my sweet weekend |גאה|

HolyHalo

New member
my sweet weekend |גאה|../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif

שיר השבוע ?
אמן השבוע ?
אלבום השבוע ?
הדבר הכי כיפי שקרה לכם השבוע ?
דבר טוב שקרה השבוע ?
דבר רע שקרה השבוע ?
ההרגשה ביחס החזרה ללימודים ?
כמה סופגניות אכלתם השבוע ?
האיש שעשה לכם את השבוע ?
מקום השבוע ?
תמונת השבוע?
סרט\סדרה\ספר השבוע ?
|גאה|שיהיה לכן את השבוע הכי מדהים בעולם ! חזרה קלה ללימודים ! ותמשיכווווו ליהיות מקסימות בנות
|גאה|
רציתי לשים תמונה של עקוםםםםםםם העונה לשם פראנק אבל ! תפוזבל !

A Kiss To Kill

New member
אמא'שך עקומה ../images/Emo46.gif ../images/Emo46.gif ../images/Emo230.gif

שיר השבוע ? אבא-שלומי שבת
אמן השבוע ? ממ... לא מישהו ספציפי האמת
אלבום השבוע ?
הדבר הכי כיפי שקרה לכם השבוע ? מסיבות, אלכוהול, חברים והמון כייף
דבר טוב שקרה השבוע ? מסיבה בדי-בר, מסיבה באבל'ה האהוב שלי, היינו אצל ידיד עם אנשים שהתגעגעתי אליהם מאוד
התקרבתי למישהי שהכרתי לא מזמן ולא חשבתי שנהיה חברות כאלה טובות
והממ.. המון המון המון חברים וכייף ושמחה ואושר בחנוכה הזה :) דבר רע שקרה השבוע ? ממ.. ידיד שלי -טיפה- השתכר ונסחף באבאל'ה :\ אני מצונננננננננננננננת סבתא של חברה ממש טובה שלי מגיל קטן נפטרה.. הייתי אצלה כמע כל יום בשבעה, ומעבר לזה זה גם עצוב לי... לא הצלחתי להגיע למפגש כמו שתיכננתי ורציתי
ההרגשה ביחס החזרה ללימודים ? בעע
כמה סופגניות אכלתם השבוע ? 0 אחחחחחחחחחחח הגאווה
האיש שעשה לכם את השבוע ? יובל גרמניק יקירתי
ונופר אורן, ה-חברה שגם כשהיא רחוקה היא עושה לי את היום|ב| מקום השבוע ? אבאל'ההההההההה! ה-מועדון של המועדונים, הבית
תמונת השבוע? חחחחחחחחחחחחח עם דסה שלי
סרט\סדרה\ספר השבוע ? דור הפרוזק-חחח עד שאני קוראת אותו, לא זז
90210 שנראה לי דיי נחמד כזה.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

Because Of May

New member
אוי אמי, אנחנו חייבות לעשות מפגש שתייה ../images/Emo6.gif.

+
. (סתם. (לא, באמת אנחנו חייבות
). מצטערת על סבתא של חברה שלך :S
.

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif עמיייייייי!@#!@# ../images/Emo46.gif

אני ציפיתי לראותך!!!
תרגישי טוב ומצטערת על סבתא של חברה שלך.
90210 נחמד ביותר :) נביד וליאם

STEMINEM

New member
חח אבל יש עוד מועדונים אבאל'ה..

תבואי ל- 5th Avenue.. נפנק אותך XD מועדון חדש בצומת מעריב :] יש לך עוד כמה שאת יוצאת אליהם?..

A Kiss To Kill

New member
כן.. אבל אני יוצאת למועדונים באזור..../images/Emo230.gif

יצא להיות כמה פעמים בתל יצחק במשק בG-ספוט, אומן ואן גוך מרלין בר, די-בר.. ועוד כמה מסיבות טבע מגניבות ביותר.. חח אני נהנית גם בהם :)

STEMINEM

New member
טוב את גרה יחסית רחוק..

בטח את יוצאת גם לקבינט ולשלולית חח

קאט פיונרלללללל מיאו מיאוווווו ../images/Emo223.gif

גודה?! מארשל קרוע.
שיר השבוע של MCR ? Early sunsets over monroeville Kill all your friends
שיר השבוע ? 30STM - hurrican (with kayne west) 30STM - Closer to the edge 30STM - This is war 30STM - Night of the hunter
Madina Lake - Welcome to oblivion Blessthefall - God wears Gucci The Used - Maybe Memories Empty with you
אמן השבוע ? דה יוזד!@#%$@$# בגלל הדיוידי.
אלבום השבוע ? אין אחד ספציפי.
דבר טוב שקרה השבוע ?
קניתי את לאב מטאל של הימ, ואת ברת' [הDVD] של דה יוזד. ואני מאושרת.
מפגשששששש. היה מדליק. ^^
מסיבת חנוכה בגן. שיואו, הילדים כאלה מתוקים.
[וגליה- תפסיקי עם השנאה העזה שלך לילדים!
]
יומולדת נחמדה. D:
דבר רע שקרה השבוע ?
סבתא שלי לא מרגישה טוב.
לא הייתה אוירה של חנוכה בכלל.
ההרגשה ביחס החזרה ללימודים ? מי חוזר ללימודים, מי!?
כמה סופגניות אכלתם השבוע ? רק 2.
ושבוע שעבר גם 2. סך הכל בחנוכה: 4.
האיש שעשה לכם את השבוע ? אתן, נשמות. ^^
מקום השבוע ? סנטרררררר, דה!! החתיך בUFO בשעה 12 עשה לי את זה.
תמונת השבוע? אין משהו מעניין...
סרט\סדרה\ספר השבוע? סרט- מה שקורה בווגאס, הכי דומה לאהבה, התפשטות. [כןכן, מרתון קטן של אשטון קוצ'ר, ממש במקרה יצא.
] סדרה- מסודרים, צחוק מעבודה, איך פגשתי את אמא
.
ציטוט השבוע ? * פוטושופ!!!!!!!!11 * מספר פעמות. * שעה כלשהי. XD * אני: "נעם, תראי שיער בשעה 9!" נעם: "מה?" אני: "אוח. דמייני שעון. יופי? תראי שעה 9 שלך." נעם: "אהההה. סבבה." XD זה היה מצחיק. * ~בתחנת רכבת~ גליה: "את מתגייסת!?!?!??!"
אוי, כלכך הייתן צריכות לראות את זה! * אני: "מאי, חתיך נדיר בשעה 12!!" מאי: "אומייגאדדדדדד!! עדי בואי נתחיל איתוווווו" אני: "כאילו שיש לי סיכוי." מאי: "את רוצה סרייה של כאפות, כאילו?"
זה היה מרושע! ~בדיסק סנטר~ אני: "קארין!!" קארין מתל אביב: "מה??" אני: "לא את!! קאריןן!!"
המוכר החמוד: "זו בעיה. גם אצלנו יש 3 דן, 3 שאול.. [לא זוכרת איזה שמות הוא אמר
]" אני: "חח כן, גם אצלנו בגן יש 3 יונתן. זה מחרפן." המוכר: "בגן? את נראית מאוד מפותחת לגילך..."
~באוזן השלישית~ קארין ת''א: "אני יכולה לעבוד אצלכם?" מוכר: "לא." קארין: "למה לא?" מוכר: "עזבי, אל תנסי.." אני: "אל תיתן לה! היא תגנוב לכם את כל הדיסקים!" קארין: "רגע, זה בגלל שאני בת?" מוכר: "כן." אני: "תיזהר, היא עוד יכולה לעשות ניתוח לשינוי מין בגללך" מוכר: "גם אז לא נקבל אותה."
אני: "זה מצעים למיטה כאילו??Oם" מאי: "לא נראה לי..." אני: "קארין, מה זה?" קארין: "תקליטים.." אני: "אה. זה נראה כמו מצעים. אופס. XD" והיו עוד אבל אני לא זוכרת.
שיהיה שבוע טוב!!
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Because Of May

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח הציטוטים!!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif. ../images/Emo109.gif

ולמוכר קראו דן והוא כזה חמודי, אני כ"כ באה אליו פעם הבאה שאני בסנטר (שזה שבוע הבא בטח XD). ולא הראתי לך בסוף את הסרייה! זה הולך: אמנון *כאפה בממח* תמר *כאפה בקודקוד של הראש XD* שאול *מתחת לסנטר, שכאילו השינים התחתונות נתקעות בעליונות XD* תרצה *מרפק בצלעות* תקווה *ברכייה לשריר ברגל XD* מני *ברכייה לאזור האסור
* לוטם *התנגשות ציצי, כמו שקארין ואני עשינו כל שנייה חחח* לירון *תחת לתחת* ישו *העפת הידיים לצדדים, בתקווה שזה יפגע במישהו חחח* היטלר *יד שמאל עושה תנועה של שפם חח, ויד ימין מועפת קדימה, בתקווה שזה יפגע במישהוXD* וזו הסריה המלאה! וקוש, תתחדשי, שוב
.

Because Of May

New member
אני ואהבת חיי העונה לשם צ'ני המצאנו את זה XD.

+
. אוףף, אני מתגעגעת אליו, מלא זמן לא ראיתי אותו
.

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif חחחחחחחחחחח הציטוטים ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אין עלינווווו D:
אשטון קוצ'ר
מרשל
איזה פרק את?

עכשיו 11. ../images/Emo13.gif ../images/Emo223.gif

עד עכשיו לא התלהבתי כלכך מהעונה.. מצחיק בקטנה, פרקים לא הכי מעניינים. פרק 10 עם החלון ממממש לא הצחיק אותי.

חחחחחחחחחחחחחח יואו ../images/Emo58.gif ../images/Emo223.gif

טוב, זה פרק קורע
טד: "מארשל אתה יכול להעביר לי את טבעות הבצל? מארשל: "מה יש לך ידיים של דינוזאור? הן כאן לידך" זה ה-ר-ג אותי
איך הם התחרפנו. ואיך בארני צרח כשהוא ראה חור בעניבהXDDD והקול של לילי
SLEEPSMOKER
קיצר, פרק טו-אוב.

../images/Emo216.gifשבוע נאאאאאאאאאאאחס!!../images/Emo122.gif

היה יותר מידי ובגלל זה הייתי חולה כל הסופ"ש ולא יצאתי ולא שתיתי והייתי בבית. רק אני המזגן והחתולה המעצבנת שלי. אני קוטרית..אני יודעת. ואני מתה על זה. שיר השבוע ? 30 שניות - Hurricane (Ft. Kanye West) Lady GaGa – Monster OneRepublic – Marchin On 30 Seconds to Mars – Closer to the Edge OneRepublic – All The Right Moves ומלא אדם למברט
אמן השבוע ? אדם. 30 שניות(גם בגלל האלבומים הקודמים).. אלבום השבוע ?:כל מיני נו;; הדבר הכי כיפי שקרה לכם השבוע ?:כלום. דבר טוב שקרה השבוע ?:כלום. דבר רע שקרה השבוע ?.הכל. ההרגשה ביחס החזרה ללימודים ?ביחס לצבא יותר נכון. ואיכס. איכס!!!! כמה סופגניות אכלתם השבוע ?:יותר מידי. האיש שעשה לכם את השבוע ?:אדם פאקינג למברט!!!
מקום השבוע ?:מבחינה עובדתית. צבא. לא מבחינה עובדתית. המיטה שלי. תמונת השבוע?..-->..יש רצף עכשיו
סרט\סדרה\ספר השבוע ?: דקסטר
עונה 4 נגמרה...וזאת הסדרה הכי טובה שראיתי בחיים שלי.

למעלה