monster11 חבר תחזק

מצב
הנושא נעול.

גידעון1

New member
אני מדבר על מה שאתה רושם

גידעון חבר יקר ..
אני לא מנסה להרוס דבר הוא עיצבן אותי some1here כל זמן נגדי ללא סיבה
אני מדבר על מה שאתה רושם
באופן כללי. יש לך הודעות רק של אוהד כדורגל וזהו אתה לא נותן שום ערך מוסף לפורום. הרבה אנשים טובים שמבינים בבורסה עזבו את הפורום הזה בגללך

Nuke1

New member
גידעון תשמע חבר.

אני מדבר על מה שאתה רושם
באופן כללי. יש לך הודעות רק של אוהד כדורגל וזהו אתה לא נותן שום ערך מוסף לפורום. הרבה אנשים טובים שמבינים בבורסה עזבו את הפורום הזה בגללך
גידעון תשמע חבר.
אף אחת לא עזב בכללי היו מדדים מעורבים כל זמן אדום ירוק אי וודאות אתמול התחיל מגמה חיובית נקווה בעזרת השם לטוב אני המלצתי מיום שישי על אלרוב נדלן חזקתי את ידם של אנשים שבפנים והינה דוחות טובים בקרוב ועסקאות שיחמם לנו תלב ובקשר ל Some1here אלוני יזרוק אותו בקרוב

דיל1

New member
כל פעם שאתה מתחיל להיתלהב

גידעון תשמע חבר.
אף אחת לא עזב בכללי היו מדדים מעורבים כל זמן אדום ירוק אי וודאות אתמול התחיל מגמה חיובית נקווה בעזרת השם לטוב אני המלצתי מיום שישי על אלרוב נדלן חזקתי את ידם של אנשים שבפנים והינה דוחות טובים בקרוב ועסקאות שיחמם לנו תלב ובקשר ל Some1here אלוני יזרוק אותו בקרוב
המניה מתחילה לרדת, אז בבקשה לא להיתלהב . מה גם שלדעתי לא בריא שמניה עולה בכזה טירוף הייתי מעדיף שתעלה במתינות בלי שטרולים יכנסו למניה וייגרמו בסופו של דבר לנפילה כואבת .

Nuke1

New member
מה ירד מאיפה אתה מוציא סיפורים

המניה מתחילה לרדת, אז בבקשה לא להיתלהב . מה גם שלדעתי לא בריא שמניה עולה בכזה טירוף הייתי מעדיף שתעלה במתינות בלי שטרולים יכנסו למניה וייגרמו בסופו של דבר לנפילה כואבת .
מה ירד מאיפה אתה מוציא סיפורים
המניה סגרה קירוב 13% אנשים חטפו כמו מטורפים אף אחד לא מתלהב תחזק ונתחזק אני ברווח 31%

Some1here

New member
שכחת לציין שבניגוד לאלה שעזבו הוא

אני מדבר על מה שאתה רושם
שכחת לציין שבניגוד לאלה שעזבו הוא
דווקא היחיד שנחסם ודווקא התעקש לחזור לכאן ולהישאר. כנראה שהוא מרגיש שהוא לא סיים עדיין את עבודות ההריסה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה