Mindfuck - משחקי חתול/ה ועכבר/ה

Dan_Kap_

Active member
Mindfuck - משחקי חתול/ה ועכבר/ה

פסענו בסופרמרקט בין שורות המדפים עם עגלה שהלכה והתמלאה. מדי פעם ביקשתי ממנה להוסיף פריטים לעגלה מאחד המדפים, פריטים שהיא ידעה למה נועדו... "מקלות כביסה, מאלו הצבעוניים הרחבים" "מברשת שיער, את זו הרחבה העשויה מעץ" "סרט רחב לשיער מקטיפה שחורה, עם פס גומי" ואז, באותו נעימה משועשעת בקולי ביקשתי ממנה להוסיף לעגלה עוד פריט "קופסת קוטג'" היא הסתובבה אלי במבט מתוח ומודאג "מה אתה רוצה לעשות עם הקוטג'?" "מה את חושבת שאני רוצה לעשות איתו?" התשובה היתה מבט מודאג יותר, ועם הרבה חששות היא אספה קופסת קוטג' מהמדף והניחה אותה בעגלה. בדרך הביתה היו עוד כמה נסיונות לברר למה מיועד הקוטג'... ... רק כמה שעות לאחר מכן היא גילתה למה נועד הקוטג' - למריחה על החלה המתוקה שקנינו. האם גם לכם יש סיפורים על משחקי מחשבה, משחקים שבהם אין צורך בשום ציוד, רק במילים ומבטים, משחקי חתול/ה בעכבר/ה? [ המממ, על החלק שבו כמעט הייתי צריך לבקש מעצר מגן בתחנת המשטרה אולי לא אספר הערב...
]

Nymphaea

New member
המממ

אני הייתי אמורה לחכות לו עירומה כמו שהוא אוהב, בשעה שקבע. איחרתי כמובן .. עירומה נשענתי על הקיר, הוא הצליף בי בשוט. עונש. פעם ראשונה שטעמתי טעמו של שוט.. "תתלבשי" הוא אמר פתאום. "קחי את המפתחות של המכונית אנחנו נוסעים. היכן הקניון הקרוב"? שאל, "סעי לשם". ניסיתי לברר מה מטרת הנסיעה אך ללא הואיל. המבט הבהיר שאין טעם בשאלות. תשובות לא תהיינה. הגענו לקניון. הוא אחז בידי והוביל אותי פנימה אחריו. רועדת וחוששת הלכתי אחריו. לא יודעת מה הוא חושב. נכנסנו לסופר פארם שם קנה קונדומים. המשכנו הלאה לפינת האוכל בקניון. הוא רכש לשנינו שווארמה ושתיה וישבנו לאכול. הוא היה רעב.....

למעלה