Nokia N73 vs SE K800i

nothemama

New member
Nokia N73 vs SE K800i

מחר אני כנראה הולך לשדרג... הייתי מעוניין בחוות דעת רצינית ... מה מבין שני המכשירים עדיף ומדוע... תודה מראש. אגב, אני מחליף מנוקיה 6680 כך שיש לי כבר היכרות של שנה וחצי עם סימביאן.

K800i

יותר טוב. הוא יותר קטן. יותר זול. יותר מהיר. מצלמה עם פלאש קסנון. מפי3 יותר איכותי. ואין לו את הבאגים המעצבנים של הn73...

nothemama

New member
ומנגד...

בנוקיה אפשר להתקין תוכנות מתקדמות יותר, יש לו חיוג קולי ללא הקלטה מוקדמת, הזכרון שלו יותר נפוץ, נוקיה זה נוקיה. מה בנוגע לאפשרות best shot ששמעתי שקיימת בסוני-אריקסון? האם יש משהו דומה בנוקיה?

nothemama

New member
תגובה...

עצם זה שאני שואל לפני שאני מבצע, אומר שיש לי איזושהיא הערכה כלפי הסוני-אריקסון.היה לי בעבר T630 והייתי מרוצה ממנו מאוד, אבל מנגד אני מאוד מרוצה מנוקיה.לכן אני שואל שאלות.וחבל שלא התייחסת לשאר ההערות שלי.תודה בכל אופן.

nothemama

New member
השאלה היא...

האם אתה מכיר באופן יסודי את שני המכשירים, או ממליץ על סמך היכרות עם הסוני?

nothemama

New member
שכחתי לציין שהמחיר זהה

כי אני משלם על שניהם אותו דבר (במסגרת חבילה עסקית).

yaaarin

New member
N73

הסימביאן(9.1, יותר מהיר), מצלמה טובה מאוד עם יתרון קל לK800, מסך גדול וחד, רמקולים סטריאופוניים חזקים... ואני עדיין לא נתקלתי בבאגים כמו שמאיר אומר... הוא אצלי כבר 3, 4 חודשים... פה יש לך השוואה בין המצלמות... http://www.gsmarena.com/n73_d900_k800_photo-review-102.php

nothemama

New member
השוואה בין המצלמות

ממה שאני רואה, עושה רושם שהנוקיה יותר איכותי מהסוני אריקסון. זה קצת עומד בניגוד לציפיות שלי - כי אני למשל מאוד מאוכזב מהאיכות של הנוקיה 6680 בתוך מבנים, ואילו בתמונות בסקירה הנוקיה נראה טוב יותר מהסוני...

FrEeBoX

New member
הn73 מלא בבאגים תקיעות ובעיות..

עד כדי כך שסלקום פשוט מאסו במכשיר ובעיותיו, והפסיקו לשווק אותו..

למעלה