Nightwish TOP 5

MR Lordi

New member
Nightwish TOP 5

מאחר ואני די חדש בפורום, הייתי רוצה לדעת מהם חמשת השירים האהובים עליכם ביותר של נייטוויש. (מכל האלבומים). הנה הTOP 5 שלי! מקום 5 Dead to the World מקום 4 Nemo מקום 3 Amaranth מקום 2 Dark Chest of Wonders
מקום 1
Crownless

phoenix2000

New member
it's easy

השאלה היא, אחרי כל כך הרבה שנים, איזה שירים אני עוד מסוגל לשמוע? Devil & The Deep Dark Ocean (5 - הייתי קורא לזה מופע אור קולי בלי האור אבל עם הרבה דמיון. 4) Master Passion Greed - קצבי, ממכר, ומרקו שולט. 3) Bless The Child - אלוהים יברך אותם. 2) Ocean Soul - אני יכול לבכות כשאני שומע את השיר הזה. 1) The Islander - החוויה הכי טובה שלי מהשיר הזה הייתה בצבא. סיור לילה, גשם שוטף וארבעה חיילים קפואים יושבים בתוך האמר לצליליו המענגים של השיר הבוקעים אך בקושי מבין חריציו הצרים של מכשיר הפלאפון הישן. וכשמגיע הפזמון כולם שוכחים מהקור ומצטרפים לשירה בשרשרת זיופים שכמותה לא נשמעה.

shirlapes

New member
וואו,קשה לי לבחור 5 הכי-הכי

יש הרבה שירים שאני אוהבת, או לפחות אוהבת באותה מידה. אני אנסה בכל זאת, למרות שבטח בעוד כמה דק' אשנה את דעתי. ללא סדר מסויים: deep silent complete higher than hope the poet and the pendulum sahara the siren

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifיש לי חמישיה פותחת../images/Emo9.gif

מקום 5: Over the hills and far away מקום רביעי: Everdream מקום 3: Elvenpath מקום 2
Ghost love score מקום ראשון, בלתי מעורער ובלתי משתנה:
Beauty of the beast
זה די קבוע אצלי. לפעמים יש תנודות בין מקומות 5-10, כשאחרי החמישה הנ"ל כרגע נמצאים אצלי בעשיריה הפותחת Oceansoul ו-Sleepwalker, "הסירנה", "תיבת פלאים אפלה" ו-Creek Mary's blood.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifוואי, נכון../images/Emo2.gif

אמרתי שמקומות 5-10 משתנים בתקופות... אפשר בהחלט לשים את SIMS במקום CMB בעשיריה הפותחת, להוריד את CMB למקום 12, ולשים לפניו את "גת שמנים" ששכחתי פתאום. הקיצר- הרבה שירים טובים, אז זה משתנה, מלבד הרביעיה הפותחת שלי שכבר קבועה המון זמן.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifקראונ*לס* עם שני כתרים-

לקח לי כמה שניות לשים לב

bachner1

New member
שלי! ../images/Emo9.gif

זה ממש קשה כי יש להם כל כך הרבה שירים שאצל כל להקה אחרת היו בטופ 5, אבל אצל נייטוויש נדחקים אחורה בגלל... שיש עוד יותר טובים. אז הטופ של הטופ (והיה ממש קשה לבחור אותם): מקום 5: Beauty of the Beast (אחרי שמלא זמן פשוט ישבתי והתלבטתי בינו לבין Ever Dream) מקום 4: Sleeping Sun אחת מהבלדות האהובות עליי בעולם. מקום 3: The Poet and the Pendulum שיר שאפשר להיסחף אל תוכו באופן מוחלט ולשכוח מכל דבר אחר. מקום 2: Bless the Child אחד מהשירים הראשונים שלהם שהכרתי, פשוט גאוני ואלוהי וכל תואר אחר בסגנון הזה שאפשר להביא. מקום ראשון (הרבה מתח, אני יודע
): Ghost Love Score מאז שהכרתי את השיר הזה, בערך לפני 3 שנים, זה השיר האהוב עליי מתוך כל השירים ששמעתי בחיים שלי, וזה לא השתנה עד עכשיו. היצירה המוזיקלית הכי גדולה, מבין אלה שאני מכיר, שנכתבה אי פעם על פני כדור הארץ. יש עוד כל כך הרבה שירים שהייתי רוצה לכתוב כאן, אבל אמרתם 5, כתבתי 5

Raven13

New member
../images/Emo119.gif

DBP The Siren OtHaFA Nemo Passion and the Opera (Wishmastour) בלתי אפשרי כמעט להחליט על הסדר, אבל אלו השירים. מיד אחריהם יש את BtC ,(Wishmastour) Sleepwalker וAngels Fall Firsy.

Brombit

New member
אני אוהבת קישקושיאדות כאלה ../images/Emo115.gif

Sleeping Sun
ואז בסדר אקראי- She in My Sin Creek Mary's Blood Gethsemane ואז Phantom of the Opera / Ever Dream / Dark Chest of Wonders

Brombit

New member
../images/Emo2.gif אני מאוד מתרשמת ../images/Emo115.gif

אבל תמכת בבחירות של יאיר אז...

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifיש לך טעם דומה לשלי../images/Emo99.gif

אבל ממש
ואפרופו קשקושיאדות- זה נתן לי רעיון לדיון מקביל- 5 השירים הכי *פחות* אהובים

Brombit

New member
...ואני לא הייתי אומרת אותו דבר לגבייך ../images/Emo67.gif

OtHaFA, Elvenpath ו-BoTB נמצאים אצלי הרחק בתחתית...

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifאה../images/Emo6.gif

נו, נסלח לך... העיקר שלשתינו אין גראולים בטופ 5

למעלה