Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

didalf

Well-known member
אבל יש לי ציפורניים ארוכות
די, איך זה לא מסתדר לי עם האימג' שלך שהיה לי בראש :-D
כנל:-D

גם העונה השלישית טובה, אבל דיוויד טננט היה די מבאס שם (ברודצ'רץ')
כן? גם בראשונה?

זה המשפט היחיד שאני מצליחה לשיר. לא מצליחה לשיר את כל מה שבא אחר כך
חחח גם אצלנו משם כולם מסתבכים עם כמה לחנים שונים:-D

אני בוחרת בשביל לונה
דרוסילה
1614863283793.png
מאשרת|פטיש|

אני מתעפצת על השולחן בעבודה. אולי אם אני אעבוד קצת זה יעיר אותי. אז אני אמשיך בסופ"ש מתישהו
איך זה הגיוני מבחינתך? כשאני מתעפצת בעבודה אני הולכת לפורום להתעורר:-D

חסל סדר פסח כהלכתו זה שיר??
ודאי:
חסל סדר פסח כהלכתו
כאשר זכינו לסדר אותו
להלהלהלהלהלה לא זוכרת
בשנה הבאה בירושלים בשנה הבאה בירושליים
בשנה הבאה בירושלים בשנה הבאה בירושליים הבנויה

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
שיר החודש היום:
חחח זה כזה מתאים לאבא שלי לשים בשישי בבוקר. אבל נחמד.

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אוי, מגניב. נראה לי שאני אלך על ארתור מ the tick, בתור הגיבור על
מה ככה? מתה לראות אותך ככה:-D

מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? לא בטוחה שקרה לי. אם התוכן לא מעניין אותי מספיק, קרוב לודאי שגם השחקן לא ישאיר אותי.
והפוך? ראית בגלל שחקן והופתעת לטובה?

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? עצלנות כנראה. זה הולך ומחמיר. מישהי בעבודה שלי, שלשמחתי מזמן לא ראיתי בגלל הקורונה, תמיד התעצבנה כששידרתי חוסר בטחון (שזה הרבה), אז בעצם אולי על חוסר בטחון.
כן גם אני אלך לגיהנום על שני אלה.

נזכרתי במשהו אבל אני לא זוכרת אם ראיתי אותו כאן או במקום אחר. אם מישהו פרסם את זה כאן, אז עשיתי את הפאדיחות שלי |טמבל|
חחחחחחחחחח איזה שטויות:-D

keren or5

Well-known member
וואן מור טיים ווית' ריכוז... אני מתחילה להגיב וכנראה לא אסיים בהודעה הזאת כי תהיו בריאים. + אני עוד לא מגיבה לקישורים וסרטונים כי עוד לא הגעתי ללראות אותם. צריך להיות סדר. מיי אוסידי סנס איז טינגלינג.
חוסר החלטיות. אני מטריפה אנשים ואת עצמי. אני ליטרלי צ'ידי.
וואי, גם אני בול. וזה מצחיק כי הוא ליטרלי הלך לגיהנום בגלל זה
את מכירה את ספייק?
או את הבחור הזה עם השיער מראיון עם ערפד
זה מאוד ערפדיופובי מצידך להניח שרק בגלל שאני ערפדית אני מכירה את כל הערפדים! אבל במקרה הזה כן, היה לי רומן סוער עם שניהם.
הדבר הזה שלפיו עושים סרטים וסדרות ו/או עושים אותו לפי סרטים וסדרות
עדיין לא מצלצל פעמון. אבל ברצינות, אני חשבתי שעושים סרטים וסדרות לפי תסריט ולא לפי ספר |תוהה|
אבל החוק הכי חשוב של הפורום הוא שאסור לבחור בשחקן החודש את מי שמשחק את דמות החודש.
חוקים נועדו כדי לשבור אותם!B-|
אוקי, בהתחלה חשבתי שמדובר באיזה בילי אחר ואז קלטתי שזאת בילי אייליש.
אבל אני לא בטוח שהבנתי את הכוונה בזה.
זה היה קטע בסרט דוקו שלה שהיא ואמא שלה דיברו על למה אנשים מדחיקים כאב, ואז היא כזה אמרה- למה להדחיק? למה לא להרגיש? בכלל, היא אמרה מלא דברים ממש יפים ופילוסופים בדוקו שלה.
לחלוטין יכול להיות משהו מעניין. ואם כבר אז כבר להפוך את דלילה לדל, בחור פלשתי חמוד.
לחלוטין בעד |כן|
השיר סבבה אבל יותר הוטרדתי מזה שהיא פורצת לסניף של Wetzel's Pretzels איפה הסקיוריטי?!
מותר לה לפרוץ לאן שהיא תרצה! הם צריכים להגיד לה תודה שהיא פורצת אליהם |שפם|
נראה לי שאוברטינקינג זה גיהנום בפני עצמו.
האמת שזה באמת גיהנום :-/
אבל הבחור ההוא היה מעצבן נורא.
(סקיילר לא הצליח לשחזר את המעצבנות של הדמות וכנראה טוב שכך)
סיריאסלי לא אהבת את גרג של סנטינו? הוא היה הדמות הכי טובה בסדרה, וזה שהחליפו אותו היה חילול הקודש!
דבר ראשון, הייתי בטוחה שתעריכי את העובדה שטרחתי להכין לך גיף מותאם אישית|שפם| אבל לאאאא גם כן כל הג'ן ז האלה. אין טיפת הערכה לכלום|שפם|
אבל הכנת גיף שיורד עלי. כאילו השקעת זמן בלעשות משהו נגדי, זה יותר גרוע מלא להתייחס :-D
דבר שני, זה ניק שמחלק פה נקודות חסרות משמעות. לכי תתבכייני אליו.
אה, לא התכוונתי לנקודות מילולית כמו הנקודות של ניק, התכוונתי מה עם קצת הערכה (מה שאת רצית!), על כמה שהתקדמתי. יו נואו, חיזוק חיובי של "כל הכבוד שלמדת לכתוב בפורום, קחי סמיילי מדבקה" ולא לציין את הדבר היחידי שפישלתי בו. חינוך 101!

LeAnnDylan

Well-known member
אבל הכנת גיף שיורד עלי. כאילו השקעת זמן בלעשות משהו נגדי, זה יותר גרוע מלא להתייחס :-D
אה, לא התכוונתי לנקודות מילולית כמו הנקודות של ניק, התכוונתי מה עם קצת הערכה (מה שאת רצית!), על כמה שהתקדמתי. יו נואו, חיזוק חיובי של "כל הכבוד שלמדת לכתוב בפורום, קחי סמיילי מדבקה" ולא לציין את הדבר היחידי שפישלתי בו. חינוך 101!
חשבתי שדווקא את, מבין כולם כאן תביני את המשמעות של "אני רעה אליך בפרצוף אבל בעצם בפנים אני אוהבת אותך ושמחה שאת כותבת כאן" אולי אני צריכה לתת לך קצת מכות ולשכב עם אחרים לפני, כדי שתביני:-P:

didalf

Well-known member
וואי, גם אני בול. וזה מצחיק כי הוא ליטרלי הלך לגיהנום בגלל זה
חחח כן מזה ההשראה לשאלה:-D

חשבתי שדווקא את, מבין כולם כאן תביני את המשמעות של "אני רעה אליך בפרצוף אבל בעצם בפנים אני אוהבת אותך ושמחה שאת כותבת כאן" אולי אני צריכה לתת לך קצת מכות ולשכב עם אחרים לפני, כדי שתביני:-P:
צחקתי בקול:-D:-D

keren or5

Well-known member
@dory30 מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? חזרות.
בגלל מי ראית את זה?
אל תסתבכי. באתר Giphy למשל, כשבורחים גיפ, מגיעים למסך שיש בו כמה אפשרות. תבחרי ב copy link ואז באופציה האמצעית - gif link.כל מה שנשאר זה להדביק בהודעה וזהו
כן, כבר הצלחתי, אבל תודה |לב|
אוי, גם אני :-/
|חיבוק| (אמרת את זה על האובר-ת'ינקינג)
ריענון הדף הוא חברו הטוב של כותב בפורום תפוז
אני יודעת, אבל שוכחת לפעמים, הכל כ"כ מסובך פה |חבול|
בתגובה ספיצפית למשהו. בשרשורים כאלה כשיש פינג פונג של תגובות, עדיף לא
אוקי
אל תדאג, לא באמת |חיבוק|
:-D, צודקת. הייתי צריכה לזכור שככה נראית אהבה, ולא כל הממבו ג'מבו ההיפי הזה של להיות נחמד למי שאוהבים...:-P:

Reutk

Active member
שיר החודש: its a sin
דמות החודש: ריצ׳י
שחקנ/ית החודש: אולי אלכסנדר.
ציטוט החודש:

למה מצפים בחודש הבא? שהסתיים ואיתו החורף.

קפה או תה? קפה.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אחת הנשים ממד מן, לא ממש משנה מי, עיקר שיהיה לי תירוץ ללבוש משהו בסגנון שנות ה60.
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? אני לא יודעת אפילו להכין חביתה.
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אני לא יודעת לבשל אבל אני יודעת לאפות עוגות טעימות. אני הכי אוהבת את עוגת גבינה שאני מכינה שזה מפתיע כי אני בדרך כלל לא סובלת עוגות גבינה אחרות.
קרמבו - טעים או מגעיל? זה לא מגעיל אבל גם לא משהו שאני ממש אוהבת .
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? לא זוכרת משהו כזה.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? משהו עם אבשלום כי לפי התנ"ך הוא היה חתיך.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? דחיינות
שיר אהוב בהגדה של פסח: אחד מי יודע.
יין אדום או לבן? לא אוהבת יין.

Lhuna3

Well-known member
יום אחד אני נוסעת למשרד ויש פה כ-100 הודעות שלא קראתי, למה לא אוסרים עליכם לכתוב פה כשאני בעבודה?? אני מתחילה להבין את בעיה של ניק ואני לא אוהבת את זה.

didalf

Well-known member
שיר החודש: its a sin
דמות החודש: ריצ׳י
שחקנ/ית החודש: אולי אלכסנדר.
|כן|
רעות זה שאת מעלימה שאלות לא אומר ששמתי לב שלא ענית עליהןB-|

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אחת הנשים ממד מן, לא ממש משנה מי, עיקר שיהיה לי תירוץ ללבוש משהו בסגנון שנות ה60.
תשובה טובה.

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אני לא יודעת לבשל אבל אני יודעת לאפות עוגות טעימות. אני הכי אוהבת את עוגת גבינה שאני מכינה שזה מפתיע כי אני בדרך כלל לא סובלת עוגות גבינה אחרות.
יאא יפה עוגת גבינה נראה לי מסובך.

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? משהו עם אבשלום כי לפי התנ"ך הוא היה חתיך.
וואלה?:-D

על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? דחיינות
כנל|פנים|

יום אחד אני נוסעת למשרד ויש פה כ-100 הודעות שלא קראתי, למה לא אוסרים עליכם לכתוב פה כשאני בעבודה?? אני מתחילה להבין את בעיה של ניק ואני לא אוהבת את זה.
איך אני שונאת לנסוע למשרד בימים של סיכום חודש:-D|פנים| למזלי היום היה יום בית.

keren or5

Well-known member
|מאוהב| ראיתי לפני כמה זמן שאת רואה עכשיו שולחן לחמישה ולא הספקתי להגיב לך. אני אמנם לא הייתי רואה את זה היום אם זה היה משודר היום, או משלימה את זה אפילו אם לא הייתי רואה, אבל זה מהסדרות שראיתי דיי הרבה כי הם היו בשידורים חוזרים כל הזמן בטלוויזיה כשהייתי קטנה וג'סטין מוש! אבל גם גריפין מוש! אני באמת לא יודעת את מי מהם אני מעדיפה לג''וליה. שתהיה בקשר פוליאמורי עם שניהם מצידי.

ואיך מצאת גיף עם כתוביות בעברית? 8-*

LeAnnDyIan

Well-known member
איך אני שונאת לנסוע למשרד בימים של סיכום חודש:-D|פנים| למזלי היום היה יום בית.
אני דווקא אוהבת לחכות שכולכם הולכים לישון בשביל להגיב.
ככה אף אחד לא מפריע לי.
ולא אכפת לי גם שתכתבו עד אז 800 הודעות.
זה נותן לי תעסוקה כשאין לי כוח לעשות דברים אחרים.
ואם אני לא מספיקה להגיב להכל, אני משכנעת את עצמי שזה לא היה שווה תגובה:-D

Lhuna3

Well-known member
הוא שחקן טוב, הבעיה שלי איתו שהתפקידים שלו תמיד בסדרות דפיקות כאלו (למרות שמלך בשכונה טובה)
אני לא מכירה אותו משום דבר אחר (קווין ג'יימס).
אוקי, אבל אני צריך אזהרה קטנה
אחד הדברים שקורים פרק הראשון זה מקרה רצח... ויש שוטר שחוקר מי הרוצח.
ואני יודע שאת שונאת את זה שמכניסים חקירת רצח לכל סדרה ואני גם מבין למה. ובמיוחד כאן זה מרגיש לחלוטין לא נחוץ.
אבל שלא כמו בסדרות אחרות, כאן זה גם ממש לא חלק חשוב בעלילה. יש כל כך הרבה עלילה, דמויות, סיפור שבכלל לא מתקשר לחקירת רצח הזאת
אז שזה לא ירתיע אותך.
סבבה לוקחת בחשבון.
את חשבת שטום הולנד באמת היה באח הגדול?!?
איך העזת לחשוב כזה דבר?
איך אני העזתי?? אתה זה שהעלת את הרעיון המזעזע הזה! ועוד עבדת על כולנו להאמין בזה לרגע!!

(ורגע, עונה 38 של האח הגדול זה נשמע כמו משהו שהגיוני שכבר הגיעו אליו, כי אני חשבתי שבחרתי במספר גבוה)
זה באמת נשמע מאוד גבוה עכשיו כשאתה אומר. בדקתי עכשיו והם בעונה 22 (כלומר היתה).

*ואם הוא היה אז הוא היה זוכה כי אף אחד לא היה מצביע נגדו כי הוא נהדר! (ואני מניח שככה האח הגדול מתנהל, לפי מי הכי בן אדם טוב)
ברור שככה זה מתנהל. זו תוכנית חינוכית, לא סתם טראש.

אז כדאי לראות או לא?
כי ראיתי בפייסבוק שזה תיכף יורד מנטפליקס והרוב אמרו שרק העונה הראשונה שווה אז לראות רק אותה?
(ברודצ'רץ')
התשובה תלויה בעד כמה את אוהבת אותו.
ואם התשובה היא שמספיק בשביל לראות משהו בשבילו, אז יותר הגיוני לצפות בעונות שלו בדוקטור הו |שפם|
אבל בעקרון עונה 1 של ברודצ'רץ' כשלעצמה היא לא רעה. לא הייתי אומרת סדרת מופת או משהו, אבל לז'אנר שלה היא טובה.
העונות הבאות שלה כבר פחות.

איך עושים פנקייק טבעוני? והאם באמת יש לו טעם של פנקייק? מה את שמה במקום הביצים?
יש כל מיני גרסאות, אני בוחרת אקראיות מהאינטרנט, כולן דומות מאוד. בעקרון הם כולם מבוססים על חלב טבעוני כלשהו, ובמקום ביצים שמים שמן כלשהו (באמת שלא צריך הרבה, כמות קטנה מספיקה).
אני לא אגיד שיש לו אותו טעם כמו של פנקייק רגיל, זה יהיה שקר. כמו רוב התחליפים, זה פחות טעים מהמקור (אחרת כולם היו עושים את זה ולא את המקור), אבל זה טעים לי.

רק הביסקוויט טעים או רק הבסקוויט מגעיל?
רק הביסקוויט טעים. (ולא להגיד לי לקנות סתם ביסקוויטים כי זה לא אותו דבר בלי הנגיעות קצפת ושוקולד והלחלוחיות הקלה שיש לביסקוויט הזה בזכות היותו תחתית של קרמבו).

אז חשבתי על זה הרבה ויש לי רעיון לתחפושת מגניבה (לו רק ידעתי לתפור). להתחפש לדוקטור (מדוקטור הו), אבל איזה דוקטור? שאלה טובה מאוד, אולי לכולם (או לפחות לכולם החל מהתשיעי שאני אשכרה מכירה) . הכוונה להתחפש לתלבושת שברגע שהופכים את המעיל זה תלבושת אחרת, ואז אם לוקחים את השרוולים ושמים על הרגליים ומוסיפים כובע זה נהיה תלבושת אחרת. בקיצר להתחפש לכולם ואז תוך כדי המסיבה אפשר גם בלעשות את הregeneration של הדוקטור. לא הבנתם, יופי כי גם אני הלכתי לאיבוד בהסבר שלי.
מגניב בהחלט! |כן|

אני בעיקר מרגישה טוב עם עצמי כי אני לא שמה בפנים סוכר פיזית. אלא רק דברים שמכילים סוכר [קרימר/גלידה] אז זה גורם לי להרגיש כאילו זה לא כזה נורא:-P:
:-D זה כל כך יותר גרוע!

dilia snake

Well-known member
די, איך זה לא מסתדר לי עם האימג' שלך שהיה לי בראש :-D
תכלס, עכשיו אני מבינה שעדי נחש בד"כ לא מגיבה כי היא פשוט עסוקה בלסדר את הציפורניים שלה :-P:
אני מפחדת לשאול איך אתן מדמיינות אותי |שפם| והן לא ברמה של בניית ציפורניים, אני סתם מאריכה אותן כי סיבות.

Lhuna3

Well-known member
מרחק מהמקרר: אני כותב מתוך המקרר
:-D התשובה הכי טובה עד עכשיו.

פשוט במרחק המושלם להגיע, לנשנש זייתים ו\או קממבר\קרפלך ולחזור למחשב
😯 מה זה איזה נשנושים שווים! אני מתכוונת בעיקר לקרפלך.

אני כנראה פספסתי את זה.... עם מה? ולמה פנקייק טבעוני?
זה מסיכום החודש הקודם.
אני אוהבת פסטה עם קוטג', קינמון וסוכר.
אבל אנשים פה לא מבינים מה טוב בחיים.
טבעוני כי במשך תקופה לא קצרה הייתי "כמעט טבעונית" (כלומר ניסיתי, השתדלתי, הפחתתי הרבה, לא הצלחתי אף פעם ממש עד הסוף). אז חלק מהדברים שהפחתתי בגלל זה או התרגלתי לתחליפים אני ממשיכה.

לפני שגיליתי ש- TI הוא השחקן מאנטמן שמואשם בראש ארגון של סחר וניצול בנשים
רגע, מה? מי?

ואני גם מקווה להתחיל פה בפורום צפיה איטית אך התחלתית של סרטי מארוול.
יופי!

פה או תה? לא שותה קפה ותה אני שותה רק כאשר אני חולה. אז... אף אחד.
טוב די אני כבר לא מבינה מה קורה פה, רוב המוחלט של הפורום הזה לא שותה קפה?!

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? קרם פטיסייר.
😯 זה מרשים!

שיר אהוב בהגדה של פסח: "אוכל קדימה אוכל!" זה היה מתבקש....
|כן|

קפה או תה? קפההההההה!!!!!!! אבל נס קפה כמובן, ומגורען כמובן. לא שחור ולא חול
תודה רבה סופסוף בנאדם נורמטיבי (למרות שאני שותה שחור וחול אבל נשים את המחלוקת הזאת בצד ליום אחר).

קרמבו - טעים או מגעיל? לא מגעיל אבל אני גם לא מתה עליו. לונה כבר שאלה - למה אין אפור?
|כן| הדגמה יפה!

נזכרתי במשהו אבל אני לא זוכרת אם ראיתי אותו כאן או במקום אחר. אם מישהו פרסם את זה כאן, אז עשיתי את הפאדיחות שלי |טמבל|
חחחח אוי זה נוראי.

אני בוחרת בשביל לונה
דרוסילה
קניתי!!

LeAnnDylan

Well-known member
יש כל מיני גרסאות, אני בוחרת אקראיות מהאינטרנט, כולן דומות מאוד. בעקרון הם כולם מבוססים על חלב טבעוני כלשהו, ובמקום ביצים שמים שמן כלשהו (באמת שלא צריך הרבה, כמות קטנה מספיקה).
אני לא אגיד שיש לו אותו טעם כמו של פנקייק רגיל, זה יהיה שקר. כמו רוב התחליפים, זה פחות טעים מהמקור (אחרת כולם היו עושים את זה ולא את המקור), אבל זה טעים לי.
הסיבה ששאלתי (אם יש לזה טעם דומה) היא כי ניסיתי להכין בשבוע שעבר עוגיות שוקולדצ'יפס ללא גלוטן (בשביל איזה מישהו שלאלרגי, לא כי משעמם לי בחיים) ואומנם המרקם של ה-dough הרגיש שונה, אבל בסופו של דבר מבחינת טעם, היה לזה טעם של עוגיות שוקוצ'יפס רגילות. ותהיתי לעצמי כמה דומיננטי הטעם של הביצה בפנקייק, כי זה מרגיש לי יותר בשביל לשמש כדבק מאשר אשכרה לשנות טעם.
ופנקייקים אני במילא עושה עם שמנת מתוקה, אז להחליף בשמנת צמחית זה סבבה מבחינתי ואין לזה טעם לוואי כמו של כל החלבים האחרים שהם לא חלב באמת (סויה/שקדים/קשיו/קוקוס/שיבולת שועל וכו')8-{.
וכן, אני יודעת שלהחליף גלוטן ולהחליף לקטוז זה לא אותו הדבר, אבל בגלל זה שאלתי.

ואגב, לגבי הערה שלך של "(אחרת כולם היו עושים את זה ולא את המקור)" אני לא יודעת אם זה נכון לגביי. בעיקר מבחינה כלכלית.
נגיד סתם דוגמה, הבוסית שלי טבעונית אז מידי פעם אנחנו הולכות לברגר קינג כי יש להם את האימפוסיבול בורגר, ופעם אחת היא שיכנעה אותי לטעום את זה ו-וואלה זה טעים. אין לזה בדיוק טעם של בשר אבל זה ממש לא רע, ולא הייתי מתנגדת לאכול את זה. הענין הוא שאני יכולה לקנות שני המבורגרים רגילים (שלהם) ב-$6 בעוד שהמבורגר אחד של האימפוסיבול עולה $8 אז אני חושבת בכיוון של "לא ממש מפריע לי אם אני אוכלת בשר או לא- אין לי סנטימנטים לפרות- אבל אחד עולה לי כפול מהשני, אז ברור שאני אבחר במה שזול יותר" ומענין לי ת'סבתא (אותך) מי מהשנים בריא יותר.

למעלה