Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

Lhuna3

Well-known member
שם: לונה3
מרחק מהמקרר: בערך 3 מטר כרגע נראה לי בקו אווירי (יש באמצע שולחן שצריך לעקוף אז ברגל איזה חצי מטר יותר).

סדרת החודש: וונדהויז'ן. נהנייתי מאוד גם מהטיק (אני באמצע עונה 2).
סרט החודש: ראיתי 2 מסרטי האקסמן, נדמה לי שזה עוד היה בפברואר אבל לא סגורה על זה. אבל נגיד.
ספר החודש: אין.
שיר החודש: אין.
דמות החודש: Dangerboat
שחקנ/ית החודש: אוקיי אני יודעת שזו תשמע לכם בחירה מוזרה, אבל אני אגיד קווין ג'יימס, שמשחק את דאג במלך השכונה, שאני נהניית מהשידור החוזר שלה בפעם הלא יודעת כמה, והוא פשוט שחקן קומי מעולה בעיני.
ציטוט החודש: אוף יש כל כך הרבה ציטוטים קורעים ומעולים מהטיק, אבל אין לי כוח לרשום אותם תוך כדי הפרקים.
למה מצפים בחודש הבא? בסוף החודש יש את פסח אבל ערב החג יוצא שבת שזה גרוע, אבל בכל זאת יצא איזה שני ימי שבתון נראה לי.

קפה או תה? קפה. תה זה דבר שבשנים האחרונות ממש ממש מגעיל אותי בטעם שלו, אבל אני בכל זאת שותה אותו מידי פעם מבחירה. זה בגלל שאיכשהו תקוע לי בראש הטעם הטוב שפעם היה לו בשבילי.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): וואו קשה לי להתחפש אפילו בשאלה היפותטית. באמת.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אני לא כל כך יודעת לבשל, היתה תקופה שהייתי מובטלת והתנסיתי קצת, אז עשיתי ממולאים, עוגת תפוחים, ועוד כמה דברים שבשבילי היו מורכבים, אבל זו היתה תקופה קצרה ואני לא מחשיבה עצמי כ"יודעת" את הדברים האלו, רובם היו חד פעמיים ולא בהכרח הכי מוצלחים. היום אני מכינה רק דברים פשוטים ביותר כמו פירה, פסטה (אתם יודעים עם מה :-D), אורז לפעמים אבל זה כבר נחשב "השקעה" מבחינתי וזה נדיר.

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? פנקייק (טבעוני).
קרמבו - טעים או מגעיל? רק הביסקוויט.
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? אין לי משהו ממש קיצוני. ראיתי את ברודצ'ר'ץ בגלל דיוויד טננט, שזה תעלומה בלשית שכנראה לא הייתי מתעניינת בה אחרת. וכן היה שווה, בזכות המבטא הסקוטי הסקסי שלו שם |מאוהב|
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? סיטקום של אדם וחווה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? שימוש בכפתורי ספוילר לשאלונים (תודה שהזכרת לי).
שיר אהוב בהגדה של פסח: חד גדיא בביצוע חווה אלברשטיין. אחד אלוהינו בביצוע נקמת הטרקטור.
יין אדום או לבן? לא אוהבת יין.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו?
bat_is_the_darkness.jpg

LeAnnDylan

Well-known member
שם:דילן
מרחק מהמקרר: בערך 20 צעדים. קצת יותר אם אני עייפה או שיכורה ומתנדנדת.

סדרת החודש: The Drew Barrymore Show, SVU, 9-1-1, American Idol, Big Sky, Shameless, Behind Her Eyes, The Undoing
סרט החודש: Blended, Going The Distance, Music and Lyrics, Confessions of a Dangerous Mind
ספר החודש: Little Girl Lost
שיר החודש: היו לי כמה שלבים החודש. התחלתי עם כל הדיסקוגרפיה של ליאן ריימס לכמה ימים, ואז עברתי לקרי אנדרווד, ואז קייסי מאסגרייבס, אחריה הייתי עם שוגרלנד לכמה ימים ובכמה ימים האחרונים של החודש הייתי עם גארבג'. ומכיוון שיש עכשיו גשם בחוץ (יאיי) אני אבחר ב-Only Happy When It Rains.
דמות החודש: לורן|לב|
שחקנ/ית החודש: דרו|לב|
ציטוט החודש: You don't fucking step on anyone else's head to get where you're going, because when that head is gone, you're gonna fall right fucking down

למה מצפים בחודש הבא? לחזור לעבודה.
קפה או תה? אני בעיקרון לא בן אדם של קפה. וה"קפה" שאני שותה הוא בדיוק כזה "קפה". זה בעיקר הרבה סוכר. אז אני אלך על Green ice tea
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):לקסה, דה.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אני לא יודעת לבשל שום דבר מורכב. כל מה שאני מבשלת הוא יחסית די פשוט. אולי בורקס?
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? רביולי פטריות בשמנת.
קרמבו - טעים או מגעיל? טעים. אבל הוא חייב להיות טרי.
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? בטוח יש מלא דברים שאני לא מצליחה לחשוב עליהם כרגע כי ראיתי כל מיני סדרות גרועות בגלל שחקנים שאני אוהבת. אבל אני עדין בשלבי התעוררות אז המוח לא ב-100% אם אחשוב על משהו אחר בהמשל אני אשנה. בינתיים אני מצליחה לחשוברק על Grey Gardens של דרו. זה היה הרבה יותר מידי טראגי בשביל שהייתי חושבת בכלל לראות את זה אם היא לא הייתה שם. האם זה היה שווה את זה? זו דרו, אז כן.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? אני לא אוהבת לא לענות על שאלות אבל באמת שאין לי תשובה לזה. אני לא אוהבת דברים תקופתיים בכלל אז כמובן שלא ארצה לראות שום דבר כזה. אבל בתור ילדה אהבתי את הסיפור של דניאל בגוב האריות אז אני אבחר בזה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? סרקסטיות.
שיר אהוב בהגדה של פסח: אחד מי יודע כמובן.
יין אדום או לבן? אני לא אוהבת יין. אז, תירוש? :-P: (טוב נו, לדרו יש ליין של יינות לבנים אז אני אבחר בלבן כדי שלא תצעקי עליי)

דרו התארחה בתוכנית של ג'יימס קורדן והם שיחקו משחק וליטרלי בכיתי מצחוק.
קודם כל מזה שלקח לדרו יותר מידי זמן לקלוט את הפואנטה אבל גם התגובות של ג'יימס שגורמות לדרו להיקרע מצחוק זה הדבר הכי חמוד וקורע שיש:-D

keren or5

Well-known member
טוב, תעשי לי טכנו-שיימינג למה לא? |שפם|
חוץ מזה מגיע לי נקודות על כמה שהשתפרתי בלכתוב בפורום הזה, זה היה הרבה יותר גרוע פעם

didalf

Well-known member
שם:|קדימה|עדי |חזיר| וואנקרו.
מרחק מהמקרר:|קדימה|קומה שלמה, יותר מידי.

סדרת החודש:|קדימה|וונדהויז'ן כמובן|מאוהב||כתר| וגם: It's a Sin - נהדרת!, שיימלס - היה רק פרק אחד כל החודש אבל הוא היה יפה, זואי, וקינגס - כי סבסטיאן מהמם|מאוהב|
סרט החודש:|קדימה|לכל הנערים3 - דווקא היה חמוד, אחרי השני המעפן.
ספר החודש:|קדימה||X| באמת צריכה לחזור לקרוא
שיר החודש:|קדימה| Taylor Swift - Love Story (Taylor’s Version)
וגם Pet Shop Boys - It's A Sin
וגם אני לא יכולה לשים כי זה ספוילר ספוילריסטי לוונדהויז'ן אבל אתם יודעים מה זה:-P:
דמות החודש:|קדימה|וונדה|מאוהב|
שחקנ/ית החודש:|קדימה|אליזבת' אולסן|מאוהב||כתר| וניק לא אכפת לי מהחוקים שלך היא מדהימה!!!
ציטוט החודש:|קדימה|ספוילר לוונדהויז'ן? (נראה לי לא ממש בלי הקשר אבל אני אחביא):
What is grief, if not love persevering?

למה מצפים בחודש הבא?|קדימה|פרק סיום של וונדהויז'ן!!!!! הסדרה של באקי!!!!!!!!!!!|מאוהב| חופש בחירות + חופש פסח!!!!!!! אוף אני צריכה חופש!

קפה או תה?|קדימה|לאחרונה בא לי רק תה. אולי בקיץ אני אחזור לקפה קר כי לא אוהבת קפה חם.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):|קדימה|או וונדה בלוק של פרק שש (מי רוצה להיות הויז'ן שלי?) או לקסה כי זה לוק מהמם.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל?|קדימה|ממ שניצל זה נחשב מורכב?
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)?|קדימה|גם שניצל:-D גם סלט פשוט אבל טעים.
קרמבו - טעים או מגעיל?|קדימה|פיכס
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה?|קדימה|יש מלא כי זה אחד הגורמים העיקריים שלי לנסות דברים:-D ראיתי איזה סדרה צבאית עם נואל פישר אבל היא הייתה די משעממת אז לא כ"כ. אה וראיתי חומריו האפלים בגלל ג'יימס ולין ודווקא נהניתי.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני?|קדימה|אני וניק עובדים על עיבוד לסיפור של דוד ויהונתן שבו היחסים שלהם יהיו רומנטיים לא רק ברמיזה. אפשר גם לסיפור של אכילס ופטרוקולוס לפי הספר "שירו של אכילס". כל סיפור גיי בקיצור:-D
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?|קדימה|חוסר החלטיות. אני מטריפה אנשים ואת עצמי. אני ליטרלי צ'ידי.
שיר אהוב בהגדה של פסח:|קדימה|אחד מי יודע, וגם בצאת ישראל ממצריים צאת יעקב מעם לעז.
יין אדום או לבן?|קדימה|לבן.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו?|קדימה|
טוב התמכרות משונה שלי. נתקלתי בסרטון שעשה גרף כזה של "עם מי קלארק דיברה הכי הרבה" ובהתחלה חשבתי מה זה מעניין אבל נכנסתי בכל זאת, ואז חשבתי טוב אני אסתכל רק לדמויות הראשיות, ומפה לשם התמכרתי לזה וצפיתי בסרטונים של כולם|חבול| זה מהפנט כזה איך שהגרפים זזים:-D

ותמונה למי שלא נכנס לשרשור של וונדהויז'ן ופספס את חגיגת הגיפים הלא קשורה של סבסטיאן סטן:
DTLOanF.gif

didalf

Well-known member
אפילו אין לך את התירוץ שהשרשור לא יקפוץ) (השרשור הזה כנראה ישאר תקוע כאן עד הסתו)
אני מדיימנת עד דצמבר 12 שרשורים נעוצים:-D

@Lion_Heart @keren or5 אבל אני אמרתי לא ללחוץ על הוסף תגובה נכון? למה אתם לא קוראים הוראות?:-[

Lhuna3

Well-known member
ציטוט החודש:|קדימה|ספוילר לוונדהויז'ן? (נראה לי לא ממש בלי הקשר אבל אני אחביא):
What is grief, if not love persevering?
זה נהדר, זכרתי את זה גם, אבל השארתי לכם.
חופש בחירות + חופש פסח!!!!!!!
אה יש גם חופש בבחירות, יופי!
טוב התמכרות משונה שלי. נתקלתי בסרטון שעשה גרף כזה של "עם מי קלארק דיברה הכי הרבה" ובהתחלה חשבתי מה זה מעניין אבל נכנסתי בכל זאת, ואז חשבתי טוב אני אסתכל רק לדמויות הראשיות, ומפה לשם התמכרתי לזה וצפיתי בסרטונים של כולם|חבול| זה מהפנט כזה איך שהגרפים זזים:-D
לגמרי מהפנט, אני גם מתה על הסרטונים של הגרפים האלה.

didalf

Well-known member
ציטוט החודש:"אתה יודע כמה זמן עבר מאז שמישהו בכה עבורי?"
זה.. נשמע יפה. מאיפה זה?
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):ואקסילדן
אפילו גוגל לא בטוח מה זה

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?כנראה וכחנות יתר,ואני לא בטוח שזה שווה גיהנום, אולי פרגטורי, רקאומר
לגמרי גיהנום!!

Lhuna3

Well-known member
@keren or5 בגלל האופן שענית בתוך הציטוט של עדי, לא ניתן עכשיו להגיב לך עם ציטוטים... :-(

didalf

Well-known member
מצד אחד אני גאה בך שענית, אבל כועסת שהכל בציטוט ואני לא יכולה לצטט!

סרט החודש: ראיתי שוב את הנוקמים 2, וזה דווקא סרט דיי טוב יחסית ל-MCU, לדעתי משמיצים סתם.
גם לדעתי הוא ממש אחלה. לונה בכלל הכי אהבה אותו.

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אולי אני אשנה את התשובה אם אני אחשוב על זה יותר לעומק, אבל מה שעולה לראש- ג'סיקה ג'ונס.
את חצי מתחכמת כי זה ג'ינס וג'קט אבל אני ארשה את זה אם תשימי פאה תואמת.

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? חביתה
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? חביתה
מוכשרת.

מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? קשה לי לומר שזה סופר רחוק מהטעם שלי, כי זאת דווקא סדרה שהתחילה טוב והתדרדרה, אבל סיכוי כמעט אפסי שהייתי רואה את The Path, אם לא הייתי נואשת לראות משהו עם ארון פול אחרי אל קמינו.
זה נראה לי כבד מידי כדי להביא את עצמי לראות את זה אפילו שזה ארון פול.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? שאלה טובה... נראה לי שימשון הגיבור. יש בסיפור הזה משהו טרגי ויפה.
מממ נכון רעיון טוב.

didalf

Well-known member
סרט החודש: חה! מה זה סרט?
קישוט כזה שבנות שמות על הראש.

למה מצפים בחודש הבא? אנחנו אמורים לנסוע לצפון ביום ראשון, סוף סוף לעשות את הטיול יקבים שאנחנו מתכננים כבר מנובמבר או משהו.
נשמע כיף.

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): ג'ון/אופרד מסיפורה של שפחה|מובך|.
אני גאה בך שענית!

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אולי שמרים? בד"כ אם יש מיליון שלבים במתכון או שצריך להפריד ביצים אני מפסיקה טורחת לסיים לקרוא את המתכון.
עוגת שמרים?:-0 זה נראה מה זה מסובך לרגע חשבתי להכין לבד, הסתכלתי במתכון וויתרתי. כל הכבוד!

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? אני אוהבת מיתולוגיה יוונית, אבל לא עולה לי עכשיו שום סיפור. עיבוד נורמלי לספרים של פרסי ג'קסון או אחד הספרים של ריק ריירדן נחשב?
לא יודעת מה זה אבל אני אאשר.

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לא תכונה, אבל יש לי ציפורניים ארוכות ושאני חושבת וכאלה אני אוהבת לנקוש איתן בעיקר על השולחן(אבל גם כוסות זכוכית זה סבבה) וזה מחרפן אנשים|חבול|.
:-D:-D אוי ואבוי.

didalf

Well-known member
:-D:-D

למה מצפים בחודש הבא? בסוף החודש יש את פסח אבל ערב החג יוצא שבת שזה גרוע, אבל בכל זאת יצא איזה שני ימי שבתון נראה לי.
צריך להוציא חוק נגד חגים בשבת!!!:-[

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): וואו קשה לי להתחפש אפילו בשאלה היפותטית. באמת.
בווווווווווווו נכשלת|לא|
בואי תחשבי לאיזה דמות יש מראה מגניב שאם היית מסתובבת ברחוב בפורים ורואה מישהו שהתחפש אליה היית אומרת "יאאא איזה יופי"

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? סיטקום של אדם וחווה.
אוי אהבתי:-D ושיהיה מוקומנטרי.

אחד אלוהינו בביצוע נקמת הטרקטור.
אני גם אוהבת.

אווווו|לב|

didalf

Well-known member
ציטוט החודש: You don't fucking step on anyone else's head to get where you're going, because when that head is gone, you're gonna fall right fucking down

יו גו גירל!

קפה או תה? אני בעיקרון לא בן אדם של קפה. וה"קפה" שאני שותה הוא בדיוק כזה "קפה". זה בעיקר הרבה סוכר.
יאיי גם אני שותה סוכר עם קפה|לב|

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):לקסה, דה.
תודה. תשובה נכונה ולעניין.

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אני לא יודעת לבשל שום דבר מורכב. כל מה שאני מבשלת הוא יחסית די פשוט. אולי בורקס?
ממה שנשמע לי כל מה שאת עושה מורכב יותר מהיכולות שלי.

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? רביולי פטריות בשמנת.
יאממממ |יאמי|

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? אני לא אוהבת לא לענות על שאלות אבל באמת שאין לי תשובה לזה. אני לא אוהבת דברים תקופתיים בכלל אז כמובן שלא ארצה לראות שום דבר כזה. אבל בתור ילדה אהבתי את הסיפור של דניאל בגוב האריות אז אני אבחר בזה.
אפשר גם עיבוד מודרני לסיפור מיתולוגי. לא מכירה את מה שבחרת מה זה?

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? סרקסטיות.
אכן:-D

דרו התארחה בתוכנית של ג'יימס קורדן והם שיחקו משחק וליטרלי בכיתי מצחוק.
תמיד מצחיק אותי כשמנחי טוקשואוס מראיינים אחד את השני.
חח איזה משחק דבילי:-D
חחחחחחחחחחחחח "איטס דרו ברימור-לס":-D:-D

Lhuna3

Well-known member
סרט החודש: ראיתי שוב את הנוקמים 2, וזה דווקא סרט דיי טוב יחסית ל-MCU, לדעתי משמיצים סתם.
|כן| זה אחלה סרט!
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אולי אני אשנה את התשובה אם אני אחשוב על זה יותר לעומק, אבל מה שעולה לראש- ג'סיקה ג'ונס.
מעתיקה ממך.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לא תכונה, אבל יש לי ציפורניים ארוכות ושאני חושבת וכאלה אני אוהבת לנקוש איתן בעיקר על השולחן(אבל גם כוסות זכוכית זה סבבה) וזה מחרפן אנשים|חבול|.
את בהחלט תלכי לגיהינום על זה.

Lhuna3

Well-known member
אהבתי את הציטוט.
ואת דווקא מכינה דברים שנשמעים מורכבים.
וקרמבו לא טרי זה באמת מהדברים הכי דוחים שיש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם: ניק (או ברוטניקטוני אם אתם מהבלוק)
מרחק מהמקרר: 13 צעדים (בדקתי עכשיו כמובן)
אם כי כרגע זה לא עוזר לי ממש כי המקרר מופשר וריק (מלבד בטריות וכמה בקבוקי מים). יש לו בעיה שפעם בחודשיים בערך הוא מפסיק לעבוד טוב (החלק הראשי לא מקרר מספיק בעוד הפריזר נעשה קפוא יותר מהרגיל) ואז כדי לסדר אותו אני צריך להפשיר את כולו. אבל זה בסדר אני אקנה בקרוב מקרר חדש.

סדרת החודש: כאילו מי שלא בוחר בוונדהויז'ן בקטגוריה הזאת מוחרם נכון? כי זאת הסדרה של החודש. אבל אני אציין עוד כמה ראויים לציון: ממלכת החיות שסיימתי את המרתון שלה. Resident Alien שאני חושב קשה על איך לא להמליץ לכם עליה ככה שתראו אותה. It's a Sin כמובן. וגם Kings מקבלת קרדיט לפחות על זה שחזרתי אליה אחרי 12 שנים.
סרט החודש: אני בעצם ראיתי סרטים החודש. או לפחות אני חושב, אבל אני מצליח להזכר רק באחד.
The Map of Tiny Perfect Things -שהוא סרט לולאת זמן חמוד ויפה.
ספר החודש: בסוף השבוע האחרון סוף סוף התחלתי ספר חדש - How to Be a Normal Person מאת T.J. Klune
שיר החודש: Conan Gray - Wish You Were Sober
דמות החודש: וונדה מקסימוף
שחקנ/ית החודש: קתרין האן
ציטוט החודש: |ספוילר| די קטן לפרק 2 של וונדהויז'ן Today, we will lie to you, and yet you will believe our little deceptions because human beings are easily fooled due to their limited understanding of the inner workings of the universe.
למה מצפים בחודש הבא? פרק הסיום של וונדהויז'ן (אני רק מקווה שיהיה מאוד מאוד ארוך). פאלקון וחייל החורף. להתחיל את חופשת פסח שלי.

קפה או תה? אם אני נאלץ לבחור אז תה. באופן כללי לא זה ולא זה. אבל קפה מגעיל אותי אפילו הריח. ותה אני מכין משהו שאולי נחשב לתה כשאני מקורר.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):
אם הייתי שאפתן ומוכן להרבה עבודה אז ויז'ן
אם אני כנה לגבי כמות העבודה שאני אהיה מוכן להשקיע אז כנראה ריילן גיבנס מJustified שזה בעיקר הכובע שלו ואקדח.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל?
אוקי יש כאן עניין שלפעמים אני לא מבין מה בדיוק נחשב לבישול. לפי ויקי זה "עיבוד מזון על ידי הטמעתו בנוזל רותח." ואז זה אומר שהדבר היחיד שאני יודע לבשל זה אורז. אבל תכלס אני יודע להכין כל כך מעט דברים שהרשימה לא נעשת ארוכה כל כך גם אם נחשיב דברים אחרים (אני לא אפיתי מעולם שום דבר). אני יודע להכין שניצל, כמובן דברים על האש כמו סטייקים. ואני פעם הייתי מכין גווקמולי.
אז הכל די פשוט, אבל הייתי אומר שגווקמולי הכי מורכב כי אני לא אוכל גווקמולי או אבוקדו, אז זה היה מורכב לעשות את זה טעים בלי שאני יכול לטעום.
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)?
הכי טעים זה שניצלים. יאמי |יאמי|
קרמבו - טעים או מגעיל? אני לא אוהב קרמבו. אבל גם לא הייתי מגדיר אותו כמגעיל. יש הרבה (מאוד) דברים שאני הייתי מגדיר כמגעיל, אבל קרמבו אם אני רעב וזה מה שיש אני אוכל.
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? עונה 38 של האח הגדול VIP בגלל שטום הולנד היה שם. ולא, זה לא היה שווה את זה.
(אוקי לא הצלחתי לחשוב על משהו אז בחרתי משהו עתידי במקום להשאיר ריק. אם יעלה לי רעיון אז אני אעדכן)
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? טוב כמו כל בן אדם עם לב שקרא את "שירו של אכילס" הייתי רוצה שהסיפור הזה יעובד. אם כי זה גם דיכאוני למוות ותכלס יש כבר את הספר אז עדיף לנצל את ההזדמנות (כן, ככה אני רואה את זה) כדי לבחור משהו אחר. וכמובן שאני לא אבחר בדוד ויונתן כי זה המקור לשאלה ואנחנו כבר בשלבים מתקדמים של כתיבת התסריט.
נראה לי שהסיפור של משה יכול להיות מעובד למשהו טוב.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? כנראה יש יותר מאחת. אולי זה שאני קוטר.
שיר אהוב בהגדה של פסח: אחד מי יודע
יין אדום או לבן? אני לא שותה יין. אבל אני מעדיף יין אדום כי זה יפה יותר.

1614800668545.png

למעלה