Natrual

frikin shin

New member
Natrual

אשמח לשמוע דעות וביקורות על התמונה
. דניאל

balubi

New member
אני חושבת

שזו תמונה מדהימה. מעבירה כל כך הרבה רכות ועדינות, אינטימיות והמון רגשות... חבל לי שהיא קצת חשוכה האישה, אבל ממש אהבתי את התמונה גבי :)

photo op

New member
מצטרף לדעה.

הייתי מבהיר מעט את גבה של הבחורה. חוץ מזה, תמונה מרשימה מאוד.

geostant

New member
2 דברים שלא אהבתי

א. שזה לא פריים מאונך (וזה אפשרי גם מבלי לחשוף אברים צנועים) ב. שאין תאורת מילוי שמאוד מאוד מתבקשת כאן לאיזון עם הרקע הכל כך בהיר מה שכן אהבתי זה הפוזה, מאוד נאה מסוגרת ועדינה, בדיוק כמו פרח והשילוב פשוט נהדר מזכיר לי פרסומת לשמפו

frikin shin

New member
תודה על התגובה../images/Emo13.gif

הייתי רוצה לעשות את זה באמת בפריים מאונך אבל לא הייתה לי אפשרות להעמיד את המצלמה כמו שצריך מכיוון שאין לי חצובה. בקרוב אבל אני אקנה סוף סוף
. איזה תאורת מילוי אתה ממליץ? האמת.. שזה לא הכי משנה במקרה הזה כי אין שום חיבור לחשמל שם אבל בכל זאת הייתי רוצה לדעת לצילומים אחרים.. פשוט מנורה? ושוב תודה על התגובה:)

z2s3

New member
חס וחלילה ! איזה מילוי ? ! !

אחד היתרונות החשובים ביותר לתמונה הזאת הוא הקונטרסט בין הגב הכהה לרקע המואר מאוד , והקווים המעודנים שנובעים מהתאורה הזאת בתווי המתאר...שום מילוי ושום נעליים ! שלא תעיזי ! ובכלל , צריך לקחת את גוסטאנד הזה בערבון מוגבל מאוד , ולא להסחף מידי אחרי רב מה שהוא אומר...

frikin shin

New member
חח אני קיבלתי את ההערה שלו..

חשבתי שעצמי שהגב קצת חשוך.. בכל מקרה שמחה שאהבת את זה כמו שזה

geostant

New member
החיישן הדיגיטלי סובל "הכל"

או כקונטרה למה שזוהר כתב, תנסי, תראי... תחליטי אם זה עדיף או לא, זה לא יגזול יותר מידי זמן וזה לא "בזבוז" של פילם או משהו כזה. הכי טוב זו תאורה רכה לאובייקט רך זה הולך הכי טוב ביחד
פלאש מחוץ למצלמה שיורה על רפלקטור שחוזר לכיוון הדמות ואז כמובן לראות את התוצאה ולהחליט אם הזווית מתאימה או לא אני הייתי לוקח 2 רפלקטורים ב-45 מעלות לגב מכל כיוון (שמאל + ימין) פלאש אחד על כל רפלקטור, אחד קצת יותר חלש ליצירת מימד ועומק ווואלה, יש לנו יצירה

frikin shin

New member
אממ.. אוקיי...

ובצורה פשוטה יותר? יש לי בדיוק מצלמה
. שום פלאש חיצוני רפלקטורים מה שזה לא יהיה
. תודה רבה בכל זאת
. אולי כשאני אהיה מקצועית יותר קצת .. אם זה יקרה אי פעם

geostant

New member
פלרוסונט לבן

לכוון רפלקטור או ישיר (ישיר לא ממולץ) אם את משתמשת ביותר מפלורוסנט אחד את חייבת ששניהם יהיו באותו גוון אור על מנת לשימור על איזון ב-WHITE BALANCE

geostant

New member
אני מקווה שאת לא כועסת

גרסת משלי, הבעיה שקובץ המקור היה די... בעעע...

frikin shin

New member
לא כועסת אבל..

לא אהבתי את העיבוד הזה למען האמת.. נראה מעובד מדי והקטע הלבן בשיער וכל מיני לא הולך כ"כ. תודה בכל מקרה

strtal

New member
../images/Emo45.gif

מסכים עם נושא הארת הדמות. ניתן להבהיר אותה בפוטושופ ואז להחליט אם יש צורך או לא.

frikin shin

New member
הבהרתי קצת בפוטושופ עכשיו..

לא יותר מדי אבל יותר מזה זה פשוט לא יוצא טוב

z2s3

New member
טוב...וכבר פה ניתן להבחין בבעיה..

רואים פרטים מיותרים מהגב , מועם אפקט הקונטרסט והעדינות , רואים את הגבעול והעלים המיותרים , ועוד קצת...והלכה התמונה...

frikin shin

New member
חח טוף כל אחד ודעתו ../images/Emo13.gif

עכשיו שאני מסתכלת על זה אני אוהבת את התמונה המקורית יותר מהשאר באמת. יצא טוב שהגב חשוך ורואים טוב את הפרח

למעלה