N600

BGMichael

New member
N600

הגשנו את הטפסים עבור הילדים לפני 3 חודשים (Los Angeles). נראה שהיום הטיפול הוא בטפסים מפברואר 07'. אבל - לא קיבלנו שום אישור שהטפסים התקבלו (למעט הצ'ק שנפדה). מה לעשות ? - להתקשר אליהם ?

doronf65

New member
get the copy of the check

you can do it online in most banks. on the back there should be the case #. Use it when you contact them. Doron​

sbh12

New member
אם כבר שאלת - אולי דורון יכול לעזור גם לי

יש לי את הצילום של השיק אבל אין שם שום מספר בן 13 ספרות וכשאני מנסה לבדוק און ליין הם דורשים 13 ספרות. איך יודעים איזה מכל המספרים הוא המתאים? ד"א יש לי קבלה. תודה רבה!

mike76tlv

New member
10 ספרות יש ?

זה 3 אותיות + 10 ספרות: MSC או VSC או משהו כזה פלוס 10 הספרות. עוזר ?

sbh12

New member
זה מה שיש:

יש שורה של אותיות + מספרים לרוחב השיק, מלא אותיות ומספרים. מעליהם לאורך יש חותמת עם מספר בן 7 ספרות ללא אותיות + תאריך + עוד כמה פרטים שאינני מבינה בדיוק ומתחת יש בכתב יד את מספר הקבלה שאני מחזיקה ביד בלי אותיות + הסכום + תאריך + חתימה ME. מי יכול לפענח את החידה???????? תודה. את האותיות שהזכרת אני לא מצליחה לראות על השיק?!?!?!?!

saritoosh22

New member
1-800-375-5283

תתקשרי עם המון סבלנות, עד שתגיעי ל CUSTOMER SEVICE , אם לא יצליחו לעזור לך, תבקשי לדבר עם OFFICER, לי הוא עזר לפי מס ALIEN

doronf65

New member
תעלי IMAGE וננסה לעזור

השיטה הכי טוב לא לאבד מידע: עשי PRINTCCREEN, הדביקי לתוך PAINT, גזדי מה שצריך, ושמרי כ- JPG. העלי עם הודעה.

sbh12

New member
סליחה שלא הבנתי אף מילה ממה שכתבת אבל...

אחרי מאמצים ספרתי שוב ומצאתי מספר בן 8 ספרות ועוד שני סימנים כאלה באמצע: - ולפי האנגלית המאוד מוגבלת שלי הבנתי באתר של הUSCIS שגם הסימנים הללו נכללים אז כנראה שאת המספר בן ה10 ספרות (כולל סימנים) יש לי. השאלה עכשיו איזה אותיות צריך לסמן לפניו? באתר יש רשימה של אותיות (מופיע בתוך סוגריים כאשר נכנסים לאונליין ומקישים מספר שגוי) ניסיתי עם כל הצרופים שמופיעים שם ולא הולך, תודה למי שקרא עד כאן, ועכשיו - מי יודע אילו אותיות צריך להקיש לפני / אחרי? תודה רבה רבה לכל המסייעים!!

BGMichael

New member
התקשרתי ל- USCIS

תפסתי אותם די מהר. הפקידה אמרה לי שהמרכזים המקומיים (Field Offices) בד"כ לא שולחים אישור קבלה לטופס ששלחנו ולא צריך לדאוג. אבל, אם ממועד ה - Processing עברו מעל ל- 30 יום ולא קיבלנו תשובה - להתקשר שוב.

למעלה