Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

didalf

Well-known member
ניק שותה וודקה?!
מה?
מה מה? את לא עוקבת מספיק. מים ו-וודקה אלו הדברים היחידים שהוא כן שותה.

אני לא מצליחה להתחבר לתה.. איך מישהו פעם אמר לי? שותים תה כשחולים או כשזקנים.
אני גם חשבתי ככה, ואז גיליתי שזה לא נכון:-P: (או שאני זקנה זה גם אופציה)

יאללה:-D
אני חולה על פורים. כל חג אני מתחפשת ל-3 תחפושות שונות.
יש פעמים שזה אפילו תחפושת לבוקר לעבודה, ואז תחפושת בערב למסיבות רחוב חחח
ואז למחרת שוב- תחפושת לעבודה, תחפושת לערב. כמה שיותר יותר טוב|מאוהב|
כמובן כשהיו מסיבות|שפם|
יאא איזה כיף. לי אף פעם אין לאן להתחפש גם כשאני רוצה:-(

איך? איך? באמת אני שואלת איך? מה לא טעים לך בקרמבו?? 8-*
הקצפת המגעילה הזאת עם המרקם הדוחה וטעם של קרטון מתוק.

מילי08

Well-known member
לא B-|
למוזיקה אין גיל
צחקתי כמובן |4U| לא התכוונתי לזלזל
אני מתחפשת לאיזה 3-5 תחפושות שונות כל חג :-]
סחתיין. לפחות מישהי בפורום מתלהבת באמת מרוח החג.
אבל בתכלס כל השאר כאן קשישים. אנחנו רק מנסים לשכנע את האינטרנט שאנחנו צעירים (תגובה של בומרית טיפוסית :-D)
את גם טבעונית?? יאאאאאאאאאאא איזה כיף!!
כן!!
לוקחת טופו קשה, לא משנה של איזה חברה, אני משתמשת בשל תנובה, ואז את חותכת אותו כמו פרוסות לחם, טובלת ב-קמח עדשים (לאחר שעורבב עם מים + תבלינים [קמח הודי, בהרט, מלח, פלפל, כמון]) שזה בעצם התחליף "ביצים" כדי להדביק את הפירורי לחם לטופו, ואז אחרי שטבלת את הטופו בקמח עדשים את מעבירה לפירורי לחם ואז למחבת :-]
יוצא טעים מבטיחה! רק צריך לדעת את המידות של הכל כי טופו לא סופג תבלינים כל כך טוב אז צריך לשים כפול בערך ממה שאת חושבת עליו בראש חח יעני כפית מלח להמיר ל-2 כפיות מלח
מגניב!! תודה, אני אנסה
מדהים! ארבעה ימים של כיף, ואוכל ויין מעולים.
איזה כיף. שמחה שנהנית
מה מה? את לא עוקבת מספיק. מים ו-וודקה אלו הדברים היחידים שהוא כן שותה.
מתי בדיוק הוא פרסם את זה?! זה היה חדשות מרעישות בשבילי
אני גם חשבתי ככה, ואז גיליתי שזה לא נכון:-P: (או שאני זקנה זה גם אופציה)
תראי, זה לא שאני לא שותה בכלל. יוצא לי לשתות לא מעט בחורף. אבל זה כי אני יודעת שאני זקנה. אני לא יכולה לומר שאני באמת נהנית מהתה...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז גם אתה בן 37 ו9 חודשים?
מרחק מהמקרר: אני כותב מתוך המקרר
נשמע קריר ונעים
סרט החודש: משהו של דרו שדילן כפתה עליי לראות איתה
הדברים שדילן עושה עם הכוחות שלה...
ספר החודש: בזמני היו קוראים את המאחורה של הקורנפלקס. הילדים של היום מפונקים
מבחינתי המאחורה של קופסה של גבינת צהובה מספיק
הא, שיר של קייטי פרי שאני לא חושב שיצא לי לשמוע בעבר:unsure:
ועכשיו ששמעתי אותו אני תוהה אם זה בגלל שהוא גרוע או בגלל שהוא נשמע די הומופובי.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): לפאוור ריינג'ר ואלחם בריטה ריפולסה!
אתה לא יכול לומר שאתה מתחפש לפאוור ריינג'ר ולא לומר איזה צבע.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? פוסידון
בעיבוד פוסידון הוא דון איטלקי מבוגר שאוהבת לשבת בחוף עם הרגליים בים ולגרד את הגב שלו עם קלשון.
הוא נמצא ביריבות ארוכת שנים עם אחיו זאוס, ראש העיר של אולימפוס, מאז שאחיהם האדס נפטר לפני שנים רבות.
הוא היה נשוי לכמה נשים לאורך השנים ויש לו כמה ילדים, אך בתחילת הסדרה הוא מגלה למשפחתו שהוא במערכת יחסים עם בחור צעיר בהרבה בשם פלופס. והמצב נעשה מוזר כשמסתבר שייתכן שפלופס הוא נכדו של זאוס.
תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו?
8cba6719-8996-4b5d-a0d7-25483b6ae440.jpg
אה, זאת ריטה? אני חשבתי שאתה מדבר על הזמרת...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמה צורות כבר יש לתה? האם ידעת שאת כל התיונים בעולם מכינים מאותו עלה של תה. כלומר יש רק זן אחד של עלי תה שממנו מכינים את כל צורותיו הנפלאות שאתה אוהב. אז בעצם אתה אוהב רק עלה אחד. תתמודד עם המציאות הזאת.---על מה את מדברת? יש המון צורות לתה? אני שותה קמומיל\ קמומיל דבש\וניל שעשוי מ...ותתכונני לא מ עלה תה אלא מקמומיל, ויש תה מאצ'ה ויש חליטות תה ויש עוד המון סוגים אז שקט את!
זה מה שאני אמרתי (פשוט באיחור של איזה שבוע כנראה)
זה מזכיר לי שאיזה פעם אחת הוזמנתי לארוחת ערב אצל חברים והם צפו באיזה סרטונים בשחור לבן ביוטיוב והזדעזעתי שבעידן של היום אנשים בוחרים לראות דברים משנות ה-20, והם התגלגלו מצחוק ואמרו לי שאני חייבת לצפות באחד וזה היה על אותו עיקרון של הסרטון שלך. רק שזה היה בשחור לבן ועם שני זקנים. תהיתי לעצמי מי מוצא את ההומור הזה מצחיק. עכשיו אני יודעת..
העיקר, מהשיר השני התעלמת
לא נורא, דילן היא קצת חזרת תרבות
אני די התקשתי לעקוב אחרי המערכון ככה כשהוא גם מדובר מהר וגם בשפה שייקספירית. (אבל אם אני אתוודה גם לא מספיק עניין אותי)

*אגב, מאוד שמחתי שהצלחתי לתקן את ההודעה שלך ככה שגם סרטון היו-טיוב יפעל וגם יהיה אפשר להבדיל בין שאלות ותשובות.

אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): לפאוור ריינג'ר ואלחם בריטה ריפולסה! אתה תתחפש ל פאוור רינג'ר וכל 20 דקות תלך לחדר אחר ותחליף צבע? אתה גאון!!
אה, זה עונה על השאלה שלי.
ספר החודש: בזמני היו קוראים את המאחורה של הקורנפלקס. הילדים של היום מפונקים-- בזמני לא היה "מאחורה" לקורנפלקס
איך זה עבד? אם היה מקדימה אבל לא מאחורה אז איך הקורנפלקס לא נשפכו מהקופסה?

קודם כל תודה על הקרדיט, זה אומר עוד נקודות תפוז?
אחרי שהתאמצתי לקרוא את ההודעות תגובה שלך לדילן ולסהר אני תוהה אם הייתי צריך להחמיא לך...
יש לי את הספר הזה לידי, אני זוכר שתמיד אהבתי את תיאורי השוקולד שם...את הסרט עם ג'וני דפ...פחות.
אוי, הסרט עם ג'וני דפ היה נוראי.
אבל הסרט עם ג'ין וויילד (מ1971) מעולה וקלאסיקה נצחית. (גם אם הוא אולי מפחיד מידי בשביל ילדים)
ואה,כן
dont chalenge me
והרי ה"שיר"
אני שונא את כולם, שונא את כולם, לא לא רק קולקטיבית , אינדיוידואלית גם
אני שונא את כולם, שונא את כולם , הסיבות לא חשובות , פשוט שונא אתכם סתם

"פזמון
אני שונא את כולכם, וזה מאוד אישי
אולי תעלמו ותניחו לי
אני שונא אתכם ואת כל העולם
אולי תקבלו ת'רמז ותלכו מכאן
אוקי, על זה מגיע לך לחלוטין איזה 40 נקודות תפוז
(אפילו שעוד לא בדקתי אם אחרים אולי הצליחו לעשות שיר טוב יותר)
אני חושב לאמץ אותו כמנטרה כשאני מעוצבן על העולם.

לגבי ה"don't challenge me" - אתה רוצה לומר שזה כל מה שהייתי צריך כדי לגרום לך להגיב נכון בשרשורים?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הוא לא מדבר לא על זו ולא על זו:-D
ריטה זה השם קוד שהוא המציא לשותפה שלי כדי שלא תדע שאנחנו מדברים עליה מאחורי הגב:-D
וואו זה כזה מוזר שאני לא הבנתי את הבדיחה הפרטית הזאת...
אבל אם ככה מי זה לורד זד?
למה מצפים בחודש הבא? לשובו של לורד זד [ולסעוד בילבלים].

LeAnnDylan

Well-known member
וואו זה כזה מוזר שאני לא הבנתי את הבדיחה הפרטית הזאת...
אבל אם ככה מי זה לורד זד?
הבן זוג שלה שהיא נפרדה ממנו לפני כמה זמן ועכשיו היא כ-ל הזמן בבית ומוציאה אותי מדעתי.
אז אנחנו מייחלים לשובו של לורד זד.
זה יכול להיות גם לורד זד 2.0
לא בררנים. רק שתסתלק.
והסעידת בילבלים לא קשורה ללורד זד. אבל גם אסור לו לסעוד בילבלים. אנחנו בתקופת צנע משותפת.

Lion_Heart

Well-known member
הבן זוג שלה שהיא נפרדה ממנו לפני כמה זמן ועכשיו היא כ-ל הזמן בבית ומוציאה אותי מדעתי.
לא בררנים. רק שתסתלק.
והסעידת בילבלים לא קשורה ללורד זד. אבל גם אסור לו לסעוד בילבלים. אנחנו בתקופת צנע משותפת.
אמ, אני היחיד שיודע מה נגמר עם ריטה רפולסה ולורד זד?

Lion_Heart

Well-known member
זה מה שאני אמרתי (פשוט באיחור של איזה שבוע כנראה)

לא נורא, דילן היא קצת חזרת תרבות
אני די התקשתי לעקוב אחרי המערכון ככה כשהוא גם מדובר מהר וגם בשפה שייקספירית. (אבל אם אני אתוודה גם לא מספיק עניין אותי)

*אגב, מאוד שמחתי שהצלחתי לתקן את ההודעה שלך ככה שגם סרטון היו-טיוב יפעל וגם יהיה אפשר להבדיל בין שאלות ותשובות.

אה, זה עונה על השאלה שלי.

איך זה עבד? אם היה מקדימה אבל לא מאחורה אז איך הקורנפלקס לא נשפכו מהקופסה?

אחרי שהתאמצתי לקרוא את ההודעות תגובה שלך לדילן ולסהר אני תוהה אם הייתי צריך להחמיא לך...

אוי, הסרט עם ג'וני דפ היה נוראי.
אבל הסרט עם ג'ין וויילד (מ1971) מעולה וקלאסיקה נצחית. (גם אם הוא אולי מפחיד מידי בשביל ילדים)

אוקי, על זה מגיע לך לחלוטין איזה 40 נקודות תפוז
(אפילו שעוד לא בדקתי אם אחרים אולי הצליחו לעשות שיר טוב יותר)
אני חושב לאמץ אותו כמנטרה כשאני מעוצבן על העולם.

לגבי ה"don't challenge me" - אתה רוצה לומר שזה כל מה שהייתי צריך כדי לגרום לך להגיב נכון בשרשורים?
קודם כל תודה על הנקודות והן יתרמו לנזקקים

אהבת את השיר? לקח לי 4 דקות לכתוב אותו...ואז עוד זמן לשכתב

לקופסת הקורנפלקס פשוט לא היה כלום כתוב מאחורה

אני לא מקבל מחמאות טוב,
הסרט עם ג'ין ויילדר היה נהדר עד הקטע עם הסירה, ואז זה הפסיק להיות סרט לילדים
ומה שגורם לי להגיב בשרשורים נכון? תלוי ביום ובהרגשה הכללית שלי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אוהב את קווין ג'יימס, הוא די מצחיק בסדרות שלו. אני בעיקר אוהב כשהוא משתף פעולה עם אדם סנדלר, שמאוד הצחיק אותי בסרטים הישנים שלו, לפני שמכר את נשמתו לנטפליקס.
גם אני הייתי מוכר את נשמתי לנטפליקס אם התנאים היו שווים מספיק. (למעשה אם הם יפיקו את הסדרות שלי על דוד ויונתן ועל פוסידון)
אתה כנראה צודק בנוגע לפרגטורי, אם החבר של דין ווינצ'סטר יהיה שם, נשמע מגניב.
החבר של דין ווינצ'סטר הוא אחיו (דין מבנות גילמור)
ברשימת הצפיה העתידית שלי.
אז שיעבור לרשימת הצפיה ההוויתית שלך
ראית סרט לולאת זמן ולא אמרת לי?! אני מת על לולאות זמן. מצד שני, גם אני ראיתי אחד לאחרונה ולא סיפרתי לך עליו אז לא משנה....
איזה סרט לולאת זמן אתה ראית? (עכשיו זה מזכיר לי שיצא סרט לולאת זמן חדש לפני שבוע או שבועיים עם הבחור הזה ששיחק את ראמלו בקפטן אמריקה 2 ו3)
והיה את palm springs לפני איזה חצי שנה.
אין לי נקודות תפוז לתת אבל אם היו לי, הייתי נותן על האזכור של JUSTIFIED.
אתה יכול לחלק נקודות אלמוג.
מי שיש לו 500 נקודות אלמוג יכול להמיר אותן תמורת הדבר הזה שנמו ואבא שלו גרים בה (שושנת ים?)
אז כמה נקודות אלמוג אני מקבל?
הוא היה שם בתור הופעת אורח של מפורסם שמגיח לכמה שעות (ומקבל על זה צ'ק שמן כמו בר רפאלי) או משתתף קבוע? ו.... למה?
גם אתה אלמוג? (קצת על משקל גם אתה ברוטוס)
גם אתה לא קלטת שאני כמובן מתלוצץ כשאני אומר שטום הולנד היה באח הגדול?
(והאם באמת עונה 38 של האח הגדול זה לא בעצמו סימן שאני ממציא? לא יכול להיות שהם באמת הגיעו למספרים האלו נכון?)

Lion_Heart

Well-known member
גם אני הייתי מוכר את נשמתי לנטפליקס אם התנאים היו שווים מספיק. (למעשה אם הם יפיקו את הסדרות שלי על דוד ויונתן ועל פוסידון)

החבר של דין ווינצ'סטר הוא אחיו (דין מבנות גילמור)

אז שיעבור לרשימת הצפיה ההוויתית שלך

איזה סרט לולאת זמן אתה ראית? (עכשיו זה מזכיר לי שיצא סרט לולאת זמן חדש לפני שבוע או שבועיים עם הבחור הזה ששיחק את ראמלו בקפטן אמריקה 2 ו3)
והיה את palm springs לפני איזה חצי שנה.

אתה יכול לחלק נקודות אלמוג.
מי שיש לו 500 נקודות אלמוג יכול להמיר אותן תמורת הדבר הזה שנמו ואבא שלו גרים בה (שושנת ים?)
אז כמה נקודות אלמוג אני מקבל?

גם אתה אלמוג? (קצת על משקל גם אתה ברוטוס)
גם אתה לא קלטת שאני כמובן מתלוצץ כשאני אומר שטום הולנד היה באח הגדול?
(והאם באמת עונה 38 של האח הגדול זה לא בעצמו סימן שאני ממציא? לא יכול להיות שהם באמת הגיעו למספרים האלו נכון?)
מישהו מכם ראה את סרט לולאת הזמן "premature" ? וכן, זה בדיוק מה שזה נשמע |יעני| :-D
ויש גם את "naked"

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אהבת את השיר? לקח לי 4 דקות לכתוב אותו...ואז עוד זמן לשכתב
טוב אתה לא יכול להשוויץ בכך שכתבת את השיר מהר אם אתה לא מציין כמה זמן שיכתבת אותו. גם אני יכול לכתוב שיר מהר:

היה לי איש מאוד שמן
היה לי איש שמאוד בילגן
הוא הלך לעיר
הוא מכר חזיר
ואז קפץ לשוק מחר
וגם קנה שם מרזומר

רואה שיר שכתבתי בחצי דקה.
אבל אם אני אשקיע עכשיו שעה בלשכתב אותו זה יכול להיות יצירת מופת (אתה יודע, תיאורתית אם הייתי משקיע את המאמץ... והיה לי כשרון)
אז זה היה דף ריק שעליו אפשר היה לכתוב שירים שהמצאת בזה הרגע?
הסרט עם ג'ין ויילדר היה נהדר עד הקטע עם הסירה, ואז זה הפסיק להיות סרט לילדים
ממש התעורר בי חשק לראות שוב את הסרט הזה.
אבל בא לי עם האחיינים שלי ואני לא יודע אם הם בכלל ראו אותו (זה בסדר, רובם כבר בקושי ילדים)(ואחת היא תינוקת אז זה יהיה בסדר)(חוץ מזה שההורים שלה נאצים לגבי לחשוף אותה למסכים)

Lion_Heart

Well-known member
טוב אתה לא יכול להשוויץ בכך שכתבת את השיר מהר אם אתה לא מציין כמה זמן שיכתבת אותו. גם אני יכול לכתוב שיר מהר:

היה לי איש מאוד שמן
היה לי איש שמאוד בילגן
הוא הלך לעיר
הוא מכר חזיר
ואז קפץ לשוק מחר
וגם קנה שם מרזומר

רואה שיר שכתבתי בחצי דקה.
אבל אם אני אשקיע עכשיו שעה בלשכתב אותו זה יכול להיות יצירת מופת (אתה יודע, תיאורתית אם הייתי משקיע את המאמץ... והיה לי כשרון)
צודק ,תפסת אותי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד שבוע מזל טוב.

מזכיר לי שאני רציתי שכולם יתנו לי תאריכי יום הולדת שלהם כדי שיהיה לי רשום מסודר.

מרחק מהמקרר: 30 מעלות צפון
נשמע מאוד חד
סדרת החודש:שיט'ס קריק והשוטרים
החודש דווקא ראית שטיס קריק. איזה כיף
סרט החודש:סיברג
אה, הסרט הזה עם קריסטן סטיוארט (וגם אנתוני מאקי).
הוא טוב?
(לא לפי רוטן טומאטוז שנתנו לו רק 36%, אבל מה הם יודעים, זה גם מה שהם נתנו לCherry שהיה מאוד טוב)
דמות החודש: רולנד שיט
שחקנ/ית החודש: אנני מרפי
מצד אחד יפה מאוד שלא בחרת בשחקן ודמות בהתאמה כמו שאנשים מסויימים עושים (אתם יודעים מי אתם)
אבל מצד שני - איך אפשר לאהוב את רולנד שיט? המקסימום שהגעתי זה לסבול אותו שם.
שיר החודש:יצורף
המון שמעתי על האלבום החדש של ג'ון בטיסט בגלל שאני צופה הרבה פעמים במונולוג של סטיבן קולברט והוא מרבה לדבר עליו (כי הוא זמר הבית של התוכנית שלו),
ובכלל לא טרחתי לבדוק את זה כי הנחתי שזה פשוט מוזיקת ג'אז שאני לא כל כך מתחבר אליה.
אבל עכשיו ששמעתי זה באמת שיר טוב. (או לפחות מוזיקה טובה, כי לא באמת הקשבתי למילים)
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): לשרלוק הולמס.
שרלוק הולמס מהסדרה "שרלוק" או שרלוק הולמס מהסדרה "אלמנטרי"? (או בכלל איזה שרלוק הולמס טלוויזיוני אחר כי בטח יש) (במקרה בשבוע הבא יוצאת סדרה חדשה בשם The Irregulars שגם בה יש את הדמות של שרלוק הולמס)
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? חזרות.
בגלל איזה שחקן ראית את זה? והאם זה היה שווה את זה?
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? דוד ובת שבע
זה באמת חתיכת סיפור.
זה יהיה או עונה מאוחרת בסדרה על דוד או שזאת תהיה סדרת בת של הסדרה על דוד ויונתן. נצטרך לראות כיצד נעשה את זה.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? כשאומרים לי שאני חייב לעשות משהו, אני דווקא לא עושה.
אחיינית שלי ככה לחלוטין.
ברמה שכשהיא הייתה פעוטה והיו מנסים לגרום לה לעשות "אחת שתיים שלוש ידיים על הראש" היא הייתה מסרבת.

נ.ב. הוצאתי את ההודעה שלך מתוך הכלא של להיות בתוך ציטוט כפי ששמת אותה ועכשיו קל להגיב לה.

dory30

Well-known member
אה, הסרט הזה עם קריסטן סטיוארט (וגם אנתוני מאקי).
הוא טוב?
(לא לפי רוטן טומאטוז שנתנו לו רק 36%, אבל מה הם יודעים, זה גם מה שהם נתנו לCherry שהיה מאוד טוב)
מעולה אבל אני כנראה בדעת מיעוט.
בגלל שהוא חושף את הצביעות של משפחת רוז. אדם פשוט ונבער מדעת, שמשמש על תקן ליצן החצר. אני גם זוכר את השחקן לטובה מסדרה קומית זניחה בשם "המופע של סטיבן וובר" משנת 2000. וובר היה שם וגם וונדל פירס (באנק מהסמויה).
שרלוק הולמס מהסדרה "שרלוק" או שרלוק הולמס מהסדרה "אלמנטרי"?
משרלוק, כמובן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
משהו מוזר לי
אה אוקי, כרגיל יש לי הודעות שאני לא יכול לראות והפעם הן שלי.
אם אני כבר כותב אז אני אציין שההודעה הבאה שאני צריך להגיב עליה היא הודעה 70

מילי08

Well-known member
בעיבוד פוסידון הוא דון איטלקי מבוגר שאוהבת לשבת בחוף עם הרגליים בים ולגרד את הגב שלו עם קלשון.
הוא נמצא ביריבות ארוכת שנים עם אחיו זאוס, ראש העיר של אולימפוס, מאז שאחיהם האדס נפטר לפני שנים רבות.
הוא היה נשוי לכמה נשים לאורך השנים ויש לו כמה ילדים, אך בתחילת הסדרה הוא מגלה למשפחתו שהוא במערכת יחסים עם בחור צעיר בהרבה בשם פלופס. והמצב נעשה מוזר כשמסתבר שייתכן שפלופס הוא נכדו של זאוס.
איך אתה לא תסריטאי?
ריטה זה השם קוד שהוא המציא לשותפה שלי כדי שלא תדע שאנחנו מדברים עליה מאחורי הגב:-D
:-D גאוני
|כן| |כן|

|כן|
לא בררנים. רק שתסתלק.
לא הבנתי כלום אבל לפחות השתעשעתי
מה זתומרת? קראנו את רשימת הרכיבים ופרטי היבואן
|כן| |כן|
זה יהיה או עונה מאוחרת בסדרה על דוד או שזאת תהיה סדרת בת של הסדרה על דוד ויונתן. נצטרך לראות כיצד נעשה את זה.
:-D . ברור. יש סדרי עדיפויות
נ.ב. הוצאתי את ההודעה שלך מתוך הכלא של להיות בתוך ציטוט
:-D חנקת אותי

ניק, סחתיין שאתה חוזר להגיב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך הספקתם למלא 4 עמודים מאתמול בערב?! |פנים|
איך הספקתם למלא 10 עמודים מ... לפני שבועיים
שם: מי-רובוט יו-ג'יין
באמת כנראה הפרק הכי גרוע של באפי. העצבת אותי.
זה אומר שלפני שנתיים היית לך בת מצווה, אבל הפוך?
מרחק מהמקרר: כרגע? נראה לי 3 מטר כזה. אבל אף פעם לא הקשבתי בשיעורי חשבון
אני לא חושב שצריך חשבון כדי לדעת מרחק
מה שאת צריכה לעשות זה לדמיין מישהו עומד ליד המקרר ועכשיו לדמיין שאת נופלת שטוח על הרצפה לכיוונו והוא נופל ששטוח על הרצפה לכיוונך. האם אתם נפגשים? אם כן אז כנראה פחות מ3 מטרים. (אנ יוצא מנקודת הנחה שאתם לא מאוד נמוכים)
סדרת החודש: קומיוניטי עונה 3 וברוקלין עונה 3. צפייה חוזרת של שתיהן. עונות מעולות. אבל הכי הכי The tick עונה 2
נשמע שהיית צריכה לראות גם את הטיק עונה 3. (אה אין. sucks to be you)
סרט החודש: לשם שינוי ראיתי שבוע שעבר כשהייתי חולה. כולם ככה... אבל אני אבחר בטפשים בלי הפסקה
אני זוכר שראיתי את זה בקולנוע והייתי מאוד מאוכזב כי למרות השם כן הייתה הפסקה
(זה נאמר רק בשביל הבדיחה, בפועל הסרט זכור לי כגרוע מאוד אז אני מניח שהייתי מאוכזב מעצמי שצפיתי בו)
ספר החודש: אוף, פאדיחה. אני כבר חודשיים עם אותו ספר. מביך
קרה לי כבר עם יותר זמן
שחקנ/ית החודש: וויל ארנט (בוג'ק)
וואלה, נחמד לקבל מצידך קצת אהבת בוג'אק
ציטוט החודש: --- זה לאנשים עם זכרון
הטריק הוא לכתוב שם של סדרה (למשל Bojack Horseman) פלוס המילה quotes
ואז מקבלים למשל את:
I don't understand how people... live. It's amazing to me that people wake up every morning and say: "Yeah, another day, let's do it." How do people do it?
(זה גם מתחבר לתהיה שאני מרגיש היום)
למה מצפים בחודש הבא? ציפיות זה לכריות
אבל לא שאלו על ציפיות. שאלו על מצפים. ומצפים זה המקומות האלו שמהם צופים על נוף. (כמו מצפה רמון)
קרמבו - טעים או מגעיל? לא מגעיל אבל אני גם לא מתה עליו. לונה כבר שאלה - למה אין אפור?
אני לא חושב שאנשים היו עפים על קרמבו בצבע אפור.
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? נראה לי שכל דמות מהמיתולוגיה היוונית תוכל להחזיק סדרה שלמה. ולא יפה להודות, אבל אני לא בקיאה מספיק בדמויות מהתנ"ך כדי לחשוב על אחת מתאימה.
מאוד לא יפה להודות. היית צריכה לשקר לנו.
אבל זה לא לעניין להגיד כל דמות מהמיתולוגיה היוונית. זאת לא תשובה. תתני דמות אחת.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? עצלנות כנראה. זה הולך ומחמיר. מישהי בעבודה שלי, שלשמחתי מזמן לא ראיתי בגלל הקורונה, תמיד התעצבנה כששידרתי חוסר בטחון (שזה הרבה), אז בעצם אולי על חוסר בטחון.
כמו זה שהתעלצת למעלה לבחור דמות מיתולוגית...
אבל ממש לא נראה לי שחוסר ביטחון זאת תכונה שישלחו מישהו לגהנום בגללה. אם כבר צריך לשלוח לגהנום אנשים עם ביטחון עודף. (אוקי לא כולם, אבל חלק)
תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? אין לי.
נזכרתי במשהו אבל אני לא זוכרת אם ראיתי אותו כאן או במקום אחר. אם מישהו פרסם את זה כאן, אז עשיתי את הפאדיחות שלי |טמבל|
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחח זה ממש גרם לי לצחוק בקול רם. אפילו שהיה די ברור לאן זה הולך מהרגע הראשון זה היה גדול.

למעלה