NBA - יום שבת 8.8.04 - ההמלצות

bazoooka

New member
NBA - יום שבת 8.8.04 - ההמלצות

אתמול המלצתי על ממפיס ותפסתי לדעתי זה היה המשחק היחיד בטופס שהיה שווה הימור, חשוב לי רק לומר שכאשר התכוונתי שמילווקי גמרה את העונה לא בהקשר של לא תמשיך לפלייאוף, אלא שלפי דעתי היא לא תעבור את הסיבוב הראשון בין אם היא תפגוש את ניו ג'רזי,מיאמי או דטרויט... בכל מקרה, ההמלצות שלי להיום בווינר: ניו ג'רזי נטס - קליבלנד קבלירס (6+) משחק מוקדם שיאפשר לנו הישראלים לעקוב אחרי המשחק בלי להתאמץ בלהשאר ער עד 4 בבוקר. סטטיסטיקה: ניו ג'רזי - מקום 3. מאזן - 46-28. משחק אחרון- ניצחון 113-102 על שארלוט. הנתון הנוסף: רצף של 14 ניצחונות! קליבלנד - מקום - 4. מאזן - 45-30. משחק אחרון - הפסד 96-94 לניו ניקס הנתון הנוסף - לא ניצחה בניו ג'רזי מאז 13 באפריל 2001, אז ניצחה 97-91 ( 8 הפסדים רצופים) משחק אחרון - ניצחון של הקאבלירס 91-85 בביתם(לברון עם טריפל דאבל). ולתאחלס: למשחק מגיעה ניו ג'רזי כאשר היא הקבוצה הכי רותחת ב NBA כרגע - 14 ניצחונות. הטריו קיד,קרטר וריצ'רד ג'פרסון נראים מצויין ועושה רושם שהם הולכים ללכת חזק מאוד לפלייאוף. בנוסף אם ברצונם להגדיל את הסיכויים שלהם לסיים במקום השלישי, אין דבר יותר טוב מלנצח את הקבוצה הנמצאת מאחוריך בטבלה. מה גם שלאור כושרה הנוכחי של מיאמי היא יכולה להרשות לעצמה גם לפזול לעבר המקום ה2. ג'ייסון קיד דפק עוד טריפל דאבל מספר מי יודע מה בקריירה שלו נגד הבובקאטס, ג'פרסון עם שיא עונתי של 40 נק' וקרטר עם משחק סולידיד של 20 נק'. חסרנו האפשרי של אילגאוסקאס צריך לאפשר לננד קריסטיץ לשחק משוחרר מתחת לסלים מולו יעמוד כנראה אנדרסון וארז'או, זאת למעשה נק' המפתח במשחק, 2 הקבוצות יבואו כאשר הן בונות על שחקני החוץ שלהן ופה למרות לברון ג'יימס אני מאמין שהחבורה מהנטס(ג'פרסון,קולינס,קיד) תגבור על קו החוץ של קלבילנד(סנו,ג'יימס,גודן). חמישייה פותחת משוערת של הנטס: ג'פרסון,קולינס,קריסטיץ,קרטר,קיד מנגד מגיעה קליבלנד קבילרס שהבטיחה לראשונה מאז 1998 את השתתפותה בפלייאוף. רצף 9 הנצחונות של הקליבלרס נקטע ביום רביעי עם הפסד לניו יורק ניקס. אני מאמין שההפסד נבע בעיקר מחסרונו של אילגואסקאס שהחמיץ את המשחק בגלל נקע בקרסול. אך עדיין איתו או בלעדיו יהיה מאוד קשה לקליבלנד לעצור את הנטס. לפי דעתי יהיה פה עוד משחק שלברון ג'יימס מפאת ברירה יקח על עצמו את המשחק ואני לא יתפלא אם נראה פה משחק של 40+ נק' שלו. קליבלנד מרגישה שהיא עשתה את שלה וכל השמחה מעצם ההבטחה של הכניסה לפלייאוף אני חושש שהם יבואו קצת פחות דרוכים. אם באמת הסנטר הליטאי הענק יהיה חסר אני חושש שהם לא יוכלו לעצור את ניו ג'רזי וגם הליין שהוא די גבוה לא יעזור להם פה לדעתי לכן, ההימור שלי למשחק - 1

t girl1

New member
עוד הימור טוב

שיקגו - פילי(+5)- לאור תצוגת הנפל של פילי לפנות בוקר ולאור מצבה בימים האחרונים (וגם עייפות של הרבה משחקים יחד) נראה לי הימור מאד חזק ללכת על שיקגו. שיקגו סימונים שלי למשחקים האחרים: וושינגטון(+2) - מיאמי - וושינגטון הפסידו אתמול באטלנטה והם מגיעים יום אחרי משחק חוץ למשחק בית קשה מאד. מיאמי נחה אתמול ואחרי ההפסד לדטרויט נראה לי שהם יבואו חזק מאד לנצח היום. מיאמי דאלאס- ניו אורלינס(+9) - דאלאס צברו ביטחון אתמול עם הניצחון על הספרס ולמרות שהם משחקים יום אחרי יום וניו אורלינס נחה אתמול, נראה לי שדאלאס ירצו להמשיך תצוגה טובה מאתמול וינצחו פה.דאלאס יוטה - פורטלנד(+12) - 2 הקבוצות שיחקו אתמול. יוטה ניצחה בחוץ את מינסוטה ב8 נק', פורטלנד הפסידה בבית לסיאטל ב13 נק'. משחק קשה להימור בגלל הליין הגבוה, אני הולכת על פורטלנד כי לדעתי 2 הקבוצות עייפות והמשחק לא ייגמר בהפרש גבוה. פורטלנד דנבר - גולדן סטייט(+10) - שוב פעם משחק עם ליין גבוה שמקשה קצת על ההחלטה. גולדן הפסידה אתמול בבית ליוסטון (עדיין ללא מגריידי) הדי חלשה, יוסטון הובילה לאורך כל המשחק אבל גולדן הצליחה לחזור ברבע השלישי והראתה ניצוצות של רצון. דנבר נחו אתמול. אני הולכת עם דנבר כמובן שכמו הממליץ לפניי אני גם הולכת על ניו ג'רזי.

t girl1

New member
ח'ברה תגיבו, היום נבא מתחיל מוקדם

ניו ג'רזי ב20:00

הודהוד

New member
לוקח ממך את שיקגו ומיאמי ןגם ניו ג'

רזי, השאר אני מוותר לאור ה+ הגבוהים, למרות שדאלאס נראה מצויין בכל מקרה.להזעיק את אדלר לדיעה נוספת.

bazoooka

New member
שיקגו בולס - פילדלפיה 76 (5+)

סטטיסטיקה: שיקגו בולס - מקום - 8. מאזן - 35-40 . משחק אחרון: נצחון על פילדלפיה 99-92 בביתה. הנתון הנוסף: 4 נצחונות רצוף פילדלפיה 76 - מקום - 9 מאזן - 34-41. משחק אחרון - הפסד 109-99 לבוסטון בבית. הנתון הנוסף: 13 הפסדים ב17 משחקים!! משחק אחרון: כאמור נצחון של שיקגו 99-92 בפילי. פילי על הפנים, ממש מפסידה את הפלייאוף ביישורת האחרונה, אולי המשחק הכי חשוב מבחינתה העונה, למרות שיש עוד כמה משחקים זה אולי המשחק של להיות או לחדול מבחינתה, היא חייבת לנצח כדי להשתוות לבולס, כאשר היא יודעת שהפסד פה והיא כנראה לא תמשיך לפלייאוף. לאחר שקלע 37 נק' בהפסד לסלטיקס אתמול אמר אייברסון: "אני לא שולך אצבע מאשימה לעבר אף אחד, אך כקבוצה אנחנו לא משחקים חזק מספיק כדי לנצח. לא עושה רושם שאנחנו רעבים מספיק ורוצים להגיע לפלייאוף". כנראה שהוא צודק, עושה רושם לפעמים שחוץ מאייברסון אף אחד לא באמת מתאמץ אאצל הסיקסרס. וובר הלוזר התמידי לא מצליח להרים את הקבוצה, איגודולה שכח מה זה לקלוע ומתפללים לקצת עזרה אולי מקייל קורבר. אני הפסקתי להאמין בקבוצה הזאת, אם היא הפסידה בבית לסלטיקס ב10 כשהם באים בלי שצ'רבאיק אז באמת שהיא ביזיונית. לשיקגו לא היה משחק מאז הנצחון על הסיקסרס ביום רביעי וגם בשבילם זה משחק סופר חשוב ובבית הם צריכים לעשות את זה. לשיקגו יש סגל מאוד מאוזן כאשר היא מקבלת לרוב את מנת הנקודות הקבועה מהשחקנים שלה, אין לה כוכב על שלוקח משחקים על גבו, בן גורדון, קריק היינריך,נוציוני, לואיל דנג מרכיבים סגל מאוד מוכשר ומגובש שעושה רושם שמאוד רוצים להיות בפלייאוף בפעם השנייה ברציפות. דאנג יהיה מוצב כנראה על וובר והמשימה שלו תהיה לעצור אותו, במידה ושיקגו עוצרת את שאר שחקני פילי, גם משחק אדיר של אייברסון לא יעזור לסיקסרס. אנדרס נוציוני הארגנטינאי נתן משחק טוב מאוד של 21 נק' ו13 ריב' בפילי, ואם הוא שוב יחזור על היכולת הזו, שיקגו תקח את המשחק. דבר אחד מפחיד עם שיקגו זה שהיא נוטה השנה לסיים המון משחקים צמוד, הרבה הארכות והרבה משחקים שנגמרו בלא יותר מ3 נק' למנצחת. משום כך יכול להיות ההימור קצת מסוכן, אך למרות זאת בגלל המצב העגום של פילי אני מאמין ששיקגו תנצח בביתה וביותר מ5 נק'(יש לעקוב אחרי הליינים בעולם, כרגע זה במגמת עליה ועומד על 6.5 לפילי). הסימון - 1

t girl1

New member
הדיורג שלי:

ג'רזי שיקגו מיאמי דאלאס דנבר פורטלנד בזוקה מה הדירוג שלך? אדלר באיזור לתת המלצות?

bazoooka

New member
דנבר נאגטס - גולדן סטייט (+10)

סטטיסטיקה: דנבר נאגטס: מקום - שלישי. מאזן - 42-34. משחק אחרון - נצחון 110-108 על הל.א לייקרס. גולדן סטייטס: מקום - 14. מאזן: 30-45. משחק אחרון - הפסד 100-93 לרוקטס. מפגשים בין הקבוצות השנה: 118-112 לדנבר בדנבר. 122-114 לווריורס בביתם. דנבר מגיעה לאחר נצחון מסל בשניות האחרונות של כרמלו אנטוני, שמהר מאוד הופך להיות אחד משחקני הקלאץ הטובים בהסטוריה. בכלל דנבר נותנת עונה נפלאה בהנהגתו של כרמלו אנתוני. אנדרה מילר שפורח השנה עם ממוצעים יפים וכמות נכבדת של אסיסטים, מרכוס קמבי החזק ששולט בריבאונדים ללא עוררין ובעזרתם של רובין פטרסון וגרג באקנר יש לדנבר להציע קבוצה מאוד ארטקטיבית,חזקה ובעלת אופי חזק מאוד! קניון מרטין כנראה לא ישותף, הוא לא שיחק במשחקה האחרון עקב פציעה ואני מתאר לעצמי שיתנו לו לנוח. מולה מגיעה גולדן סטייט, קבוצה שאני אישית מאוד מספט, קשה לי לראות את הקבוצה לא מתרוממת השנה. ג'ייסון ריצ'ארדסון שחקן נהדר שבאמת חבל לי שבארון דייויס נפצע ובכך למעשה גלל סופית את גורלה של הקבוצה השנה. גולדן סטייט קבוצה עיקשת ולרוב היא לא נוטה לתבוסות(למעט התבוסה לדאלאס). היא מפסידה בהארכות(להורנטס,ולמינסוטה) אך לרוב לא נוטה להשבר. מייק דונאלבי יצטרך לנסות לעצור את כרמלו ואדונל פיולה או לסירוגין טרוי דאגלאס יצטרכו לעצור בצבע את קמבי(ומרטין במידה והוא ישחק). אני לא מאמין שגולדן סטייט תנצח את המשחק, אך אני בהחלט מאמין שהקבוצה תסיים את המשחק צמוד, וגם אם תפסיד לא יעלה על 10 נק'. לכן ההימור שלי למשחק - 2

soccerstand

New member
בוושינגטון בטלר בחוץ וארינס בספק אח

רי שנפצע אתמול בגב ולא ברור אם יסכנו אותו היום

הנסיך 8

New member
הוא נכנס להתקלח עוד מעט הוא יצא

אחי מה אתה חושב שאנחנו יודעים איפה הוא ????????????? תהיה קצת רציני באמת

Yossi Benayoun

New member
גם לי הם חסרים לזכייה קטנה אבל הם

אפסים ואפשר לשכוח מזה אחי עוד רבע שעה סט אטיין יורדת לבונקר לך תחפש גול עכשיו....

הנסיך 8

New member
לא ידעתי שאנחנו כבר בקייץ

אני יודע שעכשיו רק אפריל אתה חוזה את העתיד 8.8 נחמד אתה ברביעי בחודש 4

למעלה