לחם עבש ואיזה בקבוק קטשופ שמישהו פעם הביא לך כשאכלתם צ'יפס ואתה מעולם לא סיימת אותו אז הוא נותר שם.
אני מכין משהו שאולי נחשב לתה כשאני מקורר.
תן לי לנחש- מים חמים וחצץ?
אולי זה שאני קוטר.
אולי? ממש לא אולי. בוודאות!
ספוילר: לא ספוילר - ספיידרמן וג'ימי קימל
חח זה היה דבילי וחמוד באותו זמן.
ספוילר: לא ספוילר - מערכון SNL מלפני 4 שנים
ריאן גוסלינג וקייט מקינון זה נחמד. אבל מערכונים ישנים של SNL שאין בהם טינה או איימי זה לא כיף.
ספוילר: לא ספוילר - אין לי מושג מי זה Law Roach אבל זה מצחיק
גם לי אין מושג מי זאת אבל זה אכן היה משעשע:-D

LeAnnDylan

Well-known member
ולמה קראת לקלוזו קלוסאו כאילו הוא סלט כרוב?
לא יודעת ככה זה נשמע. כאילו אני יודעת שכותבים Clouseau אבל כשהוגים את זה, זה נשמע כמו clue+so ואני לא מכירה את זה בעברית כדי לדעת אם יש לזה תרגום. בכל מקרה אין שם ז'. וסלט כרוב זה coleslaw, זה לא אותו הדבר|שפם|
האמת שבחרתי בו כי הבוסית שלי מאוד אוהבת פינגווינים.
אבל מאוד מוזר מה שסיפרת עכשיו על פינגווין צהוב. התחממות גלובלית או וריאציה של הקורונה?
ההסבר שנתנו הוא "The penguin’s strange coloring is due to a condition called leucism, which results in a loss of pigmentation."
ז"א, הוא לבקן.
הנה קישור לכתבה עם התמונות שלו.
האמת היא שאם לא היו אומרים לי שזה פינגווין בכלל לא הייתי קולטת. זה ממש לא נראה כמו פינגווין8-*
*מהתמונה הזו:

אני ממש לא בקיא בתה אבל זה נשמע ממש לא הגיוני.
פשוט כי אני יודע שבמשפחה שלי מכינים הרבה פעמים תה מכל מיני עלים שונים בחצר.
אז נכון שזה לא תיונים שונים, אבל אם צמחים שונים מתאימים לתה, אז הגיוני שיהיו תיונים מצמחים שונים.
חוץ מזה אפשר לשתות תה עם קרח. ואפשר עם חלב. אפשר לימון.
אתה מוזמן לשאול את ד"ר גוגל.
הרגשתי נחמדה אז שאלתי בשבילך
"how many tea leaves exist"
והתשובה שגוגל נתן היא:
There are four main types of tea: green tea, black tea, oolong tea and white tea. All tea comes from the same plant. The specific variety of tea plant and the way the leaves are processed after harvesting determine the type of tea that is created.
וזה שאתה שותה תה עם חלב או עם קרח, לא משנה את זה שכולם הגיעו מאותו עלה.
עכשיו כמובן שאתה יכול לשתות חליטת פרחים רנדומלית. אבל טכנית זה לא נקרא "תה" אלא חליטת צמחים.
הייתי מציין שגם את נוטה לוכחנות אבל אני לא רוצה להכנס לויכוח בנושא...
לא טענתי אפילו לרגע שאני לא אוהבת להתווכח. פשוט לא חשבתי שזו התכונה הראשונה שתשלח אותי לגיהנום.
זה מערכון מאוד ידוע.
ידוע אולי לדינוזאורים של לונה|שפם|
התשובה היא כן
יופי עדי. נכנסתי עכשיו לקישור הזה וקראתי כל כל השרשור והגעתי להודעת סיכום שלי ושמתי אז קישור לסרטוני בידוד של קת'רין מקפי ובעלה הקשיש וזה עשה לי געגועים ונשאבתי עכשיו לאיזה שעת נוסטלגיה ביוטיוב:-D|חבול|
שזה לא דבר רע, אבל עכשיו אין לי יותר כוחות להגיב לכם|חבול|

למעלה