Noise Cancelling

AKben

New member
Noise Cancelling

שלום לכם אני מתעניין באוזניות עם האפשרות הנ"ל, אבל יותר ממקום של ביטול רעשים בלי קשר למוזיקה- פשוט בשביל להצליח להתרכז יותר בקלות. הגעתי לפורום דרך ההודעה הזו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1210&MessageId=129877690 האם הדגמים שמוזכרים שם עדיין רלוונטיים? האם מישהו מכיר אוזניות עם Noise Cancelling אקטיבי שבאמת עושה הבדל גם כשלא מאזינים למוזיקה? הבנתי ש Boss נמצאים חזק בשוק בקטע, אבל עם מחירים שלא מהעולם הזה... והבנתי ש Sennheiser הם אלטרנטיבה זולה תודה מראש

Jflyaway

New member
הדגמים שמוזכרים שם רלוונטיים

אבל הם לא NOISE CANCELLING יצא לי לבדוק כמה דגמים של NOISE CANCELLING אבל ירדתי מזה... ה BOSS שאתה מדבר עליו זה BOSE .. לא BOSS שלא תתבלבל. בדקתי שני דגמים שלהם לביטול רעשים - לא אהבתי את המחיר והצליל עדיף לך Sennheiser אם כי אני לא בטוח לגבי הסאונד. שמעתי של SONY יש אחלה אזניות ביטול-רעשים , גם אם הן כבדות (כל האזניות מן הסוג הזה שוקלות הרבה, ובד"כ מצריכות סוללות...) יש לי הרגשה שהם מצטיינים במחלקה הזו. שווה לך לבדוק.

AKben

New member
עוד שאלה

קודם כל תודה על התגובה המהירה ניסית להפעיל את ה NC בלי לשמוע מוזיקה? אמרת שהאזניות שוקלות הרבה, כמה בערך?

modulo1000

New member
אם אתה מחפש בידוד מרעש שתי עצות

האחת .... סע לאי בודד השנייה....אל תתחתן ובטח אל תעשה ילדים השלישית..... בזול לגבי הסנהייזר הסאונד מצויין ועובדות עם ובלי הביטול רעשים אני אישית אוהב עם הביטול זה עושה אפקט של לאודנס אבל מאוזן ולא עם צבע

modulo1000

New member
עכשיו ברצינות אם אתה מחפש בידוד מרעש ולא בעת

שמיעת מוסיקה ..... אל תקנה את הסנהייזר....הן לא עושות את העבודה יותר טוב מאטמים שעולים גרוש וחצי אבל את אתה מעוניין במוסיקה שתשמע טבעי לך לעניות דעתי ומנסיון של 3 עשורים ....מבחינתי רק סנהייזר BOSE....עולים פי 5 ואני אישית לא אוהב את הקמקולים וגישת הסאונד של BOSE.....הם נותנים צבע לסאונד סנהייזר מקפידים על שמירת הנאמן למקור

modulo1000

New member
למידד יש את הBOSE כמדומני אז שיחווה דעה על

נושא ביטול רעשים בלבד לדעתי הן עושות את העבודה הזו יותר טוב מסנהייזר

צודק! הם ממש טובות לביטול רעשים נטו, הבעיה

היא שקשה לחבוש אותן לאורך זמן... בטיסות טרנסאטלנטיות הן עוזרות ללא ספק להוריד מינון עייפות של המוח מרעש הטיסה. מ

Jflyaway

New member
בדקתי את שלושת הדגמים של BOSE

נדמה לי ששניים עדיין בתפוצה גם בארץ (?) VERTDICT : הם ממש טובות לביטול רעשים נטו, הבעיה שהם "מבטלים" גם את אייכות הסאונד.. חחח כשזה מגיע לאזניות - STICK TO GERMAN SHIT

למעלה