my sweet weekend |גאה|

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif איזו תמונה יפה ^^

מקווה שאת מרגישה יותר טוב
וואי אני חייבת לשמוע את האלבום החדש של 30

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifהאהאD:

שיר השבוע ? רוקוגוD: ושני שירים מהסדרה מייטי בוש- Calm a lama down והשיר של הירחXDDD אמן השבוע ? סופר ג'וניור3333333> ועוד כל מני. אלבום השבוע ? אה, כל האלבומים של סופר ג'וניור3> כולל כל הסאבגרופס שלהםD: ודה בוי הו ניו טו מאצ' של מיקה שקניתי סופסוף~ הדבר הכי כיפי שקרה לכם השבוע ? ללללללללוווווווווונננננננננננדדדדדדדווווווווווווןןןןןןןן333333333> דבר טוב שקרה השבוע ? רכישות מלונדון:
מגפיים מושלמות3>
נעליים חמודות
מחוך בטן3>
הדיסק של מיקה~
חתונת רפאים
טייץ סגול מבריקD:
גרביים קרועות מגניבות כאלה [ששמים מעל טייץ~]
חולצה של טוני האריסון ממייטי בושXDDD [מישהי פה ראתה? אם לא, תראו, זה גאוניD-:]
אממ מן דבר כזה של בובספוג ששמים במים וזה גדלD-:
כרית מסאג' לצוואר~ ^^
ארנק
כפפות [לא מיוחדות במיוחד... כאילו שחורות פשוטות בלי אצבעות אבל יש להן כיסוי ששמים~ קניתי אותן כי הייתי צריכה אחרת האצבעות שלי היו נושרות כי שכחתי להביא את הכפפות השלמות שליXD]
עטי נובע בכל מני צבעים^^
שלושה ספרים של טורצ'וודD:
קרם ידיים, סבון ידיים, סבון רחצה, מלח לאמבטיה~ ואני חושבת שאלה כל הרכישות מלונדון~ O: אבל יש כמה התחדשויות לא קשורות-
הדיוידי של הסרט של סופר ג'וניור כולל כל מני תוספות מגניבות שבאו עם החבילה... D:
ספר על הכי גאים שיש
דיסק של סופר ג'וניור, שחברה שלי קנתה לי בתאילנדD: עוד אין לי אותו ממש כי היא חוזרת/חזרה רק היום אבל טכנית הוא שלי כי הוא מתנת יומולדת [מאוד] מוקדמת... D: דבר רע שקרה השבוע ? אממ... הצטננתי טיפהXD ההרגשה ביחס החזרה ללימודים ? לא רוצהT_T כמה סופגניות אכלתם השבוע ? 3. זה לא כי לא רציתי, פשוט הייתי עם חברה בלונדון ושכחנו מהעובדה שזה בכלל חנוכה... אכלתי שם רק סופגנייה אחת כי התחשק לי ואתמול אכלתי עוד אחת וגם היום אחת.
האיש שעשה לכם את השבוע ? ממ חברה שלי [שאיתה טסתי] וקים היצ'ול.3> מקום השבוע ? ללללללללללווווווווווונננננננננננננדדדדדדדדדדדווווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןן תמונת השבוע? עוד אין לי תמונות מלונדון
כי אני לא מוצאת את הכבל של המצלמה... אז בינתיים- אנגליה. D: סרט\סדרה\ספר השבוע ? סרט- ניו מון~ וסרט מוזר שהיה בטלוויזיה באנגליהXD אני צריכה לברר איך קוראים לו.. LOL סדרה- לא היה ממש השבוע אבל כשחזרתי השלמתי את הפרקים שהפסדתי בהאוס, אחים ואחיות והטאליה~ והתחלתי את העונה השישית של וויל וגרייס
ספר- בובות צללים~ והצל של הענק3> אמג אני לא מאמינה שאני עוד מעט מסיימת את הסדרה של אנדרT_________T

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif את פאקינג היית בחו"ל!! ../images/Emo10.gif

לא הייתי בחו"ל איזה 4-5 שנים.
תתחדשי על הכל
אני חושבת שהדבר היחיד שלא אסבול בלונדון זה את המבטא.

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifמה, אבל המבטא זה הדבר הכי שווהO:

טוב, אז לא, כי העיר עצמה מדהימה
אבל... המבטא333333> אלןןןןןן אלןןןןןןןןןן אלןןןןןןןןןןןןןןןן33333333333333333333> והלנה*_* -נפילה- כן.... D: אני רוצה שוב;; אוף אני כלכך אוהבת את המקום הזה, הוא כלכך מדהים]:

Because Of May

New member
My Fake Plastic Love. ../images/Emo109.gif

כאילו שמישהו יקרא.
שיר השבוע ? הולכת לפי הלאסט: Radiohead – Fake Plastic Trees
. Radiohead – Idioteque Coldplay – Trouble
Radiohead – Paranoid Android
Lady Gaga- Bad Romance Lady Gaga- I Like It Rough Asaf Avidan and the Mojos- Her Lies
אמן השבוע ? רדיוהד, כ"כ. (84 שמיעות בשבוע האחרון!!!) גם מיוז, קולדפליי ואספי. מצברוח מלכולי...
אלבום השבוע ? האוסף של רדיוהד.
.
הדבר הכי כיפי שקרה לכם השבוע ?
מפגש D:.
שיגועים אצל גולן החתיך שלי
.
אמת או חובה מדלוקי ליד הבית של טל P:.
המסיבה אצל הבובליליות אתמול, היה חביב +.
שטויות אצל ע'.
.
כל מיני שטויות עם פוצי.
דבר טוב שקרה השבוע ? כל אלה שלמעלה, נראה לי ^^. וגם העובדה שקניתי את החדש של אסף אבידני, והעובדה שהיה הרבה אלכוהול D::::.
דבר רע שקרה השבוע ?
העבודה המעפנה הזאת במתמטיקה, שבגללה אני לא הולכת לבצפר מחר כי לא הספקתי אותה
.
אני לא בטוחה בכלום, מה להרגיש, אם בכלל, מה לא...
רבתי עם עדי שלי. אבל אח"כ השלמנו, ולמרות הכל, אני לא בטוחה כמה אני אוכל להמשיך לפגוע בה.
התקף געגוע לאקס. מהפתאום?.
ההרגשה ביחס החזרה ללימודים ? בואו נגיד שלא הייתי מתנגדת להישאר בחופש הזה
.
כמה סופגניות אכלתם השבוע ? אחת קטנה כזאת מקניון גבעתיים. היא באמת הייתה קטנה!!!1
האיש שעשה לכם את השבוע ? וואו. אממ... פוצי שלי, שאני הכי אוהבת אותה בעולם
. ואפשר להגיד שגם גולי ועילי.
מקום השבוע ? הבית של גולי, כ"כ
.
תמונת השבוע?
.
סרט\סדרה\ספר השבוע ? סדרה- "הפמלייה 6"!!! סופסוף סיימתי את העונה, אחרי שהשלמתי את שני הפרקים האחרונים חח. ו"החיים זה לא הכל", סדרה ג-א-ו-נ-י-ת!!!
ציטוטים: דור: "והוא זרק לי את העטיפה של הקינדר בואנו באוטו! לא לימדו אותו לזרוק מהחלון?!" XDDDDDD. שלל כינויים להומו: בוחש בשוקו, אוהב שוקו אבל גם וניל, מקדש כיפות!!!!!, ממציא הוזלין, אוהב את אמא אבל מעדיף את אבא, עוצר בירוק!!! (-זה גאוני!!!). אם כותבים "MUSE" כשהמקלדת על עברית יוצא "צודק". מדלוקי
.

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif ואוו. ../images/Emo12.gif../images/Emo99.gif

אהבתי את הכינויים
ותתחדשי על הדיסק

STEMINEM

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח עוצר בירוק ../images/Emo184.gif

מקלף אבוקדו בחושך..

Because Of May

New member
אף פעם לא הבנתי את המקלף אבוקדו../images/Emo6.gif. ../images/Emo109.gif

נראה לי שזו סתם בדיחה של הרגע ששחר חסון אמר XD.

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif צ'אלנג' אקספטד!!! ../images/Emo152.gif

שיר השבוע ? אני לא זוכרת XD אמן השבוע ? MCR [כשהכנתי שיעורים עשיתי מרתון באייפוד!!!
] ו-A7X.
אלבום השבוע ? מה שלמעלה. ^^ הדבר הכי כיפי שקרה לכם השבוע ? מפגשששש. D: דבר טוב שקרה השבוע ?
עזרתי לבת דודה שלי והרווחתי 150 ש"ח.
הייתי בת"א עם חברות ואכלתי לאפה סוףסוף.
ופגשתי אתכן!!
קניתי דיסק של סליפנוט אחרי התלבטויות קשות בחנות. גאד קשה לצאת משם עם החלטה אחת.
דבר רע שקרה השבוע ?
השמנתי =.=
חורף.
ההרגשה ביחס החזרה ללימודים ? בעע.
כמה סופגניות אכלתם השבוע ? בסה"כ אכלתי משו כמו 4 סופגניות.
האיש שעשה לכם את השבוע ? אתן!! D: והמשפחה.
מקום השבוע ? הסנטררר. <: ורמת גן.
תמונת השבוע? אחי בחר. XD כפרעליהם נושים שליייייייייי!
סרט\סדרה\ספר השבוע ?
- המורדים [סתמו זה כיף!
], איך פגשתי את אימא והאח הגדול [!!!
!!!].

למעלה