my sweet weekend |גאה|

לא הכרתי את התמונה הזו ../images/Emo226.gif../images/Emo99.gif ../images/Emo223.gif

"נו, איט ווזנט אה..." - "צ'אלנג' אקספטד!"

NoAmItA ChAn

New member
היה אחלה חופששש DDD:

שיר השבוע של MCR? שמעתי מלא כשחיכיתי לאליס ולעדי בעזריאלי, כשישב לידי איזה אבא גדול ורחב ושיחק עם כדור ועוד שניה זרק לי את זה לפרצוף!! הממ.. מאמא, FLW, INO, קנסר, HOW ועוד D: שיר השבוע? Undisclosed Desires - Muse I Don't Care - Apocalyptica
Pray! - Apocalyptica Path - Apocalyptica Golden - Fall Out Boy Chapain For My Real Friends, Real Pain For My Sham Friends - Fall Out Boy הנרות הללו, מעוז צור XDDDDDDD אמן השבוע? אפוקליפטיקה ומכ"ר 3> אלבום השבוע? הממ.. לא יודעת O: הדבר הכי כיפי שקרה לכם השבוע? המפגש!! דבר טוב שקרה השבוע ? "ניו מון", מסיבת פיג'מות אצל חברה שלי, כנס, ראיתי את סבתא שלי מלא השבוע, הדלקת נרות משפחתית ומהנה, ביקנו את אחות של סבתא שלי, ידיד שלי בא אליי.. וסיימתי את הקשר סוף-סופית-סופנית עם ליסה, וזה מרגיש לי ממש טוב DDD: והייתה לי שיחה ממש טובה עם אבא שלי בלילה שהיה לי את הקטע עם ליסה, וכל כך כל כך כל כך כיף לי עם אבא שלי, ואני כל כך אוהבת אותו, והשיחה איתו הייתה כל כך כייפית. אני אוהבת אותו כל כך 3> דבר רע שקרה השבוע ? המממ.. אולי מה שהיה עם ליסה, אבל זה עבר, אז אני ממש שמחה ^____^ והמחשב שלי דיי קרס פעמיים השבוע והוא עכשיו בתיקון >> ההרגשה ביחס החזרה ללימודים? באסה >: אבל הגיע הזמן >< כמה סופגניות אכלתם השבוע? סופגניות קטנות של סבתא שלי.. מי ספר D; האיש שעשה לכם את השבוע ? אליס, עדי, אבא שלי, אח שלי, אמא שלי וסבתא שלי :) מקום השבוע? הסנטר!!? והבית שלי ^^- תמונת השבוע? אני על הלפטופ <: סרט\סדרה\ספר השבוע ? סרט - "ניו מון", שני "שר הטבעות" בגירסה המלאה D: סדרה - "על-טבעי", "הישרדות", "זעזוע מוח".. ספר - "אקליפס", "האלים משתוללים". שיהיה שבוע טוב DDD:

למעלה